• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
katko, já věřím že to nabízejí, aly myslím si prostě že legálně nejsou schopni to dodržet. vem si že ženy rodí v docela variabilním termínu, který se nedá určit, je to měsíc rozmezí (38-42tt) takže i registrované rodičky se můžou nečekaně nahromadit :slight_smile: ale věřím že se vynasnaží :slight_smile:

jinak k porodnímu tématu: i já jsem měla snadný, pohodový a téměř bezbolestný porod :slight_smile: a ano, je to hoodně o nastavení rodičky :slight_smile: takže se těšte, jak si to užijete :slight_smile:
14. lis 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

@tajemna30 - pěkná fotka v profilu :wink:

@katka_j - jé, ty máš taky novou fotku :slight_smile: A teda o té registraci v Ostravě slyším prvně :confused: To asi jen ve Vítkovicích? A jinak díky :dizzy_face:

@katie_25 - tabulka je suprová, pěkně nám to vedeš :wink: Příležitostně mi tam prosím napiš kontrolu 24.11., díky.

Ještě k těm porodům, jste fakt rychlovky, že už rodíte, ale kdo je připraven, není překvapen :grinning: Já měla olej na masírování hráze, teda né že bych do toho masírování dala všechno, ale asi jsem to stejně dělala blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pila jsem maliník, strašně moc mi chutnal, poslední hrnek jsem si dala ještě v noci před odjezdem do porodky :grinning: Jo a ještě jsem jedla lněné semínko :wink: Tentokrát hodně zvažuju to EPI-NO.

U nás v Ostravě jsou taky 3 porodnice, všechny hodně slušné, akorát Fifejdy teda jsou zastaralejší, i když to moderní rodící křeslo je tam taky, ale nevýhoda je, že na porodní sál se musí přecházet, i tak jsem si tuhle porodnici vybrala, měla jsem už jednu dobrou zkušenost, byla jsem na gyn. operaci, teď půjdu asi taky tam, i když zvažuju i Vítkovice.

To je venku počásko, co? Byli jsme s Matym chvíli i dopoledne a trhal mi sedmikrásky :sweat_smile:

Jo a na Stardance čučím taky, hrozně mě to baví a ty šaty :dizzy_face:

Tak si užívejte krásnou neděli :slight_smile:
14. lis 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax Já nevím. Doktorka mi nic neřekla. Tak uvidím příště.
14. lis 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zdrávím vás po delší době :wink:

katie_25 prosím doplň mi kontrolu 23.11.typ kluk ,děkuju :wink:

O víkendu jsme si s manžou udělali výlet a byli jsme v Benátkách,bylo tam moc krásně a paradoxně zjišťuju že na cestách je mi lépe,nevolnosti a tak,než když jsem v klidu doma :slight_smile:

k tomu porodu..,přenášela jsem 19dní můj DR.je zastánce toho že do konce 42tt je to v pohodě,jenže pak nebylo místo v porodnici,protože měli přednost rodící a já přeci nerodila :sweat_smile:,no už bych to nikdy nenechala dojít takhle daleko a tak dlouho přenášet..malej měl úplně zkaženou zeleno-černou vodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:,na konci se mu ztratily ozvy takže šel málem kleštěma,porod vyvolávanej,rodila jsem 24hod,nástřih jsem měla snad až na zádech :grinning: měl 4kg a 55cm :sweat_smile:..tentokrát se už nedám a normálně se jim tam nejpozdějc ve 41tt narvu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a taky uvažuju o tom Epi-NU

14. lis 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,pisi vam z nemocnice.tak uzse nasla pricina meho ustavicneho spineni..v patek jsem zacla strasne krvacet,jela do nemocnice a mimi ok,ale si predstavte,ze tam bylo nejspis jeste druhe a to jsem nejspis potratila!jak z nakeho sci-fi!ja nemuzu prozivat normalni tehotenstvi,musim mit vzdy neco extra!doufam,ze ted uz bude vse vporadku a ten vecny strach bude zamnou...
14. lis 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula Tak aby se udrzelo aspon jedno miminko, ty jsi byla brzy v poradku a mohla brzy za detmi a manzelem domu :wink:
14. lis 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula ahojky, přesně jak píše zdezli, aspoň aby byl jeden mimísek v pořádku a ty také :wink: :wink:

holky, údaje doplním :slight_smile:

jj, a taky jsme mysleli, že to vydržíme tajit až do vánoc, no ale řekneme to už po screeningu, protože rodiče bydlí přes ulici, kde stavíme a tak jim je určitě podezřelý, že občas na stavbu už nejezdím :slight_smile:
14. lis 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula - to mě mrzí, co se ti stalo, ale věřím, že teď už bude vše OK a miminko donosíš bez problémů :wink:

@katie_25 - jj, je to těžké tajit :wink: No co, tak bude trošku předčasný dáreček, myslím, že radost bude jako by ty Vánoce už byly :dizzy_face:
14. lis 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misak74 přesně tak, budou to předčasné vánoce .. :grinning: :dizzy_face:
14. lis 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, my už jsme to řekli. Protože, to moje mamka řekla své kolegyni, která jí řekla, že je těhotná a už to šlo dál. Tak jsme to řekli už i mému taťkovi k svátku. Moc tomu asi nevěřil. Ale teď už tomu věří a postupně se to dozvídají další lidi. A to jsem to chtěla také říct až na vánoce.
14. lis 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer holky,

@misak74 děkuji :wink:

@artikula hlavně přeji tobě i mimískovi at jste oba v pořádku. A už nemáš žádné komplikace. A hlavně at jsi zase brzy doma u dětí.

14. lis 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misak74 téééda sedmikrásky a od malého "chlapa" ty se ale máš :slight_smile: Ju ju ty šaty jsou krásné, taky by se mi líbilo, kdyby mě někdo naučil lépe tancovat, ještě mi nachystal krásné šaty, nalíčil, a přitom ještě zhubla 10 kg :grinning: Ale ten tanec je fakt bezva, hlavně ti profesionálové. Dnes jsem se dívala na stránky star dance na netu, a mají tam i ukázky z podobných soutěží ve světě, a tam je kolikrát těžké poznat kdo je amatér a kdo profesionál, jak jsou ty páry perfektní. U nás mě ta soutěž baví, ale přece jen ty taneční výkony zatím v této sérii dle mého nic moc (výjma Absolonové, a Kříže - ale tomu to včera moc nešlo)
14. lis 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer, holky. Asi se o mě pokouší nějaký bacil. Mám rýmu a hlavně mě čím dál víc bolí v krku. Nemáte někdo tip na nějaký přípravek na ten krk, který se může i v těhu?
14. lis 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misak74 asi to májí jen ty Vítkovice, já jen vím, že se to dá předplatit. ale mi to příjde vyhazování peněz. bud se tam dostanu nebo né a jak jsem psala, minule jsem měla teda obrovské štěstí. posílali mne už na fifejdy, tam se mi teda moc nechce.
mi se strašně líbí ve Vítkovicích ty porodní boxy a sprcha na tom porodním sále. potom po porode ty pokoje, no škoda mluvit,ale tak stačí to. spíše ty sprchy mi pak lezly uz na nervy, není jak ve svém:slight_smile:

@artikula to mne mrzí,ale jak píšou holky, hlavní je,že se udrželo jedno a teď už to bude určitě pohodové těhu.
14. lis 2010 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin ahojky, no ty nemoce v těhu jsou děsné. Zkus Mucoplant - jitrocelový sirup je výborný a ségra ho brala v těhu a moc jí pomohl.
14. lis 2010 ve 20:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_j díky moc za tip. Jestli to zítra vyjde, tak se půjdu do lékárny poradit. Nebo prostě počkám, až to odezní. Ten krk mě trápí docela často.
14. lis 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. lis 2010 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. lis 2010 ve 20:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin není zač, hlavně at to pomůže.
14. lis 2010 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula držím palce ať je vše v pořádku.

@jajulin Myslím, že septisan se může.
14. lis 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin
Ahoj, zrovna jsem doma s nějakou virózou už deset dní, zítra jdu na kontrolu a nechám se uschopnit, ale na to, že jsem byla poctivě doma, v klidu, pila čaj a tak, tak mě ten krk pořád pobolívá....jenom se bojím, že vylezu ven, má se ochladit a budu zas tam, kde jsem byla.....
14. lis 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem mrkla na net a ten septisan se fakt může a pomáhá - jsou to cucací pastilky: http://www.lekarnaflora.cz/shop.php?action=show_product_detail&product_id=96521 Používala jsem ho i při kojení.
14. lis 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka moc díky, zítra zajdu do lékárny. Bojím se, aby se z toho ještě něco nevyklubalo, tak ten bacil chci zarazit co nejdřív. Naštěstí jsem doma na MD, takže neschopenku nemusím řešit :slight_smile:.
14. lis 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeju pěkný začátek týdne :wink:
chtěla jsem se zeptat - zítra jdu na KO. Nevíte, jestli mi bude dělat ještě vnitřní UTZ nebo už jen přes břicho?
15. lis 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

@veru23 - mně ještě ve 13.tt dělal vnitřní :wink:
15. lis 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě dělala před 2 lety oba
15. lis 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka před 21 lety??? :slight_smile:
15. lis 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
to byl překlep, drncá tu do mě Ondra :slight_smile: Už je to opravený.
15. lis 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka jsem si říkala, že to ses asi spletla.. :slight_smile: tak se nechám do zítřka překvapit, co mě bude dělat...
15. lis 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek