• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@sllunicko jj, jak se to někomu řekne, už to jede dál .. taky už to oznámíme :grinning:
@jajulin já když byla v obchodě, tak jsem taky byla skoro stále nastydlá, ale ted jak jsme doma, tak je to dobrý .. no chce to teplý čaj, med a třeba i ten sirup :wink: a to mi dr. říkal, ať nenastydnu, ale jak to tady čtu, tak snad každá byla v začátku nemocná :unamused:
15. lis 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, docitam od patku, tedy tady to zilo! mam tady 7 novych stranek :grinning:

@zdezli a jak to mate s nemecku s materskou, jak dlouho tam je? u nas je materska jen rok, ale bere se cely prumerny plat za posledni rok :slight_smile:

chudak ivasa, to jsou smutne zpravy :frowning2:

@katie_25 masaz hraze jsme doma praktikovali s manzelem asi 3x, bylo to strasne neprijemny takze jsem to vzdala. a pouzivali jsme olivovy olej. ovsem masaz co mi predvedla porodni baba tesne pred narozenim malyho, to byl teprv ten spravnej des :grinning:. ale zabralo to, nebyla jsem vubec sita a nic me nebolelo :slight_smile:

jak jste tu probiraly to koupani ve vane, tak ja mam zazite ze se nemam koupat kvuli pripadnemu zanetu... stejne na vanu nemam cas :frowning2:

@artikula no pane jo, ale hlavne ze se to vsechno vysvetlilo a ted uz bude vsechno ok! :wink:

jo a to oznameni rodine, tchanovci uz to vedi a taky manzelova babicka, jinak nikdo. moje rodina se to dozvi az na vanoce, do te doby se neuvidime a nechci to rikat po telefonu nebo mailu... taky uz budu mit po NT screeningu...
15. lis 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru23 utz mi delal mudr ve 12tt poprve pres bricho, predtim jen spodem...

@katie_25 ja mela minule silenou chripku, myslela jsem ze umru, tentokrat zatim nic, tak snad nic nechytnu... :confounded:
15. lis 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a přišla mi smutná zpráva i od Mick - mimískovi také přestalo bít srdíčko, nevyvíjelo se, takže musela též na revizi :frowning2: :frowning2: :cry:
15. lis 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky koukam, co jste toho nakecaly :grinning:

U nas se o vikendu oznamovalo nasim - byli tak trosku v soku :sweat_smile: A mamka uz 3.den nedela nic jineho, nez ze duma, jak ja to vsechno zvladnu...velice povzbudive :confounded:

Zitra jedeme k tchanovcum, tak nas ceka druhe kolo...jsem zvedava, jak to vezmou oni :confused:

@noone Tady je taky materska rok, kolik presne je, to nevim, ja mela minimum, protoze jsem pred tehu nepracovala. Zacala jsem vlastne az v 8.mesici tehotenstvi (preklady, marketing z domova) - uvidim, jak se mi to promitne do materske ted.

Ja zas mizim k zubari, ach jo, snad to tentokrat nebude tak hrozne jako minuly tyden :cry:
15. lis 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké pondělní dopoledne,

@katie_25 ach jo, to je hrozné. Z toho mám taky hrozný strach, že mimískovi může přestat být srdíčko. Hodně síly mick. :frowning2:
15. lis 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdezli ty se k tomu zubaři nachodíš, tak hlavně at tě moc netrápí :wink:
15. lis 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 diky, ja mu to vyridim :wink:
15. lis 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 mimochodem hezka profilova fotka :dizzy_face:
15. lis 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co me se ted stalo - jdu dolu po schodech a podjela mi pantofle, nestacila sem se chytit a ty schody sem sjela po koleni dolu- celou dobu jsem se jenom modlila, at nespadnu na bricho . Mam pekne sedrenou nohu na nartu, kotniku a koleni. To ten den pekne zacina a zitra mam KO, tak jsem zvedava co mi na to dr. rekne..
15. lis 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdezli děkuji, jsi hodná.
15. lis 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax Uvidíš bude to dobré :wink: Já na začátku těhu byla taky šikovná, doma na schodech, a jak jsem padala tak jsem si říkala hlavně ne na bříško, ale chytla jsem se zábradlí, takže nakonec v poho. A sedřená jsem tedy nebyla vůbec. Ještě že máš zítra kontrolu, nech si raději udělat i ultrazvuk, ale uvidíš, bude to dobré, díky bohu že je to jen sedření.
15. lis 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 ja v prvni chvili myslela, ze mam tu nohu zlomenou.. ale je to v pohode, jenom to teda pali :grinning: Spis to byl sok..utz zitra budu mit, tak snad bude vsechno v poradku :slight_smile: A ty pantofle uz nechci ani videt :angry:
15. lis 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin Ahojky, jsem tady nová :slight_smile: - ale mě na bolení v krku hodně pomáhá obyčejný "priznic" a léčitelka mi doporučila obklad na krk z nastrouhané syrové brambory - vytahuje to záněty - vyzkoušela jsem to a byla jsem rychle fit :slight_smile:
15. lis 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 achjo, dalsi :frowning2: . je mi holek strasne lito, sice to jeste neni hotove miminko, ale i tak to musi byt strasne.

@zdezli nase mama bude asi reagovat podobne jako tvoje... jsem se ji ptala kdyz tu byli na dovce jak to zvladala ona, segry jsou od sebe o 15 mesicu a ona se me akorat zhrozene ptala jestli jsem jako tehotna :grinning: . to bylo kdyz bylo malymu 10m a teprv jsme planovali ze ten mesic zacnem vyrabet sourozence :slight_smile:

@terrorkax taky jsem v minulem tehu sletela ze schodu :grinning:
15. lis 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@premca ahoj :slight_smile: . cekate miminko?
15. lis 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se k Vám přidala - dneska začínám 9.tt a potřebuju svoje radosti a občas i obavy s někým sdílet :slight_smile:
15. lis 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné pondělní dopoledne :dizzy_face:
15. lis 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone Ano, první :slight_smile: , ačkoliv je mi už 36 :sunglasses:
15. lis 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambina007 Ahoj, já myslela že už jsi odletěla, a užíváš si sluníčka. :slight_smile:
15. lis 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax jo, jo o pantoflích mi nemluv, ale v práci mám rovinu :slight_smile: ale doma, je už taky moc nenosím. Dávej na sebe pozor, a zítra to raději řekni doktorovi.
15. lis 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@premca vítám tě. :wink:
@bambina007 co ty tady, taky jsem myslela ze uz si uzivas :slight_smile:

@premca 9tt, tak to mas termin nekdy ke konci cervna? a jak ti je? :slight_smile:
Holky, otázka do fora, neuvažovali jste o zamknutí diskuse, a přesunutí do soukromých skupin? Přizpůsobím se většině, ale byla bych pro uzamčení.
15. lis 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky odlítáme až v pátek brzo ráno, takže ve čtvrtek odjezd směr Německo :wink:
Teď dodělávám resty v práci a chystám vše s sebou, takže nemám tolik času na koníka :wink:
@premca vítám tě :wink:
15. lis 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky raději pro zamčení :wink:

@tajemna30 krásná profilová fotka :wink:
15. lis 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 myslim, ze nebudu muset nic rikat, az uvidi nohu, tak se lekne :grinning:
15. lis 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
TP mám 13/6; podle PM jsem 11.tt, podle UTZ 9.tt, věřím spíš tomu UTZ, protože to tak asi i bylo :slight_smile:
Více méně se cítím dobře, asi před 3 týdny jsem trochu krvácela a zašpinila, tak jsem s očima na vrch hlavy letěla do nemocnice, dostala jsem ascorutin a později od svého Dr. ještě Utrogestan, mám se šetřit - ještě cca měsíc - kvůli svému věku ... což také dělám, ale těším se, že se navrátím do svého normálního fungování - když bude trochu pomalejší tak mi to vadit nebude, ale teď se opravdu hlídám - pomalé procházky, žádné těžké věci, žádné uklízení ... ještě, že mám hodného manžu :slight_smile:
15. lis 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 me je to jedno, ted uz se klidne muze zamknout, moc novych uz asi nepribyde a kdyz jo, tak nas najdou i v soukromem foru... :slight_smile:

@premca jen se setri, tehotenstvi je pry nejkrasnejsi obdobi zeny (to taky vymyslel urcite chlap :grinning: ) , tak si to uzivej :wink:
15. lis 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 taky jsem pro zamceni..nevis kdo to tady vsechno cte ....
15. lis 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek