• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@lili_k ahoj a vítej u nás :slight_smile:
3. říj 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak do vánoc bych to já určitě nevydržela :grinning:
Ale je fakt,že udělat to jako vánoční překvápko je docela dobrej nápad :grinning:
3. říj 2010 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás už o těhu ví celkem dost lidí,muž to hned vykecal v práci,pak se podřekl před naší společnou známou a už to jelo :grinning:
3. říj 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už jsme to taky víceméně řekli všem našim nejbližšim,který máme rádi a kteří nám drželi palce.
A tchánovcům to vykecal Sebča :grinning:
3. říj 2010 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No po kvetnovym potratu, co o tehu vedelo dost lidi, budem opatrnejsi :slight_smile: Proto to nechceme nikomu rikat. Doufam ze se nam to podari :slight_smile: Hlavne moji rodine ..... ale to by bylo uz do uzamcene diskuse :wink:
3. říj 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéje, holky, vy jste se rozjely! Nestíhám číst. :grinning: Taky vítám nové členky klubu "červnovek". :slight_smile:
Už někdo pracujete na tabulce? Já jsem měla poslední MS 2.9.2010 a termín mi dle výpočtů na netu vychází na 9.6.2011. Jo a co se týče jmen, tak kluk je jasnej ... bude to Davídek, ale holka ... to je problém. Včera jsme o tom debatovali celý večer a pořád se nemůžeme pro nic rozhodnout. V tuhle chvíli vede Johanka, Krystýnka nebo Veronika. Ale ještě se to asi několikrát změní. :slight_smile:
3. říj 2010 ve 12:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď koukám, že jsem napsala Krystýna, místo Kristýna (tak je to v kalendáři). Ale zdá se, že existují obě varianty. Co se Vám zdá lepší? :slight_smile:
3. říj 2010 ve 12:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je ahoj, můžu se tedy přidat. Tohle téma jsem nenašla, tak jsem byla v květěn/červen. :slight_smile:
3. říj 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já prosím zatím do žádné tabulky nepřidávat. Až do 12. týdne po vyšetření NT eventuelně. Jelikož je to jako u lili druhý pokus letos. Do té doby si to raději nepřipouštím.
Na první ultrazvuk a k Dr. jdu 13.10. Cyklus počítám od 29.8. a jsem velice zvědavá kolik skutečně jsem, jelikož jsem musela otěhotnět hodně krátce po menstruaci. Těhu příznaky jsem cítila již v pol. cyklu a měla jsem silný čárky už 3 dny před koncem cyklu.
Zatím mně nic není, snad krom toho, že mám citlivý prsa.
3. říj 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minal ahoj a vítej :slight_smile: to máme kontrolu ve stejný den,budu ti moc držet palečky aby vše dobře dopadlo
3. říj 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ulu: budu ti moc držet pěstičky a strašně ráda budu přihlžet k tvému těhu. Mám neteř, která má DM 1. od 3 let. Již má 6 let a stále s tím velmi bojujeme.
3. říj 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wali85 To já samozřejmě i tobě a všem tady. :slight_smile:

Jsem ráda, že je tu zatím převaha maminek s dětmi. Ono to čekání na druhé mimi je prostě už jiné. Už se až tak dalece neřeší výbavička, odpočívat se taky nedá moc. Už to hold nebude taková pohodička jako poprvé. Ale zase na druhou stranu asi daleko menší stres. Hold už víme co nás čeká. :slight_smile:
3. říj 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já se do té tabulky pustím..kdyžtak jestli můžete mi to všichni pošlete do IP ať to tu nemusím od všech hledat
3. říj 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenule77 mně se líbí Kristýna. Krystýna vypadá divně. :slight_smile:
3. říj 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ssaara tak to jsme na chlup stejně :slight_smile:
3. říj 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sheinka co vše budeš potřebovat do té tabulky?
3. říj 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wali85 no asi zatím předpokládaný termín porodu a nejbližší kontrolu..kdyžtak se dá vždycky doplnit
3. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se jmény je nejspíš jasno jako bylo u syna. To jsme taky od začátku věděli a již více nehledali. Holka měla být Klárka a kluk je po tátovi Liboslav.
Teď máme taky jasno, jelikož si mom. vybírám já. Kluk Břetislav, aby se nedal prznit do Slávka a kluci si nemohli závidět jména. Klárku jsem přehodnotila, pač v současné době je překlárkováno. No a jelikož se mně hrzně líbí Mína, hledala jsem jméno které by se dalo do Míny prznit a vznikla z toho ne často používaná Dominika. Další spravedlivý bod pro sourozence je, že ani Liboslav ani Dominika nemají svátek v kalendáři. :slight_smile:
Koukala jsem, že už jsme tu dvě kterým se líbí jméno Dominika, tak to mě teda hodně překvapilo, jelikož to není myslím často používané jméno.
3. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenule77 - Kristýnka je lepší :wink:

@sheinka - základní info jsem poslala,ale vlastně nevím,co ještě bys chtěla vědět a co všechno dáme do tabulky - jako třeba věk,bydliště apod.
3. říj 2010 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssaara ještě mě napadla jména třeba :slight_smile:
3. říj 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já bych se vám taky ráda přidala. :slight_smile: Snažili sme se 3 roky, navštěvujeme car ve Zlíně a povedla se nám první inseminace, tak sme moc rádi. Poslední MS jsem měla 1.9. a TP vychází na 8. června. Doufám, že bude vše v pořádku. Na kontrolu do CAR jdu 7.9, tak jsem moc zvědavá jak to dopadne. Při poslední kontrole-14 dní po inseminaci jsem měla HCG 192,5, doktorka říkala, že je to OK, tak uvidíme jak povyroste za týden :slight_smile:
3. říj 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi vítej mezi námi :slight_smile: tu kontrolu předpokládám máš 7.10. že? Rovnou tě připíšu do tabulky
3. říj 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nechcete tabulku udelat az budem uzamcene? (vek, jmeno apod...)
@clloi moc držím pěsti. Dají se očekávat dvojčátka?
Já do tabulky nechci zavádět vůbec do 12. týdne. Děkuji ...
3. říj 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: 7.10.
3. říj 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se pak i odtajním, nejsem na koni vůbec nová, ale zatím nechci být veřejně.
3. říj 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi vitej a gratuluju!! :slight_smile: 3 roky je silena doba, o to vetsi gratulace :dizzy_face:
No zatím nic neříkala o dvojčátkách :slight_smile: asi bych nic nenadělala :slight_smile: ale doufá že tam bude jedno :grinning:
No tak co holky zamkneme?
3. říj 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek