• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2014

31. března 2015 
@vendy01 Děkuju za vysvětlení. :slight_smile: No taky to nemáme jednoduchý utajit...bydlíme částečně u našich a částečně u přítelova tatínka, ještě nemáme dostaveno. Takže to je taky veselý...:grinning:

Jinak já nezvracim, jen mám občas žaludek jak na vodě a pálí mě žáha. Ještě furt docela silný bolesti břicha, ale naštěstí už tak jednou denně. Jinak chutě mám snad teď na všechno, mám furt hlad. :grinning:
7. říj 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

taky bych se pridala :slight_smile: tak tak koukam kdo je na tom stejne jako ja +/- par dni... Mam taky dve carky, vim to od minuleho patku... Ve stredu 9 rijna jdu k doktorce tak bych mela vedet trochu presneji na kdy to teda bude... Mame doma uz 3 a pul leteho strojvudce od lokomotiv, tak to snad dopadne aby mel partaka :slight_smile:

Co mi v tuhle chvili prijde nejtezsi je, ze krome meho muze NIKDO NIC NEVI, a ani jim nic rict nemuzeme, protoze podle meho muze (zijeme ve Francii) TADY SE TO BEHEM PRVNICH TRI MESICU NERIKA, coz me pekne stvalo uz u prvniho tehu ale ted mi to prijde jeste horsi... Mate taky problemy s tim jak odmitnout sklenku vina/piva aniz byste se neprozdradily? Je to docela stres. Navic jsem se poslednich 10 dni skoro vubec nevyspala, v noci koukam do stropu, spim tak maximalne 5 hodin za noc (normale potrebuju 9h!!!), a pak jsem pres den utahana ale lehnout si nemuzu... Podle toho jsem prisla na to, ze tohle zpozdeni bude asi TO SPRAVNY!! (taky to trvalo skoro rok...)
Ma nekdo stejny problem? A nejaky napad co s tim???

Je prima ze tady v praci nikdo cesky neumi, tak muzu psat aniz bych se prozradila, super :slight_smile:
7. říj 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@foucher Ahojky, vítej a gratuluju! :slight_smile: S tim tajenim je to hrozný...jsem úplně natěšená to někomu říct, ale nemůžu. Ale vymyslela jsem to teda já, že zatim nic neřekneme, než bude srdíčko. :slight_smile: Jinak na to odmítnutí vínka já řikám, že mam antibiotika, že nemůžu...ale to je fakt výmluvla tak na 14 dní... Ještě třeba zkusit, že máš nějaký problémy se žaludkem nebo něco...
A s tím spaním...poslední dny už strašim ráno kolem půl šestý, šestý...je to šílený a během dne bych taky spala, ale naštěstí to neni tak hrozný. No snad to brzy přejde. :slight_smile:
7. říj 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mililihaus dalsi dobra vymluva je, ze jdu zitra k zubari, takze nemuzu pit, kdyz se mi hned rano bude stourat v puse :slight_smile: plus antibiotika, brzke vstavani do prace, kocovina z predchoziho dne. ty jo, ja bych se tim lhanim mohla zivit :slight_smile:
7. říj 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dora13 No to koukám teda. :grinning: Mě nenapadlo skoro nic, a ty antibiotika naštěstí vymyslel přítel. :slight_smile: Asi bych v tom nebyla moc dobrá. :slight_smile:
7. říj 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@foucher Ahoj, tak tě tu také vítám. Mám radost, že se tak hezky rozrůstáme. S tím "nicneříkáním" mám také problém. Strašně ráda bych to každému řekla, ale nemůžu. S alkoholem ti neporadím, doma říkám, že nemám chuť (u mě je totiž zázrak, když si jednou za čas dám víno, panáky odmítám skoro vždy), takže to není žádné překvapení, že nepiju, a když jsme někde jinde, tak jsme tam většinou autem, takže řídím. Ale s tím spánkem to mám stejně jako ty. Někdy je to lepší, někdy horší. Když už to trvá fakt dlouho, tak se prostě zvednu a jdu ještě něco dělat a za chvíli jsem jakoby unavená, tak usnu. Zkusit můžeš taky třeba teplé mléko s medem, dát si meduňkový čaj, a nebo mi u prvního dítěte pomáhala vlažná, až skoro studená sprcha. Je to sice divný, ale mě jak byla z té sprchy zima, tak jsem si zalezla do postele, zahřála se a v tu ránu jsem spala. :slight_smile:
7. říj 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mililihaus
@dora13 a vám to lidi fakt žerou? Mně snad vidí i do žaludku a žádná taková výmluva nefunguje :frowning2:
7. říj 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@foucher Jinak víteja neboj, zdá se to nekonečné, ale uteče to :wink: A zatím se holt budeš svěřovat tady :wink:
7. říj 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska antibiotika by mi nikdo nesezral, rekla bych, ale ten zbytek kupodivu ano :slight_smile: nicmene, pravda je, ze od doby, co jsem tehotna, tak moc nikam nechodim, protoze se mi porad chce strasne spat a v devet uz jsem vetsinou v posteli :slight_smile:
7. říj 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska Jo jo ty antibiotika zatím jo. :slight_smile: Ale žerou to teda lidi, kteří nevědí, že se snažíme o mimčo. Ty co to vědí, tak před nima jsem zatím tu výmluvu použít nemusela. :slight_smile:
7. říj 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny,chtěla bych se s Vámi též podělit o ten zvláštní pocit když se Vám na testu objeví dvě // !Dle výpočtu to vychází,že jsem 5+2 termín začátek červena 2014 a tak jsem objednána příští týden na první prohlídku.Chtěla jsem jít ještě později že počkám,ale jelikož čekám své už 5 dítě tak nechci nic podceňovat :wink: Někteří se určitě pozastaví nad počtem dětí,ale je to tak :sweat_smile: Mám 4 krásné,zdravé dcerky 17-14-10-6 a jsem hrdou a pyšnou maminou.Páté dítě jsme každopádně už neplánovali,ale city a něha v den našeho 10.výročí byly tak silné,že jsem ted zjistila,že jsme si nadělili pravděpodobně ten nejkrásnější dárek co může být.Zatím to vím jen já a můj manžel a kupodivu se na to malé strašně oba těšíme,ale i zároveň je tam i nějaký ten strach,aby vše bylo O.K a to malé bylo v pořádku!No a ted to víte i vy tady :wink: Rodina a děti jsou nám vším.Ona to snad věděla i ta paní co mě z karet předpovídala,že ještě nás v budoucnu čeká jedno malé překvapení v podobě miminka a já se tomu tak smála a nevěřila tomu,protože jsem si říkala,že určitě nic takového už nepřijde a je to tady :grinning: Já Vám všem tady držím moc palce ať vše probíhá jak má a vše je v pořádku,protože zdraví naše a toho malého zázraku je vždy nejdůležitější ;)
7. říj 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky můžu se přidat? ve čtvrtek jsem našla // :slight_smile: ale v kolikátém tt jsem to nevím u mě to je všechno moc složité poslední ms jsem měla v srpnu (mám jí moc nepravidelnou už odjakživa) no a teď v září jsem místo ms měla ovulku takže vše posunuto jako blázen....dnes jsem byla u dr. a už byl vidět gestační váček mám přijít na další kontrolu příští týden :sunglasses:
7. říj 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dekuju moc za uvitani, jste moc mile :slight_smile:
A ty rady na odminuti sklenky jsou super... snad to vydrzime co nejdyl ale konec tretiho mesice by mel byt ke konci listopadu a to mi prijde desne daleko...
Doufam ze ve stredu na tom UZ uvidim neco (na srdicko je asi brzo - studovala jsem UZ na babyweb.cz, ale aspon neco!!!).
7. říj 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@iwn Tak to gratuluji. Máš můj obdiv. Moc se mi líbí, když má někdo velkou rodinu a nehoní se za kariérou a nenaříká, že nejsou peníze. taky bych ráda velkou rodinu, i když si myslím, že u mě je strop tři děti. Tak jsem zvědavá, jestli budeš mít zase holčičku, nebo to bude tentokrát chlapeček.
@holubice.petra Vítám tě mezi námi a též závidím, že už máš doktora za sebou. Mě to čeká až za skoro 3 týdny. Přijde mi to to čekání hrozně dlouhé, tak snad se také dočkám :slight_smile:
7. říj 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,můžu se k vám přidat,dnes jsem 6+4 a porod sice vychází na 30.5.,ale v květnovkách jsou všichni dál a to mě stresuje :stuck_out_tongue_winking_eye:Jinak u nás to ví manžel a mamča,která to poznala.Jinak nikdo.Tento týden jsem nemocná s teplotou,ale už je to lepší,jsem děsně unavená.Je to naše první mimčo tak jsem dost vyjukaná a mám strach,aby vše bylo ok.Je mi docela mdlo a sice nezvracím ale je mi těžko.No nevím jak zvládnu jít ve středu do práce když teď spím cca 16 hodin
7. říj 2013 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynyha nemas co zavidet tehu mam sice potvrzene ale dokud neuvidim srdicko tak i tak nejsem moc klidna...a to asi nebudu az do konce :wink: prvniho prcka mam z IVF po 5letech snazeni (mezi tim jsem jednou tehu byla ale skoro v 10tt mu prestalo bit srdicko) to ze jsem ted otehotnela prirozene a bez menstruace beru jako zazrak :slight_smile:
7. říj 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pěkně se nám to tu rozrůstá. Vítám všechny nové mamči mezi námi :slight_smile: a přeji ať všechno šlape jak má.
Jinak já jsem byla naky nějaká nastydlá, ale už je mi líp, zato malé se udělaly po celé pusině afty :frowning2: Včera měla i teploty a chudinka nemůže jíst a nechce ani moc pít. Tak doufám, že to brzy přejde. Dnes jsme byly u doktorky, tak chodíme na injekce B12 a ty by jí prý měly pomoct. My musíme mít vždycky něco extra :slight_smile:
7. říj 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynyha Děkuji,ono to má někdy své pro i proti a věř,že někdy jsou chvíle kdy je to opravdu těžké,ale vždy se to nějak poddá.Důležité je pro nás,že jsou holky zdravé,chodí do školy a mají vše potřebné k životu co je třeba a snažíme se jim dát co nejvíce můžeme.
Jsem matkou od svých 19 let ....já snad jinak žít ani už neumím,než jen pro ty dětičky.Já doufám,že teď to konečně bude ten vytoužený chlapeček :slight_smile: ale důležitější je zdraví toho miminka a dobrý průběh těhotenství.
Jinak jsem moc ráda,že jste mě k sobě tady přijali :wink: Přeji ti aby ti to čekání rychle ubíhalo....Pa
7. říj 2013 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vendy01
@sooona Tak holky co? Je vše OK a tak, jak má? Viděly jste mimi? :slight_smile:
7. říj 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynyha Ahoj, jojo, u me vse ok :slight_smile: Srdicko jeste nebylo, tak jsem objednana na pristi ctvrtek. Akorat to vypada, ze puvodne byly dve a jedno se nevyviji :frowning2:
7. říj 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak vitam vsechny nove prichozi :dizzy_face:
7. říj 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také vítám všechny nově příchozí!!!! :slight_smile:
Tak kontrola dopadla podle očekávání tak, že jsem se až tak moc nedozvěděla :grinning: , moč pozitivní a výsledek hcg bude zítra odpoledne.. Na UZ jsem objednaná 17.10., to už by mělo být srdíčko :slight_smile:
7. říj 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra Jéé ahoj, vítej :slight_smile: Jak to tak čtu, tak jsme na tom úplně stejně. :slight_smile: Poslední MS v srpnu a ovulka někdy v době kdy měla dorazit další MS :slight_smile: A neřekla ti v kolikátym přibližně týdny jsi? Každopádně abych teda nezapomněla tak gratuluju. :slight_smile:
@iwn To je krásný :slight_smile: Taky by se mi líbila velká rodina, karieristka totiž rozhodně nejsem :slight_smile: Držím pěsti aby vyšel konečně ten chlapeček, ale i když ne, tak hlavně ať je miminko zdravé. :slight_smile: Manžel by byl asi strašně rád co, že by nebyl mezi samejma ženskejma. :grinning:

Jinak také vítám všechny nově příchozí a všem gratuluju! :slight_smile: Jestli to tedy dobře pročítám, tak zatím žádná z nás neviděla srdíčko...to jsem zvědavá kdo bude první :slight_smile: Co takhle vytvořit tabulku kdo jde kdy na kontrolu, kdy kdo bude mít termín, kdy kdo objevil dvě čárky? :slight_smile:
8. říj 2013 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky začínám být pěkně nastydlá...hlavně kašel mě rozčiluje :frowning2: co si na to můžu vzít?
8. říj 2013 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mililihaus Tak na kašel Ti moc neporadím, to je blbé, že všechny přípravky obsahují buď alkohol nebo nějaké bylinky, které v těhotenství nejsou asi úplně OK. Já jsem teda užívala 3x denně Oscilococcinum a musím říct, že mi to fakt hodně pomohlo. A to nejsem velký příznivec homeopatik :slight_smile: Já bych se radši poradila s lékařem, co si můžeš vzít a nebo v lékárně by Ti taky měli poradit. Každopádně nejlepší je samozřejmě klid na lůžku :wink: Tak se drž a ať to brzy přejde.
8. říj 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lumpicek Děkuju :slight_smile: Snad to brzy odezní...už mě pěkně bolí břišní svaly. :grinning: Tak já se zkusim pozeptat v lékárně, snad mi něco doporučí...takže nejlépe nějaká homeopatika? Ale ten klid na lůžku moc nehrozí :-/
8. říj 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, s nostalgií jsem vám sem nakoukla, mám letošní červnové miminko. Před rokem jsem řešila co vy a jak ráda bych to vrátila, bylo to o to hezčí, že šlo o první miminko. Přeju vám hodně zdraví a ať ty vaše maličkatý tajemství krásně rostou.
8. říj 2013 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mililihaus Díky :wink: manžel by měl určitě obrovskou radost z chlapečka,ale jak sám s úsměvem říká : já ti nevím, já jsem ty kluky všechny asi poslal v mládí k moři a tak neumím nic jiného než ty holky :grinning: Ale důležité je,aby to bylo zdravé!!!

Jinak se snažíme před dětmi,rodinnou a známýma stále tajit a zatím se daří i když jsem v posledních dnech tak hrozně nafouklá,že si připadám jak ve třetím měsíci a můj se mi směje,že s takovou to dlouho neutajíme a nebo že tam bude nějaká vzduchová bublina asi :grinning: Je to humorista .

Co vy holky, taky se cítíte hned na začátku jak nafouknutý velký balón? :wink:
8. říj 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mililihaus ahoj jo jo jsme na tom stejně :slight_smile: no řekla mi že asi tak 3-4týden že více bude vědět až příští týden dle uz :wink: tak jsem zvědavá...dle uz bude pak vypočítávat i termín porodu, ale nejpřesnější to bude cca ve 12tt :sunglasses: tak jsem zvědavá to jsme ale teda úkazy co?!
8. říj 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwn i ja si pripadam minimalne jak v tretim mesici :slight_smile: priznaky zatim necitim az na to bricho...a doufam ze to nebude jajo u minuleho tehu kdy jsem zvracela a palila me zaha celych devet mesicu :frowning2:
8. říj 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek