• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
my měli to projasnění 2mm
11. led 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kratoska Měla jsem 2,2mm, což sice není tak strašné, ale stejně to chtěli pohlídat.
11. led 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko to projasnění je CRL nebo nuchlear translucency?
11. led 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito nuchlear translucency
11. led 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska_z to je dobrý, si myslim i normální. Ale víš co, lepší když tě hlídá víc doktorů než aby se něco zanedbalo.

@kaijko super, tady se to počasí honí, chvilku svítí sluníčko a teď to zase vypadá že bude sněžit. Holka byla dneska doma, včera si ze školky asi donesla rýmu. Tak tady začala prskat. Proto se nikam nechystáme. Spí a já doufám že aspoň ještě hodinku bude. Ať si odpočine.
11. led 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito to projasnění je NT
11. led 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito NT je projasnění, a CRL je podle mě délka plodu to jsme měli 7cm a byli jsme dle CRL 13+1tt, srdeční frekvence 146 úderů/minutu a pak mám dole předpokládané riziko pro trizomii.. To mám 1:1629 a pak se riziko zmenšuje. Máš to tam vyplněné?
11. led 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska_z to máme 1,1mm podle doktora na NT 12+2tt
11. led 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky mě klepne, já snad budu muset odložit odpolední procházky a být tady s Vámi:slight_smile: Mám dočítat 10 stránek:slight_smile:!!

Všem Vám to na fotkách moc sluší:slight_smile: To budou mimouškové:slight_smile:
@kotito a počkej, jakej krásnej obličej bude mít Julinka až něco provede:grinning: (doufám že jsem Ti nepřiřadila mimouška někoho jiného:grinning:) Listovku jsem jedla jen první trimestr, dr mi už pak další nenapsal, jen řekl ať si koupím nějaké těhu vitamíny, tak si beru když si vzpomenu:slight_smile: nechci být zase převitamínovaná:slight_smile:

Koukám že za včerejšek se sem přidalo nových maminek:slight_smile: takže vítejte a těšte se:grinning: nebudete stíhat číst:slight_smile:

@lena..
@kaijko Holky to já taky byla otrávená že jsem doma (kvůli práci) ale hold se nedalo nic dělat.. No a teď posledních pár dní jsem nějaká vyřízená, unavená, takže jsem ráda, že nemusím chodit do práce:slight_smile: a chodím si jak malé dítě lehnout po obědě:grinning: A neschopenku mi taky napsal na gyndě, hned když jsem tam byla poprvé a slyšel že pracuji ve školce..

uff, byla to fuška, jdeme koukat s pájou na film, tak doufám že večer tu nebude zase 10 stránek:grinning: :grinning:
11. led 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak a dost!! :grinning: to se nedá dočítat :slight_smile:))))
11. led 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito když to srovnám s mými výsledky tak podobné a hlavně tam máš negativní :slight_smile: i nosní kůstka přítomna :grinning: To bude krásná a zdravá holčička :grinning:
11. led 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
jo berušky vojtík dává na to ulož to ted dva filmy...tak trošku jsme na to zapoměli. Za chvilku jedeme pryč tak vám odkaz nehodím, ale tak za 1,5-2 hodky to bude na uložto dává tam méďa-ted a můj otec je šílenec. má nick myyssaakk
11. led 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 ve školce? Tak to máš už zkušenosti s mrňouskama :slight_smile: To nám budeš pak radit jak na ně, určo máš nějaké "fígle" :slight_smile: Na jaký film? Já už snad všechno viděla :frowning2:
11. led 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme po obědě, dojídali jsme ty brambory a vůbec mi nechutnali :-/ ale vývar jsem si dala :slight_smile:)) noo holt ta svíčková ne a ne se jí dojíst :-/
11. led 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já holky jedu na řízkách. A guláš bych taky mohla ob den. A co nemusim vůbec je pečený maso. To si dám jenom brambor a třeba mrkev na pánvičce.
11. led 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kratoska to já zas to pečený maso ze začátku jedla jenom to :slight_smile:))
11. led 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito hlavně opatrně a jsi krááásná :slight_smile:
11. led 2013 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Slusi!Z boku uz mas pekny pupicek :slight_smile:
11. led 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito tyjo, sluší ti to
11. led 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena.. ja to řekla doktorovy narovinu že bych chtěla nemocenskou a že to nezvladam dal my ji .stejně v noci nespim a při představě rano vstavat do prace a ještě po těch 14 dnech volna se my vubec ale vubec nechtělo
11. led 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito no ta soda ja to teda udělala a ze začatku maly šum a hned na to nic tak ja nevim co kolik šuměni
11. led 2013 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko ten baliček no fakt nic tam neni velka krabice a vevnitř prazdno tři časopisy a male vzorky ja tam žadne vytaminy ani neměla za to jednu plinku a papirovy rameček :wink:
11. led 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se z vás picnu. 20 stránek, to se nedá přečíst!!! :grinning:
11. led 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky já v tom prenatalu měla asi 3 časopisy o těhotenství, jednu betynku. Kosmetický balíček Hipp, malou pampersku (new born), vzorek sudocermu, reklamu na Lovelu, a takovou knížezku "moje první knížečka" od ING, kde můžete napsat vše o miminku :slight_smile:
11. led 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d jo ta knižka na tu bych zapoměla :grinning: ale uplně přesně to same
11. led 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko No zkušenosti sice už mám, ale tak u dětí 2 až 6 let, to je docela malé rozmezí:slight_smile: A hlavně co funguje v davu nemusí fungovat na jednotlivce:slight_smile: A taky jsem zvědavá na sebe:slight_smile: Teď fakt vím, dokážu poradit i maminkám, které už mají třeba druhé dítě nebo tak, ale věřím, že jak se bude jednat o vlastní dítě budu mít myšlení zkreslené hormony:grinning: :grinning: Jinak doporučují přečíst knihu Respektovat a být respektován a udělat si vlastní názor a třeba něco z toho využít:slight_smile: Něco opravdu na děti funguje skvěle:slight_smile: A koukali jsme na Amorův úlet, jinak já mám hrozně ráda Adama Sandlera, takže jakákoliv film co jsem s ním viděla mě bavil:slight_smile: Já mám na filmy udělaný seznam, aby když mi někdo něco doporučí nebo čtu něco zajímavého, abych na to nezapomněla:slight_smile: Takže zkusím Ti z toho vytáhnout pár filmů a třeba Tě bude něco bavit:slight_smile: Bláznivá škola, Dům u jezera, Dlouhá cesta, Hitch, Interstate 60, Správci osudu tyhle si pamatuji, že se mi líbí. Můžu napsat i další filmy jestli chceš, ale ty už si nepamatuji:slight_smile: Tak asi nic moc extra nebyly:slight_smile:

@kotito Ty máš neuvěřitelně sympatický a milý obličej:slight_smile:
11. led 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petrin11 @kaaaczenka7 dočítám zpětně a koukám, že kooonečně někdo z blízka, já jsem z Havířova, konečně někdo kdo není z Prahy
11. led 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito já jsem při malé mamavit jedla celé těhu a malá mělá se narodila v termínu a měla 3230g a 48cm, takže v poho můžeš jíst celé těhu
11. led 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek