• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2014

31. března 2015 
@nynyha jsem odhodlaná se tentokrát nechat překvapit. Přeci jen vše okolo těhotenství a porodu už znám, tohle bude jediné překvapení. Jména máme vymyšlená pro obojí, tak je to jedno. Jen hlavně aby se nakonec nezjistilo, že to jsou dvojčata, to bych se fakt dojala :grinning:

A jím Femibion, pak budu pokračovat vitamíny z DM, podle mně je to to samé :wink:
13. říj 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Nestiham moc prispivat-porad s dcerou nekde litame, tak pak vecer vzdycky odpadnu, aniz bych si poustela pocitac... Stejne jako v prvnim tehotenstvi se mi chce porad spat, dnes mi navic bylo trochu spatne, tak snad se nevolnosti moc nerozjedou...
Do tabulky se doplnim treba zitra, ted pisu jen z mobilu...
Jinak obdivuju ty, co si vydrzi pohlavi nechat nerict... Ja na to nejsem, potrebuju dopredu vedet, na co se mam pripravit :wink:
Preju vsem krasny vecer, jdu spat :grinning:
13. říj 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se k Vám také přidávám, jestli můžu :slight_smile:
13. říj 2013 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nynyha My si to taky nenecháme říct. :slight_smile: Přítel to vědět nechce a kdybych si to nechala říct, tak vim, že bych to v sobě neudržela a určitě to někdy prozradila...aniž bych třeba chtěla. :slight_smile: Takže mám takový povinný překvápko...ale hrozně se na to těšim. :slight_smile:
14. říj 2013 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janina_f Vítej a gratuluju :slight_smile: Kdyžtak se taky dopiš do tabulky, ať v tom máme trošku přehled. :wink:
14. říj 2013 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holly teda vy jste aktivni ja vubec nestiham :slight_smile: k tem priznakum, me je porad spatne a mota se mi hlava. Ptsa mam taky citlivejsi, ale uz to meni tak hrozne jako pred tydnem, a mam porad hlad jen nemuzu jist, protoze pri pohledu na jidlo se mi dela jeste vic spatne tak musim hodne po troskach. A co se tyce pohlavi manzel delal holcicku takze si je dost jistej a bude to chtit potvrdit, ja bych to prekvapeni ale asi taky do porodu nevydrzela :slight_smile:
14. říj 2013 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já vím, že je to docela blbost a pověrčivost, ale kolik z vás věří na ty všemožný tabulky, který jsou tak moudrý, že za vás rozhodnou, co se vám narodí?? Mně teda podle všech vyšli oba dva, co máme doma, dokonce i to s tou krví, která se mění po 7letech, jen teda tabulka podle dr.Plzáka mi nevyšla ani v jednom případě, ale jinak ostatní sedí. No a teď mi vyšlo, že bychom měli mít holčičku. Ale tu já nechci :frowning2: Holky jsou teď všude kolem mě i v rodině máme samý holky a já prostě s holkou nepočítám. Chci kluka a nic jinýho... Ani jméno pro holku nemám, žádný se mi nelíbí. Achjo... Tak co, mám tomu věřit? Nejsem pověrčivá, ale to, že mi to skoro všude vyšlo mě docela vyděsilo :unamused:
14. říj 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké pondělní ráno :slight_smile: Víkend se pěkně překulil a tento týden ve čtvrtek hurá na UZ. U mně příznaky pořád stejné, když jsem někde venku, tak mi je trochu slabo a malinký náznak nevolnosti, ale nic hrozného. Už aby byl čtvrtek :slight_smile:
My bychom si pohlaví určitě nechali říct, nevydržela bych. Pohlaví je mi jedno, hlavně, že bude miminko zdravé :slight_smile:
14. říj 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
A byli jste už všichni na UZ? Já totiž ještě ne, ani jsem se neobjednávala, nevím, jestli tam v 5tt něco půjde vidět :unamused:
14. říj 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Samozřejmě když se mi narodí holčička, budu ji milovat, to bych ani jinak nedokázala, ale kdybych si mohla vybrat, tak bych chtěla kluka :grinning:
14. říj 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi Myslím, že na UZ tady byl málokdo :slight_smile: Je ještě brzy. My jsme po IVF, tak mě kontrolují častěji, ale pokud vydržíš, tak bych k Dr. tak nespěchala :slight_smile:
14. říj 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 Já právě nijak nespěchám, ani jsme to ještě nikomu neříkali, i když se už pěkně nafukuju, první chci mít totiž jistotu od mudr a pak až to ohlásíme :slight_smile: A kdy si myslíš, že je nejlepší jít?
14. říj 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi S tím nafukováním mi ani nemluv :grinning: Ještě, že je podzim a nosím bundu, být léto, tak už to vědí všichni jakej mám pupek :grinning:
Ono záleží na každém, ale říká se kolem 8tt. Už by mělo určitě být vidět srdíčko a člověk ví na čem je. Ono je vidět i dřív, ale když ne, tak jsou to pak jen stresy a čekání...
14. říj 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 Přesně tak, proto to nechci uspěchat. Dokud mi břicho roste a že jako roste :wink: , nikam nespěchám :slight_smile:
14. říj 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat? :slight_smile: První pozitivní test byl 30.9., dneska bych měla být 5+1 a termín nám vychází na 14.6. :slight_smile:
14. říj 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@jennie89 Ahoj, vítej :wink: To jsme na tom úplně stejně :slight_smile: , taky jsem měla pozitivní testík 30.9. a termín vychází na 14.6. :grinning:
14. říj 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendy01 To je super :slight_smile:
14. říj 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 A na kontrole u Dr. už jsi byla? Já jdu až 24.10., je to hrozně dlouho :slight_smile:
14. říj 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennie89 Byla jsem zatím jen na krvi, ta byla v pořádku, ale na první UZ jdu ve čtvrtek. Jsem po IVF, tak to mám trošku jinak :slight_smile: Zrovna jsme tu probíraly, že se vyplatí spíš s kontrolou počkat a je pak jistota, že je vše v pořádku. Zdá se to jako věčnost, ale určitě to uteče :wink: Teď už to bude celých 9 měsíců jen o čekání :grinning: :grinning:
14. říj 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 Jj, to vím, proto jsem se objednala až na později, že už snad bude vidět i srdíčko :slight_smile: Nám IVF taky hrozilo, mám diagnostikované polycystické vaječníky, tak jsem měla problémy s ovulací, ale nakonec stačily jenom léky :slight_smile: Je pravda, že teď to bude o čekání a strachu, jestli je vše v pořádku, už celou dobu :slight_smile:
14. říj 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennie89 Ahoj, vítej :slight_smile: No vidím že máme i s vendy01 podobný termín, já mám 16.6. :grinning: Starší syn je o 2 dny dřív a mladší dcerka o 3, takže počítám, že i do třetice si to pospíší :wink: Byli oba obří, tak už tam asi neměli místo :grinning:
14. říj 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já příznaky nemám žádné. Je mi dnes bolí záda v oblasti ledvin :frowning2: Sestřička mi sama objednala na 23.10. a uteče to jako voda. S první jsem šla sama až v 9tt. Doplňuji tabulku.

mililihaus..............................?tt .....................// 3.10.2013..................TP ?............................pohlaví ?
vendy01............................... 5tt......................// 30.9.2013..................14.6.2014?................pohlaví ?
kristelka13............................?tt .....................// 9.10.2013..................TP ? ...........................pohlaví ?
lumpicek
fialka1122
nynyha....................................?tt.....................// 30. 9. 2013.................TP?............................pohlaví?
realgs
amadeuska...........................8tt....................// 19.9.2013................... 28.5.2014??............pohlaví?
ivik56
attaira......................................5tt...................// 5.10.2013.................... 17.6.2014?..............pohlaví?
holubice.petra.......................?tt...................// 3.10.2013............................?..........................pohlaví?
eficenka
iwn
dora13....................................7tt............ ......// 21.9.2013.......................2.6.2014?...............pohlaví?
agnesi.....................................5tt..................// 9.10.2013......................16.6.2014?..............pohlaví?
janina.f....................................5tt..................// 11.10.2013.....................20.6.2014?..............pohlaví?
14. říj 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi Páni, skoro trojnásobná mamina :slight_smile: Tak třeba se na ten termín sejdeme :slight_smile:
14. říj 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennie89 Třeba jo :wink: No já si to ani neuvědomuju, ale když se manžel zmínil, že nás bude 5, tak jsem ty oči teda vykulila :grinning:
14. říj 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Supééér, to nás je :slight_smile: Ten podzim je ale plodný :grinning: Jak tady tak sedím, tak mi je pěkně blivno, takže prd že nemám příznaky :grinning:
14. říj 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennie89
@vendy01 jee, to jsme na tom stejně, takyjsem našla pozitivní test 30.9. , ale za to docela silné čárky. Doktor si mě pozval na zítra, tak uvidíme... :slight_smile:
14. říj 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vendy01 :grinning:

Holky taky to tak máte?... mám furt hlad a hlavně bych jedla nejradši nezdravý věci :grinning: Bramboráky, knedlíky, samý sladký, bůček a tak... :grinning:
14. říj 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mililihaus Moje večeře včera: V 6hod dýňová polévka, o půl 10 hranolky s tatarkou :unamused: Až jsem se za sebe styděla!! Taky mám chutě na děsně nezdravý věci... Dnes na oběd smaženej sýr s bramborovou kaší a tatarkou. Toto normálně fakt nejídávám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale asi je to tím, že se v jídle dost hlídám, abych vypadala a teď jsem v tom trochu povolila, tak si dopřávám :wink:
14. říj 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mililihaus JJ, taky, hlad každou chvíli a chutě hlavně na nezdravý věci, nejlépe smažený :grinning:
14. říj 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fialka1122 Jééé, tak to budu držet palce!!!!!! :wink:

@mililihaus To teda mám :slight_smile: A taky na kyselý. Třeba jsem si libovala v pojídání citrónu nebo v kyselých bonbónech. Minulý týden jsem měla ještě úlet a vylizovala hořčici z kelímku :grinning: Při prvním těhotenství jsem tohle neznala, bylo mi docela brzy špatně a byla jsem živá jen z banánů, piškotů a mražených jahod :grinning:

@agnesi
14. říj 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek