• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2014

31. března 2015 
@iwn
@holubice.petra holky s tím nafouklým břichem jste mě potěšily :slight_smile: Já jsem tedy poměrně objemnější osoba, ale taky si teď přijdu, jak v pátém měsíci rovnou, přijde mi, že je to nepřehlédnutelné a to jsou to jen špeky, ale najednou nejdou zatáhnout, no děs!
8. říj 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, tak ode dneska mam tehotenstvi ofiko potvrzene od doktora, tak bych se rada pridala :slight_smile: termin vychazi na prelom kvetna a cervna, tak jsem si rikala, ze cervnovky budou lepsi, v kvetnovkach bych se akorat stresovala, ze jsou o 4 tydny prede mnou :slight_smile: ja jsem podle ms 6+1 a uz bylo krasne videt srdicko, tak jsem hned klidnejsi :slight_smile:
8. říj 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@holubice.petra tak to jsem ráda,že si jediná nepřipadám jak mičuda :grinning: Jinak ti přeji aby těhu probíhalo bez těch příznaku zvracení!!!Já mám hlavně motáky a někdy mám menší pocit na zvracení,ale není to tak hrozný dá se to vydržet :wink:
8. říj 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska Tak s tím břichem se přidávám :wink: U mě je asi trochu příčina v podstoupené hormonální stimulaci před IVF, ale je to děs. Pásek u riflí zapínám o jednu dírku a sukni, která mi v létě byla ještě volná jsem téměř nedopla :sweat_smile: :grinning:
Při první těhotenství na mně do 5 měsíce nebylo nic vidět, naopak jsem měla -4kg :sweat_smile:
8. říj 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska :D no mě říkala nejstarší dcera,že mám nějaké bříšo,jestli náhodou nejsem těhu?Tak jsem ji říkala,, ne to ta fazolová polévka včera na oběd co byla,mě způsobila co způsobila :D můj ten se za rohem culil.
Njn ještě není ten správný čas oznamovat to doma dětem atd...až si budu jistá a budeme s manželem vědět,že je vše o.k ...což bude po 12tt!!!
8. říj 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dora13 Vítej a gratulace k srdíčku :wink:

@vendy01
@iwn No minule to na mně začlo být vidět tak v 5. měsíci, nechápu, co tohleto má být?? Už jsem vytáhla těhotenské kalhoty :grinning:
8. říj 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
No, tak já se taky přidám s tím bříškem. Do teďka jsem si toho moc nevšímala, ale dnes jsem se viděla v zrcadle a přemýšlela jsem, jestli jsem tak tlustá, nebo už mi leze břicho. Na mě bylo první těhu vidět tak ve 4. měsíci a tohle je pro mě trošku šok. ale někde jsem slyšela, že pokud je to těhotenství už podruhé a potřetí a podobně, tak se břicho zvětšuje rychleji. prostě už je ta děloha vytáhlá, tak je to dřív vidět. No, kdo ví, co je na tom pravdy...
@vendy01 Co výsledky? Dobrý?
8. říj 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nynyha Odpoledne jsem volala na vysledek hcg a je 982:slight_smile: To je super hodnota,tak mam radost:slight_smile:
8. říj 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@vendy01 Tak to je perfektní! Moc gratuluji a budu držet palce, aby to bylo všechno takhle v pořádku. Po takové době snažení musíš mít hroznou radost, viď?
8. říj 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska co tu děláš,květnovko :grinning:
8. říj 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynyha Taky jsem to někde četla,moc mě to neuklidnilo,protože já očekávám páté dítě...to bude potom teda mega bříško :grinning: pomoooc...........v předchozích 4 těhu mě to tak nepřišlo strašný a nebo si to už nepamatuji..... :grinning:
8. říj 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Vzhledem k memu terminu na prelomu kvetna a cervna jsem zakotvila zde, kde je mi lepe a nejsem poslednicek:slight_smile:
@vendy01 super:slight_smile:
@nynyha to nejsou moc dobre zpravy :grinning:
8. říj 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska jasný,tak hodně štěstí :dizzy_face:
9. říj 2013 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@holubice.petra No to jsme úkazy :grinning: Ale potvrzujeme pravidlo, že ne jen v půlce cyklu se dá otěhotnět. :wink: A kdy jdeš příští týden? Já jsem objednaná na 18.10. ... ani nevim, jestli už může bejt srdíčko nebo ne...Kéž by bylo :slight_smile:

@iwn Poslal k moři...to je dobrý :grinning:
@kajalka Děkujeme :slight_smile:
9. říj 2013 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, asi se také přidávám,,, tt pozitivní a potvrzení na gyn až 31.10 :slight_smile:
TP vychází na 15.6 ( ale ovulace byla o týden déle, tak asi 22.6 )
9. říj 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
9. říj 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eficenka vitej mezi nami :slight_smile:

No holky to mi ani neříkejte s tím břichem!!! Když jsem byla těhotná s malou, tak jsem měla takové břicho, že ani doktoři nevěřili, že v něm je jen jedno mimi :-/ Tak to jsem zvědavá na ten balón teď :grinning:

@mililihaus jak je Ti? už máš něco na ten kašel?
9. říj 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lumpicek
také sem s první dcerkou měla obr břicho - prý bude mít aspoň 4kg.. houby - narodila se 2,7 :grinning:
9. říj 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eficenka Vítej a gratuluju :slight_smile:

@lumpicek No byla jsem se ptát v lékárně a tam mi řekla ať zatim piju jenom čaj, obyč s medem a citronem nebo nějakej heřmánkovej... a kdyby to náhodou nezabralo tak ať si příjdu pro Stodal myslim...že je to hodně bylinkový... No zatim to je stejný, snad to brzy přejde.
9. říj 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynyha Radost mám velikou, po všech našich útrapách konečně pozitivní zprávy. Ale přesto zůstávám raději hodně při zemi. Těhotenství po IVF je rizikovější než normální, ale snad bude vše ok. :slight_smile: :wink:
9. říj 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 po IVF jsem byla nafouklá už od stimulace :slight_smile: chápu jak se cítíš :slight_smile:
9. říj 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra Přesně, už od stimulky jsem jak balón :grinning:
To je úžasný, že se ti podařilo otěhotnět přirozeně :dizzy_face: My máme zase bez problémů přirozeně syna a nešlo nám 4,5 roku druhé..
9. říj 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 no zázrak to opravdu je :grinning: my máme za sebou 6x IUI (hned z prvního bylo zamlklé těhotenstvía pak už nic) a 2xIVF u prvního nedošlo ani k přenosu u druhého hned napoprvé jsem byla těhu...máme ještě 6mrazáčků...ve čtvrtek minulý týden jsem říkala manžovi že bychom mohli v listopadu na umělko zkusit zmrzlíka :sunglasses: to jsem nevěděla že už jsem těhotná :grinning:
9. říj 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra Tak to toho máme za sebou opravdu hodně. A přišli vám na nějakou příčinu??? To máte hodně mrazáčků :slight_smile: a nebudou třeba ani využiti :slight_smile: My máme za sebou celkem 5 IUI bez úspěchu a teď 1 IVF. Mrazáčky nemáme vůbec, do konce vydrželo ze 6 oplodněných jen 1 embryjko. Mám právě velký strach, aby bylo vše ok a nemuseli jsme podstupovat úplně znovu celý kolotoč. I léky jsou od září dražší :unamused: ... Budeme doufat!!!
Vám držím palce!!! :wink:
9. říj 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to si hned člověk uvědomí, jaké je to fakt štěstí, když má děti přirozenou cestou a ještě to ani netrvalo moc dlouho. Když tu čtu ty vaše příběhy, tak si říkám, že mám fakt štěstí. A to u Vás to ještě nakonec dobře dopadlo, což vám moc přeju.
Tak do konce měsíce by mohla bít všechna srdíčka jako o závod, těším se, až se tu budeme postupně všechny chlubit :slight_smile:
9. říj 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 ty jo tak to jste si taky užili :unamused: tak teď se jen držet aby bylo vše v pořádku! jinak u nás na žádnou příčinu nepřišli...pořád jsme jen slyšeli jak jsme v pořádku :sunglasses: tak asi proto to teď vyšlo přirozeně :wink:
9. říj 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra Nám také na nic nepřišli.. Možná bych časem také otěhotněla přirozeně , ale chtěla jsem mít děti do 30 let, tak jsme tomu už museli pomoct :slight_smile:

@lumpicek Přesně tak, pokud se nedaří přirozeně nebo velmi dlouho, člověk spoustu věcí ve svém životě také přehodnotí a posune své hodnoty úplně jinam...
9. říj 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se k vám s velkou radostí taky hlásím :slight_smile: V pátek, po třech měsících od vyndání NT, na mě na testu koukly //. Jedna sice drobet slabší, ale jak se říká, slabá čárka taky čárka :grinning: Jinak doma už máme téměř dvouletou cácorku a na její přání, jsme se celou dobu snažili o sestřičku :slight_smile:
Momentálně mi kalkulačka ukazuje 4+1, tak s první konrolou u doktorky budu čekat asi až na 8 tt nebo myslíte, že je lepší už v 6tt? Vůbec si už nevybavuju, kdy jsem byla na první kontrole u prvního těhu... :slight_smile:
9. říj 2013 v 16:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ráda bych se k vám přidala. V sobotu jsem našla // po třech měsících snažení a dneska jsem byla na kontrole u doktorky. Jsem na začátku 6.týdne a termín vychází na 10.6. Taky jsem to chtěla co nejdéle utajit dokud si nebudeme jistí, že je vše v pořádku. Jenže můj manžel je tak ukecanej, že by to nevydržel, tak jsme dneska začali rozvážet dobrou zprávu než aby se to rodiny dozvěděly jinak. Přeci jen bydlíme na malém městě, kde se vše šíří neskutečnou rychlostí :slight_smile:
9. říj 2013 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@attaira
@ivik56 Vítejte!!!!!! Gratulka k //!! :wink:

@attaira Myslím, že ideální je jít až ten 8tt, ale málokterá z nás to tak dlouho vydrží :slight_smile:
9. říj 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek