• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2014

31. března 2015 
@agnesi neboj veselo bude i s těma dvěma až to bude v pubertě :grinning: ......Úspěšně jsme zvládli jednu,ted je v tom druhá a jestli přežiji ještě ty ostatní puberty,tak už přežiji všechno :grinning:
19. říj 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mililihaus Gratuluju, MOC KRÁNSÁ!! :slight_smile:
19. říj 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@iwn Hele a už jsi holkám oznamovala, že jim přibude další sourozeneček? Já nevím, kdy jim to mám říct, protože jsou to děsný tlučhuby, který by to okamžitě vykecaly ve školce :grinning:
19. říj 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky mam pozitivni test a ve stredu jdu na prvni ultrazvuk, ale mam problem s nasima nejak to medokazou stravit mate s tim nekdo zkusenosti.
19. říj 2013 v 09:29  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gedggitka Ahoj, tak to gratuluju :slight_smile: Jo já měla podobný problém... Otěhotněla jsem v Anglii, s klukem slovákem
, kterýho jsem neznala ani 2měsíce a bylo mi čerstvých 20let... Mamka mě a ho pohledem vraždila, když jsme to oznamovali, navíc ho viděli poprvé, měl bradku, roztrhaný rifle, kuřák, rád si dal pivko, metalista atd. Včera jsme měli pětileté výročí svatby a čekáme spolu třetí mimi, na který mě on musel přemlouvat :grinning: Takže pokud to vaši nemůžou překousnout, dej jim čas. Možná budou v tvém těhotenství rozpačití, ale až se to narodí, budou ti nejšťastnější prarodiče na světě :slight_smile: Asi mají o tebe strach, abys to zvládla, tak proto jsou takoví.... Ale bude to dobrý, určitě, věřím tomu :slight_smile: Držím palce!!!
19. říj 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky. Včera jsem dělala testík a byl pozitivní, termín mi vychází až na konec června. Můžu se k vám přidat? A všem budoucím maminkám gratuluju a přeju pohodové těhu! :slight_smile:
19. říj 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Potrebuju pomoc jsem vyŕízena,boli me na prave strane od pupiku a v podbrisku a nekdy az ledviny na prave strane.ze to neni slepak ze ne :(((( hrozne se bojim
19. říj 2013 v 11:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lupmice88 Mě zase bolí na levé straně od pupíku, takže vtipný :slight_smile: Vůbec ti neporadím, může to být slepák a nemusí. U sebe to přisuzuji nejspíš nějakému nadýmání. Prý je to v těhotenství časté. Třeba máš to samé. Já jdu zkusit fenyklový čaj, pak Renie a pak už nevím. :slight_smile:
19. říj 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky,tak ja se s dovolenim taky pridavam,mam termin 7.6. , vcera jsem byla u doktorky a bylo krasne videt srdicko:slight_smile: mame uz doma Tobika,ted ve stredu bude mit akorat 1 rok,takze to bude zajimavy:slight_smile:
19. říj 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a navrhuju,jestli by se tahle diskuze nemohla zamknout?budeme tu probirat dost osobni temata a jak vas ctu od zacatku,dost lidi sem leze jen na kukandu a je to neprijemny...co vy na to?
19. říj 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lupmice88 ahoj, můžeš být i třeba nachlazená... ale jinak jsem byla poučena, že když bolí slepák, tak když si zmáčkneš v tom místě bříško a pustíš, tak pokud to pak ještě pořád bolí, je to slepák. ( není to samozřejmě tak jednoznačné, nejsem doktor :wink: ) nejlíp si skočit na chirdu nebo k obvoďákovi ..nebo třeba je to"jen" děloha, která se roztahuje :wink:

jinak i já sem teoreticky patřím, u mě je to ale trochu složité a problémové... jinak termín teoreticky 3.6.
19. říj 2013 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@santron Ahojda, já souhlasím s tím uzamknutím skupiny, taky bych nerada, aby to každý u nás ve městě věděl dřív než třeba rodiče. Jinak ve st jdu do první poradny, nemůžu se už dočkat:slight_smile:
19. říj 2013 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@santron Ahoj, vítám tě tu a gratuluji. Budeš to mít doma docela veselý, ale zase si budou třeba spolu lépe rozumět. O uzamknutí skupiny jsem také přemýšlela, ale ještě bych s tím asi chvilinku počkala. Ale jak chtějí ostatní...
19. říj 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi ještě to neví vůbec nikdo ,jen já a můj :grinning: řekneme to dětem a ostatním až po genetice.Ale je to těžký tajit :slight_smile:
19. říj 2013 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítám nově příchozí a gratuluju. :slight_smile: Jinak s tím zamčením skupiny také souhlasím, ale ještě bych taky asi chvíli počkala...
U nás už to jinak ví rodina :slight_smile: To bylo radosti...moje mamka, přítele mamka a moje teta brečeli radostí :slight_smile: No měli strašnou radost...tak snad to dotáhneme v pořádku do konce. :slight_smile:
19. říj 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bizonka1 my to taky jeste nikomu nerekli,pockame do prvniho screeningu,snad mi nezacne rust driv bricho ( s tobikem mi zacalo byt videt az v sestem mesici)
@nynyha muzeme s uzamknutim chvilku pockat,je fakt,ze se ten pocet lidi tady ustali:slight_smile:
19. říj 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@santron Mě roste pupík už teď, chci vidět jak dlouho to vydržíme tajit:slight_smile:
19. říj 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás to snad (třikrát ťukám na dřevo) vypadá taky na červen - druhou polovinu. Doktorku ještě nechávám u ledu, po neděli k ní budu volat a uvidím, co uvidím :slight_smile: Kdyby nevadilo, ráda bych se (snad) připojila později do uzamčené diskuze, nechce se mi tu veřejně nic moc vypisovat.
19. říj 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj "maminy" tak se k vám také s dovolením přidávám :slight_smile: ... v úterý jdu na ultrazvuk- poprvé:wink: ... Chci se vás zeptat, jak moc špatně vám je? :grinning:
19. říj 2013 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky taky to chceme utajit nejlepe do Vanoc a rict to rodine jako darek :wink: ale jelikoz uz ted nedopnu kalhoty tak nevim jak to ututlame :slight_smile: mam uz bricho jak s Maxikem minimalne ve ctvrtem mesici...ale protoze trpim po porodu nadvahou tak to je zatim jeste dobre tajitelne :slight_smile:
19. říj 2013 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jo a souhlasim s uzamcenim skupiny :wink:
19. říj 2013 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jo to uzamceni by bylo dobrý chtela bych se totiz zeptat na neco kolem penez nekoho kdo s tim ma uz zkusenosti. mam strach jestli to zvladneme :frowning2:. jinak zatim nezvracim ale boli me bricho v pravem podbrisku a strasne moc me boli prsa :grinning:
20. říj 2013 v 05:55  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak dneska vic jak po roce budu cely den sama doma. Bez ditete, bez psa, bez muze. Jen lezet, cist a relaxovat. Uz ted je mi smutno:slight_smile: Ale potrebuju to. V patek byl moc hekticky den, rano hodinu se psem, aby tu nedelala bordel, pak k doktorovi, na nakup, tahat kocar z a do tramvaje, zase se psem..vecer jsem zacala lehounce spinit :frowning2: Jsem z toho nervozni jak prase, co vam budu povidat. Dnes uz to teda vypada dobre, musim to stokrat zaklepat, snad uz se to nebude opakovat. Kazdopadne musim zvolnit a dneska mam celodenni odpocinek. Snad vse bude ok, treba to bylo tou kontrolou..
Jinak jsem tez pro uzamceni, ale jeste bych pockala, podle mne se jeste par lidi bude chtit pridat. Myslim ty s terminem na konci cervna nebo ty, co cekaji az na kontrolu:wink:
A se jmenama mame uz asi jasno, ale je to desne tajne :slight_smile:
20. říj 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dee9614 Ahojda, mě zatím špatně není a ani při prvním nebylo, tak doufám, že to nepřijde:slight_smile:
20. říj 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, myslím si, že je tady většina pro uzamknutí skupiny, pokud se někdo bude chtít přidat, tak o to může požádat a vezmeme rády další těhulku mezi sebe, ale je to pro naše dobře, chodí hodně holek zvědavek jen na kukačku :wink:
20. říj 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jeste bych chvili pockala a pak jsem taky pro uzamknuti.
20. říj 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj červnovky, ráda bych se k vám přidala. Sice mi vychází termín podle MS až na konec června, ale ráda bych byla u vás už z toho důvodu, že budete trochu napřed, takže budete mít zkušenosti a za druhé bych byla ráda kdyby to vyšlo na datum který mi vypočítala kalkulačka ( výročí naší svatby)
Jinak zítra jdu na krev a můžu se zeptat kdy bylo něco vidět na ultrazvuku, i kdyby nějaký bublinka :slight_smile: Díky a doufám, že mě příjmete mezi sebe....
20. říj 2013 ve 14:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2018 (25. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holčiny....tak jsem chvilku patřila sem k Vám do skupinky...Přidala i příspěvek o // na testíku....a bohužel se s Váma loučím...Moc moc Vám přeju krásné těhu a krásná zdravá miminka...Dnes jsem bohužel přijela z nemocnice, takže byl to 7tt. :unamused: Tak snad příště :slight_smile:
20. říj 2013 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vever.ka Ahoj, tak to je mi moc líto :unamused: , přeju, ať se brzo zadaří znovu.
20. říj 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cisloone Vítej mezi námi a gratuluju! :slight_smile: Já když byla poprvé na ultrazvuku, tak mi dr řikala že jsem tak 2. nebo 3. týden a byl tam gestační váček. :slight_smile:

@vever.ka To mě moc mrzí. :frowning2: Určitě se znovu brzy zadaří...
20. říj 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek