• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2014

31. března 2015 
@renatka16 mám tu jednu kolegyni, ale ta je děsně neschopná, tu nevím jestli by tam poslal a pak leda můžu jet šéf sám, jenže tomu by to bylo vhodné říct dopředu, protože mají 3 děti, z toho 2 a půl roční dvojčata... dnes už se musím rozhodnout :(
14. říj 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verushik Tak to teda nevím, na Tvém místě bych asi jela, teda ještě předtím bych si vyzkoušela jet někam kousek busem ne nalačno :slight_smile: Přeci jen je to ještě brzy a pokud Ti normálně zatím špatně není... Ale blbé je, že to nemůžeš říct až v ten den co? Podle toho jestli Ti bude blivno nebo ne...
14. říj 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lumpicek no právě ... v těhotenství člověk nikdy neví, jak mu zrovna bude :/
14. říj 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verushik tak asi bych šéfovi řekla, že jsi těhotná, a ať stím popřípadě počítá...
14. říj 2013 ve 14:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verushik A taky záleží, jaké máš s šéfem vztahy. Pokud dobré nebo ještě lepší, tak bych mu to asi taky klidně řekla, aspoň budeš v klidu a nebudeš se stresovat
14. říj 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verushik To je opravdu těžké :unamused: Pokud už je ti ale špatně teď, tak se dá předpokládat, že se tě to možná ještě bude chvilku držet. Po mé zkušenosti z prvního těhotenství bych to určitě nedala... Souhlas s tím, říct to šéfovi :wink: A kolegyně, ať se snaží :grinning:
14. říj 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lumpicek
@vendy01
díky holky... se šefém jsem naštěstí rodina, je to mamky bratranec :slight_smile: tak mu to řeknu a je :slight_smile: Než se pak stresovat jestli mě bude dobře nebo ne.
14. říj 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, tak po dnešní kontrole se taky připojuju, jsem 6+3tt, prcek má asi 1 cm a viděla jsem pulsovat srdíčko :slight_smile: Rovnou i doplňuju tabulku:
mililihaus..............................?tt .....................// 3.10.2013..................TP ?............................pohlaví ?
vendy01............................... 5tt......................// 30.9.2013..................14.6.2014?................pohlaví ?
kristelka13............................?tt .....................// 9.10.2013..................TP ? ...........................pohlaví ?
lumpicek...............................7tt......................//30.9.2013....................9.6.2014.....................pohlaví ?
fialka1122
nynyha....................................?tt.....................// 30. 9. 2013.................TP?............................pohlaví?
realgs
amadeuska...........................8tt....................// 19.9.2013................... 28.5.2014??............pohlaví?
ivik56
attaira......................................5tt...................// 5.10.2013.................... 17.6.2014?..............pohlaví?
holubice.petra.......................?tt...................// 3.10.2013............................?..........................pohlaví?
eficenka
iwn
dora13....................................7tt............ ......// 21.9.2013.......................2.6.2014?...............pohlaví?
agnesi.....................................5tt..................// 9.10.2013......................16.6.2014?..............pohlaví?
janina.f....................................5tt..................// 11.10.2013.....................20.6.2014?..............pohlaví?
Verushik..................................7tt..................// 23.9.2013.......................1.6.2014..................pohlaví ?
jennie89..................................6tt.................// 30.9.2013........................14.6.2014...............pohlaví?
renatka16................................?tt.................// 11.10.2013.......................TP ??......................pohlaví?
terunka88................................7tt................// 22. 9. 2013.......................6.6.2014...............pohlaví?
14. říj 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terunka88 Vítej mezi námi a taky ti moc gratuluju :slight_smile: A to už je tak "velký"? Já myslela, že to má sotva pár mm a taky jsem myslela, že <3 půjde vidět taky později... No asi jsem i po dvou dětech stále laik :grinning:
14. říj 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi No, prý jo, 10 mm :slight_smile: A srdíčko už bývá často vidět od začátku 7. týdne :slight_smile:
14. říj 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terunka88 Aha, tak to je na mě ještě brzy :slight_smile:
14. říj 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky :slight_smile: Taky bych se rada pridala :slight_smile: TT pozitivni, clerblue mi ukazal 2-3 tt, TP mi vychazi na 12.6., ale vim, ze ovulace byla o tyden později, takze je mimi o tyden mensi, tak TP asi 19.6 ... k doktorce jsem si zatím nevolala, asi zítra, objednam se asi na 29.10..
14. říj 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky vítejte a gratuluju. :slight_smile: Jak to tady tak pročítám, tak jsem se těšila, že v pátek už bych mohla vidět na kontrole srdíčko, ale asi budu zklamaná a ještě tam nebude...:-/
15. říj 2013 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mililihaus žádné zklamání, uvidíš příště :wink: já budu nadšená že tam vůbec něco uvidím :slight_smile: jdu na kontrolu v pondělí a taky myslím že srdíčko ještě nebude... :unamused:
15. říj 2013 v 07:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renatka16 Taky jsem byla nadšená, že vůbec něco vidím. :slight_smile: Ale teď jsem se už těšila, že to konečně budeme moct říct rodině...je to strašný to tajit. :-/ No uvidíme, třeba se stane zázrak a už tam bude. :slight_smile:
15. říj 2013 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mililihaus já si myslím, ze už bys srdíčko klidně vidět mohla :wink:
15. říj 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mililihaus ahaaa, ja myslela že jsi ještě nebyla na kontrole :slight_smile: tak to potom jo :slight_smile: tak přeji , ať už na kontrole krásně tluče :slight_smile: no ,tajit to je fakt těžké :unamused:
15. říj 2013 v 08:26  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to já jdu na kontrolu až příští pátek, kdy bych měla ASI končit 8. týden, podle MS dokonce 9. týden, takže doufám, že když už musím tak dlouho čekat, tak už aspoň něco uvidím a tím něco, myslím srdíčko. :slight_smile:

Jinak nevím, jestli je to další těhotenský příznak, nebo to má jinou příčinu, ale mám pocit, že mi pomalu, ale jistě klesá inteligence :grinning: Hlavně za volantem je to hodně znát. A to jsem dřív řídila docela obstojně :grinning: Jestli to takhle půjde dál, budu před porodem na úrovni toho miminka, co se mi narodí :grinning:
15. říj 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já jsem na kontrolu chtěla jít už tento týden, protože o víkendu jedeme k našim, tak kdyby se někdo zeptal, tak už bych to asi vyklopila :grinning: Ale dcerka dostala zánět do očiček, takže s ní týden budu muset být doma :unamused: Ale neva, aspoň mi to rychleji uteče :wink:
15. říj 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké úterní dopoledne!!!! :slight_smile: Vítám nové těhulky :wink: Tak pořád čekám, jestli se bude další den něco nového dít, třeba nový příznak, nevolnosti a pořád nic :sweat_smile: Na kontrolu jdu ve čtvrtek ráno. S tím srdíčkem to je tak na hraně, už by možná mohlo být vidět... Hrozně se bojím zamlklého. Vím, že musím myslet pozitivně a snažím se, ale někde vzadu mě to stejně hlodá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vendy01 To se neboj, mě taky. Fakt si neuvědomuji, že bych s Terezkou měla takový strach, jako s tímhle. Možná je to i tím, že jsem neměla tolik času brouzdat po internetu a číst, jak ženský několikrát za sebou potratily a to i ve vysokém stupni těhotenství a podobný příběhy. teď už se to snažím nečíst a myslet pozitivně, ale přeci jen to ve mě hlodá. Mám strach, ale nepřipouštím si ho. Jak jsem někde četla, strach už bude pořád. Nejdřív z těhotenství, pak z porodu, pak ze syndromu náhlého úmrtí, pak z nějakého úrazu, do toho přijdou takové ty "drobné" strachy, jako aby si udělala školu, našla si dobrého partnera, měla zdravé děti... Člověk už se prostě bude bát pořád. Ale tak to asi má být a my se musíme snažit ten strach natlačit někam do kouta :slight_smile:
15. říj 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 To si vůbec nesmíš připouštět! Jakmile je tam nějakej červík, tak to není dobrý. Já když počala první, byla jsem v UK, na kontrole nebyla a moje prví byla až po přicestování do ČR v 25.tt. Někdo řekne nezodpovědnost (já bych to dnes taky asi sama o sobě tvrdila), ale byla to mladost, blbost. A já si ani na JEDNU MINUTU nepřipustila, že by mělo být něco špatně. A nebylo :slight_smile: Samík se narodil ukázkově v termínu jen o 2 dny dřiv, měl 4 100g a 53cm :slight_smile: je to jen o tom, co je v hlavičce a tam musí mít každá maminka jen samé pozitivum :slight_smile: Jako já, už od prvního okamžiku, kdy jsme měli sex jsem si říkala, že otěhotním a basta, jinak to nebude. Po prvním testu mi většina říkala, že tam ducha nevidí, ale já ho tam viděla. Byl stále silnější a silnější, až ho tam nakonec viděli naprosto všichni :slight_smile: MUSÍŠ VĚŘIT!! :wink:
15. říj 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynyha No jo, to je pravda. Z netu může člověk pěkně zblbnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Já jsem se u prvního bála taky méně. Ale u nás je to teď určitě proto, že jsme se snažili už několik let, pořád dokola to byly jen neúspěchy a teď když by to konečně mohlo vyjít, tak se tomu bojím naplno uvěřit :wink: A strachovat se opravdu budeme teď už pořád :slight_smile:
15. říj 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi Však já měla první těhotenství taky parádní :slight_smile: Hrozně jsem si ho užila, rodit jsme jeli přesně na termín, nebyla jediná komplikace :slight_smile: :slight_smile:
O druhé jsme se ale snažili více než 4 roky... Představ si, že každý měsíc opravdu věříš, že to dopadne a ono nic. Časem to člověka dost změní.... Ale už dost :grinning: Od teď jen pozitivně :slight_smile:
15. říj 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi je to přirozený, každá matka má strach o své dítě, ať je teprve v bříšku anebo už na světě. A je pravda, že je to i dnešní přeinformovaností. V UK jsem na net VůBEC nechodila, nic nečetla a ve druhém těhotenství to bylo úplně stejné, protože synek byl ještě prcek, tak jsem za počítač chodila jen když jsem si pouštěla "Zoufalky" anebo "Vyprávěj" :grinning:
15. říj 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 Hmmm to je pravda, když to dlouho nejde a pak to vyjde, člověk začne mít strach, aby to bylo oka.. Ale neboj, ono to oka bude, budu držet palce :slight_smile:
15. říj 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vendy01 Přesně tak, taky si myslím, že se bojím víc kvůli tomu, že jsme si na miminko museli chvilku počkat. Když jsme začali plánovat druhé, což bylo zhruba před rokem, vůbec jsem si nepřipouštěla, že by to nemuselo jít. Počítala jsem s tím, že příští Vánoce už budeme 4. Pak to nevyšlo na poprvý, v pohodě, na podruhý, na potřetí, na počtvrtý,... A mě už to začínalo štvát. začali jsme hlídat ovulaci, souložili jen v dané dny a stejně pořád nic. Každou MS jsem hrozně probrečela, každý měsíc už jsem si myslela, že to vyšlo a ono zase nic. Oproti vám je ale tři čtvrtě roku nic, vím, že ses musela trápit mnohem víc, než já. Ale ber to tak, že když sis musela na miminko tak dlouho počkat, tak teď už určitě bude vše v pořádku. Musí :slight_smile:
15. říj 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nynyha Přesně tak, mluvíš mi z duše :slight_smile: :wink:
15. říj 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, objevila jsem tuhle diskusi, kde se schazi červnovky 2014.... netušila jsem že tu něco takového bude, když už je rovnou podle vyplnění údajů "skupina červnovky 2014". Jsem si říkala, že tam nějak moc ta diskuse nepokračuje.... oni jsou všichni nalezlí tady :slight_smile: Tak jsem si hezky početla, co a jak s příznaky atd... přesně, to co jsem hledala. Já se sem také s dovolením přidám, ale zatím jen na půl, protože jdu k doktoru až zítra... to bude 7+3. V červenci jsem byla totiž na revizi po ZT. Bylo to mé první těhotenství a já hned jak objevila //, tak jsem to všem roztroubila. Vůbec jsem nevěděla, že něco jako ZT existuje. Teď už nikde se nechci unáhlovat, ani se zatím nechci nechat unášet euforií, abych nebyla zklamaná. Jen jsem zvědavá a to děsně, jak to zítra dopadne. Vždycky jsem hodně sportovala, hlavně hodně horské kolo a docela terén. Poprvé, když jsem našla // jsem vůbec nebyla opatrná, dál jsem řádila na kole v terénu, koupala se v každé louži, jezdila po dovolených.... teď se hlídám víc, možná až moc.... a jak nemám tolik pohybu, připadám si jak dělová koule. Říkala jsem si jak si povedu záznamy o tom jak přibírám, ale teď v téhle "tlusté fázi" na váhu NEVLEZU !!!! Děláte doma nějaké nenáročné cviky abyste úplně neshnily? Kynete už takhle na začátku? Já nechci být buřt. :slight_smile:
15. říj 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eufrozina ahoj, vitej :slight_smile:
taky jsem to s tim sportem hodne resila, nez jsem otehotnela, tak jsem hodne behala, prakticky denne, ale kdyz jsem otehotnela, tak jsem moc nevedela, co s tim -- na jednu stranu mi pohyb chybel, ale na druhou stranu jsem mela strach. nakonec jsem se rozhodla behani vypustit s tim, ze tehotna budu jen hroznou malou cast zivota a v tom zbytku si pak muzu behat az do aleluja. vim, ze tehotenstvi neni nemoc a ze se rika, ze clovek nemusi az tak moc menit navyky, ale ja si rikala, ze kdyby se neco stalo, tak bych si to pak vycitala, ze jsem nebyla opatrnejsi (i kdyz to samozrejme nemusi mit zadnou souvislost). takze jsem se rozhodla, ze radsi budu riskovat, ze budu koule. i kdyz, uprimne receno, holky, ktery hodne sportujou pred otehotnenim se v koule vetsinou nezmeni a kdyz uz, tak to pak po porodu hodne rychle zase shodi, takze bych se toho az tak nebala :slight_smile:
15. říj 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek