• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@lena.. aha, už koukám taky jseš z Budějovic, a naše mladá bude mít 5 let v květnu . A koukám termín máme taky stejný, no i když já budu rodit stejně dřív. Doufám že donosim alespoň do konce toho května.
11. led 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko je možný že se odněkud známe. Ale tady je tolik lidiček že si to pamatovat ani snad nejde.
11. led 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena..
@endorfinka já už sem napsala tolik věcí co jsem měla v plánu udělat..a stejnak jsem neudělala :grinning: To byla náhoda :grinning: Joo, návštěva mě taky donutí uklidit :grinning: Ale to tady nesmíme začít diskutovat o něčem obzvlášť "důležitém" :grinning:
11. led 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kratoska gratuluju! Tak nějaké fotečky mamčo :wink:
11. led 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kratoska Takže buď holky nebo kluci :slight_smile: Tak to jsem zvědavá :grinning:
11. led 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito noo, kde jsi? :grinning:
11. led 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se po obědě udělalo pěkně blbě. Vyblinkala jsem ho a bříško mě bolelo jak kdybych měla dostat menzes. Na chvilku jsem si lehla a zdřímla si. Bříško nebolí a žaludek má hlad :slight_smile:
Myslíte, že mě břicho může bolet? Teď někdy bych měla mít menzes kdybych nečekala malou....

A jsem zvědavá jak vás budu v noci nebo ráno dočítat, když už jste toho za to mé podřímnutí napsaly tolik :slight_smile:
11. led 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kratoska to je krásný, přirozený dvojčátka a navíc jednovaječný..jsem si ani nevšimla,že jsi taky z ČB.. :slight_smile: paráda,aspoň někdo od nás :slight_smile: na tripply zatím čekám výsledky,měly by být příští týden,snad bude všechno OK.. :confused:
11. led 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko ano, dvě holky a nebo dva kluci,
11. led 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lena.. bude uvidíš, já se bála teda dost, a včera jsem si tak oddychla ani holky nevíte jak, nějak jsem čekala že to nebude OK, raději jsem se připravila na tu horší variantu na plodovku, a ono to dopadlo dobře. Ono stejně vycházejí často falešně, ale to už tu máte určitě probraný
11. led 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito asi tě bolí břicho z toho segedynu,co?mě už zelí taky nějak nedělá dobře..a břicho mě tak nějak pobolívá taky,ale mam to asi z toho celodenního sezení..neboj..nic to nebude, holt bříško roste,tak to asi musí trochu bolet,nebo ne?
11. led 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Může to být z toho zelí! Jak jsem blinkala na posled, tak jsem jedla zelňačku... A bříško mě taky bolí jako bych to měla dostat.. Ale každej den.. Někdy víc a někdy míň, pracuje to tam a roztahuje se... Snad už Ti bude dobře!!!!Já se minule taky vyblinkala a v zápětí jsem měla hlad..Švára nechápal, že když mi bylo takhle zle, že mi museli stavět auto na blinkaní, že za chvíli jsem se ptala Jirky co budeme doma jíst :grinning: Těhotenství, nooo
11. led 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito já si myslim že je to normální, ono bříško za chvilku bolet přestane.
11. led 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kratoska asi nikdo nemá dobrej pocit z testů...vždycky je tam to co kdyby...ale my tu všichni budem mít zdravý krásný mimča :grinning:
11. led 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lena.. jasně, je to pravda. Myslim si že hranice je právě ten Trippl test. Pak už se člověk tolik nebojí. Aspoň tak si to myslim já.
11. led 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko to jsem ráda, holky už chci aby ten děsnej strach ze všeho, konečně opadl...to se ale nikdy nestane, že? Už se budu bát o malou na vždycky

segedyn a takové dobrůtky už teda papat nebudu.
11. led 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky..tak se prozatim s váma loučim a jdu se chystat domu..musim tu uklidit ty papíry..večer určitě nakouknu..mějte se tu krásně a ať vám je dobře!!pa
11. led 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Bát už se teď budeme pořád.. Do porodu, při porodu po porodu..
@kratoska My byli jen na screeningu ve 13tt. A než jsme vědli výsledek, tak jsem to skoro nikomu neřekla..A vlastně i já jsem si v hlavičce dělala rezervu, že se může ledacos stát a po výsledcích jako bych teprve začla být těhotná :grinning:
11. led 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lena.. krásný zbytek dne :wink:
11. led 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda děvčata člověk tu 2 dny není a vy napíšete snad 20 stran :-P Co to jako je? :grinning: Musela jsem si v průběhu děat poznámky k tomu, na co jsem chtěla reagovat :grinning: Takže:
@kotito Koukám, že máš taky krásně nízký tlak. Já se včera u doktorky radovala, jaký mám krásný (123/75) a ona mě na to řekla, že v těhotenství bych měla mít vyšší, a že se na tom projevilo i to, že jsem přišla na kontrolu tak tak na čas (hooodně jsem pospíchala) a ještě jsem se neuklidnila. :grinning: Takhle mi kazit radost :slight_smile:
@teatime @kotito Doktorka mi říkala, že mi triply doporučuje, protože oni je nějakým matematickým modelem porovnávají s těmi hodnotami s výsledky z NT, co mají u mě v databázi. Tahle kombinace triplů a NT, když se udělá, je to přesné na 95%.
@m_d a další Máte všechny krásné fotečky drahých poloviček :slight_smile:
@lena @antymnia666 Já jsem po včerejšku skončila neplánovaně v PN, ale snad jen na týden a kousek. Výsledky sice byly více méně v pohodě, ale stresy v práci (teda ve všech cca 4, co mám) a problémy poslední doby se na mě dost podepsaly. Takže mi od pondělka všichni říkali, jak vypadám hrozně a jestli nejsem náhodou nemocná. I doktorka se mě na to prala, jestli nejsem víc ve stresu, že vypadám unaveně a za měsíc jsem přibrala 4dkg. Když jsem ji to popravdě vylíčila, tak mi hned napsala PN s tím, že si mám odočinout, ležet a klid. Nemohla jsem si vybrat lepší dotorku. Přitom loni, když jsem měla kolapsové stavy, tak mi obvoďák řekl, že dokud nezkolabuju a jsem jinak zdravá, že mi PN napsat nemůže. Tak jsem jednoho dne zkolabovala a byla týden doma. Teď se kolaps jen blížil a stačilo se paní doktorce zmínit a ona hned, ať koukám ležet.
11. led 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliska_z tojo! podstivě lež a odpočívej!
11. led 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Ještě jsem dnes byla dopoledne v práci to oznámit a předat nejdůležitější spisy. V pondělí jsem měla jet na soud do Prahy, ale míto toho se budu válet doma :grinning:
Dnes mě ještě čekají večer 4 hodiny zkoušení studentů a pak už odpočinek. Celý další týden a kus mám naplánované psaní 60 stran práce, kterou mám na konci ledna odevzdat. Přišla jsem o ni, když mi těsně po návratu z Vánoc (kde jsem poctivě ťukala) odešel disk v noťasu a zálohu jsem nestihla udělat. Prostě jsem ho vypla, převezla domů a už nezapla. Zbylo mi cca 24 stran textu z předvánoc a kupa stresu, kdy to mám dělat. Teď se to pěkně vyřešilo samo :slight_smile:
11. led 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliska_z tyjo to asi naštvalo. :unamused:
11. led 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska_z taky mi budou takhle ty výsledky kombinovat dohromady. Jdu právě za týden a předpokládám že když je trippl neg. Nt taky neg. a krev v tom 12tým týdnu taky neg. tak to bude komplet taky negativní. Alespoň už v tom žiju že jsou dětičky v pořádku.
11. led 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito To mi povídej. Nejhorší na otm je to, že manžel, jako správný ajťák z disku vytahal v podstatě všechna moje data, až na 2 složky a v jedné z nich byla ta práce. Ta druhá mi vůbec chybět nebude, protože tam byl jen výběr fotek z jiné složky, kterou zachránil celou... Prostě haluz. ALe nemá smysl se tím teď trápit. Pustím se do toho znovu a za týden to mám hotově :slight_smile:
Včera jsem si po vest od doktorky už s neschopenkou musela jít udělat radost a konečně jsem si koupila větší podprsenku. Už jsem mohla nosit jen sportovní a nebylo to úplně ono. Jen mám pocit, že větší vělikost než D (75) se neprodává. :-P
11. led 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kratoska Taky doufám, že to bude negativní, ačkoli mi kontrolují na UTZ tu dutinku za hlavičkou, protože byla o 0,2mm větší, než považují za ideální. Včera dokonce moje doktorka po tom, co to zkontrolovala zaskočila vedle pro Dr. Vlašína, aby na to taky mrknul, jestli se mu to zdá v pohodě. Opravdu počliví tam jsou. :slight_smile:
11. led 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kratoska
@eliska_z

i mě mají výsledky kompletovat a ve 20tt mám jít na ultrazvuk na g.specializované pracoviště-Doppler pořádně omrknou jestli malá dobře roste.
Hlavně, že všehno ostatní z vyšetření NT je v pořádku
11. led 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska_z to je dobře že se podívají dva doktoři. Ale myslim si že 0,2mm nic neni. To je tušim to šíjové projasnění že jo? Kolik jsi měla? Někdo říká že je to normální do 3,0. Tak nevim. Já měla na obě děti 1,8mm.
11. led 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito já už byla právě na genetice v tom 12tým týdnu. Že čekám dvojčata se holky přišlo až ve 12tým týdnu u mojeho dr na NT. Jak tam našel druhý mimčo tak řekl že to dělat nebude a rovnou mi vypsal žádanku na genetiku. Že tam dvojčata posílá automaticky. A tak jsem měla NT hned zadarmo. Jinak NT dělá můj gynekolog sám. Akorát výsledky posílá na vyhodnocení právě na tu genetiku. Takže krásný překvápko i pro nás s manželem k vánocům.
11. led 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
V Praze sněží a je tam tma! Tak teď se mi už vážně nikam nechce, ale co doma? Oba moji kluci chrní...
11. led 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek