• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@mmm1982 snažila jsem se tam vypsat vás co nejvíc, ale budu postupně přidávat, kdyby jste se tam nemohly dostat , tak mi prosím písněte do pošty ..dík
16. lis 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax Jj, mě to řekli stejně jak katie, nevim jestli je to tim, že jsme ze stejného města, ale dr. mě upozorňovala, že mají nával, tak aby tě tam někam vmáčnuli :wink:
16. lis 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssaara Ahojda :wink:
16. lis 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
také k nám přiletí čáp v červnu :dizzy_face: můžu se ještě k vám přidat? Jak tak zjišťuji, zakládá se soukromá skupina...
@terrorkax gratulace ke kontrole, fotečka je náádherná!!
16. lis 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janamic jeslti chceš můžu tě přidat do soukromé, tady už pak asi nikdo nebude :slight_smile:
16. lis 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oky, díky, jsi hodná.
16. lis 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janamic jdu tě přidat, tak za chvilinku se tam můžeš hlásit ..a navíc ještě dělám tabulku, kde sepisuji údaje, tak pokudchceš zapsat, tak mi do pošty prosím písni věk, termín porodu, datum kontroly, datum screeningu, a tip- holka nebo kluk? díky.. jj, tabulka je též soukromá, tak si mě pak požádej o přátelství
16. lis 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax Blahopřeji ke krásnému mimi :slight_smile:
16. lis 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak jsem byla vcera na kontrole,mam tehu prukazku ,coz me docela prekvapilo,neb u 1 ditka jsem ji dostala az dost pozde,ale fotecku ted nemam ,bude az asi 15.12.
gratuluji k mimi terrorkax
16. lis 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira gratuluji ke kontrole a průkajdě, můžeš za námi přijít do soukromé diskuze, odkaz je někde výše :wink:
16. lis 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesunuly jsme se tedy sem http://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skupina/cervnatka-2011/ do soukromé diskuze
16. lis 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. lis 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,dlouho jsem tu nebyla..a hned taková změna..soukromá diskuze?:slight_smile: tak snad se za vámi taky brzo podívám:slight_smile:
19. lis 2010 ve 20:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem. Jsem na koníkovi nová. Je možný se k vám ještě přidat? Taky nás to čeká v červnu :slight_smile:
22. lis 2010 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojky, hlásí se další červnovka :grinning:
23. lis 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stula007 Ahoj, už jsme v soukromé skupině Červňátka 2011. Napiš katie_25 ať ti povolí přístup, tady už nikdo není. Ahoj v červňátkách :wink:
23. lis 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hame Ahojda, jestli se chceš přidat, tak stejný postup :wink:
23. lis 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milé červnovky ,
jsem červnovka 2010 :slight_smile: ráda bych Vám popřála hodně štěstíčka, těšení se na miminka, páč jste už skoro ve druhém trimestru a tudíž mnoho obav už máte za sebou :slight_smile:
Tak jak jsem hodně nakoupila věcí tady z koníka, tak i já posílám věci po synovi dál.
Ráda bych vám nabídla všechno,co nám je už malé, na léto máme strašně moc věcí,které jsme neměli ani jednou na sobě ,protože máme šílené babičky ,které jen nakupovali a nakupovali,takže polovnu věcí,co doma máme jsou nové a nevyužité.
Kdyby jste měla některá z Vás zájem, pište na PetraCela@seznam.cz pošlu vám vše nafocené ,nebo brňandy můžete se stavit osobně :wink:
Vše máme ve vel.56,62,68 a už prodáváme 74, náš malej je hrozně dlouhej .74cm jsme měli v 5měsících :grinning: Takže i kombinézku co máme fleesovou ,je nám už malá apod.-tu jsem teda koupila na mimibazaru :grinning:
Přeji krásné vánoce a těšte se,příští vánoce vás bude o jednoho víc :slight_smile:
24. lis 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky, jsem na koňovi nová, přihlásila jsem se, protože jsem opět těhulka... :sweat_smile: miminko se nám má narodit v červnu tak se tu porozhlížím mezi vámi :slight_smile:
Jujej koukám, že jste založili soukromou diskuzi, můžu k vám???
24. lis 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlaste se mi prosím interní poštou ..děkuji :slight_smile:
24. lis 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé,přibíráte ještě nové členky?Mám taky termín v červnu :grinning:
28. lis 2010 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu zas a preji vam krasne vanocni svatky! U nas vse v poradku, uz tyden mi neni spatne, spineni take ustalo a mimisek je ok, placenta musi jeste trochu povylezt a bude vse uplne super! Jo a uz vime pohlavi! Na doktorku tam neco couhalo! :grinning: Tak snad se to potvrdi i priste, to bude legrace! Zase pindour!
Tak se mejte moc a moc krasne, ja ted nestiham, peceni 11 druhu cukrovi bylo dost narocne :sweat_smile: , ale manzel je holt mlsoun a tak me to bavi!
20. pro 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky taky čekám miminko v červnu mužů se k vám přidat :slight_smile: termín mám až 29.6. Zrovna bych na vás měla jednu otázku :slight_smile: jaké oblečení se kupuje na letní miminko? Vůbec nevím jak moc se musí v létě pokud je horko novorozeně oblékat jestli dlouhý rukáv nebo spíš krátký atd. :astonished: první dcerka je narozena na začátku dubna takže to byla ještě docela zima a byla pěkne nabalená .
25. únor 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela2511 tak to nemůžu moc poradit, protože budeme mít první, ale snad není potřeba, aby bylo zapotřebí nějaký teplý oblečení. :wink:
28. únor 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela2511
@kufnerkam Ahoj holky, já sice čekám druhý,ale první dcera se narodila 14.2,, takže sama nevím, ale něco tak akorát :D
3. bře 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jse tu na konikovi nova a teprve ho zkoumam .cekam chlapecka v cervnu muzu se pridat?
22. bře 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruska1976 Ahojky, vítám tě. My také čekáme chlapečka, ale termín máme 2.6. Jak se bude jmenovat? Ten náš Kubík. :slight_smile:
22. bře 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kufnerkam

Náš bude po tatínkovi Radek .Kam pujdes rodit?A odkud jsi?
23. bře 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela2511

lepsi nabalit jak cibulku a pak svlikat .myslim si ze se vyuzije pres leto i neco teplejsiho nebude porad slunicko a tricet :slight_smile:
23. bře 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruska1976 jsem z Plzně, budu chtít rodit tady v Mulačově nemocnici. Už jsme se tam byli podívat a celkem to jde.Když bude pohodový zbytek těhu, tak chci do tý Mulačovy. Odkud jsi ty?
23. bře 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek