• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2014

31. března 2015 
@sooona No to jsme se tu ale pekne sesly. Nekdy muzem udelat sraz :slight_smile:. Jinak coz o to, mne by se treba taky Podoli libilo vic, ale bojim se, ze bych nemusela dojet :slight_smile:
16. říj 2013 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwn Jéé tak gratuluju! :slight_smile: To jsou krásný zprávy že je všechno v pořádku. :slight_smile: Ten brácha má ale zrak :grinning: Snad to neprokoukne...:slight_smile: Na chlapa je to neobvyklé, většinou si všímaj ženský...:slight_smile:
17. říj 2013 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jo holky kdyby nebyla rozhodující ta vzdálenost, tak jdu rodit do Podolí, ale takhle nevim nevim jeslti bych dojela. :grinning:
17. říj 2013 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky pořád běháte na malou?? :unamused:
17. říj 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi Jj, taky :grinning:
17. říj 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je zvláštní, že ještě týden dozadu jsem šílela, jestli jsem těhotná nebo ne, byla z toho celá nedočkavá a říkala si, že jestli to vyjde, tak to neudržím a všem to vykecám. A než půjdu k mudr, tak to bude trvat celou věčnost. Ale úplně se mi to obrátilo. Před týdnem mi v testech vyšly náádherný dvě čárky, oznámila jsem to teda dvěma svým kamarádkám, manželovi až o pár dní pozdějc a od té doby mi je jedno, jestli půjdu na kontrolu zítra nebo až za měsíc. A kdy to oznámím našim, mi je taky jedno, asi až to poznají sami :grinning: A tak, jak jsem ještě před pár dny vyšilovala z pohlaví a jména, tak teď mi je to úplně jedno. Řekla bych, že kdybych nevěděla, že jsem těhotná, tak žiju každý den, tak jak před tím... Nejsem divná?? :unamused:
17. říj 2013 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amadeuska Hele, ja mela taky 4h prvni porod... A cesty se nebojim... Ale my to mame preci jen bliz-pres tunely jsme tam za 15 min :wink: se srazem urcite souhlasim :slight_smile:
17. říj 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennie89 Je to hrozný, v noci s tím nemám problém, ale teď jsem se na to vzbudila a ráno jsem už byla 3x... A to jsem vypila jen hrnek kafe :unamused: Achjo, už je to zase tady.... :unamused: :grinning:
17. říj 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@agnesi U mě je to teda i tím, že se teď nutím víc pít...
17. říj 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennie89 Já právě že ne, před otěhotněním jsem se přistihla, že jsem vypila třeba jen jednu sklenici vody za den :frowning2: Teď se to snažím napravit, ale až tak velkej rozdíl to není, max 2l denně, víc do sebe nedostanu :unamused: A to ještě většinou až večer, kdy si na to vzpomenu....
17. říj 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi Tak jedna sklenice a 2 l je docela rozdíl :slight_smile: Ale určitě i zvětšující se děloha na ten močák už asi trochu tlačí... Někde jsem četla, že v 7.týdnu už je dvojnásobná, tak to asi bude tím :slight_smile:
17. říj 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennie89 Já vím, proto mě to tak děsí :frowning2: Měsíc dozadu jsem si udělala konečně po 5 letech radost a vyrazila na nákupy, abych si obměnila šatník, když už děti vyrostly. Navíc se mi podařilo získat moji vysněnou postavu vel. 36, tak jsem si to užívala a teď se toho nechci zase na x let vzdát :frowning2: Včera jsem si postýskla manželovi, že zase budu tlustá a on mě uklidnil, že nebudu tlustá, že budu těhotná. A já na to, že budu tlustá těhotná :grinning: No snad ho budu moct nosit co nejdýl, ale podle toho, jaký jsem měla předchozí dvě, tak tomu sama moc nevěřím, u prvního jsem musela nosit těhotenský už ve 3měsíci!! To je hrůůza, na toto se po pravdě moc netěším :unamused: Děti mám moc ráda, ale říkala jsem, že mě nebaví být těhotná a rodit :grinning: Má to tak také někdo?? Jo mimochodem, dnes se mi zdálo o tom, že jsem rodila... Už mi z toho hrabe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi
@jennie89 no holky, já denně vypiju 5l vody a to je teprv lítání na záchod :D
17. říj 2013 v 08:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (20. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prosím vás chodí taťkové i na ten první ultrazvuk? Mně tam pořád chce doprovodit a já mu marně vysvětluju, že z toho bude vidět jen tečka a že na něj asi doktor bude divně koukat :slight_smile:
17. říj 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renatka16 WOW!!! Kdy to stíháš?? :grinning:
17. říj 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivatko0406 Ať si zajde jestli chce, bude to pak celé vnímat jinak a bude šťastný :slight_smile: A doktoři jsou na to v této době už zvyklí, manžel se mnou taky několikrát byl a s doktorem rozebírali, co jsou záda a co nohy :grinning: Zážitek pro všechny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi myslíš? my jsme to neplánovali, zaskočilo nás to, ale teď už jsme to rozdýchali. tak já ho vezmu s sebou, ať se zapojí :slight_smile:
17. říj 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivatko0406 Určitě, uvidíš že to bude super :slight_smile: I když tam nic neuvidí :grinning:
17. říj 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi tak jo. mně se to zdálo být divné, hlavně aby doktor nekoukal, co tam chce :slight_smile:
17. říj 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivatko0406 Pokud nemáš nějakého předpotopního, tak bude v pohodě :slight_smile: Ale jestli si nejsi jistá, zkus mu zavolat a zeptat se ho, jestli mu to nebude vadit :wink:
17. říj 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi ne, předpotopní není :slight_smile:
17. říj 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivatko0406 Tak potom není problém :slight_smile:
17. říj 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi vpráci :slight_smile: jak někdo má chuť na sladké já mám i na vodu :D
17. říj 2013 v 09:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (20. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renatka16 5 litrů? Tak to je síla :slight_smile: Já dám teda tak maximálně 3l...
17. říj 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mililihaus díky :D no on brácha má vždy nějaká jeho tušení vždy u blízkých vycítí,že se něco děje ....nevím jak to dělá :grinning: ale je to tak ....Pěkný den přeji,já jdu pokračovat v úklidu a umývání oken,než se vrátí dcerky ze školy a než mě přepadne únava ;)
17. říj 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi Mám to stejně, jsem těhotná teprve podruhé a na vysněnou postavu jsem se teda nedostala, jsem hrošice, ale na těhotenství jako takové se netěším, Na tu zadýchanost, jak se nikam a do ničeho nevejdu...jsem hrozná :frowning2:
17. říj 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska Nejsi hrozná, je to přirozený :slight_smile: Já se až 2roky po 2.porodu dostala na ještě lepší váhu než jsem měla v pubertě a 2roky si ji udržovala a vylepšovala a teď to půjde všechno do háje :frowning2: Ale jelikož už vím, jak se dostat co nejdřív po porodu do formy, nesmutním zase až tak moc. Věřím, že to dokážu!! :wink:
17. říj 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi Tak to mi budeš muset poradit jak na to. Já půl roku denně cvičila Jillian a měla jsem fyzičku jak nikdy a zpevnila se, ale na tom to skončilo :-/
17. říj 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renatka16 Týýý jo 5 litrů...tak to je mazec! :slight_smile: Já dám tak 2 litry a jsem ráda...:slight_smile:
@iwn Že by šestej smysl? :grinning:

@amadeuska
@agnesi Tak holky, jelikož těhotná jsem ještě nebyla, tak se na to těšim. :slight_smile: Nevim do čeho jdu no. :grinning: Ale na porod teda rozhodně ne. :grinning:
17. říj 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mililihaus Hele moje kamarádka, když měla termín, volala mamce, že jí nějak tvrdne břicho, ta jí okamžitě poslala do porodnice, tam ji hned vzali na sál, že už rodí a prý: "Tlačte, až budete mít stahy" a ona na to: "Ale já nevím kdy, já žádný stahy nemám." :grinning: Jo i toto se může stát :wink: Porodila a ani nevěděla jak :grinning:
17. říj 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek