• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@lena.. To mi pripomina ty balicky s 1 vlozkou a letackama na zakladce :grinning:
11. led 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko tak to je hodně podobný :slight_smile: vystihlas to přesně..samý letáčky,reklamy a starej časák :grinning:
11. led 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lena.. Me se libi to slovo :grinning: Usinacek :grinning: Ja ten balicek chci jen kvuli nemu. Noo, a jestli tam nebude, tak se muj Jirik zblazni, budu knourat, ze jsem to chtela jen kvuli tomu :grinning:
11. led 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko ano chceme. čím víc věciček pro miminko tím líp :slight_smile: budu se v tom hrabat pořád dokola :sunglasses:

Jinak, prý pojedeme odpoledne do tesca , cestou se stavím do práce opusinkovat kolegyňky :grinning:
a pak máme domluvené rande s přáteli
Prý oldies...potvora mě pěkně napínal :slight_smile: jdeme si sednout do města do nekuřácké restaurace :slight_smile:

Týjo holky já jdu mezi lidi. Doufám, že neudělám nějaký trapas :confused:
11. led 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kotito Minimalne jeden trapas probehne :grinning: Uz dlouho jsi v "nasi" pritomnosti :grinning:
11. led 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Taky jsem nedostala balíček. :slight_smile:

@kotito
@kaijko holky, teď jste mě rozesmály! :sweat_smile: Já se tu těhotenskou demenci zatím snažím maskovat i sama před sebou. A dělám, že se nic neděje. :grinning:

Je tu s váma moc fajn! :wink: Zkusím se teď překonat a půjdu něco dělat, už jsem si začala psát nenáročné seznamy aktivit, které bych chtěla za den stihnout a mám ještě nějaké resty i z úterka. :grinning:
11. led 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito To je ten sraz jak Te chtel nechat doma??? To je potvurka :grinning: Co si vezmes na sebe? :grinning:
11. led 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@endorfinka já se na ty seznamy aktivit vyprdla, akorád jsem byla večer naštvaná, že nemám ani půlků.

Oběd na dnešek je a veškerou energii co mám dám do přelakování nehtů, umytí a vyfoukání vlasů a pak do namalování....
Moje demence skrýt opravdu nejde ....však uvidíš jak krásně perlím :wink:
11. led 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@endorfinka Tak schvalne co stihnes udelat :grinning: Sazim to, ze Ti tam z toho uterka jeste neco zbyde :grinning:

Ja uz bych taky mela vylezt z postylky :grinning:
11. led 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jojo, ale říkal, že půjdou na oldies a kecal mi. Prý jen nevěděl jestli se mu to podaří , takhle nachystat :slight_smile:
kdoví jak to bylo :wink:
asi si vezmu novou sukýnku, nějaké tričko, pokud se do něj rarvu...asi bych to měla jít vyzkoušet....a botky koně, protože kozajdy nezapnu přez lítko :unamused:
jdu hrabat do skříně :slight_smile:
11. led 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
taky se mi tu s váma líbí..aspoň mi to tu v tý práci rychleji utíká..jen musim pořád vypínat a zapínat net..protože sem pořád někdo chodí a nesmíme na něm bejt.. :wink:
mě se teď moc mezi lidi, teda jako do hospody ani nechce..já jak nemůžu pít a kouřit, tak bych se tam asi nebavila..teď se mi z toho dělá akorát blbě.. :grinning: ale v únoru mě čeká ples,tak už teď z toho mam noční můru..co já tam budu dělat.. :grinning:
11. led 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky nestrašte mě, já už si tak ty seznamy píšu krátké a velmi jednoduché - nesmím být na sebe moc náročná. :grinning: Z úterka tam mám úklid koupelny a utření prachu. Oběd je, vyžehlit po 3 týdnech jsem už taky skoro zvládla, nádobí si tam píšu každý den a zvládám poctivě.. začínám být na sebe pyšná! :grinning: :grinning:

@kotito to je krásné překvapení! :wink:

No nic, jdu na to! :sunglasses:
11. led 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky asi vás klepnu po prstech! člověk se jednou po čase pořádně vyspí a vy popíšete 3 stránky :angry: :grinning: takže dobré ráno stávajícím, ale i novém s přáním krásného těhulkování :slight_smile:))
11. led 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lena.. Ja byla predevcirem s holkama v hospode. A jako, to ze nepiju mi nechybi :grinning: Jsou to divosky a pekne se jedna zridila. Noo, piti mozna malicko chybi, abych je pak pobrala, ale ta kocovina neee :grinning: Docela jsem se bavila :grinning: Prestala jsem kourit na zacatku tehotenstvi. Prestalo mi to chutnat, ted mam obcas chut, ale uz to nezkousim. Pri poslednim hkouseni potahnuti jsem si pripadala jak pubertak za dubem :grinning: Kasel a oci mi malem vylezli z dulku :grinning: To zahuleno mi vadilo jak jsem si odvykla..Ale kdyz to je jednou za cas, tak jsme se doma shodlu, ze to neva :wink:
11. led 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Dobre ranko :wink: Ja uz se taky bojim dyl chybet :grinning: Je toho pak dost na cteni :grinning:
11. led 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko no prááávě a to mám jít dneska na kosmetiku a do práce :-/
11. led 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko jo kocovinka mi taky nechybí..taky jsem se pěkně na Silvestra bavila..všichni se ztřískali hned 30. a na Silvestra byli marný a mě bylo krásně..a s tim kouřením jsem si taky zkusila potáhnout někdy před vánocema a chutnalo to opravdu jak první cígo :slight_smile: tak už si taky nedávám,ale nevim jak to po kojení dokážu zas nezačít..myslim,že to nedám..poprvý jsem to taky nedala..taky jsem nekouřila a pak hezky v létě u ohýnku,že si jednu dám a takhle to zas začalo..
11. led 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d dobré ránko :wink:
11. led 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d :grinning: Vecer budes mit co delat :grinning:
Ja mozna taky, kdyz se pojedeme mrknout na ty kocarky :unamused: :grinning:
Ta Tvoje fotecka (profilovka) je tak pekna!!!!
11. led 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena.. Noo, jsem na sebe taky zvedava! Ale jak jsi napsala leto, ohynek, neco dobreho k piti...:wink:
11. led 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko holky už řešíte kočárky?máte nějakej oblíbenej? :slight_smile: nebo co se vám líbí?
11. led 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo holky po kojení se vrátíme se vším do starých kolejí...:grinning: ovšem než já přestanu kojit, bude ze mě anorektička, jestli bude Elizabethka po tatínkovi, tak maminka bude pít vodu :grinning: ze všeho prdíky, bolístky bříška, nebo pálení žáhy :grinning: už se na to vyloženě "těším" :grinning:
@kaijko budu no :-/ a to ještě půjdeme k volbám :slight_smile:)))
11. led 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Uz vis co na sebe? :wink:
11. led 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jo a děkuju za pochvalu :slight_smile:))
11. led 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
:frowning2: tak ze 30 triček obleču a nikde mě netáhnou tak 3. Zkoušela jsem si je na sukýnku a Vojtík říkal, že e e. nějak se trička zkrátila a při pohledu z boku mi leze náplet na sukni :frowning2:
Tak jsem zkusila kratásky. To je lepší... je na nich i náplet černý, tak to nejde vidět.
a o podprdách ani nemluvím....prsa se rvou ven a když je upravím vylezou mi v podpaží :sweat_smile:
Nic v tescu prostě něco musím vyhrabat. A jdu si hned obědnat tehu pásové triko
11. led 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
joo a taky jsem dneska nějakým záhadným způsobem lehla na bříško...takovou bombu jakou jsem dostala do zad, to vám nepřeju žádné...mršce se to nelíbilo :grinning:
11. led 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko jsem zvědavá jaké kočárky se vám budou líbit :slight_smile:
11. led 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito v Tescu si určitě něco vybereš, já bych tam nakoupila pokaždý...jen ty penízky nejsou :-/
11. led 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d no Vojtík říkal, že levé prso bude jeho a pravé Julinky, takže snad taky pěkně zhubnu :sunglasses:
11. led 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d to ne no :frowning2: ale když já chu být pěkně, sexy oblečená těhulka a ne krabica ve volnejch plandavech hadrách po babičce.
A hlavně chci svoje bříško vystavovat :grinning:
11. led 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek