Termín porodu červen/červenec 2013 🙂

Tak, jsem zvědavá, kolik z nás už ví, že bude rodit v tomto termínu? 🙂
ajina17
1. lis 2012
Já červen,ale téměř v polovině ...takže sem asi nepatřím,ale každopádně veliká gratulace 🙂 Ať se má miminko dobře .-)
kratoska
1. lis 2012
Já to vim. Termím snad 1.7.Kdy jdeš k Dr?
romuska
1. lis 2012
Já jdi k dr. v úterý,ale podle mých výpočtů,by to mělo být kolem 10července 🙂 jinak holky gratulace 😉
kratoska
1. lis 2012
Holky taky gratuluju. Já chci jít tak 12.11. To budu cca v 7 týdnu a snad bude už vidět i srdíčko. Moc se těšim.
selina.j
1. lis 2012
Ahojky, taky se přidávám....nejspíš v polovině června. Počítala jsem sama odhadem. K Dr. jdu až 15. 11. ! Už se nemůžu dočkat až uvidím UTZ 🙂
Všem ostatním gratuluji a přeji pohodu, sílu a hlavně zdravíčko 😉
zuzi82
1. lis 2012
Ahojky, gratuluji k čárečkám. Já loni touhle dobou už věděla, že čekám miminko. Termín jsem měla 2.7., ale Mikulášek nakonec vykoukl už 28.6. Moc vám přeju, abyste těch devět měsíců v pohodě zvládly a na přelomu června a července zažily to nejkrásnější, co žena může zažít. 😉
veve_zlobidloautor
2. lis 2012
@ajina17 Ahoj, určitě sem patříš 🙂 i červencové termíny můžou rodit v červnu, tak co 😃
@kratoska Mě vychází termín 3.7.2013 (ale nevím přesné datum poslední MS, takže doktorka to asi ještě upraví), a na první kontrolu jdu teď ve středu 🙂
@romuska taky gratuluji! 🙂
@selina.j hele, třeba tě ještě některá předběhneme 😃 taky se už nemůžu dočkat, utz mi asi ještě dělat nebude ale už by mělo být cítit, jestli bije srdíčko....
@zuzi82 děkujeme! takže k tobě můžeme chodit pro rady na letní miminka, hm? 😃
romuska
2. lis 2012
Můj první syn je 3.7 ale to už je dávno rok 2001🙂 tak si to ted po 11letech zopakuji... druhý syn je v únoru. A je fakt,že v té zimě jsem nebyla tak nateklá a napuchlá jako v tom létě...tak uvidíme 😃 všem holky gratuluji
lucisek84
3. lis 2012
Ahojky budoucí maminky 🙂 tak jsem v 6 týdnu a jsem taková nějaká nervózní ze všeho 🙂 Ale těším se. Je to mé první a moc jsme si ho s manželem přáli no a máme 3 měsíce po svatbě a vyšlo to 🙂 Zatím to nemám potvrzené, ale porod mi vychází + - 1.7.2013 Jak jste na tom vy ostatní?jak se cítíte?
hanulka22
3. lis 2012
Ahoj holky, tak já mám termín 2.7.2013. Jsem po IUI takze odběry krve mám už dvakrát za sebou HCG stoupá, mám i fotku z UTZ z pondělka kde máme 7 mm a v pondělí jdu na další UTZ a prý by už mohlo být vidět srdíčko, tak jsem zvědavá 🙂
veve_zlobidloautor
4. lis 2012
@lucisek84
@hanulka22
Holky, to se nám to pěkně sešlo, mě vychází 3.7.2013 😃
Ale uvidím, co mi řekne doktorka - jdu na kontrolu poprvé teď ve středu...
hanulka22
4. lis 2012
@veve_zlobidlo jeste jsi u doktorky nebyla? no ja jsem zvedava jestli zitra bude srdicko ale myslim ze je to asi jeste brzo, budu 5 + 6. a mas nejake priznaky? ja jen porad spim, rano vstanu nasnidam se a zase usnu no a po obede musim taky spat 😃 nevim co budu delat v tydnu v praci 😃
m_d
4. lis 2012
ahojky, pokud bude vše v pořádku, tak nám se mimčo narodí 13. 6. 2013, já si myslím, že přijde na svět později, ale uvidíme 🙂
veve_zlobidloautor
4. lis 2012
@hanulka22 nebyla, jdu až v tu středu... doufám, že mi řekne, že je vše ok 🙂 jednou jsem zvracela, nemůžu se podívat na banán a Lipánka, budím se o dvě hodiny dřív a v noci musí 2x na záchod... a píchá mě v podbřišku, až do křečí... 😞
m_d
4. lis 2012
@veve_zlobidlo já to s tím podbřiškem mám stejný, vždy ve dnech, kdy hodně pracuji, jakoby mi ten malej říkal "mami zpomal" 🙂
veve_zlobidloautor
4. lis 2012
@m_d to je krááásnééééé 🙂 já pořád nevím, jestli je vše v pořádku, nemůžu se dočkat té první kontroly...
m_d
4. lis 2012
@veve_zlobidlo napiš jak jsi dopadla 🙂 já už mám průkazku, srdíčko nám tluče a další kontrolu mám 20. 11., hlavně se opatruj. Já tuto větu slyším denně z několika stran a už mi leze krkem, ale pokud to máš, tak radši víc odpočívej. Zdraví máme jen jedno a teď ho budujeme i tomu malýmu, tak ať si to jednou nevyčítáme 🙂
veve_zlobidloautor
4. lis 2012
@m_d on to naštěstí nikdo ještě neví 😉 jestli to vydržíme, tak oznámíme až na Vánoce... navíc sestra čeká taky, v dubnu, tak jí nechci kazit ten pocit, že je něco extra (ať je aspoň chvilku ještě jediná těhotná)...
m_d
4. lis 2012
@veve_zlobidlo u nás se manžel všude chlubí, jaký je to samec 🙂) podařilo se nám na jediný pokus, takže se všude pyšní, jak je šikovnej 🙂)
hanulka22
5. lis 2012
@veve_zlobidlo tak ja jsem byla dnes na UTZ a meli jsme i srdicko, tak jsem zvedava jak ve stredu dopadnes ty, jesti uz taky bude videt. podle dneska mam termin 1.7.2013 ale predpokladam ze se to jeste zmeni 🙂 jinak me taky picha v podrisku a dlouho me bolely i vajecniky takove pichani jak kdyz ma prijit ms. vsechno bude v poradku, uvidis 😉
kkklarka
5. lis 2012
já mám termín 1.7.2013, můj snoubenec má narozeniny 8.7 takže dostane dáreček 😃
veve_zlobidloautor
5. lis 2012
@hanulka22 paráda!!! tak to je úúúžasnéééé 🙂 no já jsme docela nervózní, zvlášť když nevím přesný termín poslední mS 😃 ale tak snad to doktorka podle něčeho vyčte 😉
@kkklarka jééé, gratuluji 😃 a kdypak bude svatba? 🙂
romuska
5. lis 2012
Táák zítra už konečně první kontrola u DR. zatím žádné příznaky těhu nepociťuji,jen mě strááášně bolí prsa a malinko se zvětšily🙂 jedno plus😃 JEN SE SNAŽÍM NETAHAT MOC MALÉHO,ikdyž to moc nejde. jsem teda už nervozní..snad bude vše ok..
@kkklarka snoubenec bude mít krásný dáreček..🙂
@veve_zlobidlo věřím že vše dopadne dobře a ve středu hned napiš!!
m_d
5. lis 2012
@romuska taky se mi zvětšily prsa 🙂 ale s takovou tendencí budu za chvíli přepadávat 😃
romuska
5. lis 2012
@m_d 😃 tak ony ještě porostou je fakt,ale při mých lentilkách pod koberem jak se říká,jsem za to já teda ráda🙂) jelikož mé krásné,plné nevyvěšené prsa,které jsem měla před dětima jsou ty tam!!🙂 aleuvidíš třeba se to zastaví..
veve_zlobidloautor
5. lis 2012
Holky nestrašte! Já chci mít prsa i potom! 😃
romuska
5. lis 2012
@veve_zlobidlo Nebooj🙂
lucisek84
5. lis 2012
Ahojky holky no také mě teda prsa bolí a já tak strašně ráda ležím na břichu a teď už skoro nemůžu. Křeče v podbříšku mám také a je to někdy dost nepříjemný 😞 K doktorovi jdui 14.11 a prý by tam už mělo být vidět srdíčko 🙂 tak se těším. Ted začne kolotoč kolem doktorů 😞 to nemám ráda. Ale říkala sem, že je dobré, že nám miminka vychází na léto. To je pak ze začátku nemusíme tolik balit a procházky budou krásné 🙂
kratoska
5. lis 2012
Ahoj holky, já se chystám k dr v pátek. Moc se těšim. Chtěla jsem v pondělí, ale už jsem moc nedočkavá. Taky spim na břiše. Zatim dobrý. Nic mě netlačí. Taky jsem ráda za letní mimčo. Je to super, vzít mimčo, dát pěkně do kočárku, a jet. Dcera je narozená koncem května, a fakt to byla parádička. Narodila se o 3 týdny dřív, tak si myslim že i tohle mimčo bude trošku dřív. Třeba ho dostanu k narozkám. 🙂
lucisek84
5. lis 2012
Přesně v létě je to všechno i pozitivnější 🙂 Hlavně je brzo světlo a později se stmívá 🙂
Ktatoško třeba se ti narodí tentokrát tak jak má 🙂 na kdy máš termín?nebo na kdy ti to vychází?

Začni psát odpověď...

Odešli