• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kaijko přesně tak... mně pak přišli všichni tak natvrdlí a byla jsem protivná, že jsem si říkala, že i pro ty lidi to bude velké plus, když bude o jednu protivnou úřednici míň. :sweat_smile:
11. led 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
taky si říkám,že kdybych byla doma,tak bych chodila někam cvičit..nemůžu moc přibrat a takhle nevim nevim..když jen dřepim v práci..ale jak vás tak čtu,tak bych se asi leností taky jen tak nevykopala :D
11. led 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena.. mě teda doktorka nabídla PN hned na první konrole- nechtěla jsem , ale za 14 dní už mi jí vypisovala. Vařila jsem v jedené restauraci a ublinkávat mezi vařením...to nebylo ono :sunglasses:
Asi hodně záleží na druhu zaměstnání.
Asi bych zašla za obvoďačkou, ať ti napíše něco do průkazky, třeba to pomůže.
Nevím jaká je tvoje gyndařka, ale vždycky jsem se všema jednala hned na rovinu.Je pravda, že to někdy nevyšlo , ale určitě je to lepší, jsem takovej patlal, takže bych se do toho určitě zamotala :wink:
11. led 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lena.. no, gynekoložka, jenom jsem jí říkala, že bych ráda zůstala doma a nadechovala jsem se, že jí to vysvětlím - a ona mi do toho skočila a řekla: To víte, že jo, kdy jindy byste si měla doma odpočinout. Má doma 3 syny, tak asi ví, o čem mluví. :grinning: Ale jo, ona je k tomuhle hodně ochotná. Tak snad když to vysvětlíš, tak to taky pochopí, budeme držet pěsti.
11. led 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
No, holky, s tím cvičením to mám to samé v bledě modrém. A i tak celkově se vším, jsem hrozně lenivá, předtím jsem si to omlouvala tou únavou, ale teď cítím, že už by to šlo a že je to jenom lenora. :slight_smile: Na Vánoce jsem si přála nějaké DVD s těhotenským cvičením, že si budu cvičit doma - a dostala jsem poukaz na cvičení naživo - prý mě to aspoň donutí, když by ty peníze jinak propadly. :slight_smile: No, ještě jsem tam nebyla, že... :sunglasses:
11. led 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@endorfinka Chi, si to umim predstavit :grinning: Lidi jsou natvrdli :grinning: Ja jsem je posledni mesice nejak nedavala az jsem si rikala, ze uz je neco spatne :grinning: Na hloupou otazku, hloupa odpoved nebyl problem :grinning:
11. led 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Asi jí to teda řeknu popravdě,neumim lhát a říkat jí pořád, že mi je blbě už mě taky nebaví :D jen si ještě počkám až někdy do toho února, ale je to pořád lepší než si říkat,že už tu musim bejt až do důchodu, jako jiný tady :D takže myslim,že i ten měsíc uteče jak voda...
11. led 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lena.. co se týče SODY : dáš trošku sody do skleničky a na to načůráš ranní moč. Pokud zašumí a napění se, měl by to být klučík a jestli ne tak holčička
11. led 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak dloho mám jíst kyselinu listovou? můžu všechny trimestry? Nerada bych pak porodila 5 kilovou holčičku :sunglasses:

Jo a co jsem vyčetla z netu i té mé chytré knížky, tak moje snížená hodnota pap ukázala, že by se mohl objevit problém
se sníženou funkcí placenty. Zo znamená, že by miminko mohlo dostávat málo živin a kyslíku.
Není to prý nic abnormálního a malou budou muset častěji sledovat jestli dobře roste.
Četla jsem si o tom včera i na emiminu a holky co měly pap ještě o půlku nižší, čekají krásné zdravé miminka.

Dám sem i odkaz pro ty co mají špatnou hladinu HCG nebo ten pap. Mě to teda včera hrozně uklidnilo
http://www.emimino.cz/diskuse/nizke-papp-a-a-hcg-124466/
11. led 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito no tak to musim hned zejtra vyzkoušet :grinning: a tobě to teda vyšlo nebo ne?
11. led 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko Já jsem vždycky říkala, že bych chtěla pracovat s lidmi... no, docela jsem se spletla. :grinning:

@lena.. já to taky neumím a taky jsem z toho měla strach. Snad to klapne. Tobě by to přece jenom bodlo víc než nám ostatním.
11. led 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
S tou listovkou právě taky nevim..zatim jí pořád beru,ale taky přemejšlim,jestli to neni jen do prvního trimestru..?ale co..doberu jí a pak pořídim nějaký jiný vitamínky..myslim,že to ublížit nemůže..
11. led 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endorfinka to máš pravdu, že by se mi to hodilo..už takhle jsem malýho vedla do školky asi jen jendou v životě a vyzvedávám jen v pátek,když mam do dvou..jinak funguje mažel..ještě, že je takovej..navíc ho ty děti ve školce milujou..nevim jak to dělá,ale když tam s nim jdu,tak tam všichni na něj naskáčou a plácaj si s nim..no srandy je tam dost,jen ten náš pak malinko žárlí.. :wink: taky jsem zvědavá jak pobere sourozence,už je docela starej,tak by to moh pochopit..zatim se těší,ale neví co ho čeká..a bere teda jen bráchu,o holce zatim moc slyšet nechce :D
11. led 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito Ja zobala listovku prvni semestr a pak si koupila vitaminky, tam je taky listovka. Mam gs mamavit. Muj gyndr mi doporucil, ze vitaminky staci brat 2/3x tydne, obden.. Jedna holcina me taky strasila, ze z gs se rodi 5kg deti :grinning:
Vidis, malucka bude v poradku a treba se to srovna!!!A nebude muset byt, tak slddovana..
11. led 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já se přiznám, že jsem i na vitamíny lempl. Koupila jsem si něco pro správný vývoj miminka a prevenci vývojových vad - na I. trimestr, ale ještě tam mám tak dvě třetiny. To jsou tak obrovské tablety, že jsem nebyla ochotná to při nevolnostech polykat a absolvovat další kolo rozdýchávání a přemlouvání sama sebe, ať fakt nezvracím. :slight_smile: Ty tablety musel vymyslet buď chlap, nebo nějaká ženská, co nemá ráda děti. :slight_smile:
11. led 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já ty velký tablety ani polykat neumim..vždycky se mi to zasekne v krku,tak nevim co teda pořídim..ten GS je dost velkej,co?dostala jsem ho v balíčku na gyndě..ale ještě nepolkla :grinning: ta listovka je hezky malinká a polyká se sama..tak teď teda nevim co..asi se budu muset optat v lékárně
11. led 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsou vetsi a smrdankujou :grinning: Ale zvladam je :grinning: Taky obcas zapomenu..
11. led 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyyyy!!! Me odesel chlap z bytu a ja to vubec nepostrehla :grinning: Za to muzete Vy!!!! :grinning: Ani nevim jestli mi dal pusu jako vzdycky..No ja uz dementim :grinning: Mame 2kk :grinning:
11. led 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@lena.. mě ta soda vyšla.
11. led 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
11. led 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko taky jsem byla zmaténa a osočila jsem Vojtíka, že mi nedal pusu na dobrý ráno. říkal, že se podvodnice, že už jí chci po třetí :slight_smile:
A podle mě můj největší zápich na dlouhou dobu....větrali jsme a on šel z košem -já na něj volám ještě tohle a hodila jsem mu oknem plato od 10vajíček. škoda, že máme tak 3 roky v oknech síťku :sunglasses:
11. led 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
všechny jste dostaly na gyndě balíčky a já nic :frowning2:
11. led 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito :grinning: :grinning: Ja si nas neumim predstavit ke konci :grinning:
11. led 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito ja taky prd :frowning2: A to ma muj dr pry napsany na ceniku, ze ti mam stoprocentne dostat, kdyz mame zapl ten 3d utz..Cetla jsem na netu, ze to ma kazda mamca dostat a muzes si to nekde vyzvednout..
11. led 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko no hotovo, ale to je z toho, že jsme asi málo mezi lidma, nebo děti červen, červenec budou geniové
11. led 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky..stejně tam nic v tom neni..akorát 2 tabletky a pak 2 časopisy a nějaký vzorečky..takže jste o nic nepřišly..Minule,s Kubou jsem tam měla aspoň dudlík :slight_smile: kterej stejně nebral,takže jsme ho nakonec vyhodili..a myslim,že ještě v porodnici se pak dostává jeden balíček a tam je zas asi jedna plínka..tak to taky moc nepomůže :grinning:
11. led 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko jůůů
11. led 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale my ho chceme!!! :grinning: Vid @kotito :grinning:
Pry tam je usinacek :grinning:
11. led 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko usínáček,jo?tak to nám ho tam asi někdo vybral :grinning: nebo mam jinej balíček..v tom případě chci taky balíček s usínáčkem..ikdyž po pravdě,ten taky u Kuby neprošel..všechno jsem mu pořídila,jak byl první a pak prd z toho..skoro nic ho nebavilo a baví je takový normální věci..lepší je hadrová plínka než usínáček a podobně.. :grinning:
11. led 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek