• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
Tak, jsem zvědavá, kolik z nás už ví, že bude rodit v tomto termínu? :slight_smile:
1. lis 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já červen,ale téměř v polovině ...takže sem asi nepatřím,ale každopádně veliká gratulace :slight_smile: Ať se má miminko dobře .-)
1. lis 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já to vim. Termím snad 1.7.Kdy jdeš k Dr?
1. lis 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já jdi k dr. v úterý,ale podle mých výpočtů,by to mělo být kolem 10července :slight_smile: jinak holky gratulace :wink:
1. lis 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky taky gratuluju. Já chci jít tak 12.11. To budu cca v 7 týdnu a snad bude už vidět i srdíčko. Moc se těšim.
1. lis 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, taky se přidávám....nejspíš v polovině června. Počítala jsem sama odhadem. K Dr. jdu až 15. 11. ! Už se nemůžu dočkat až uvidím UTZ :slight_smile:
Všem ostatním gratuluji a přeji pohodu, sílu a hlavně zdravíčko :wink:
1. lis 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky, gratuluji k čárečkám. Já loni touhle dobou už věděla, že čekám miminko. Termín jsem měla 2.7., ale Mikulášek nakonec vykoukl už 28.6. Moc vám přeju, abyste těch devět měsíců v pohodě zvládly a na přelomu června a července zažily to nejkrásnější, co žena může zažít. :wink:
1. lis 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@ajina17 Ahoj, určitě sem patříš :slight_smile: i červencové termíny můžou rodit v červnu, tak co :grinning:
@kratoska Mě vychází termín 3.7.2013 (ale nevím přesné datum poslední MS, takže doktorka to asi ještě upraví), a na první kontrolu jdu teď ve středu :slight_smile:
@romuska taky gratuluji! :slight_smile:
@selina.j hele, třeba tě ještě některá předběhneme :grinning: taky se už nemůžu dočkat, utz mi asi ještě dělat nebude ale už by mělo být cítit, jestli bije srdíčko....
@zuzi82 děkujeme! takže k tobě můžeme chodit pro rady na letní miminka, hm? :grinning:
2. lis 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Můj první syn je 3.7 ale to už je dávno rok 2001:slight_smile: tak si to ted po 11letech zopakuji... druhý syn je v únoru. A je fakt,že v té zimě jsem nebyla tak nateklá a napuchlá jako v tom létě...tak uvidíme :grinning: všem holky gratuluji
2. lis 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky budoucí maminky :slight_smile: tak jsem v 6 týdnu a jsem taková nějaká nervózní ze všeho :slight_smile: Ale těším se. Je to mé první a moc jsme si ho s manželem přáli no a máme 3 měsíce po svatbě a vyšlo to :slight_smile: Zatím to nemám potvrzené, ale porod mi vychází + - 1.7.2013 Jak jste na tom vy ostatní?jak se cítíte?
3. lis 2012 ve 13:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já mám termín 2.7.2013. Jsem po IUI takze odběry krve mám už dvakrát za sebou HCG stoupá, mám i fotku z UTZ z pondělka kde máme 7 mm a v pondělí jdu na další UTZ a prý by už mohlo být vidět srdíčko, tak jsem zvědavá :slight_smile:
3. lis 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucisek84
@hanulka22
Holky, to se nám to pěkně sešlo, mě vychází 3.7.2013 :grinning:
Ale uvidím, co mi řekne doktorka - jdu na kontrolu poprvé teď ve středu...
4. lis 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve_zlobidlo jeste jsi u doktorky nebyla? no ja jsem zvedava jestli zitra bude srdicko ale myslim ze je to asi jeste brzo, budu 5 + 6. a mas nejake priznaky? ja jen porad spim, rano vstanu nasnidam se a zase usnu no a po obede musim taky spat :grinning: nevim co budu delat v tydnu v praci :grinning:
4. lis 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, pokud bude vše v pořádku, tak nám se mimčo narodí 13. 6. 2013, já si myslím, že přijde na svět později, ale uvidíme :slight_smile:
4. lis 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@hanulka22 nebyla, jdu až v tu středu... doufám, že mi řekne, že je vše ok :slight_smile: jednou jsem zvracela, nemůžu se podívat na banán a Lipánka, budím se o dvě hodiny dřív a v noci musí 2x na záchod... a píchá mě v podbřišku, až do křečí... :frowning2:
4. lis 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve_zlobidlo já to s tím podbřiškem mám stejný, vždy ve dnech, kdy hodně pracuji, jakoby mi ten malej říkal "mami zpomal" :slight_smile:
4. lis 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@m_d to je krááásnééééé :slight_smile: já pořád nevím, jestli je vše v pořádku, nemůžu se dočkat té první kontroly...
4. lis 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve_zlobidlo napiš jak jsi dopadla :slight_smile: já už mám průkazku, srdíčko nám tluče a další kontrolu mám 20. 11., hlavně se opatruj. Já tuto větu slyším denně z několika stran a už mi leze krkem, ale pokud to máš, tak radši víc odpočívej. Zdraví máme jen jedno a teď ho budujeme i tomu malýmu, tak ať si to jednou nevyčítáme :slight_smile:
4. lis 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@m_d on to naštěstí nikdo ještě neví :wink: jestli to vydržíme, tak oznámíme až na Vánoce... navíc sestra čeká taky, v dubnu, tak jí nechci kazit ten pocit, že je něco extra (ať je aspoň chvilku ještě jediná těhotná)...
4. lis 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veve_zlobidlo u nás se manžel všude chlubí, jaký je to samec :slight_smile:) podařilo se nám na jediný pokus, takže se všude pyšní, jak je šikovnej :slight_smile:)
4. lis 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veve_zlobidlo tak ja jsem byla dnes na UTZ a meli jsme i srdicko, tak jsem zvedava jak ve stredu dopadnes ty, jesti uz taky bude videt. podle dneska mam termin 1.7.2013 ale predpokladam ze se to jeste zmeni :slight_smile: jinak me taky picha v podrisku a dlouho me bolely i vajecniky takove pichani jak kdyz ma prijit ms. vsechno bude v poradku, uvidis :wink:
5. lis 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já mám termín 1.7.2013, můj snoubenec má narozeniny 8.7 takže dostane dáreček :grinning:
5. lis 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@hanulka22 paráda!!! tak to je úúúžasnéééé :slight_smile: no já jsme docela nervózní, zvlášť když nevím přesný termín poslední mS :grinning: ale tak snad to doktorka podle něčeho vyčte :wink:
@kkklarka jééé, gratuluji :grinning: a kdypak bude svatba? :slight_smile:
5. lis 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táák zítra už konečně první kontrola u DR. zatím žádné příznaky těhu nepociťuji,jen mě strááášně bolí prsa a malinko se zvětšily:slight_smile: jedno plus:grinning: JEN SE SNAŽÍM NETAHAT MOC MALÉHO,ikdyž to moc nejde. jsem teda už nervozní..snad bude vše ok..
@kkklarka snoubenec bude mít krásný dáreček..:slight_smile:
@veve_zlobidlo věřím že vše dopadne dobře a ve středu hned napiš!!
5. lis 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romuska taky se mi zvětšily prsa :slight_smile: ale s takovou tendencí budu za chvíli přepadávat :grinning:
5. lis 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d :grinning: tak ony ještě porostou je fakt,ale při mých lentilkách pod koberem jak se říká,jsem za to já teda ráda:slight_smile:) jelikož mé krásné,plné nevyvěšené prsa,které jsem měla před dětima jsou ty tam!!:slight_smile: aleuvidíš třeba se to zastaví..
5. lis 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky nestrašte! Já chci mít prsa i potom! :grinning:
5. lis 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
5. lis 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky no také mě teda prsa bolí a já tak strašně ráda ležím na břichu a teď už skoro nemůžu. Křeče v podbříšku mám také a je to někdy dost nepříjemný :frowning2: K doktorovi jdui 14.11 a prý by tam už mělo být vidět srdíčko :slight_smile: tak se těším. Ted začne kolotoč kolem doktorů :frowning2: to nemám ráda. Ale říkala sem, že je dobré, že nám miminka vychází na léto. To je pak ze začátku nemusíme tolik balit a procházky budou krásné :slight_smile:
5. lis 2012 ve 14:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, já se chystám k dr v pátek. Moc se těšim. Chtěla jsem v pondělí, ale už jsem moc nedočkavá. Taky spim na břiše. Zatim dobrý. Nic mě netlačí. Taky jsem ráda za letní mimčo. Je to super, vzít mimčo, dát pěkně do kočárku, a jet. Dcera je narozená koncem května, a fakt to byla parádička. Narodila se o 3 týdny dřív, tak si myslim že i tohle mimčo bude trošku dřív. Třeba ho dostanu k narozkám. :slight_smile:
5. lis 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Přesně v létě je to všechno i pozitivnější :slight_smile: Hlavně je brzo světlo a později se stmívá :slight_smile:
Ktatoško třeba se ti narodí tentokrát tak jak má :slight_smile: na kdy máš termín?nebo na kdy ti to vychází?
5. lis 2012 v 15:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek