• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2014

31. března 2015 
A vy už máte nějaký příznaky?? Já jen bolavý prsa, určitě se mi trochu zvětšily (tak to mívám vždy, podle toho mi všichni těhotenství poznají :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a připadne mi, že mám i trošilinku nafouklý podbřišek, jinak nic nepozoruji. Jinak děkuji za pěkné přivítání, jste moc milé, tak snad bude všechno oka, abychom tu vydrželi až do konce :wink: Datum narození bude mít jen o 6dní dřív než jeho tatínek, tak třeba bude mít zpoždění :grinning: Což bych asi nechtěla, protože jsem byla u dvou děsně veliká :unamused: Při prvném +20kg, při druhé +13kg a obojí šlo těžko dolů :frowning2: První byl nechtěňátko, druhá vytoužená a i to třetí se zadařilo napoprvé. A pak bychom chtěli ještě 4., ale to už jsou plány a to já nerada, moc nám totiž nevychází :grinning:
12. říj 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mililihaus Jojo, hlad mám taky pořád ukrutnej :slight_smile: pořád něco žeru :grinning:
12. říj 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristelka13 To mám taky, ale nevím, jestli to není tím, že už vím, že jsem těhotná, tak "můžu" a moc se nekontroluju :unamused:
12. říj 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, to je klidně možný :grinning: ale právě, že to není ani na něco chuť, ale fakt hlad :slight_smile:
12. říj 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je pravda, že někdy mám fakt nekontrolovatelnou chuť na něco úplně zvláštního a prostě mám hlad :grinning: No snad takové návaly nebudou moc často, nechci, aby ze mně byla slonice :unamused:
12. říj 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,s velkou radosti bych se k vám přidala... :slight_smile: s manželem jsme se snažili od července :slight_smile: už jsem si říkala ,že tolik štěstí v jeden rok mít nemůžem a ono to vyšlo ! :slight_smile: bude to naše první mimi, tak jsem ztoho všeho jelen :slight_smile: příznaky zatím žádné, jen se nějak brzo budím :D ! moc vám všem gratuluji, a přeji, ať nám ty zázraky krásně a ve zdraví rostou :slight_smile:
13. říj 2013 v 07:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi
@kristelka13 Jo to jsem si řikala taky, jestli to neni tim :grinning: Ale asi nemůže, regulerně mi prostě kručí v břiše. :grinning:

@renatka16 Vítej a gratuluju :slight_smile: Taky čekám první mimi :slight_smile: Ale my už se teda snažíme od května...teda snažíme...přítel o tom nevěděl. :slight_smile: Chtěl to jako překvápko :slight_smile: Jo a s tím vstáváním to mám stejně, jsem každej den vzhůru kolem šestý...no hrůza! :grinning:
13. říj 2013 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mililihaus a jak to bylo s překvápkem ? to si vydadila prášky, a on nevěděl kdy přesně je vysadíš jo ? :slight_smile: už si byla u dr ? nebo se teprv chystáš ? :slight_smile:
13. říj 2013 v 09:12  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renatka16 Ahoj, taky gratuluji, taky to bude moje prvni :slight_smile: vypada to, ze jsme to stihli do mesice od svatby
:grinning:
13. říj 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristelka13 tak to je super, krásně jste to stihli :slight_smile: gratuluji :slight_smile:
13. říj 2013 v 09:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@renatka16 Ahoj, tak tě tu také vítám. A v kolikátém týdnu přibližně jsi?

Jak to máte holky s únavou? Já si libovala, že nejsem unavená, ale včera a dnes je to příšerný! Pořád bych jenom spala a spala. Což s tím skřítkem, co mám doma, moc dobře nejde :slight_smile: Ráno je nejdéle v šest vzhůru, odpoledne nespí a večer tedy usíná už v osm, ale to já mám zase nejvíc práce. A to jsem ještě tenhle týden bez manžela! No, snad to zase přejde tak rychle, jako to začalo :slight_smile:
13. říj 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynyha děkuji, řekla bych 4-5 týden :slight_smile: já s únavou to mám naopak, jsem nějaká čilejší -zatím :slight_smile:
13. říj 2013 v 10:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Vítám @renatka16 mezi námi!!!! :slight_smile: :slight_smile:

@nynyha S tou únavou to mám podobně, po obědě bych si dala šlofíka a večer se mi po 8h zavírají oči. A to jsme s manželem celkem noční ptáci. Naše dítko mě už naštěstí nechá vydechnout, bude mu 6, tak ho zabaví chvíli pohádka a já relaxuju. Jinak chodí do školky, tak to jde. Já jsem už 3 týdny na neschopence kvůli IVF.
13. říj 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já jsem unavená děsně :unamused: Odpoledne šlofíka hodit musím a v 8večer už padám i s dětima.... Nepamatuju si, že bych to tak měla i u předcházejících, ale je pravda, že prvního jsme zjistili až někdy v 2.měsíci a dcerka se narodila když bylo malýmu rok a 9měsíců, takže na únavu hold čas nezbýval :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď si to tak trochu užívám, jen doufám, že pupan nebude tak velkej, jako u předešlých :wink:
13. říj 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renatka16 Jo jo... :slight_smile: Přítel už chce miminko dlouho a když jsme se bavili, tak říkal že nechce vědět až vysadim. :slight_smile: U dr jsem už byla, hned druhej den co jsem to zjistila, byl tam gestační váček, tam kde má být. :slight_smile: Teď půjdu v pátek, tak doufám, že už uvidíme víc. :slight_smile:
13. říj 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ještě jednou kopíruju, aby se doplnili ostatní :slight_smile:

mililihaus..............................?tt .....................// 3.10.2013..................TP ?............................pohlaví ?
vendy01............................... 5tt......................// 30.9.2013..................14.6.2014?................pohlaví ?
kristelka13............................?tt .....................// 9.10.2013..................TP ? ...........................pohlaví ?
lumpicek
fialka1122
nynyha....................................?tt.....................// 30. 9. 2013.................TP?............................pohlaví?
realgs
amadeuska...........................8tt....................// 19.9.2013................... 28.5.2014??............pohlaví?
ivik56
attaira......................................5tt...................// 5.10.2013.................... 17.6.2014?..............pohlaví?
holubice.petra.......................?tt...................// 3.10.2013............................?..........................pohlaví?
eficenka
iwn
dora13....................................7tt............ ......// 21.9.2013.......................2.6.2014?...............pohlavi?
13. říj 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky :slight_smile: Vypadá to, že bych se k Vám taky mohla přidat.....My jsme se s manželem tedy o mimčo nesnažily, ale na testíku mám // U mě to je trošku složitější...beru prášky (ne antiko) tak jsem myslela, že se mě MS zpozdila díky nim, ale ono to vypadá, že to bude trošku něčím jiným :sweat_smile: .....tak Vás všechny zdravím a gratuluji
13. říj 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já bych ráda doplnila tabulku, ale až budu vědět, jaký datum mám k těm // dopsat. Jestli datum možnýho otěhotnění anebo datum, kdy jsem to zjistila :slight_smile: Díky, snad to není až moc blbá otázka :wink:
13. říj 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi Já tam doplnila datum, kdy jsem to zjistila. :slight_smile: A myslim že snad všichni...:slight_smile: Neboj, neni. :wink:

@vever.ka Vítej u nás a gratuluju. :slight_smile: Tak to je krásný překvápko, když jste to ani jeden nečekali. :slight_smile:
13. říj 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mililihaus..............................?tt .....................// 3.10.2013..................TP ?............................pohlaví ?
vendy01............................... 5tt......................// 30.9.2013..................14.6.2014?................pohlaví ?
kristelka13............................?tt .....................// 9.10.2013..................TP ? ...........................pohlaví ?
lumpicek
fialka1122
nynyha....................................?tt.....................// 30. 9. 2013.................TP?............................pohlaví?
realgs
amadeuska...........................8tt....................// 19.9.2013................... 28.5.2014??............pohlaví?
ivik56
attaira......................................5tt...................// 5.10.2013.................... 17.6.2014?..............pohlaví?
holubice.petra.......................?tt...................// 3.10.2013............................?..........................pohlaví?
eficenka
iwn
dora13....................................7tt............ ......// 21.9.2013.......................2.6.2014?...............pohlaví?
agnesi.....................................5tt..................// 9.10.2013......................16.6.2014?..............pohlaví?
13. říj 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chystáte se brát nebo berete už některá nějaké doplňky stravy kromě listovky jako takové??
13. říj 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já akorát listovku, ale ještě ji neberu, až po kontrole, abych to měla od mudr černý na bílým, že tam fazolka je :slight_smile:
13. říj 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristelka13 Beru jen listovku a dál se uvidí. Pokud mi bude špatně, přidám třeba ještě něco navíc, ale pokud bude vše ok, tak asi nic brát kromě listovky nebudu :slight_smile:
13. říj 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky beru jen listovku, nic jinýho brát nechci pokud to nebude nutné. :slight_smile:
13. říj 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já mám Femibion, dala mi ho kamarádka, tak zobu.

Budete si nechávat říct pohlaví? My o tom vedeme dlouhé diskuze. U holčičky jsme se nechávali překvapit a to překvapení bylo nádherné. Ovšem tentokrát jsem hodně na vážkách, ale manžel zase nechce. Ale asi se necháme opět překvapit :slight_smile:
13. říj 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynyha waw , to já bych nevydržela... v tom tě obdivuji:slight_smile: nemám ráda když něco nevím :sweat_smile:
13. říj 2013 ve 20:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynyha My taky u prvního nevěděli, tušili, ale u druhýho jsem to už vědět chtěla, po klukovi jsem si přála holčičku a vyšlo nám to :slight_smile: Teď chci kluka, protože všude kolem jsou samý holky a i v rodině, tak chci synkovi udělat radost, moc by si toho bráchu přál :slight_smile:
13. říj 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@renatka16 Víš, já to zase tak nějak neřešila. Bylo mi úplně jedno, jestli to bude holčička, nebo kluk a tak jsme si řekli, že se necháme překvapit. Když jsem zjistila, že jsem těhotná, něco mi říkalo, že to bude kluk a já si to vsugerovala. všude jsem říkala, že pohlaví nevíme, ale že si myslím, že to bude kluk. Ono mi to i podle těch babských rad vycházelo - bříško do špičky, nohy jsem si holit nemusela, "krása" mi taky neubyla, krev měl mladší manžel... Prostě jsme tak nějak žili v tom, že budeme mít kluka. Ještě na sále jsem jim říkala, že to bude kluk. Ale víš co, neznám hezčí pocit, než když je to dítě na světě, ty ho slyšíš brečet, víš, že je v pořádku a ještě navíc jsi překvapená, že je to holčička, kterou jsem si ve skrytu duše přála. Prostě hrozně moc emocí najednou. :slight_smile: Ježíš, jsem se zase rozvášnila. Ne, prostě to bylo krásný. A to mě láká i na tomhle těhotenství, že si člověk může něco myslet, ale pravdu zjistíš až v ten nejkrásnější okamžik v životě. Na druhou stranu bych si to chtěla nechat říct kvůli Terezce, aby byla připravená, že bude mít bráchu, nebo ségru. Ale jak říkám, asi se nechám přemluvit a zůstane to tajemství :slight_smile:
13. říj 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynyha nám je taky vcelku jedno co to bude , hlavně že to bude zdravé miminko :slight_smile: a věřím, že je to fakt krása ,takové překvapení musí být parádní, jen na mě je 9 měsíců dlouhá doba a určo bych to nevydržela.. :unamused:
13. říj 2013 ve 20:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mililihaus Já se doplním až v úterý, kdy jdu k doktorovi... já ten týden fakt nevím :(
13. říj 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek