• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@ivanky nejsi nekde od vychodnich Cech :wink:?
29. lis 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmalij jo jsem:slight_smile:
29. lis 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanky to manzeloj, doktoroj, to je taky nase :grinning:
29. lis 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky :slight_smile: Taky se přidávám, podle poslední menstruace mi termín vychází na 23.6.2013, a podle prvního ultrazvuku mi termín vychází na 5.7.2013, tak uvidíme , třeba se to ještě posune :wink: Na další ultrazvuk jdu 12.12., moc se těším, až mimčo zase uvidím :slight_smile:
30. lis 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaaaczenka7 gratuluji a vítej mezi námi :slight_smile:
30. lis 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Je pravda, že se podle NT screeningu dá už poznat pohlaví?? Máte zkušenost?? Mě mají právě krev brát toho 12.12.,
tak to by byl nejkrásnější dárek k Vánocům, kdybychom věděli už i pohlaví, a pokud i všechno ostatní bude, jak má....
30. lis 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. lis 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaaczenka7 moje dr říkala, že jsou to na NT jen dohady, že pohlaví ještě není pořádně vyvinuté, je tam je hrbolek z jehož směru se odhaduje holčička nebo chlapeček, takže to nikomu ani neříká, protože je to jen spekulace.
30. lis 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já si myslím, že je to taky brzo...ale samozřejmě, když mi řekne, že je to ASI chlapeček nebo holčička...tak budu taky skákat radostí :slight_smile:)))))
30. lis 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kratoska My kyvli na ten 3D utz z radosti, ze vidime mrňouse..ale jak jsem nad tim premyslela, tak zacinam pochybovat..Pritel mi rekl, ze kdyz uz jsme kyvli, tak at to neresim..Po precteni nekterych diskuzi mi to prijde ted i zbytecny po financni strance.Ale to jsem cela ja :slight_smile: Vzdycky z emotivne neco schvalim a pak nad tim premysli... :grinning:
30. lis 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky jste nektera Rh negativni?
30. lis 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko a u jaký jsi pojišťovny?
30. lis 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. lis 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jste-li členy Klubu pevného zdraví, nezapomeňte si před koncem roku vybrat (nebo alespoň nechat započítat) své body v programu Zdravý život. Během roku můžete sbírat body za aktivity spojené s prevencí a zdravým způsobem života (preventivní prohlídka praktickým lékařem, gynekologem, stomatologem, mamografický screening, bezpříspěvkové dárcovství krve, pravidelná pohybová nebo rehabilitační aktivita atd.). Body je třeba nejpozději do 31. 12. vyčerpat nebo alespoň nahlásit na pobočce. Pokud během roku nasbíráte minimálně 500 bodů, můžete získat příspěvek na pohybové aktivity nebo na jakékoliv očkování nehrazené ze zdravotního pojištění, v roce 2012 i na cvičení pro těhotné, 3D ultrazvuk pro těhotné nebo na ultrazvukové vyšetření prsu. Za rok 2012 můžete celkem získat příspěvek až 1 500 Kč. Program Zdravý život je určen pojištěncům od 15 let.

Pokud nedosáhnete během roku počtu 500 bodů nebo pokud nevyčerpáte všechny body, převedou se ty zbývající do dalšího roku. Je ale potřeba je před koncem roku (do 31. 12.) zapsat do informačního systému na pobočce VZP.
30. lis 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky taky zdravím. termin mam 27.6.
30. lis 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko hodila jsem odkaz z VZP jestli jsi členem klubu pevného zdraví, tak to ten 3D ultrazvuk proplatí. Dyštak si to ještě zjisti. Ale tohle jsem dostala od nich v mejlu.

@antymania666 vítej
30. lis 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antymania666 ahojky, gratuluji a vítej mezi námi :slight_smile:
30. lis 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko ja u prvni chtela a bylo 3D strasne spatne videt, tak mi to dr. vymluvila, ze by ze me jen tahala penize. Nakonec jsem byla i rada, ze ji uvidime fakt az nazivo. Ono nektery i ty obyc. ult. ke konci vypadaji uzasne, nase vypadala jak mala rechtajici se kobylka, az jsem mela hruzu, ze ma predkus :wink:. A houbelec, mela pokryveny jen nosanek, ktery se srovnal za dva tydny :grinning:.
30. lis 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak to máte s výbavičkou?? Už něco nakupujete?? Já jsem prvně těhotná, tak trochu váhám, kdy je vhodná doba... A co všechno budu potřebovat, abych se nenechala unést emocemi, to mi celkem jde, a pak neměla doma zbytečnosti :wink:
1. pro 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaaaczenka7 já jsem taky první těhulka a doma ještě nic nemáme. Chceme počkat do ukončení třetího měsíce. Koukáme po kočárcích, což je zatím největší masakr :grinning:. Určitě vím, že v momentě kdy budu moct nakupovat, tak mě přepadnou emoce a budu šílená, nicméně pořád se snažím držet a nepřehánět to. Pořád všude koumám, kolik toho novorozenci potřebují a zatím jsem nic nevykoumala. Nicméně mám skvělou maminku, která vychovala dvě úžasný děti (ano samochvála smrdí :grinning:) a ta mi vždy ráda poradí :slight_smile:. Také máme spoustu přátel a kamarádů, kteří děti mají a nabízejí se, že oblečky si od nich můžeme vzít, koupit nebo půjčit. Jenže všichni mají holky, takže zas musíme čekat, co se z toho našeho predátorka vyklube :grinning:.
1. pro 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jsem na tom asi podobně, kočárek už mám napevno vybraný, ale chci ho kupovat na konec a přes NET, takže je dost času :wink: Taky se přikláním k tomu, že počkám až do druhého trimestru než vyrazím na nákupy, a taky jsem zatím neobjevila spolehlivý zdroj, ze kterého bych mohla čerpat kolik a co vše novorozenec potřebuje, mamka mi určitě poradí, ale přece už je to nějaký pátek, co jsem se narodila :wink: Myslím, že asi nebude problém i od známých a rodiny získat hračky a oblečení, ale taky mají všichni holky, tak taky musíme počkat.... :slight_smile:
1. pro 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: jj le to lepší počkat, v podstatě u nás se to moc neřeší zatím, protože mamka 6x potratila než jsem se narodila já, takže je hodně opatrná :slight_smile:, my kočárek stále vybíráme :-/ já mám vybráno, nicméně manžel se stále snaží mě přesvědčit, že tak drahý opravdu nepotřebujeme, ale už polevuje :slight_smile:) kdybys narazila na dobrý zdroj, dej ho prosím i sem :slight_smile: já v tom stále tápu :slight_smile:))
1. pro 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky ,muzu se k Vam pridat ? Dirskuzi jsem hledala docela dlouho a a z ted jsem se konecne dopatrala :slight_smile: Je mi 23 let a jsem v cca 8 tt tehotenstvi .Termin porodu jeste neznam ,dozvim se ho v 13/12 to jdu poprve do poradny a na odber krve .Lucka
1. pro 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyda ahoj Luci, vítám tě mezi náma :slight_smile: samozřejmě, že se můžeš přidat :slight_smile:
1. pro 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!Já bych teda s výbavičkou ještě počkala :slight_smile: U nás to je v pohodě nic kupovat nebudeme všechno máme po prvním mimi doma!Jen doporučuji nedělejte si moc velkou zásobu oblečení je to fakt zbytečný protože ty prdouskové to nestihnou unosit a pak vás to bude mrzet žé něco měli jen třeba jednou :wink: Mluvím z vlastní skušenosti já měla nahybanou skřán sice jsem měla vetšinu půjčenou ale stejně když jsem něco viděla mě to nedalo nebo i nácštěvi vždycky něco přinasli :slight_smile:
1. pro 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivanky to samý mi říkala mamka, ať ty miminskovský věci moc nekupuju, že radši pak už ty větší :slight_smile:) no uvidíme :slight_smile: zatím stále čekám :slight_smile:
1. pro 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d přesně tak pak si to užiješ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. pro 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanky díky díky :slight_smile: takže ty si tady mezi náma už zkušená mamina? :slight_smile: tak to tě budu zásobovat dotazama :slight_smile:)))
1. pro 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Dekuji za privitani :slight_smile:

Jak Vam je holky ? Me desne uz druhy den :frowning2: Spatne mi bylo jen asi v 5-6tt ,pak to ustalo a ted to zase zaclo :frowning2:
Vite uz nektera co cekate ? Jinak mam doma 3 letou holcicku Saru a jsem z Ostravy :slight_smile:
1. pro 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Určitě, jestli něco objevím ohledně výbavičky, tak to sem hodím :slight_smile: Jinak bych prosila nápodobně :wink: Taky tápu...
Mimochodem jsem taky celkem vymodlená - i moje mamka přede mnou několikrát potratila :frowning2: Ze začátku jsem myslela, že jí to ani neřeknu, že nejdřív až po skončení prvního trimestru, ale nějak jsem musela zdůvodnit nemocenskou, takže jsem šla s pravdou ven :slight_smile:
1. pro 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek