• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
autor
Vítám nové příchozí je nás tu už opravdu hodně :slight_smile: :slight_smile:
3. říj 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky jak se diskuze zamikají??
3. říj 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je ještě velmi brzy dle mého, ještě se přidá strašně moc holek myslím do toho 12. týdne.
@clloi gratuluji :slight_smile:
autor
@minal víš co by to tu bylo :confused: ,moc lidí nendělá dobrotu a pak se jich na to stejně půlka vykašle 10-12 lidí stačí.
3. říj 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musí se diskuze znovu založit v soukromé skupině. Ten kdo ji založí je administrátor. Ten zavede členy, kteří mají povolený vstup. Následně může přidat i nvé členy na základě žádosti.
3. říj 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino myslím že už nás je tu dost,pak se v tom nevyznáme
3. říj 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami: to máš pravdu, taky mám raději menší počet, ale oni se nikdy všichni neudrží. Kolik je nás tu teď??? Já myslím, že ideální počet je tak 10-12 členů.
Je to šílená doba :slight_smile: ale sme moc rádi. Sem tam mě sice přepadne strach, jestli bude vše OK a jestli to zvládnu, ale to je asi normální :grinning:
@minal - - tabulka určitě není nějak závazná,jde spíš jen o to,aby jsme měli o ostatních přehled a aby jsme si v důležité dny mohly držet palce :wink:
3. říj 2010 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino tak jak zakládáš?
3. říj 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi no 3 roky je opravdu čekání, ale neboj určitě to zvládneš a vše bude Ok. Musíš být v klidu a věřit, že je vše v pořádku i kdyby si třeba začala špinit či krvácet. Je potřeba zachovat chladnou hlavu. Mám kámošku co čekala 15 let a ve 43 letech rodina dvě překrásný obrovský dvojáčátka. Holky měly 3100g a 3200g. Měla krásné těhu /přestože na začátku nějaké to krvácení bylo/, holky v podstatě přenosila a ještě si je zkusila i porodit normálně. :slight_smile: Ale to se ji nakonec nepovedlo.
3. říj 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se může založit soukromá a tady ta veřejná ponechat a když někdo bude chtít přidat ,tak se domluvíme a podle toho se zařídíme .
3. říj 2010 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssaara já vím, že není mám s tím dost zkušeností, ale nechci být od nikud vyškrtávaná za "týden". 6. týden nic není... :wink:
3. říj 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssaara jo to určitě mohou fungovat společně dvě témata. :wink:
3. říj 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stejně se témata mažou až na základě žádosti po 2 měsících. A není to pravidlem.
3. říj 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi - moc gratuluju :dizzy_face: konečně někdo,kdo má stejný termín jako já :wink:
3. říj 2010 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nás je to teď v rodině takové divné, švagrová přišla o holčičku ve 40tt a tchýně mě řekla, že se těšit nebude dokud to nebude na světě. Najednu stranu ju chápu, ale taky sem jí řekla, tohle opravdu nechci poslouchat celých 9 měsíců, že sama budu mět strach aby vše dobře dopadlo a že nevidím důvod, proč bych se neměla radovat, když se nám to konečně podařilo. No sice to vzala sportovně, ale říkala sem manžovi, jestli to bude vykládat po rodině, tak asi vybuchnu. Jinak ji mám fakt ráda, ale někdy mě těma řečma pěkně štve :dizzy_face:
3. říj 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsme tu!!!
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/spolecny-termyn-cerven-2011/
šupem přesun je nás 18 to stačí!
3. říj 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ssaara kdy máš termín??
3. říj 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@clloi proboha a proč zemřela 40tt?
3. říj 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssaara jééé tak to je super. A všem moc gratuluju :grinning:
3. říj 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino předčasně odloučená placenta, ale byla to vina doktora, má skupinu 0 negativní a neudělal jí nějaké testy, takže vytvářela protilátky proti malé. Ale to sem sem nechtěla psat a zbytečně někoho strašit :frowning2: tady se budeme jen radovat :grinning: :grinning: a těšit se na ty uzlíčky
3. říj 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi to jo to buď určitě ostrá. To by ti klidu opravdu nepřidalo a švagrová taky bude určo ještě jednou statečná a bude muset "zapomenout", aby nebyla 9 měsíců na nervy. :wink: Tohle jsou moc nepříjemný zkušenosti asi.
3. říj 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@clloi tak to jsem v klidu pač vím že mi mudra RH faktor 100% kontrolovala už v prvníh pár měsících,to je ale kretéb doktor,chudák malá ve 40tt neumím si to ani představit...
ale nemysleme na to!!
3. říj 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky pojďte do té soukromé tady se to balí!!
3. říj 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak dnes jsem byla na ultrazvuku a už to šlo vidět :slight_smile: fazolka je tam kde má být, takže první úspěch :slight_smile: srdíčko ještě nešlo vidět, protože je brzo,ale i tak jsem byla dojatá z toho malého flíčku :slight_smile: za 14 dní kontrola a to už i asi dostanu těhu knížku :slight_smile: mám velkou radost, sice teď budu 14 dní myslet na to jestli bude vše OK a srdíčko bude pořádně tlouct,ale i tak se raduji :slight_smile:
4. říj 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak dnes jsem byla na ultrazvuku a už to šlo vidět fazolka je tam kde má být, takže první úspěch :slight_smile: srdíčko ještě nešlo vidět, protože je brzo,ale i tak jsem byla dojatá z toho malého flíčku za 14 dní kontrola a to už i asi dostanu těhu knížku mám velkou radost, sice teď budu 14 dní myslet na to jestli bude vše OK a srdíčko bude pořádně tlouct,ale i tak se raduji :wink:
4. říj 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, tak můžu taky mezi vás? Původně po tom, co jsem našla dvě čárky na testu, jsem si myslela, že budeme mít květňátko, ale po tom, co jsem si to pořádně spočítala, budeme mít ˇmiminko právě na začátku června :slight_smile: Na kontrolu jdu v pondělí, snad bude vše v pořádku :dizzy_face: , doma už mám jedno dvouleté miminko, co se na další miminko moc těší :grinning:
5. říj 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,muzu se k vam pridat? akorat jsem na rozpacich delala jsem 4testy - a z toho 2byly pozitiv, a 2 negativ :( tak jsem z toho jelen..

delala jsem mamatest 10 - posledni MS byla 1.9..
5. říj 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek