Termín porodu červen/červenec 2013 🙂

Tak, jsem zvědavá, kolik z nás už ví, že bude rodit v tomto termínu? 🙂
kaijko
11. led 2013
@lena.. To mi pripomina ty balicky s 1 vlozkou a letackama na zakladce 😃
lena..
11. led 2013
@kaijko tak to je hodně podobný 🙂 vystihlas to přesně..samý letáčky,reklamy a starej časák 😃
kaijko
11. led 2013
@lena.. Me se libi to slovo 😃 Usinacek 😃 Ja ten balicek chci jen kvuli nemu. Noo, a jestli tam nebude, tak se muj Jirik zblazni, budu knourat, ze jsem to chtela jen kvuli tomu 😃
kotito
11. led 2013
@kaijko ano chceme. čím víc věciček pro miminko tím líp 🙂 budu se v tom hrabat pořád dokola 😎

Jinak, prý pojedeme odpoledne do tesca , cestou se stavím do práce opusinkovat kolegyňky 😃
a pak máme domluvené rande s přáteli
Prý oldies...potvora mě pěkně napínal 🙂 jdeme si sednout do města do nekuřácké restaurace 🙂

Týjo holky já jdu mezi lidi. Doufám, že neudělám nějaký trapas =-)
kaijko
11. led 2013
@kotito Minimalne jeden trapas probehne 😃 Uz dlouho jsi v "nasi" pritomnosti 😃
endorfinka
11. led 2013
Taky jsem nedostala balíček. 🙂

@kotito
@kaijko holky, teď jste mě rozesmály! :-N Já se tu těhotenskou demenci zatím snažím maskovat i sama před sebou. A dělám, že se nic neděje. 😃

Je tu s váma moc fajn! 😉 Zkusím se teď překonat a půjdu něco dělat, už jsem si začala psát nenáročné seznamy aktivit, které bych chtěla za den stihnout a mám ještě nějaké resty i z úterka. 😃
kaijko
11. led 2013
@kotito To je ten sraz jak Te chtel nechat doma??? To je potvurka 😃 Co si vezmes na sebe? 😃
kotito
11. led 2013
@endorfinka já se na ty seznamy aktivit vyprdla, akorád jsem byla večer naštvaná, že nemám ani půlků.

Oběd na dnešek je a veškerou energii co mám dám do přelakování nehtů, umytí a vyfoukání vlasů a pak do namalování....
Moje demence skrýt opravdu nejde ....však uvidíš jak krásně perlím 😉
kaijko
11. led 2013
@endorfinka Tak schvalne co stihnes udelat 😃 Sazim to, ze Ti tam z toho uterka jeste neco zbyde 😃

Ja uz bych taky mela vylezt z postylky 😃
kotito
11. led 2013
@kaijko jojo, ale říkal, že půjdou na oldies a kecal mi. Prý jen nevěděl jestli se mu to podaří , takhle nachystat 🙂
kdoví jak to bylo 😉
asi si vezmu novou sukýnku, nějaké tričko, pokud se do něj rarvu...asi bych to měla jít vyzkoušet....a botky koně, protože kozajdy nezapnu přez lítko :-|
jdu hrabat do skříně 🙂
lena..
11. led 2013
taky se mi tu s váma líbí..aspoň mi to tu v tý práci rychleji utíká..jen musim pořád vypínat a zapínat net..protože sem pořád někdo chodí a nesmíme na něm bejt.. 😉
mě se teď moc mezi lidi, teda jako do hospody ani nechce..já jak nemůžu pít a kouřit, tak bych se tam asi nebavila..teď se mi z toho dělá akorát blbě.. 😃 ale v únoru mě čeká ples,tak už teď z toho mam noční můru..co já tam budu dělat.. 😃
endorfinka
11. led 2013
Holky nestrašte mě, já už si tak ty seznamy píšu krátké a velmi jednoduché - nesmím být na sebe moc náročná. 😃 Z úterka tam mám úklid koupelny a utření prachu. Oběd je, vyžehlit po 3 týdnech jsem už taky skoro zvládla, nádobí si tam píšu každý den a zvládám poctivě.. začínám být na sebe pyšná! 😃 😃

@kotito to je krásné překvapení! 😉

No nic, jdu na to! 😎
m_d
11. led 2013
holky asi vás klepnu po prstech! člověk se jednou po čase pořádně vyspí a vy popíšete 3 stránky ]-( 😃 takže dobré ráno stávajícím, ale i novém s přáním krásného těhulkování 🙂))
kaijko
11. led 2013
@lena.. Ja byla predevcirem s holkama v hospode. A jako, to ze nepiju mi nechybi 😃 Jsou to divosky a pekne se jedna zridila. Noo, piti mozna malicko chybi, abych je pak pobrala, ale ta kocovina neee 😃 Docela jsem se bavila 😃 Prestala jsem kourit na zacatku tehotenstvi. Prestalo mi to chutnat, ted mam obcas chut, ale uz to nezkousim. Pri poslednim hkouseni potahnuti jsem si pripadala jak pubertak za dubem 😃 Kasel a oci mi malem vylezli z dulku 😃 To zahuleno mi vadilo jak jsem si odvykla..Ale kdyz to je jednou za cas, tak jsme se doma shodlu, ze to neva 😉
kaijko
11. led 2013
@m_d Dobre ranko 😉 Ja uz se taky bojim dyl chybet 😃 Je toho pak dost na cteni 😃
m_d
11. led 2013
@kaijko no prááávě a to mám jít dneska na kosmetiku a do práce 😕
lena..
11. led 2013
@kaijko jo kocovinka mi taky nechybí..taky jsem se pěkně na Silvestra bavila..všichni se ztřískali hned 30. a na Silvestra byli marný a mě bylo krásně..a s tim kouřením jsem si taky zkusila potáhnout někdy před vánocema a chutnalo to opravdu jak první cígo 🙂 tak už si taky nedávám,ale nevim jak to po kojení dokážu zas nezačít..myslim,že to nedám..poprvý jsem to taky nedala..taky jsem nekouřila a pak hezky v létě u ohýnku,že si jednu dám a takhle to zas začalo..
kotito
11. led 2013
@m_d dobré ránko 😉
kaijko
11. led 2013
@m_d 😃 Vecer budes mit co delat 😃
Ja mozna taky, kdyz se pojedeme mrknout na ty kocarky :-| 😃
Ta Tvoje fotecka (profilovka) je tak pekna!!!!
kaijko
11. led 2013
@lena.. Noo, jsem na sebe taky zvedava! Ale jak jsi napsala leto, ohynek, neco dobreho k piti...😉
lena..
11. led 2013
@kaijko holky už řešíte kočárky?máte nějakej oblíbenej? 🙂 nebo co se vám líbí?
m_d
11. led 2013
joo holky po kojení se vrátíme se vším do starých kolejí...😃 ovšem než já přestanu kojit, bude ze mě anorektička, jestli bude Elizabethka po tatínkovi, tak maminka bude pít vodu 😃 ze všeho prdíky, bolístky bříška, nebo pálení žáhy 😃 už se na to vyloženě "těším" 😃
@kaijko budu no 😕 a to ještě půjdeme k volbám 🙂)))
kaijko
11. led 2013
@kotito Uz vis co na sebe? 😉
m_d
11. led 2013
@kaijko jo a děkuju za pochvalu 🙂))
kotito
11. led 2013
😞 tak ze 30 triček obleču a nikde mě netáhnou tak 3. Zkoušela jsem si je na sukýnku a Vojtík říkal, že e e. nějak se trička zkrátila a při pohledu z boku mi leze náplet na sukni 😞
Tak jsem zkusila kratásky. To je lepší... je na nich i náplet černý, tak to nejde vidět.
a o podprdách ani nemluvím....prsa se rvou ven a když je upravím vylezou mi v podpaží :-N
Nic v tescu prostě něco musím vyhrabat. A jdu si hned obědnat tehu pásové triko
m_d
11. led 2013
joo a taky jsem dneska nějakým záhadným způsobem lehla na bříško...takovou bombu jakou jsem dostala do zad, to vám nepřeju žádné...mršce se to nelíbilo 😃
kotito
11. led 2013
@kaijko jsem zvědavá jaké kočárky se vám budou líbit 🙂
m_d
11. led 2013
@kotito v Tescu si určitě něco vybereš, já bych tam nakoupila pokaždý...jen ty penízky nejsou 😕
kotito
11. led 2013
@m_d no Vojtík říkal, že levé prso bude jeho a pravé Julinky, takže snad taky pěkně zhubnu 😎
kotito
11. led 2013
@m_d to ne no 😞 ale když já chu být pěkně, sexy oblečená těhulka a ne krabica ve volnejch plandavech hadrách po babičce.
A hlavně chci svoje bříško vystavovat 😃