Termín porodu červen/červenec 2013 🙂

Tak, jsem zvědavá, kolik z nás už ví, že bude rodit v tomto termínu? 🙂
kaijko
11. led 2013
my měli to projasnění 2mm
eliska_z
11. led 2013
@kratoska Měla jsem 2,2mm, což sice není tak strašné, ale stejně to chtěli pohlídat.
kotito
11. led 2013
@kaijko to projasnění je CRL nebo nuchlear translucency?
eliska_z
11. led 2013
@kotito nuchlear translucency
kratoska
11. led 2013
@eliska_z to je dobrý, si myslim i normální. Ale víš co, lepší když tě hlídá víc doktorů než aby se něco zanedbalo.

@kaijko super, tady se to počasí honí, chvilku svítí sluníčko a teď to zase vypadá že bude sněžit. Holka byla dneska doma, včera si ze školky asi donesla rýmu. Tak tady začala prskat. Proto se nikam nechystáme. Spí a já doufám že aspoň ještě hodinku bude. Ať si odpočine.
kratoska
11. led 2013
@kotito to projasnění je NT
kaijko
11. led 2013
@kotito NT je projasnění, a CRL je podle mě délka plodu to jsme měli 7cm a byli jsme dle CRL 13+1tt, srdeční frekvence 146 úderů/minutu a pak mám dole předpokládané riziko pro trizomii.. To mám 1:1629 a pak se riziko zmenšuje. Máš to tam vyplněné?
kotito
11. led 2013
@eliska_z to máme 1,1mm podle doktora na NT 12+2tt
marcelka287
11. led 2013
Holky mě klepne, já snad budu muset odložit odpolední procházky a být tady s Vámi🙂 Mám dočítat 10 stránek🙂!!

Všem Vám to na fotkách moc sluší🙂 To budou mimouškové🙂
@kotito a počkej, jakej krásnej obličej bude mít Julinka až něco provede😃 (doufám že jsem Ti nepřiřadila mimouška někoho jiného😃) Listovku jsem jedla jen první trimestr, dr mi už pak další nenapsal, jen řekl ať si koupím nějaké těhu vitamíny, tak si beru když si vzpomenu🙂 nechci být zase převitamínovaná🙂

Koukám že za včerejšek se sem přidalo nových maminek🙂 takže vítejte a těšte se😃 nebudete stíhat číst🙂

@lena..
@kaijko Holky to já taky byla otrávená že jsem doma (kvůli práci) ale hold se nedalo nic dělat.. No a teď posledních pár dní jsem nějaká vyřízená, unavená, takže jsem ráda, že nemusím chodit do práce🙂 a chodím si jak malé dítě lehnout po obědě😃 A neschopenku mi taky napsal na gyndě, hned když jsem tam byla poprvé a slyšel že pracuji ve školce..

uff, byla to fuška, jdeme koukat s pájou na film, tak doufám že večer tu nebude zase 10 stránek😃 😃
m_d
11. led 2013
holky tak a dost!! 😃 to se nedá dočítat 🙂))))
kotito
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kaijko
11. led 2013
@kotito když to srovnám s mými výsledky tak podobné a hlavně tam máš negativní 🙂 i nosní kůstka přítomna 😃 To bude krásná a zdravá holčička 😃
kotito
11. led 2013
jo berušky vojtík dává na to ulož to ted dva filmy...tak trošku jsme na to zapoměli. Za chvilku jedeme pryč tak vám odkaz nehodím, ale tak za 1,5-2 hodky to bude na uložto dává tam méďa-ted a můj otec je šílenec. má nick myyssaakk
kaijko
11. led 2013
@marcelka287 ve školce? Tak to máš už zkušenosti s mrňouskama 🙂 To nám budeš pak radit jak na ně, určo máš nějaké "fígle" 🙂 Na jaký film? Já už snad všechno viděla 😞
m_d
11. led 2013
tak jsme po obědě, dojídali jsme ty brambory a vůbec mi nechutnali 😕 ale vývar jsem si dala 🙂)) noo holt ta svíčková ne a ne se jí dojíst 😕
kratoska
11. led 2013
Já holky jedu na řízkách. A guláš bych taky mohla ob den. A co nemusim vůbec je pečený maso. To si dám jenom brambor a třeba mrkev na pánvičce.
m_d
11. led 2013
@kratoska to já zas to pečený maso ze začátku jedla jenom to 🙂))
kotito
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
m_d
11. led 2013
@kotito hlavně opatrně a jsi krááásná 🙂
kaijko
11. led 2013
@kotito Slusi!Z boku uz mas pekny pupicek 🙂
kratoska
11. led 2013
@kotito tyjo, sluší ti to
petrin11
11. led 2013
@lena.. ja to řekla doktorovy narovinu že bych chtěla nemocenskou a že to nezvladam dal my ji .stejně v noci nespim a při představě rano vstavat do prace a ještě po těch 14 dnech volna se my vubec ale vubec nechtělo
petrin11
11. led 2013
@kotito no ta soda ja to teda udělala a ze začatku maly šum a hned na to nic tak ja nevim co kolik šuměni
petrin11
11. led 2013
@kaijko ten baliček no fakt nic tam neni velka krabice a vevnitř prazdno tři časopisy a male vzorky ja tam žadne vytaminy ani neměla za to jednu plinku a papirovy rameček 😉
kajalka
11. led 2013
Já se z vás picnu. 20 stránek, to se nedá přečíst!!! 😃
m_d
11. led 2013
holky já v tom prenatalu měla asi 3 časopisy o těhotenství, jednu betynku. Kosmetický balíček Hipp, malou pampersku (new born), vzorek sudocermu, reklamu na Lovelu, a takovou knížezku "moje první knížečka" od ING, kde můžete napsat vše o miminku 🙂
petrin11
11. led 2013
@m_d jo ta knižka na tu bych zapoměla 😃 ale uplně přesně to same
marcelka287
11. led 2013
@kaijko No zkušenosti sice už mám, ale tak u dětí 2 až 6 let, to je docela malé rozmezí🙂 A hlavně co funguje v davu nemusí fungovat na jednotlivce🙂 A taky jsem zvědavá na sebe🙂 Teď fakt vím, dokážu poradit i maminkám, které už mají třeba druhé dítě nebo tak, ale věřím, že jak se bude jednat o vlastní dítě budu mít myšlení zkreslené hormony😃 😃 Jinak doporučují přečíst knihu Respektovat a být respektován a udělat si vlastní názor a třeba něco z toho využít🙂 Něco opravdu na děti funguje skvěle🙂 A koukali jsme na Amorův úlet, jinak já mám hrozně ráda Adama Sandlera, takže jakákoliv film co jsem s ním viděla mě bavil🙂 Já mám na filmy udělaný seznam, aby když mi někdo něco doporučí nebo čtu něco zajímavého, abych na to nezapomněla🙂 Takže zkusím Ti z toho vytáhnout pár filmů a třeba Tě bude něco bavit🙂 Bláznivá škola, Dům u jezera, Dlouhá cesta, Hitch, Interstate 60, Správci osudu tyhle si pamatuji, že se mi líbí. Můžu napsat i další filmy jestli chceš, ale ty už si nepamatuji🙂 Tak asi nic moc extra nebyly🙂

@kotito Ty máš neuvěřitelně sympatický a milý obličej🙂
gustinovi
11. led 2013
@petrin11 @kaaaczenka7 dočítám zpětně a koukám, že kooonečně někdo z blízka, já jsem z Havířova, konečně někdo kdo není z Prahy
gustinovi
11. led 2013
@kotito já jsem při malé mamavit jedla celé těhu a malá mělá se narodila v termínu a měla 3230g a 48cm, takže v poho můžeš jíst celé těhu

Začni psát odpověď...

Odešli