• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2014

31. března 2015 
@iwn Asi si jediná :wink: Gratuluju :slight_smile: Hele prosím tě, zkušená maminko, podnikáte v takovým počtu nějaký vejlety? My chceme 4 a tak trochu se bojím, že finančně to sice zvládat budeme, ale na nějaký týdenní prázdnin u moooře můžeme zapomenout :unamused:
18. říj 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@iwn Jo a taky přeju, aby vám vyšel ten klučina :slight_smile:
18. říj 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Je mezi nami nejaka mamina z prahy?zajimame recenze na podoli a apolinar dekuji :slight_smile:
18. říj 2013 ve 13:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz bych si tak prala znat pohlavi :slight_smile:))))
18. říj 2013 ve 13:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ja byla na kontrole vcera srdicko jeste nebylo jsem v 5tt...ale jsem momentalne v soku :slight_smile: jelikoz tam jsou zatim mimca dve :sunglasses: na dalsi kontrolu jdu za 10dni :wink:
18. říj 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@holubice.petra Teeda, tak to gratuluji dvojnásob ;) Hlavně ať jste všichni zdraví!
18. říj 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupmice88 Ahoj zeny. Kontrola dopadla na jednicku. Prcek odpovida 8+3 a ma skoro 2 cm. Vse je ok. Akorat me cestou zpet lidi nepustili do nizkopodlazni tramvaje, na kterou jsme cekaly 15 min a dalsi jela za pul hodiny, to jsem se teda nesr..., ze se to ani vypovedet neda. Priste budu mlatit a kopat kolem sebe!
Jo a prikladam slibenou fotecku
18. říj 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@lupmice88 z Prahy jsem, ale recenze mam leda na Motol:slight_smile:
18. říj 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska ty jo, ze to lidem neni trapny tohle. zrovna nedavno jsem se na to ptala kamaradky, ktera je v 9. mesici, jestli ji lidi pousti sednout a rikala, ze skoro vubec a kdyz uz nekdo, tak bud jina tehotna, maminka s malym ditetem nebo duchodce.
a gratuluju k prohlidce :slight_smile:
18. říj 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dora13 No ja jsem blbec, ze se neozvu. V tehotenstvi jsem se taky naucila lidi zvedat, aby me pustili. Ted se musim naucit je vyhodit, abych se vesla s kocarem. Je to stado hovad, neskutecny! A dekuju :slight_smile:
18. říj 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska ja kolikrat uplne zasnu -- na zastavce stoji maminka s kocarkem a rozhlizi se, koho by pozadala a vsichni chlapi, kteri tam stoji, se divaji bokem, jako by pro ne byla nejaka strasna obtiz ji s tim kocarem pomoct, nechapu proste. ja to mam celkem v poho zatim, protoze bydlime v centru, takze skoro vsude si dojdu pesky a kdyz uz nekam jedu, tak mimo spicku, takze vetsinou si sednu, ale taky se asi budu muset naucit asertivnimu vyhazovani lidi z mista :slight_smile:
18. říj 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra zrovna včera jsem s tímhle strašila nastávajícího taťku - že z mé strany je rodová zátěž na dvojčata :slight_smile:
18. říj 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra Wau :slight_smile: Tak to je teda mega překvápko! :slight_smile: Zrovna jsem se taky bála, aby tam nebyly dvě, ale řikala Dr, že to vypadá jenom na jedno. :slight_smile:

@renatka16
@iwn Děkuju :slight_smile: Další kontrolu ještě nevim, teď měla moje Dr. dovolenou, takže ty dvě návštěvy jsem měla u záskoku...v pondělí už bude moje v ordinaci, tak tam musim zavolat. Doufám, že mě objedná co nejdříve. :slight_smile:

@amadeuska Nádhera! :slight_smile:
18. říj 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@holubice.petra Teda, to gratuluji! Já si říkala, jestli se tu vyskytnou nějaká dvojčátka :slight_smile: Tak to je super, moc držím palce, aby bylo vše OK :slight_smile:
18. říj 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi Děkuji snad to konečně vyjde,ale důležité je zdraví toho miminka ;) .
Co se týká výletů,někdy je to opravdu finančně těžké,ale tak jednou za rok jedeme do Čech k známým na chalupu s dětmi a jinak s menšíma do Dino parku,ZOO atd.Ty dvě větší už mají většinou takové ty své zájmy....Jet k moři jsme měly v plánu právě teď po Novém roce-celá rodinka,jenže nám do toho nečekaně vstoupilo to mé těhotenství,tak to asi nezvládneme a zkusíme to až bude o něco větší!Snažíme se jim dát první i poslední,ale někdy to prostě nejde všechno naráz... :slight_smile:
18. říj 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwn Právě toho se trochu bojím :frowning2: Já sama jsem z velké rodiny a vím, že jsem nikdy neměla to, co mí kamarádi a občas mě to dost mrzelo. Na jednu stranu jsme byli vychováni ve skromnost což je super, protože nám to vydrželo dodnes, na druhou stranu si pamatuju, jak jsem to jako malá těžce nesla.... Dost se to ve mně bije :unamused: Na jednu stranu chci děti vychovat tak, aby si všeho vážili, ale na druhou stranu jim chci dopřávat. To je asi jediný na výchově, co jsem se ještě nenaučila :unamused:
18. říj 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, tak jsme se dnes s manželem bavili o jménech pro miminko, a moc nadšená z toho nejsem... Pro kluka je to jasné, manžel je trochu ješitný, navíc je tu rodinná tradice a i mě se to jméno líbí (jsem na stará česká jména), takže to bude Josífek. Nejsem sice zastánce dávání jména po rodiči, myslím si, že to dělá trochu bordel, ale ze zkušenosti z minulého těhotenství vím, že manžel prostě neustoupí, o tom asi nebudu tentokrát diskutovat a ustoupím já. Ještě že se mi to jméno aspoň líbí :slight_smile: Ovšem s holčičkou je to těžší. Máme Terezii, a já chtěla Antonii. Jmenovala se tak moje babička, kterou jsem měla hrozně ráda, je to neobvyklé, hezké české jméno a krásně by se to k Terezii hodilo. Jenže bych měla mít termín porodu 9. června a Antonie má jen o pár dní později svátek, tak to moc nechci. Pak jsem měla Gabrielu, ale ta mi teď připadá taková tvrdá. A pak už nevím. Neshodli jsme se na jediném jméně a prostě se nám už žádné nelíbí! Takže jestli to bude holčička, tak se bude asi jmenovat NEURČENO :grinning: Vím, že je ještě brzy, ale štve mě to! To jsem zvědavá, co nakonec do papírů napíšeme. A co vy? Už jste se bavili o jménech?
18. říj 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynyha Antonie je moc krásné jméno , stím svátkem je to na prd,ale to jméno je fakt krásné :wink: no, s tou rodinnou tradicí to máme stejně :unamused: manžel je Jan jeho tata tež,děda taky a kdoví kam až to pokračuje. Jan se mi nelíbí, ale rodinná tradice je tradice :angry: tak jsme se dohodli , že to bude Honza (doufám, že to jde). a holčička by byla Valérie .. :slight_smile: jména už máme vymyšlené strááášně moc dlouho :grinning:
18. říj 2013 v 17:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (28. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynyha My už jsme se o tom bavili někdy na jaře.. Natálka a Dominik :slight_smile:
18. říj 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynyha u nas dora a honzik :slight_smile: mne by se jeste libila stela, ale tech je ted plno a valerie, ale ta se nehodi k nasemu prijmeni.
18. říj 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynyha Tak Antonii schvaluji, já bych ji moc chtěla, bohužel manželovi se toto jméno ani v mužském podání nelíbí, je to snad jediné jméno, který bych si NIKDY neprosadila :frowning2: A jestli má svátek brzo po tom, to by mi vůůůbec nevadilo :wink: @dora13 Ani s Dorkou jsem neuspěla... Stelku jsem taky chtěla, ještě jsem ji nikde neslyšela, ale není to úplně ono, co bych si řekla "jo, tak toto chci". Za kluka jsem chtěla Kristiánka, bohužel manžel změnil názor a chce Oliverka, což se mi také líbí a za holku nevíme, prostě s touto variantou nepočítáme :grinning: Jinak jsem asi trochu posedlá, ale až po dceři jsem zjistila, že všichni máme 6 písmen ve jménech - Anežka, Andrej, Samuel a Marína, tak jsem si říkala, že u Olivera by to taky vyšlo, tak teď ještě najít nějaký holčičí se 6 písmeny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Poraďte :wink:
18. říj 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi taky to byl boj s divcim jmenem :D manzel chtel mimo jine jmeno, ktere bude snadno vyslovitelne v recku (ma recke koreny a tak nejak doufa, ze se tam treba nekdy jeste na nejakou dobu prestehujeme), takze padla Sarlotka, ktera se mi hrozne libila, Stela se mu nezdala, Valerie taky ne, Eva a Tereza mu prislo moc obycejne, az s tou Dorou to byl jackpot -- nema to zadnou v Recku nevyslovitelnou hlasku a navic to recky znamena "darovana", coz je pekny.
Jinak Antonie je nadherny, ale jednak v rodine uz jednu mame a jednak se to nehodi k nasemu prijmeni -- dohromady to zni strasne staromodne :slight_smile:
18. říj 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi jj chápu tě!!!Já osobně taky pocházím ze 4 sourozenců a mamka nás vychovala úplně sama,takže taky jsme určitě neměli všechno a něco nám chybělo,ale jak říkáš naučila nás skromnosti a nejde nám o to, mít za každou cenu úplně všechno!!!
Naše holky si nikdy zatím nestěžovaly.....mají co je třeba a snažíme se jim vyjít vstříc ve věcech jako jsou jejich záliby atd....
Každopádně pro nás je důležité,že jsou holky zdravé,že máme tu vzájemnou lásku mezi sebou a to je největší priorita :wink:
Tak nad tím nedumej,určitě si taky super máma!!!!!!!!!
18. říj 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak my jsme se už taky letmo bavili o jménech, ale ještě nic stoprocentního. :slight_smile: Netušila jsem, že by přítel chtěl kluka po sobě (což mi teda nevadí), takže to nejspíš bude Michal. No a u holky se nám líbí více jmen...Lucie, Alžběta, Adéla, Julie, Kačka... :slight_smile:
18. říj 2013 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska No ona to vyšetření dělá má doktorka u sebe v ordinaci. Nebo abych byla přesnější zve k sobě odborníka, který má na to certifikát a vyjde mne to na těch 1100 s tím, že 800 mi proplatí pojišťovna.
19. říj 2013 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi díky moc. No doufám, že to tentokrát vyjde! Už mám totiž jeden nezdar za sebou (zamlklý těhu).
19. říj 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi A co jméno Tereza, Zdeňka, Kamila:slight_smile:. Víc mě jich teď nenapadá....
19. říj 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizba Terku mám ségru a Zdeňka ani Kamila se mi nelíbí :unamused: Já si už dávno projížděla jak českej, tak slovenskej kalendář holčičích jmen (manžel je slovák), ale ani jedno mě prostě nezaujalo.... Tak fakt doufám, že to bude ten kluk, moc bychom si ho oba přáli, protože všude kolem jsou samý holky a už to začíná být pěkná nuda :grinning:
19. říj 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwn Já vím, když člověk chce, všechno jde :wink: Hold se budeme muset uskromnit, ale zato už se těším, až bude u nás veselo :slight_smile: S těma dvěma už začíná být pěkná nuda :unamused: :grinning:
19. říj 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak přidávám taky fotečku. :slight_smile:
19. říj 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek