• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@antymania666 ze začátku jsem taky myslela,že tu budu do konce, ale to jsem zapomněla na tu kolegyni po mateřský a protože už teď tady mám práci akorát na prvních 14 dní v měsíci a pak jen koukám a vymejšlim co bych dělala..tak když tu na to budem dvě,tak radši budu doma. Sice o pár penízků lehčí,ale spokojená :D
11. led 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena.. Jeste nevime. Snad nam to muj gyndr rekne 18. :slight_smile: A prali by jste si parecek?
Jj, tak to chapu. Kdyz uz mas doma jednoho prcka. To je pak jine. Takhle by ses malemu mohla vic venovat a vic toho doma stihnout :wink: To mi tady chodime spat o pulnoci :grinning:
Ja mam termin 22.6.
Krome unavy se citis dobre?
11. led 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antymania666 Ty se taky ukazes? Chodis i jinam?
Myslis, ze to zvladnes do kvetna? Vim, ze v kavarne to neni takova fuska, ale fiha..O penezich mi povidej :grinning: Jsem zvykla sama za sebe nosit domu krasne penizky a ted jsem jeste nic nedostala od socky. Ani nevim kolik to bude, kolem 4/5tis :astonished:
11. led 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lena.. Ahojky vítej a gratuluju k bříšku
11. led 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lena.. to už ti uteče a za chvilku budeš doma s malým a budeš si užívat rostoucí bříško :wink:
11. led 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky děkuji za přivítání. :slight_smile: Já sedím taky doma, při té únavě mi lidi v práci lezli strašně na nervy :sunglasses: , všechno mě tam stresovalo, a pak ještě přišly změny, které měly být původně jinak, tak jsem to vzdala. Je pravda, že když člověk chodí do práce, tak to asi utíká rychleji. Ale mně se teď ten čas navíc před svatbou hodil - a teď budu mít ještě taky pár týdnů co dělat, než provedu debordelizaci bytu. :slight_smile:
S prckem jsme tento týden taky byli na ultrazvuku, taky jsme měli slíbeno, že se zkusí určit pohlaví - ale asi je teď nějaký stydlivý týden :slight_smile: to naše malé drželo nožky u sebe a ještě si tam pro jistotu zamotalo pupečník. Prý to ale vypadá spíš na holčičku.
11. led 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko no taky jsem zvědavá kolik pěnízek mi příjde
11. led 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vám ani nepopřála dobré ránko, bříškatice :wink:
11. led 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@endorfinka taky bratuluju k bříšku mladá paní :wink:
11. led 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko nejdřív jsem říkala,že bych možná radši kluka, ale časem si víc a víc přeju holčičku,nebo se z těch chlapů doma zbláznim :D ne, jsou zlatý,ale to módění holčičky mi chybí a těšim se na to,teda pokud to klapne..Ze začátku mi bylo dost špatně,pořád pocit na zvracení,ale nikdy jsem to nedokončila :D takže vlastně docela v pohodě..už se to lepší i ta únava už neni tak hrozná. Jen to vstávání v 6 ráno mě už moc nebaví. 18. už ti to určitě poví..my si budem muset počkat až do 7.2. :frowning2: ale nevadí,aspoň jsem víc napnutá..a co si přejete vy? a proč jsi od začátku doma, co jsi dělala jestli se můžu zeptat?Taky bych chtěla zas někdy vydržet do půlnoci, ale zatim to na to nevypadá :D
11. led 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a další krásné maminky ..... :grinning:
11. led 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Ty mas napsany vetsi zaklad! Ja jen tu minimalku, ani si nejsem jista kolik to je. Davali nam podepsat pred asi rokem, ze nam to zvedaj, ale kopie uz nebyla..Ve firme mame ucetni loudu. Neprisli mi prvni penize, protoze neposlala listek na penize. Vykaslala se na to. Tak si to budu posilat sama! A hotovo..Gastronomie me v tomhle neuveritelne stve!!! Zadny pracovni pravo..I Jirik ted ma problem s vyplatama. U nich ve firme se s tim nemazli..Ma pekne penizky, ale musi si vzdy na ne pockat a neudela nic! Jeste, ze mam usetreno!
11. led 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito děkuji :slight_smile: u nás bylo neplánované - teda aspoň z mojí strany (asi 4 měsíce jsem nebrala prášky, ale dávali jsme si pozor - a na to mi Saša na dovolené říká, že už ho to začíná trápit, že jestli nejsme neplodní... no, tak to otestoval, že? :sunglasses: ) ale moc chtěné!
11. led 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Asi jsou to holky,když to dělá drahoty :D
11. led 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endorfinka ti chlapíci jsou neuvěřitelně úúúžasní :grinning:
ten můj teď na mě kouká, proč se tak řechtám :sunglasses:
11. led 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko jojo ja jeste hodim do skupiny maminky cerven 2013. no i kdyz tu obcas potim krev jak se rika, tak to zvladnout musim. menuzu to nechat jen na manzelovi, to by jsme si asi moc veci na miminko pak nekoupili. secebere dobrou vyplatu ale ma hypoteku a plno veci plati takze stejne dava pryc mesicce 20 tis. tak apson ta moje 12. je k necemu dobra. je to tezky no, taky bych se radsi valela doma ale nejde to no
11. led 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antymania666 jo a jinak nam vychazi na 60% holcicka tak snad se z toho stane kluk hehe
11. led 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko jo a jinak nam vychazi na 60% holcicka tak snad se z toho stane kluk hehe
11. led 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena.. no naše teda drahoty nedělala . Nožičky od sebe a prstík v nosíku :slight_smile:
Po kom ta naše holka asi bude :sunglasses:
11. led 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@lena.. Jsem servirka a muj dr me presvedcil at zustanu doma. Byli jsme na IVF a i tim vic nechci neco precenit. Samozrejme je nejdulezitejsi zdravicko mimiska, ale to maji snad vsichni jako prioritu. Ale jinak bychom si prali holcicku. Pred tehotenstvim jsem chtela strasne kluka, ale ted holku :wink: Taky jsem na zacatku mela pocit na zvraceni, ted uz je lip. Jen me trapi zada. Vstavani :grinning: Ja jsem dnes neobvykle ranni ptace, jina to vzdy 10h jisti :grinning: A stejnak jsem porad v perinkach :grinning:
11. led 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito tak to bude velká pohodářka :D a chtělas holčičku?
11. led 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já jsem si tu nemocenskou dost promýšlela, ale když jsem si pak spočítala, že ten rozdíl bude dělat zhruba tolik, co jsem měsíčně do práce projezdila, tak jsem přestala váhat. Ale jak jsem psala, rozhodující byly ty změny, které tam probíhaly - dělám v bance a rušili nám pobočku - a místo slíbené, která byla kousek, mi řekli, že půjdu na jinou, která byla ještě o 10 km dál. Už tak jsem denně najela do práce a z práce 50 km, tak jsem si to pak už v zimě v tom počasí a unavená neuměla moc představit. :frowning2:
11. led 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko už máš nahřívací polštářek? Já bez něj nedám teda ani ránu
11. led 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jéé ty peřinky závidim..já šla v těch 6 ráno do práce a ta chumelenice a vítr byl hnus,naštěstí tady v kanclu máme jakž takž teplíčko,když mi tu nevětraji. Je mi teď pořád zima :D Tak to je jasný, že jsi doma..jako servírka by ses v práci pěkně nalítala a byla bys pěkně urvaná. Záda budou asi časem ještě horší. Minulý těhu mě taky hodně bolely,tak taky čekám kdy to přijde.. :frowning2:
11. led 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endorfinka To se Ti ani nedivim! Taky bych zustala doma..A prace s lidma je taky zahul :wink:
11. led 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena.. chtěli jsem holčičku oba, ale moje mudr říkala asi chlapeček a všichni ostatní co mě s mým mega pupíkem viděli to říkali, podle různých výpočtových tabulek i podle toho, že to bylo po ovulaci to měl vyjít chlapeček, tak jsme se začali těšit na chlapečka . Jen soda by mě zajímala. Soda mi nešuměla....to je holčička, že?

Ale holčička naše nás moc krásně překvapila a o tom, že má pipinku fakt není pochyb :slight_smile:
11. led 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Jj, mam, ale zapominam :wink: Pomaha i na chvilku vana :slight_smile:

@lena.. cekam, ze to bude horsi. Chtela bych zkusit gravijogu..ale porad ne a ne si neco najit, lenost je desna :grinning:
11. led 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@endorfinka a to tě nechal doma gyndr?já právě nevim jak to mam pak udělat..taky nechci bejt v práci,kvůli tomu,že tu nebudu mít co dělat,ale moje gyndr když jsem jí říkala,že mi je špatně a jsem unavená,tak mi na to jen řekla, to víš to je jinej stav a je to normální..žádný jako,že by mě nechala doma..sice je to známá našich,ale...tak nevim jestli to pak jí říct po pravdě..nebo jít k obvodní,která mě doma nechá určitě..
11. led 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko o lenosti mi povídej. Mám klížku se cvikama pro těhulky a překně se vní listuje :slight_smile: to je tak veškerá moje námaha :grinning:
11. led 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kotito o sodě nic nevim, to neznám :slight_smile: povídej...ještě jsem to neslyšela. :grinning:
11. led 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek