• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2014

31. března 2015 
@mililihaus dekuji moc uz musi ;)
16. říj 2013 v 10:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 ja se take bala nejhorsi je ze to tam strcil a chvili mlcel a to bylo priserne ,ale neboj zitra uvidime tvou krasnou fotecku a jak se jinak citis? ;)
16. říj 2013 v 11:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi dekuji moc ;) a ty uz mas utz za sebou?
16. říj 2013 v 11:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eufrozina presne tak verit,a kdyz jdu na gyndu tak nic spatneho slyset nechci :D
16. říj 2013 v 11:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lumpicek ja byla minuly tyden v podoli a mam takovou silenou doktorku :((
16. říj 2013 v 11:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupmice88 Ještě ne, měla bych být 6+2 a to je podle rad ostatních ještě brzy :wink: Věřím, že nějaký váček tam vidět půjde, ale já jsem víc zvědavá na to <3 :slight_smile:
16. říj 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristelka13 No já mam Bulovku a ten Mělník asi skoro nastejno...no uvidíme, ještěže máme ještě dost času :slight_smile:
16. říj 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi to je jasne :slight_smile: je to krasne videt jak to busi ;)
16. říj 2013 v 11:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupmice88 No jo, to je to čekání, než bublinku objeví a musí se soustředit :slight_smile: Věřím, že zítra bude vše ok :slight_smile: Cítím se všelijak, chvíli mi nic není, ale většinou jsem taková nějaká slabá, jako nízký tlak a občas žaludek na vodě. Hlavně když jsem nenajedená. A jak je tobě?? :slight_smile:
16. říj 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj můžu se přidat? Zatím mám potvrzené těhu jen z krve, 30.9 jsem byla na KET, na UTZ jdu příští pondělí, ale termín mi podle poslední MS vychází někdy v půli června :slight_smile: Mám už 4 letého chlapečka taky z IVF :slight_smile:
16. říj 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupmice88 ... proč šílenou doktorku? .... Já mám chlapa a také se k němu příliš netěším. Mám vždyck pocit, když se na něco zeptám, že si myslí že jsem úplně blbá, radši se na nic neptám. Když jsem byla v nemocnici na te revizi, tak jsem to řikala te doktorce a ptala se jestli bych ho nemela vymenit, když je to takový "protiva". Zeptala se me na jmeno a pak řekla: "Neměnit." ... že prý je dobrý, no tak neměnim. Snad se to zlepší až budu opravdická těhule. Dnes jsem zvědavá, co bude říkat na to, že nepřijdu sama :slight_smile:. Raďousek (můj přítel) si vydupal, že pry chce jit na první prohlídku a podívat se na utzv také. Já na to, že tam nic neuvidí, a on, že prý, kdyby to bylo na prdlačku, že chce být se mnou aby jsme si rovnou pro zlepšení nálady zašli na nějakou baštu. A když to budé dobré (bude srdíčko), tak také :slight_smile:... Njn chlapi... jídlo je všelék!
16. říj 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 ani se neptej zaludek presne na vode,porad mi je na zvraceni,bolesti podbrisku ( trosku ustaly,ale nekdy stale) a ted se mi objevilo pichani na leve nebo prave strane vajecniku a vytoky a ty me nejvic rozciluji vzdycky mam strach jit na zachod zda nebude bud na toaletaku nebo kalhotkach krev :(
16. říj 2013 ve 12:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eufrozina jak ja ti zavidim ze mas chute na jidlo ja nemuzu nic :(
Jinak te doktorce je pres 70 let,neslysi,nevidi a tak od ni to vysetreni boli ze sem i na te koze krvacela jak to strkala jinam a kdyz sem odchazela tak mi rekla neco v tom smyslu ze at se neraduji predcasne z toho tehotenstvi.tak to chapes ze jsem odchazela se slzama v ocich :(
16. říj 2013 ve 12:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupmice88 Vítej a držím palce, tentokrát to určitě vyjde :wink:
@lumpicek Já půjdu určitě do Motola. Mám to skoro za rohem a vzhledem k tomu, že můj porod minule od první kontrakce trval 4 hodiny, tak nebudu vymýšlet nic jiného, nebo budu rodit v autě cestou :wink: S Motolem jsem byla spokojená, co se porodu týče, co se týče odd. šestinedělí, to je otřesné, ale tentokrát už se nedám :wink:
@rioko Taky vítej :wink:
16. říj 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska dekuji,dekuji,dekuji ja uz nepremyslim dopredu ziju pritomnosti a verim ze to zvladneme ;).takze jak rikas motol dobry joh. :slight_smile:
16. říj 2013 ve 12:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupmice88 No to je teda vážně doktorka k pohledání! :slight_smile: ta umí potěšit! čarodejnice! Jinak s tim jidlem.... mě je také blbě a nemám na nic chuť, ale stejně nakonec se nacpu! My to máme v rodině.... lásku k jídlu.... bohužel
16. říj 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eufrozina to my tez :D dneska udelam knedlo,vepro,zelo
16. říj 2013 ve 13:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak mám dnes za sebou první prohlídku....Dle ultrazvuku jsem 6+4 týden...první test který vyšel pozitivně jsem si dělala 5.10.!Vše je zatím jak má být,za měsíc další kontrola,odběry krve,vystavení průkazky a poté i na genetiku.
Taky mě doporučil brát kyselinu listovou do 14 týdne těhotenství.Ostatní vitamíny jsou prý zbytečné,že po nich akorát hodně miminka nabírají a rostou a těžko se rodí :D
Jinak se cítím všelijak,motáky,pocity na zvracení a stále bych jen jedla a jedla no a pak je mě šouflík :confused:
Stále to tajíme,zatím nikdo nemá tušení,snad jen můj bratr mě včera dostal poznámkou...ségra ty si nějaká jiná,s tebou se něco děje,já to cítím že ty něco proděláváš nějakou změnu či co... :D Tak jsem mu odpověděla no,jdu do přechodu :D a neustále se mě ptal co se děje,že něco je na mě jiného,že tomu příjde na kloub :D Tak ho nechám vydusit ještě........No a mojí mamku,tu asi klepne až ji povím že bude mít 11 vnouče :slight_smile:)) Už bych to nejraději oznámila a pochlubila se,ale ještě není ten správný čas,tak musím tajit a schovávat to nafouklé břicho dále :grinning:
Mějte se krásně a přeji vám všem samé dobré výsledky a zprávy :slight_smile:
16. říj 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, vítám nové červnovky :slight_smile: s tou porodnicí, tak já bych rodila asi v Motole, máme to 5 minut autem a kdyby byl nějaký problém, tak v Motole je výborné dětaké, takže já jsem pro Motol :slight_smile:
16. říj 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennie89 No tak teď mě začlo zajímat, kde bydlíš. Taky máme Motol tak 5 minut :grinning:
16. říj 2013 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska Zličín a vy? :slight_smile:
16. říj 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennie89 My jsme z Řep :grinning:
16. říj 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska A pak že je Praha velká :grinning:
16. říj 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennie89 No jasně. Tak to jsme v podstatě sousedky. A s holkama (dítě a pes) chodím denně přes Zličín na procházku, takové naše kolečko.
16. říj 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsme se možná někdy potkaly, taky máme hafana :slight_smile:
16. říj 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennie89 Jakého? Já mám zběsilou boxerku :grinning:
16. říj 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska My méme maďarského ohaře, teda spíš ohařici :slight_smile:
16. říj 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennie89 Tak to jsme vás viděly asi leda z dálky na tom poli za Novostavbami za konečnou tramvaje. Ohaře jinak moc nepotkáváme..
16. říj 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lumpicek ahoj, ja jsem taky z Prahy, prvni jsem rodila v Podoli a nechci nikam jinam... :slight_smile:
16. říj 2013 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennie89
@amadeuska jee, holky, my jsme z Brevnova :grinning: Taky jsem chtela napsat, ze mam Motol za rohem... Ale ja si teda radsi dojedu do toho Podoli... :slight_smile:
16. říj 2013 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek