• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2014

31. března 2015 
@nynyha Ahoj, mohla bych taky poprosit o přidání ? nechci moc veřejně, ale pak se vám rozepíšu. Díky
23. říj 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, prosím také přidat do soukromé, děkuji:slight_smile:
23. říj 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@deyana
@bizonka1 jste tam
23. říj 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojda, můžu se k vám taky přidat? Termín mi podle propočtů taky vychází na červen. Díky
23. říj 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla a nestačím se divit, kolik nových natěšených maminek tady je.. :slight_smile: Každopádně, jak to tu pročítám, přeji každé aby těhu vycházelo podle představ a hlavně bez velkých zdravotních problémů. Tak jsem se konečně dočkala a příští týden, v 8 tt, jdu konečně na kontrolu k doktorovi. Kromě bolavých prsou o miminku zatím vůbec nevím, to u prvního už jsem několikrát denně klečela u toaletní mísy :slight_smile: No, mělo to taky svoji výhodu, protože jsem krev a mlíko, sundala jsem hezkých pár kilo dolů :grinning:
23. říj 2013 v 16:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak se k Vám přidávám, těhotenský test pozitivní, předpokládaný termín porodu dle MS 26.6.2014... K doktorovi jdu až 4.11., tak uvidíme... Nicméně příšerně mě bolí prsa, začínají se zvětšovat (levé víc, než pravé :confounded: ) a o špekatém břichu mi ani nemluvte, ani mi to nepřijde možný! Dočetla jsem se, že plod má tak 2 mm, ale moje rázem zvětšené špeky tak 10x víc! A to se fakt krotím v jídle, abych nebyla jak sud :frowning2:... Tak pevně věřím, že se tu všechny až do června budeme zásobovat samýma pozitivníma zprávama :slight_smile:.
23. říj 2013 v 17:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verushik Bolí, jako když bych ho měla namožené po dávce sedů-lehů... a tu a tam v něm píchne...
23. říj 2013 v 17:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ, do jake soukrome diskuse se to pridavate? Uz v tom mam zmatek .... je tu tahle diskuse, pak "Červnovky 2014" a jeste nejaká? Dík za osvetu.
24. říj 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.mohla bych taky do soukromé?děkuji
24. říj 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak já se taky přidávám... první pozitivní test jsme měla 18.10... k mudr jsem teprve objednána..... pdle kakulačky mi termín vychází na 25.6... Můžu taky poprosit o přidání do soukromé diskuze?
25. říj 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mohu také pořádat o přidání do soukromé diskuze? Děkuji :slight_smile:
26. říj 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já též nevím jsem tady tedy v soukrome diskuzi???
26. říj 2013 v 09:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak u me malinkate zlepseni spineni se zmensilo a brisko boli,prijde mi ta bolest jako bych mela namozeny mocak tak snad to je tim rustem miminska :slight_smile:
26. říj 2013 v 09:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
katka_6, attaira, veru11, eufrozina, badik, radulinka001, despoinamaria, holky, jste přidané do soukromé diskuze. Ta se jmenuje červen 2014. Omlouvám se, že vás tam přidávám tak pozdě, ale nějak jsem vás v téhle diskuzi propásla, tak to napravuji až teď.
26. říj 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lupmice88 ty tam jsi taky, myslím, žes už tam psala :slight_smile:
26. říj 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynyha děkuji,ale nějak to tu nemůžu najít,můžeš sem dát odkaz?
26. říj 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mohu taky poprosit o přidání? nejde mi odkaz otevřít :slight_smile:
27. říj 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zdravím vás :slight_smile: čtu modrého koníka už nějaký týden a konečně jsem našla toto vlákno. Prosím o přidání do soukr. diskuze, děkuji
28. říj 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj, můžu poprosit taky o přidání do soukromé diskuze? TP (snad, ťuk ťuk) 2.6. a jsem z Prahy :slight_smile: Zdravím všechny!
30. říj 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, také prosím o přidání do soukromé diskuze. Děkuji moc :slight_smile:
31. říj 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, taky se přidávám. Termín Nám vychází na 22. června 2014. Já jsem měla po dvou denním zpoždění dalších nasledujícíh pár dní 4 tětotenské testy negativní a pak jsem byla na preventivní prohlídce, ale na ultrazvuku nic, další týden jsem byla na krvi a doktorka mi volala, že jsem těhotná. Do poradny jdu až 12.11.2012. Tak jsem netrpělivá. Je to normální, jít do poradny až po dvou měsících? Jedno dítko 5leté už máme doma, ale teď to všechno prožívám jako poprvé. =) Je příjemný to sdílet se ženkýma =)
31. říj 2013 v 16:55  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@realgs
@olive_frost
@vikyt
@musilkam
@reptillia jste tam, holky
31. říj 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moc se omlouvám, že mi to u některých trvá tak dlouho, ale přestala jsem do této diskuze chodit, tudíž si vašich žádostí včas nevšimnu. Proto prosím všechny, komu se do dvou dnů od žádosti neozvu, že už je ve skupině, tak mě znovu kontaktujte. Díky :slight_smile:
31. říj 2013 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já se taky hlásím, víme to od minulého týdne, byli jsme u doktora, těhotenství potvrdil. Vždycky jsem si myslela, že až tohle nastane, budu neuvěřitelně šťastná, což sice jsem, ale hned mě začal sžírat strach, aby se nic nestalo, když čtu, kolik je potratů, ach jo a to bych měla být v klidu, že? na další kontolu jdu "až" 19. listopadu a tlačím čas, už aby to bylo :(
1. lis 2013 ve 14:48  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ja mam terminek 3.6 2014 jsrm z ostravy:slight_smile: a bude to nase druhe :slight_smile:. Doma mame triletou slecnu
2. lis 2013 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj ženy, tak i já se přidávám k těm šťastným :slight_smile:. Čekáme druhé miminko :slight_smile:.Doma máme 17ti.měsíční holčičku a otěhotněla jsem jako u Eli pár dnů po skončení ms, i když jsem myslela, že to nepujde zase tak snadno :slight_smile:. Můj manžel by chtěl moc chlapečka jako nositele jeho jména, tak uvidíme, co se v bříšku skrývá :slight_smile:
2. lis 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs taky můžu poprosit o přidání?odkaz nefunguje,děkuju :slight_smile:
2. lis 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím :slight_smile:, tak my máme taky termín přelom června a července :slight_smile:, bude to naše první, pokud všechno bude v pořádku, což doufám, že ano :slight_smile:. Mně se dokonce i zdálo, že budem mít mimčo :grinning:, z noci na na pondělí, kdy měl přijít menses a nepřišel :slight_smile:. Ale mám taky strach, když čtu ty statistiky o potratech a tak :frowning2:. My jdeme k doktorovi za týden, tak uvidíme, co nám víc poví :slight_smile:. Ale když se na sebe podívám do zdrcadla, tak bych spíš tipovala tak 3 měsíc a ne pár týdnů :grinning: .
2. lis 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: Poprosím o přidání do soukromé skupiny, děkuji :slight_smile:
5. lis 2013 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek