• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
Ahoj,můžu se k vám přidat? :wink:
16. lis 2010 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze holky, naprosta fantazie :grinning: Mimis krasne kopal nozickama a plaval :grinning: mame 4,1 cm a za 4 tydne jsme vyrostli o 5 tydnu a srovnali se podle MS. No jsem nadsena, skoro sem tam bulela :grinning: Jo a mam konecne prukazku :dizzy_face:
16. lis 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax aspoň jedna odpověď..jinak nikdo nic???? jéééé a ty máš krásný obrázek, mimísek už je nádherně vidět,paráda, gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. lis 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssaara vítej :slight_smile:
16. lis 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 - děkuju za přivítání :wink:

@terrorkax - gratuluju ke kontrole,krásná fotečka :wink:
Já jdu za týden,už se nemůžu dočkat :wink:
16. lis 2010 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssaara dělám tabulku, kde zapisuju naše údaje pokud budeš chtít připsat, tak mi do pošty napiš prosím svůj věk, termín porod, datum kontroly, datum nt screeningu a tip- holka nebo kluk? díky .. jj, a tabulka je soukromá, takže si mě pak budeš muset požádat o přátelství :slight_smile:
16. lis 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssaara taky te vitam :slight_smile: a diky za gratulku :grinning:

@katie_25 díky, je to fakt uzasnej pocit :slight_smile:

Jo holky, na ten screening se mam objednat k nam na genetiku za cca 14 dni. Mam si zavolat a rict, kdy byla posledni ms a z toho nejak vypocitaji kdy mam prijit.
16. lis 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
terrorkax - nádherná fotka a gratulace - to muselo být nádherné :slight_smile: úplně se tetelím blahem při pomyšlení, jaká je nádhera koukat na to zdravy miminko, jak se hejbá a má ruce a nohy :slight_smile:

ahoj ssaaro :slight_smile:

katie název skupiny bych asi nějak extra neřešila, hlavně aby to bylo úderný :slight_smile: červňátka 2011 mi přijdou fajn
16. lis 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax jj, u nás je to stejné, když jsme tam volala, tak sestřička setala na poslední ms a pak podle toho vypočítala termín screeningu :slight_smile: ..ještě přežít zítřek a pak už na něj jdemééééééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

holky tak jsem koukala do soukromých skupin, jsou ta zatím jen červnovky (ty co se od této diskuze odtrhly), takže buď můžeme mít název Červňátka 2011 nebo Miminko v červnu 2011 ?????? :grinning: :grinning:
16. lis 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax ale ten NT screening se dělá v tom 12tém týdnu...? zavolej tam raději co nejdřív.
16. lis 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrestriss díky, ja se taky furt tetelim :grinning: Necekala jsem, ze uz se bude takhle hybat a hlavne kopat...fakt nadhera a uz se tesim na dalsi utz :grinning:
16. lis 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrestriss fajn, asi to nebude řešit, když už to má být vše na mě, tak jdu založit ČERVŇÁTKA 2011 ,ju?
16. lis 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrestriss me dr rikala ze se dela od 13+0..tak nevim..no zitra zavolam, dneska uz bylo nervu dost :grinning:
16. lis 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 - ok,údaje napíšu :wink:

@terrorkax - koukam,že jsi z Plzně. Já se tam taky objednávala na genetiku,chtěli po mě vědět stáří plodu podle posledního utz a podle toho to vypočítali.
16. lis 2010 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax ale měla by sis ta zavolat asi hned, teda mě to tak dr. říkal, protože kdyby jsi tam volala až za14 dní, tak už by bylo pozdě .. ten screening se tuším dělá pouze do 13 tt
16. lis 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 zaloz to a udelame presun :grinning: To budou ze zacatku asi zmatky, myslim, ze budu chodit pro informace o holkach porad sem nez si zvyknu :grinning:
16. lis 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssaara a na kdy te objednali..tedy spis v jakem budes tt
16. lis 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax no tak teda nevím ale mě dr. říkal,že odběrkreve se dělá od 10tt a screening od 11-13tt pak už jsou hned v 16 tt triple testy ..tak se raděj objednej co nejdřv, ať to neprošvihneš.. jo a kamarádka byla také na odběru ke screeningu a představte si, že ona za odběr neplatia ani kačku :angry:
16. lis 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
musím vás nějak dočíst, jen dnes mne zase bolí hlava a žaludek na vodě.
tak jsem dostala lízátka a koupila si paralen čípky.
@katie_25 : Katuš, prosím do tabulky mi napiš - Kontrola 29.11., Screening 3.12. kujííí :wink:
16. lis 2010 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí

@terrorkax - to budu 12+3 :wink:
16. lis 2010 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_j ok , píšu si :slight_smile: díky
16. lis 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax tak at kontrola výjde dobře. jinak název diskuze fajn :slight_smile:
16. lis 2010 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax moc krásná fotečka, gratuluji
16. lis 2010 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax tééééda krásná fotečka, a moooc gratuluji, úúúplně závidím.

Jinak všem přeji krásné ráno.

Název se mi líbí, nebo nechat tento název, jak chcete.

Ohledntě NT screeningu, já jdu když budu 11+6, doktorka mě přesně vypočítala od kdy do kdy se mám objednat, a krev mi berou zároven při tom screeningu.
16. lis 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssaara vítám tě.
16. lis 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže holky, na vědomost se dává, že jsem právě vytvořila soukromou skupinu Červňátka2011 .. zde http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/miminka-narozena-v-cervnu-2011/ ..tak to pojd´te prosím vyzoušet, doporučuji kliknout v pravém horním rohu, přidat téma do oblíbených .. dííky
16. lis 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 já budu 11+4 :wink:
16. lis 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax Mocinky moc gratuluji!!! :slight_smile:
16. lis 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj s tou soukromou skupinou je to super nápad:slight_smile:
@katie_25 Přidáš nás tam všechny kdo jsme v seznamu, nebo tě máme ještě požádat? :slight_smile: Ještě prosím o úpravu v tabulce - NT screening - 25.11.2010 UTZ, Díky:slight_smile:
16. lis 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, to me s tim screeningem strasite..ja du kouknout na stranky te genetiky, jestli tam neco nepisou
16. lis 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek