• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kotito já furt :slight_smile:) v tomhle jsem děsná...radši šlápnu na plyn, než abych zvedla svou prdelku o něco dřív :slight_smile:)) ale už jsem zavolala alespoň paní uklízečce z Židlochovic, že se za ní odpoledne stavím :slight_smile:))
11. led 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito Našla jsem na netu blízko nás,podle stránek to vypadá, že tam toho mají hoodně na koukání.. Jsem zvědavá! Nejdřív se chci mrknout sama a pak se pozeptat, jen doufám, že tam třeba bude někdo kdo tomu aspoň trošku rozumí.. Čím dál víc se nám všude stává, že se nás zeptají jaké máme přání a když se tedy zeptáme, tak na nás čumí jak tele na nové vrata a zjistíme, že tomu rozumíme víc :grinning:
11. led 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jsem po obídku už zas u vás :D jsem včera vytvářela kuskus s brokolicí a sýrem..dobrůtka :grinning: a hlavně je to rychlý,což potřebuju,když vařim každej den po příchodu z práce..manžel dělá doma,tak musí mít obídek a já vlastně v práci taky..nemůžem tu chodit do restauračky každej den
11. led 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jeduuuuu....pááááááááááá :slight_smile:))
11. led 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d paaa
11. led 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena.. Když ten můj masožrout kus kus nééé.. Ale asi ho budu muset naučit na zdravou výživu :grinning:
11. led 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko to jo to bys měla...můj už si zvykl a je všežravec. Milujeme kuskus se žampiony a rájčátky
11. led 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky už si na to zvykli všichni doma..a je to fakt nejrychlejší jídlo a navíc hrozně dobrý..a když k tomu dáš flákotu masa,tak myslim,že to bude chtunat i jemu,ne? hmm..a se žampionama a rajčatama..to taky bude ňamka..musim vyzkoušet..
11. led 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
asi mu za chvíli nic jiného nezbyde :slight_smile:
11. led 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nikam, až v příští týden, to bude mít Jiřík víc času. Ještě chce jít cvičit a večer se půjdeme kouknout na Vyšehrad na rolnění :grinning: Máme to za barákem, tak se jen jukneme z dálky :slight_smile:
Škoda, tak aspoň kouknu tady :grinning:
11. led 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko holt si musíš počkat :frowning2: ale aspoň můžeš hledat na netu..taky jich pár najdeš a zkoukni recenze a tak...aspoň budeš zas o něco chytřejší..a líp se pak vyznáš někde v obchodě :slight_smile:
Co je rolnění?zvoní se rolničkama..?a proč? :grinning:
11. led 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena.. organizuje to Daniel Landa. Už to tam jednou měl. Jen mě to zajímá, jak to tam bude vypadat, když nic jiného nemáme v plánu :wink:
11. led 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Aha..tak žito :grinning: taky bych se tam šla podívat,mít to za rohem :slight_smile: já mám plán se zas válet doma..teda spíš u našich...mažel jede s kámošem na bowling a tak budem s malým u našich,abych se nenudila sama doma.. :grinning:
11. led 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky těhulky, zdravim opět po delší době, nechtěla jsem moc nakukovat, čekala jsem na výsledky tripplů a hurááááá jsou negativní. Takže těhulkování zdar :slight_smile: :slight_smile:
11. led 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Holky to je nemožný vás tady dočíst, ale to je dobře.
11. led 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kratoska juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
11. led 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem tady! Zvládla jsem ty resty.. ale teď by to chtělo ještě vysát, vytřít, ... no, zítra je taky den! :grinning:
Jak vás tu tak dočítám, tak koukám, že jsem úplně nepolíbená kočárková panna. :slight_smile:

@kratoska moc gratuluju!
11. led 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kratoska Super gratuluji! A víte už co čekáte? :wink:

@endorfinka kočárky doženeš, neboj :grinning:
11. led 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko na 70% ano, za týden jdu na ultrazvuk a tam nám to doktor doufám potvrdí. Zatím mlžíme a pokud nám potvrdí co naznačil, tak budeme moc rádi.
11. led 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kratoska napsala jsi to hezky :slight_smile: Tak si na to máme počkat týden? :grinning: My to taky doufám za týden budeme vědět :wink:
11. led 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endorfinka vidíš jak jsi šikovná a pak prej lenost.. :grinning: já už tady hypnotizuju hodiny,aby už byly konečně 2 hodiny a mohla jsem odsud vypadnout...konečně víkend!!
11. led 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
teda už jsem asi fakt přepracovaná..ty překlepy..ještěže se to dá i později opravit :grinning:
11. led 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kratoska jééé dvojčátka?to je krásný...:slight_smile:
11. led 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jj, počkejte si chvilku, to uteče jako voda. A co si přejete? Ono je to nakonec jedno, hlavně aby to bylo zdravé. Já už doma mám holku, v květnu bude mít 5 let, a bude to velká pomocnice.
11. led 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena.. To už sletí! :wink: No, šikovná, podezřívám se, že jsem to zvládla udělat jenom proto, že jsem to tady napsala, tak jsem se musela hecnout. :grinning:
11. led 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kratoska A jooo :grinning: Dvojčátka :grinning: Jednovaječná nebo dvojvaječná? Přirozenou cestou?
My si taky samozřejmě přejeme zdravoučký mimčo :slight_smile: Já začla cítit, že tam je holčička :grinning: A přitel chce holčičku. Ale klukem taky nepohrdneme :grinning: Toho jsem si přála než jsem otěhotněla a ovlivnil mě "pocit" :grinning: Neznám Tě z nějaké diskuze? Už se mi holčiny mícháte :grinning:
11. led 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena.. za chvíli už máš padla :slight_smile:
11. led 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kratoska tak to máme první skoro stejně starý..malej je na konci dubna :slight_smile:
@kaijko už aby to bylo..sice jdeme ještě k těm volbám,když už jsou..a pořád nevim koho tam mam hodit..jeden horší než druhej,asi to vylosuju :grinning: ba ne..ale ani se mi tam nechce.
11. led 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endorfinka to je dobrej způsob se k něčemu dokopat, napsat to sem a pak holt už musíš :grinning: to taky někdy zkusim..až se mi nebude chtít nic dělat..mě většinou dožene k uklízení návštěva..to pak musim mít naklizeno..a lítá to tam pěkně rychle :grinning:
11. led 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky jojo, dvojčátka. Už to nějak opadlo ale ten šok nejdřív. Čekáme jednovaječný a přirozeně dělaný jak řekl pan doktor poctivě dělaný. Takže jsem se docela bála sem přispívat, čekala jsem na ten trippl test, a teď to volám do světa budeme mít dvojčátka. :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek