• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2014, prvorodičky

24. června 2014 
Ahoj holký .... Zakládám tuto diskuzi, tak se ke mě přidejte.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2013 v 17:55  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
holky přidejte se:slight_smile:)
23. říj 2013 v 08:00  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: před chvílí mi volali výsledky HCG a pozitivní TP by měl být asi červen 2014 ale ještě to není jisté.
23. říj 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj... no taky mám pozitivní HCG., na kontrolu k lékaři jdu 30.10. Tak se bojím at je vše ok. já podle netu mám TP 24.6. :grinning:
ťukťuk at je vše v pořádku...
23. říj 2013 v 16:54  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj moc vas zdravim :D..jmenuji se Katka a su z Prahy cekam prvni miminko pro me to novy zivot a same stesti :slight_smile:rada bychnavazala pokec a vsem preji hlavne zdravicko :slight_smile:
3. únor 2014 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky :slight_smile: je mi 26 let jsem z okolí Svitav, už nakupujete výbavičku? já pořád nic moc nemám..zatík jsem koupila pár věciček v neutrálních barvách, protože nás utz ve 20 týdnu teprve čeká tak doufám že se dozvíme pohlaví:slight_smile: jsem hrozně zvědavá.. :grinning:
3. únor 2014 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky co je s Vámi? Už tu douho nikdo nic nepřispěl...Tak mě před 20. týdnem stihla taková malá nepříjemnost, musela jsem jít ležet do nemocnice se zánětem..:( nic moc ale aspoň jsem si to tam vyzkoušela. Už jsem naštěstí doma zdravá:slight_smile: 2 doktoři nám potvrdili zprávu že čekáme kluka jako buka :slight_smile: tak už nakupuji do modra :slight_smile: doporučuji bazárek na Modrén koníku :slight_smile: spousta krásného oblečení za babku. Ušetříte spoustu času i běhání :slight_smile: mějte se krásně dávejte na sebe pozor a napište co je nového :slight_smile:
6. bře 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mile maminky jak se citite?;)
3. dub 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tady mám termín v červnu, 9.6, je to první, bude to chlapeček a moc se těšíme, náhodou někdo z Havířova?
17. dub 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, skupinky jsem si všimla až teď tak se ráda přidám :slight_smile:. Jsem z Olomouce a termín porodu máme 9.6. a čekáme holčičku. Skoro všechny věci už mám nakoupené a teď řeším tašku do porodnice. Hrozně to utíká. A to jsem si vždycky myslela jak bude času si to užívat.
17. dub 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak to máme stejný termín :slight_smile: taky už si píšu seznam, co do porodnice a pomalu začnu nakupovat, mám zjištěno málo plodové vody, tak se bojím, aby to nebylo i dříve, takže bych už měla být nachystaná
17. dub 2014 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, skupiny jsem si taky všimla až teď a ráda se přídám. Termín mám 12. 6. čekáme chlapečka, jméno jsme vybrali Petr. Bydlím v Praze, ale pocházím z moravy (Vsetín). Teďka akorát dokupujeme výbavičku - vybavení postýlky, potřeby ke koupání, lékarničku a čekáme než nám příjde kočárek. Tašku do porodnice teď ještě neřeším to až tak v půlce května. Nechci se zbytečně stresovat. Navíc rodit budu ve Vsetínské nemocnici a v půlce května jedu k mamince, abych měla dozor. Manžel zásobuje lékárny a kdyby se něco dělo tak v Praze nikoho nemáme. Takže taška do porodnice příjde na řadu až u maminky :P Jaký jste vybrali kočárek holky?? :slight_smile:
17. dub 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočárek jsme vybrali Brio Go http://www.detske-kocarky.cz/index.php?main_page=product_info&products_id=6084 - slyšela jsem na něj samou chválu tak ho netrpělivě očekávám. Původně jsem chtěla počkat na novou kolekci - Brio Go Next, ale zatím u nás není k sehnání, takže jsem nechtěla riskovat že budu bez kočárku.
19. dub 2014 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já taky přidám něco do debaty :slight_smile:, u mě je termín 16. června - a budu rodit u Apolináře, tak doufám, že vše bude ok a nenarazím tam na "blbce". Jinak taky tak nějak finišuju s výbavičkou ,minulý týden jsme raději byli objednat kočárek, nakonec jsme vybrali Maked lucky, tak snad to bude dobrá volba, protože mi vyhrožují, že se malý nějak rychle dere na svět, tak uvidíme, zda do června vydržím a nebo ....Tašku do porodnice mám tak nějak po kupě v jednom šuplíku, ale sbaleno ještě ne :grinning: . Je fakt, že bazárek tady na koníkovi je super a maminky vždycky dodají dobré věci za pár korun, takže zase tak náročný na peníze to mimino není, pokud je člověk rozumný a vystačí si s bazárkem :slight_smile:. Tak se zatím mějte, pa.
19. dub 2014 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem se chtěla zeptat, jaké zkušenosti či doporučení máte ohledně jednorázových plínek, přiznám se, že jsem se byla podívat v drogerii, co trh vlastně nabízí a celkem se v tom ztrácím, tak pokud má někdo nějakou radu budu za ní moc ráda. :slight_smile:
19. dub 2014 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
5petra - S těma plínkama se asi neptáš ve správné skupince, vzhledem k tomu že je to tu samá prvorodička :grinning:. Asi je to stejně o tom co komu sedne. Já koupila první plínky Pampers premium care a pak uvidím co budeme pořizovat dále.
20. dub 2014 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já se taky přidávám, termín mám 9.6., tento týden jsem naposledy v práci a pak začnu prát a chystat. Jsem z Prahy, ale bydlím tu krátce, takže se ráda seznámím.
22. dub 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme vybrali kočárek stokke xplory blue urban, zamilovala jsem se do něj na první pohled, prostě jsem ho musela mít, už se těším, až budu kočárkovat :slight_smile: co se týče plenek, taky jsem nakoupila pampers premium care a pak se uvidí :slight_smile:
22. dub 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rafulka @jinajana - Vidím že termín 9.6. je hodně oblíbený. Tak uvidíme jak se všechny do něj trefíme :grinning:.
23. dub 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď sem si všimla této skupiny :slight_smile:, takže sa též ráda připojím :slight_smile:. My máme termín až pozdějš, 28.června a čekáme překvapení :slight_smile: a sme z Moravy, kůsek od Vsetína :slight_smile:. My výbavičku moc kupovat nemoseli, jelikož mám 6 mladších sourozenců a nejmladší přírustek je půlroční, tak všecko dědíme :slight_smile:. Teď spíš sa zaměříme enom na kosmetiku a plenky, rádi bysme látkovali, toš uvidíme, jak sa nám podaří :slight_smile:. Kočárek sme si kupovali babylux, i když mně sa líbily jiné (takové co byly aj dřív, hluboká korbička, velké kola..), ale manžel rozhodl :grinning:.
23. dub 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, snad se můžu taky přidat, jsem z Loun a TP mám 27.6. a bude to kluk :slight_smile:)
25. dub 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuza92 ahoj , jasně přidej se....
25. dub 2014 v 17:54  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, pokud některá uvažujete o látkových plenkách a nevíte tak nějak jak na to, kterou značku, počty či vás od toho všichni odrazují a vy chcete načerpat inspiraci a nové informace, srdečně zvu na svůj pondělní a úterní seminář pořádaný na Praze 6 v rámci Týdne opravdových plen, který celosvětově propaguje moderní látkové plenky jako zdravější, levnější a hlavně ekologičtější formu přebalování... Jsou i veliké slevy na nákup výbavičky, se kterou se můžete vejít i do 4 tisíc...
25. dub 2014 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, já měla původně termín 9.6. (na narozeniny manžela...), ale nakonec přesunuto na 13.6. - věřím však, že toho 13.tého kdy je pátek to nevyjde :grinning: Jsem ze šluknovského výběžku, tak kdyby se tu našla nějaká budoucí mamča z okolí, budu ráda...nechci sedět pořád sama doma. :frowning2: No a jinak čekám kluka! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, tak se k vám s dovolením také přidám :wink: TP mám jako dost z vás: 9.6. tak schválně, kdo dřív?! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a jak se vám daří?
17. kvě 2014 ve 02:12  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mylittle Čím dál tím hůř....záda bolej, na matraci už mám vysloveně důlek (holt 20kg nahoře je 20kg) a přes to, že těhotenství a dítě pokládám zatím za takové nutné zlo v dobrém slova smyslu (prostě nejsem do toho zblázněná), tak už se teď těším až prcka vyplknu a budu se hejbat jako za mlada :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mylittle Já přibrala "zatím" jen 12 kg. Jsem v pohodě. Občas mám pocit že ani těhotná nejsem a zapomínám na to :grinning:. Jsem také zvědavá kdo z této skupinky porodí nejdřív.
17. kvě 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Čau červnovky :slight_smile:

Taky mám nahoře skoro dvacet kilo, ale naštěstí už se to trochu zbrzdilo a není to co kontrola, to dvě kila :pensive: Už se taky nemůžu dočkat, až se budu moct hýbat normálně, ale na to si ještě počkám :grinning:
17. kvě 2014 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@opifka Vydrž prdka vydrž :grinning:
17. kvě 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky- maminky, také bych se ráda přidala do diskuze, čekám první mimčo- chlapečka, termín porodu máme 25.června 2014..jsem z Prahy 8- Bohnice :slight_smile: , je mi 29 let. Držím všem palečky ať máte klidný poslední týdny a hlavně pohodový porod.
20. kvě 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak to s 20kg nahoře nejste jediné, holky :wink: a kde budete rodit???
20. kvě 2014 ve 21:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek