• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@lena.. Ono, i kdyz knouram, ze se to doma tahne, tak to ve finale utika :grinning: Takze si chci kocarky ocuchat, osahat... a sledovat to na internetu! Ja si vyhlidla Cam dinamico v sede barve-no, laska na prvni pojled :grinning: Ale vsichni me odrazuji, ze je zbytecne kocarek za 18tis..Me zname jsou spokojene s takem a podobnymi znackami..Jsou o pulku levnejsi a taky nevypadaji zle. Chceme v cerne barve, kdyz uz..
11. led 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito má to dobře vymyšlené, chlapec jeden šikovný :D
11. led 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko je to tvůj kočárek a tvoje peníze. Tchýně taky řekla, že vozila Davču v kočárku za pár korun a že si mám koupit ten nejlevnější....že na co vyhazovat tolik peněz...no já to nekomentovala, poněvadž rodit ve vězení nehodlám :grinning:
11. led 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@m_d už teď chodí, že bych měla bradavky trénovat a že mi v tom pomůže :wink:
11. led 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko
@m_d
Já chci krásný , dobře funkční kočárek pro krásné miminko a budu chodit narovnaná a vždycky upravená.
A názory rodiny jim neberu-stejně si udělám co chci.
Mě ty penízky za něj příjdou taky moc, proto ojetý...skoro všechny jdou krásně vyprat
11. led 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito tak my máme taky ojetý a jsme spokojení :slight_smile: to mi pripomělo, že bych měla jít povesit prádlo ať můžu začít prát :slight_smile:
11. led 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
http://www.sbazar.cz/vmoda/detail/401063-kocarek-jane-rider-formula

ten se mi taky moc líbí, ale zase nemá nafukovací kolečka ...ach jo
11. led 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko hmmm...tak ten cam je luxusní..fakt nádhernej!!asi bych taky šla do něj, kdybych už neměla ten co mám..mám Hartan VIP..taky stál se všim příslušenstvím asi 18.tis..a taky mám černej..je pořád jako novej,tak si ho necháme..jen na mimco se mi moc už nelíbí a tak si vezmu od segry Mutsy, než z toho vyroste..její malej snad v něm ani nejezdil,takže je jak novej..sice je šedo-tyrkys a když to bude holka..tak jí tam ušiju něco růžovýho a je to jedno..už se mi nechce dávat další pálku za novej kočár..hrozně to zrácí hodnotu..můj bych prodala tak za 5tis..a to mi přijde hrozně málo, vzhledem k pořizovací ceně.
11. led 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lena.. my si zrovna včera dovezli Hartan VIP :slight_smile:)) u mě to bylo láska na první pohled :slight_smile:
11. led 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito taky moc hezkej kočárek...jéé já chci taky vybírat :grinning:
11. led 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Chaaa, Vojtik je koumak :grinning:
Taky to tak mam s prsama! Musim si taky poridi vetsi padaky :grinning: A zaplatpanbuh mam doma vicero tricek co budu moct mit az do konce, mozna..Jsou to volnejsi a nebo strecovy a delsi..Jen uz resim jake botky k leginkam na jaro, ted mam kozacky..A mam vse vyresene s modou :grinning: K tomu delsi svetrik na knoflicky, ty ani nezapinam..jen si koupim dalsi tricka, svetru a mikinek na knoflicky mam dost ..
@m_d Me se i docela zacli libit nektere levnejsi znacky v te cerne barve..Uvidime. :wink: A nebo mrknu i na bazarky jak Ty! Vy jste udelali super kup, tak treba i nsm se postesti :slight_smile: K holcicce se mi ten Vas uz hodi vic :wink:
11. led 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d fakt?a máš tam i hlubokou korbičku nebo jen vložnou tašku?a odkaď jste ho přivezli?koukala jsem na MMB,že ho tam pani prodávala..a jinak je to myslim kvalitní kočárek a lehkej,takže naložit ho do auta fakt nebyl problém..to jsem ráda,že někdo má stejnej! :grinning:
11. led 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko chce to hledat, hledat a hledat...ale určitě najdeš :slight_smile:
11. led 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lena.. hlubokou korbičku, je ještě z kolekce st. Oliver :slight_smile:) a máme ho z mmb :slight_smile:)) jen dokoupíme adaptéry na sedačku a autosedačku :slight_smile:)
11. led 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky myslim,že se daj najít krásný ojetý kočárky a jsou jako nový..a času do června je ještě dost..tak se určitě nějaký objeví!!
11. led 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d ten VIP taky nemá kolečka nafukovací, že?
11. led 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Jane jsou pry taky super. Vypada dobre, ale ty kolecky, noo.
@lena.. Ja slysim odsud na hartan samou chvalu, tak je super, ze ho uz mas! Za usetrene penizky koupis nejake pekne uzitecne veci :slight_smile:
11. led 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito My VSICHNI budeme, taaaak krasny maminky :grinning: Taky bych chtela vypadat porad pekne i s mimcem.. Hodne mamin o sebe prestali "pecovat" Noo, povime si cca v zari :grinning:
11. led 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko :grinning: mastný vlasy...okousaný nehty, obočí srostlý ... a na sobě partnerovo oblečení :sunglasses:
11. led 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nafukovací nemá..ale za celou dobu se nám s nim nic nestalo a jezdí krásně a nedrncá..vypadaj jako nafukovací..ani nevim z čeho vlastně ty kolečka jsou :grinning: Uřčitě o sebe nepřestanem pečovat..je to asi o člověku..jak tě to baví před tim,tak i po tom :slight_smile:
jdeme na obídek,hurá!! :grinning:
11. led 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito přední nejsou :slight_smile:
11. led 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena.. dobrou chuť :wink:
11. led 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d zadní ano? Jsem myslela, že ani jedny.

Já už si ohřívám segedyn...mám hlad jak vlk
11. led 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito
@kaijko když já nevím jak budu vypadat :slight_smile: občas jsem nemamalovaná, ve vytahaným tričku už teď :slight_smile:) ale samozřejmě se budu snažit :slight_smile:))
11. led 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito můžeš mít a nemusíš...oni mají víc druhů koleček a ty si je můžeš vybrat :slight_smile:
11. led 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mě se taaaak nechce :-/ ale holky musím, chci být krásná :slight_smile: takže se jdu psychicky připravit na fyzickou přípravu a hurá směr Brno :slight_smile:) paa a nepřehánějte to s tím psaním :slight_smile:
11. led 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d užij si to :slight_smile:
@kotito @lena.. dobrou chuť :slight_smile:

Já aspoň umyla nádobí a zametla :grinning: Ať zase miláček neremcá, že tu není nic hotového a já zase u pc..Taky by mi mohl koníka zablokovat :grinning:
Snad brzy přijde, se nějak klepu na ten průzkum :grinning:
11. led 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no já se ještě nezvedla :-/ ale už to bude :grinning:D
11. led 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko do jakého obchůdku máš namyšlené jet?
11. led 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d :grinning: seš dobrá :grinning:
11. led 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek