• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2014

31. března 2015 
@eufrozina Vítej :slight_smile: Já si myslím a i jsem někde slyšela, že pokud běžně sportuješ před, není problém pokračovat i v těhotenství, pokud tě něco nebolí nebo tě to nějak neomezuje. Měla bys vynechat skoky, kroutivé pohyby, posilování břišních svalů a sporty, kde hrozí nebezpečí pádu a úrazu obecně, jako třeba lyže. Myslím, že nemusíš 9 měsíců chodit a koukat. Já nejsem moc sportovec, takže si vystačím s dlouhými procházkami s malou a se psem, ale vím, že spousta holek do xtého týdne chodí na aerobik a tak. Nejvíc se dá asi doporučit třeba plavání, to je pohyb, který je jen porspěšný, zase je tam ale riziko nákazy nějakým humusem z vody..to si holt nevybereš...

@dora13
15. říj 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska ja to taky vyresila prochazkama se psem. taky jsem cetla, ze by sport nemel byt problem, ale proste z toho nemam dobry pocit a nechci to riskovat. plus teda druha vec, jsem porad strasne unavena, prijdu z prace a padnu do postele, takze na to ani absolutne nemam silu :slight_smile: a od druheho trimestru bych rada zacala chodit na tehotenskou jogu nebo neco podobneho.
15. říj 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pokud byste nechtěli jen tak sedět, čekat a kynout, tak mi napište, mám jednu svoji stránku, podle které cvičím, prý je to dobré i v těhotenství a ulehčuje to i porod :wink: Co je na tom pravdy, nevím, cvičit jsem to začala až po 2.porodu, takže teď je to moje těhotenská premiéra :slight_smile: P.S. Když tak se mrkněte do mého profilu i tam mám stránku napsanou :wink:
15. říj 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska Snad už jo, děkuju :slight_smile:
@renatka16 Jo jo právě že už byla, ale řikala, že jsem tak asi 3.týden...
15. říj 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se vrátila od doktora, podle utz 5+6 tt, 3, 12mm. Je přesně tam, kde má být, děloha dvojnásobná, bije srdíčko, plodovka se tvoří, váček viditelný. 5.11. Jdu znovu :slight_smile:
15. říj 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
@fialka1122 Gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: Krásná zpráva!!! :slight_smile: :dizzy_face:
15. říj 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fialka1122 Krááásný :slight_smile:
15. říj 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendy01 děkuji ;) myslela jsem, že srdíčko ještě nebude vidět, ale prý může být vidět už od 21.dne vývoje a navíc má dobrý přístroj :slight_smile: takových 30 minut a jaký má člověk hned lepší pocit a náladu :slight_smile:
15. říj 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka1122 Jeee, to je krásný ... to je super, že už máš obrázek :slight_smile:
15. říj 2013 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je nádherný! :slight_smile: Gratuluju! :slight_smile:
15. říj 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristelka13 byla to rychlovka, doktor se mě zeptal na e-mail a hned to odeslal.. za minutu jsme to měla na mailu :slight_smile:
15. říj 2013 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka1122 Gratuluju, krásná bublinka :slight_smile:
15. říj 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fialka1122 Paráda, krásné foto :wink:
15. říj 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mililihaus @renatka16 Ahoj, ja se objednala dnes k dr. a jdu na kontrolu az 29.10. ja jsem rikala ze dřív to nemá cenu, chtěla jsem uz aby bylo i srdicko, když tam pujdu :slight_smile: Ale jsem zvedava jak to vydrzim 14 dnu asi se zblaznim...to bude vecnost...
15. říj 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka1122 Moc gratuluji, je to krasne :slight_smile: Uz se tesim na svou fotečku :slight_smile:
15. říj 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak se přidávám mezi Vás:slight_smile: Doma mám dvouleťáka a na další mimčo se moc těšíme, na první kontrolu jdu příští středu.
15. říj 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bizonka1 Vítej a ať všechno pokracuje jak má ;) my máme tak akorát 2letaka psa :slight_smile:)
15. říj 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, jak jsem slíbila, přidávám údaje do tabulky :slight_smile: konečně jsem zapla taky počítač. co mám tablet, tak je chudák sám...
mililihaus..............................?tt .....................// 3.10.2013..................TP ?............................pohlaví ?
vendy01............................... 5tt......................// 30.9.2013..................14.6.2014?................pohlaví ?
kristelka13............................?tt .....................// 9.10.2013..................TP ? ...........................pohlaví ?
lumpicek...............................7tt......................//30.9.2013....................9.6.2014.....................pohlaví ?
fialka1122.............................6tt......................//30.9.2013.....................11.6.2014...................pohlaví ?
nynyha....................................?tt.....................// 30. 9. 2013.................TP?............................pohlaví?
realgs
amadeuska...........................8tt....................// 19.9.2013................... 28.5.2014??............pohlaví?
ivik56
attaira......................................5tt...................// 5.10.2013.................... 17.6.2014?..............pohlaví?
holubice.petra.......................?tt...................// 3.10.2013............................?..........................pohlaví?
eficenka
iwn
dora13....................................7tt............ ......// 21.9.2013.......................2.6.2014?...............pohlaví?
agnesi.....................................5tt..................// 9.10.2013......................16.6.2014?..............pohlaví?
janina.f....................................5tt..................// 11.10.2013.....................20.6.2014?..............pohlaví?
Verushik..................................7tt..................// 23.9.2013.......................1.6.2014..................pohlaví ?
jennie89..................................6tt.................// 30.9.2013........................14.6.2014...............pohlaví?
renatka16................................?tt.................// 11.10.2013.......................TP ??......................pohlaví?
terunka88................................7tt................// 22. 9. 2013.......................6.6.2014...............pohlaví?
15. říj 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky devčátka ráda bych se k vam pridala,jmenuji se lucka je mi 25 let a do tedka nam stesti nepralo.loni v rijnu jsem potratila v 7 tt a letos v cervnu ve 20 tt vzdycky sem se pridala do nejake teto skupiny a pak nenapadne odesla a jen v povzdali sledovala jak se miminka derou na svet,tak doufam ze ted budu take patrit mezi ty,ktere se budou moc chlubit svymi miminky.jsem ted v 7 tt ,mame srdicko tak se modlim aby to slo i tak krasne nadale a ze me mezi sebe vemete :slight_smile:
16. říj 2013 v 08:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2018 (17. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupmice88 vitej mezi nami, to vis ze Te vezmem. My berem vsechny, ze jo holky? :slight_smile:
Takze Ti preju at se to tentokrat podari, do tretice to uz proste musi vyjit. Ty jo to je teda masakr, v 20tt potratit, a muzu se zeptat z jake priciny to bylo? Jestli o tom nechces mluvit tak nemusis, pochopim to :wink:
Jinak krasny obrazek, na takovy se taky tesim.

Chtela bych polozit dalsi dotaz do eteru. Tyka se tehuli z Prahy - uz jste premyslely kde budete rodit?
Pekny den vsem.
16. říj 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lumpicek praskla mi plodovka a uz se nedotvorila :( ja vubec netusim chtela sem podoli,motol ale nevim a ty?
16. říj 2013 v 09:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2018 (17. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupmice88 Vítej a moc držim palečky, aby to do třetice vyšlo. :slight_smile: Krásná fotečka. :slight_smile:

@lumpicek Jsem z Prahy východ a asi nejspíš rodit budu na Bulovce...už i kvůli vzdálenosti. A hodně kamarádek tam rodilo a nestěžovali si. :slight_smile:
16. říj 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Vítám nově příchozí :wink:

@lupmice88 Držím moc palce, ať je tentokrát vše jak má být :wink: Museli jste si projít peklem :unamused: Krásná fotečka z UZ :wink:

Už se nemůžu dočkat zítřku na první UZ. Těším se zároveň hrozně bojím :slight_smile:
16. říj 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupmice88 Ahoj, vítej mezi námi :slight_smile: Krásnou fotečku máš, tiše závidím :wink: Je mi moc líto, co se ti stalo, ale věřím, že do třetice to vyjde a všechno bude oka :slight_smile: Moc ti to přeju!!!
16. říj 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejdůležitější je asi věřit, že tentokrát to prostě vyjde, to by se z toho asi jeden zcvoknul! :slight_smile: Já jdu dnes v půl páté k tomu Dr (poprvé 7+3) a nepochybuju, že bude vše OK. Jestli ne, se picnu! :slight_smile: Všem přeju ať je vše v pořádku.
16. říj 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupmice88 Prave taky premyslim, asi zkusim podoli, ale je tam dost naval s registraci, takze pokud to vyjde, sla bych asi tam a pokud ne tak Motol, tam je to pry uz taky ted docela dobre. Ja jsem v Motole rodila poprve a mela jsem dost komplikovany porod, tak mozna i tim byl ovlivneny muj spatny pocit z teto porodnice. Ale klidne bych tam zas sla. Spis mannzel by zkusil radsi Podoli, v Motole mel pak i nejake neshody se sestrama. Ono to je stejne asi prast jak uhod ty porodnice. Na Podoli jsem posledni dobou slysela jen samou chvalu...
16. říj 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lumpicek já teda nejsem úplně z Prahy, ale z Prahy-vychod a uvažuji nad Mělníkem, pŕípadně Bulovka, ta je k nám asi nejblíž...
16. říj 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka1122 moc děkuji, doufám, že vše půjde dobře a že se v červnu budeme radovat z miminka:slight_smile:
16. říj 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kristelka13 O Mělníku jsem taky uvažovala, ale moc toho o něm nevim, ještě jsem moc nezjišťovala. Přemejšlela jsem i o Neratovicích, je to tam takový rodinný, klidný, ale zase kdyby něco bylo miminku, tak tam nemaj patřičné přístroje a miminko můžou odvést někam do Prahy...:-/
16. říj 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mililihaus To bych právě taky nechtěla, aby ho někam odváželi... :-/ ani nevím, jak je to v tom Mělníku, jestli jsou lépe vybaveni, zas tak jsem to nezkoumala, ale zatím je mi to tam takový nejsympatičtější :slight_smile: ale zas ta Bulovka je blíž...no uvidíme :slight_smile:
16. říj 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek