• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@noone jooo, nejkrasnejsi obdobi :grinning: Ja si pridu nejosklivejsi za celej zivot - vlasy furt mastny, samej bedar, nafoukla sem, ze vypadam jak pred porodem :grinning: No vylozene si to uzivam:slight_smile:
15. lis 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax me je zas tak silene blbe ze nevim co si na tom mam uzivat... uz se mi zdalo ze to je lepsi, ale pak vzdycky prijde totalni uder... ale jo, asi uz to trochu lepsi je, tuk tuk tuk :slight_smile: . docela mi pomaha ten b-komplex, ale vzdycky jen na chvilku, to bych jich musela jist 15 denne :confounded:
15. lis 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone tak to ti nezavidim, me bylo spatne asi 14 dni a nastesti to prestalo, vubec se necitim tehotne, obcas mi pichne v brise, jinak nic :slight_smile:
15. lis 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tehulky, vy jste toho napsaly :slight_smile: aspon si pekne poctu zatimco maly spinka .... :dizzy_face:

Ja mela vcera takovou mensi nehodu, kdyz jsem vyndavala malyho ze zidlicky tak mi neco ruplo v zadech a cely den jsem se nemohla hnout ( to se mi nikdy nestalo, nikdy zadne problemy se zady) ....no tak jsme to 2krat namazali fastum gelem a pote jsem zjistila ze se v tehu nesmi!!!! Takze se od rana bojim zda se mohlo neco stat. Co myslite? Ja verim ze je vse ok, ale stejne....

Jo a to nejkrasnejsi obdobi, jak pisete :slight_smile: To prijde az v druhem trimestru, uz se tesim :slight_smile:
15. lis 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vypadá, že budeme spíš pro uzamčení, to jsem ráda :slight_smile: A komu to dáme za úkol - že by katie_25 :slight_smile: tobě? Ty vypadáš tak zodpovědně :wink: To jsem vid?

Holky já Vám až pomale závidím, že Vám něco je. U mě zatím ten tlak, to jdu ve čtvrtek znovu, ale nevolnosti, zvracení, zatím vůbec, až se bojím, aby to bylo v poho. No hlídám si hlavně váhu, jak mi řekla gynekoložka, i na tlaku, tak mám asi o 1,5 kg méně, a to jím stejně, ale je tedy pravda, že najednou si umím najít čas jíst pravidelně, před těhu snídaně, potom někdy odpoledne oběd, a večer jsem nevěděla co dřív. Ale vůbec nesportuji, a to mi chybí, protože jsem byla zvyklá chodit několikrát týdně na aerobick, ale po 1. trimestru se chystám, výborná je prý kalanetika.
@terrorkax taky se necítím těhotně, jen mě občas píchne taky.
15. lis 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 teda tak to mame nastejno - ja se taky furt bojim, aby bylo vse ok, kdyz je mi fajn...cim vic se blizi kontrola, tak mam strach..uz aby to bylo za mnou
15. lis 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 nevolnosti by uz meli pomalu touhle dobou mizet, takze pokud do ted nic tak asi uz ani nebudou :slight_smile: Me je teda uz o moc lip, asi ten posledni tyden je to uz lepsi :slight_smile: A jak mluvis o pribirani, tak ja dnes rano s hruzou zjistila, ze mam o 2kg vic! :frowning2: A to mam chut jen na ovoce, nic kalorickeho nepozru...
15. lis 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambina007 děkuji a s tou prací to nepřeháněj, ale sama vím, jaké to je než se odletí na dovču. Ale za týden touto dobou, se už budeš krásně koupat. :wink:
15. lis 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax jo jo taky se pořád bojím. Ale snad to bude dobré.
15. lis 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_k víš, ono se říká, že kdo má z čeho brát, tak tolik na začátku nepřibírá, takže jestli jsi drobná, tak ta váha jde rychleji navrch, ale zase asi jak u koho. A ten fastum gel to si myslím, že vadit nebude, ale raději už se s ním nemaž. Ale chápu, ono to nenapadne co vše může vadit vid? :frowning2:
15. lis 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, písnu zase večer, měla jsem to zhozené v práci na liště, ale nestíhám, nestíhám. Tak zatím.
15. lis 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax neboj, mimíškovi se určitě nic nestalo, ale buď na sebe opatrná . :slight_smile:
@premca vítej :slight_smile:

a mě už docházejí nápady na vaření obědů .. pořád ještě to maso nezvládám sníst, takže už jsem dělala rizota, zapečený brambory i těstoviny, kapustu i květák na několik způsobů, dnes dušenou mrkev s bramborama a už mě normálka nic jinýho nenapadá..co vaříte vy?

jéé a co to tu na mě kujete ? :grinning:
15. lis 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, dnes je mi konečně líp tak od rána futruju ovoce a zeleninu a je mi dobře, juchuchuu, snad už to fakt polevuje.

zavření diskuze mi nevadí, ikdyž bych to asi necyžadovala :slight_smile:

katie: těstoviny se špenátem, napařená brokolice se sýrovou omáčkou, polévka z rajčat a zelených fazolek, zapečená růžičková kapusta (s blaťáckým zlatem mňam), pečené papriky nebo plněné rýží s rozinkami, květák s bramborem a hráčkem na kari, cizrnový hummus s čerstvou zeleninou...

teď si s jozkou k obědu dáváme jen okurkový salát s tvarohem a k večeři chystám rýžový nudle se zeleninovou čínou
15. lis 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_k neboj, ten fastum gel nebude takova tragedie, kdyz ses s nim mazla jen 2x. ony skoro zadne leky nemaji atest pro tehotne, protoze se zadna tehotna nenecha testovat :grinning:.

@katie_25 ja radsi nevarim nic :grinning: . dneska jsem si vystrachala v mrazaku rybi prsty a udelala k tomu kasi, vcera jsem si delala bramboraky (ty manzel neji, takze mel k nedelnimu obedu rybicky v tomate a stary chleba :grinning: )... v sobotu jsme meli u tchyne houbove rizoto... minuly tyden jsem se 2x odbyla polevkou z pytliku... casto se odbydu necim sladkym, ale to mi ted vubec nechutna... nudle s makem nebo se strouhankou, testoviny s grankem... jim ted hlavne ovoce... to jsem ti moc nepomohla ze? :grinning:
jo minuly tyden jsem delala kremovou brokolicovou polevku, ta by ti mohla prijit vhod :slight_smile:
15. lis 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já se tady teda ztím moc nevyznám, ale je to tedy tak, že tato veřejná diskuze by zůstala (i když by se sem třeba už nepsalo) a my se přestěhovaly do soukromé?? :grinning:
15. lis 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrestriss jj, brokolici jsem ještě nedělala..jj a cizrnu a taky třeba kuskus .. včera jsme měli čočku s vejcem..díky :slight_smile:
@noone hmm, taky dobrý .. jj, manžel zas moc nemusí sladký jídla, takže jemu udělám třeba rybu a sama si dám krupicovou kaši nebo šišky s mákem .. :grinning:
15. lis 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 myslim, ze je to tak jak rikas a asi je mozne napsat adminum, aby zakazali pridavat do tehle diskuze prispevky. Videla jsem to na nekolika diskuzich, holky co se presouvali do soukromych diskuzi, tak ve stare diskuzi nechali vzkaz pro holky co by se chteli pridat dyl do uzavrene diskuze.. Jde o to, aby povolili dalsi uzamcenou diskuzi, kdyz uz jedna cervnova existuje..
15. lis 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax ok, zkusím zjistit :wink:
15. lis 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 my te tu nemit :grinning:
15. lis 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je vidět, že mi ta práce chybí :grinning: :grinning: :grinning: ale budu jim teď do práce dělat brigádně nějaký tabulky, páč ta nová holčina neumí s excelem :slight_smile:
15. lis 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych byla pro zamčení :slight_smile:

Mně maso nevadí, spíš mi vadí sladké, po kterém bych se normálně utloukla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale to je asi dobře, tak si nestěžuju :slight_smile:
15. lis 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jsem napsala adminům a uvidíme, pak vám sem hodím info, co se bude dít :grinning:
15. lis 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 to je super s tou brigadou, zabavis se a jeste si neco privydelas :slight_smile: A jsem zvedava, co ti admini napisou a kde nakonec skoncime :grinning:
15. lis 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 mooooc děkuji, že vše ohledně soukromé skupiny zjištuješ, nechtěla jsem to na tebe hodit, ráda pomůžu, ale když ty vypadáš taková šikulka víš :slight_smile: Ti přidávám brigádu a neplacenou vid? :frowning2: Ale ta placená, to bude dobré. :wink: Tak já se zas odhlašuji, nějak tu mám kopec práce a neubývá, jen jsem chtěla moc a moc poděkovat.
15. lis 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem taky pro uzamčení diskuse :wink: už se nemůžu dočkat zítřejší kontroly :slight_smile:
15. lis 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax jj, ty pracovní tabulky jdou rychle, takže je to práce na hodinku max. dvě :grinning: takže pohoda
@tajemna30 :grinning: :grinning:

z adminů se mi zatím neozvali
15. lis 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, akorát mi přišla zpráva .. :grinning: takže je to tak, že si soukromou skupinu můžeme založit, ale tato bude stále funkční až do června .. rozhodněte si , pod jakým názvem, by jste chtěly mít tu soukromou a tady pak taky písneme, kde nás nové holky případně najdou ..souhlasíte?
15. lis 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Koukam, ze nikdo zatim nic nevymyslel :grinning: Me napadlo treba : Červňátka 2011, ale urcite nekdo prijde s necim originalnejsim :slight_smile:

@veru23 Taky mam zejtra KO, tak at ti to dobre dopadne :slight_smile:

@madlisek Ja byla masová a ted mam spis chut na to sladky - napr. ted jsem si dala mliko s vanilkovym cukrem - lahudka :grinning: :grinning:
15. lis 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano :grinning: Tak devcata, myslete na me, za chvili razim na KO..dr. rikala hooodne najist - no budu rada, kdyz do sebe nasoukam par piskotu :grinning:
16. lis 2010 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax držím palce :slight_smile:
16. lis 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek