• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@lena.. jj, taky jsem s dcerou předtím měla dudlík a taky tam byly vzorky dětské kosmetiky Bumchen nebo jak se to jmenuje, ty byly taky super a ještě si pamatuji že tam byly jedny ponožky pro novorozence, teď tam jsou vzorky vitamínu, vzroke Sudokremu a jedna Pamperska, jinak nic.
11. led 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko usínáčka jsem tam taky teď neměla
11. led 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kratoska Taky jsem ráda, že se raději podívá víc doktorů a mají starost, než abych jim byla ukradná a pak byl průšvih :slight_smile:
@m_d Taky jsem měla v balíčku tohle. Asi je víc verzí balíčků, když tam někdo má vitamíny a někdo plenku :slight_smile:
11. led 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jeli jsme s Davídkem do Olympie na Hobita...no z Hobita byla večeře v Charlies a jeli jsme domů, na Nově dávaj film se Segalem a ten se nám zdá zajímavější :grinning:
11. led 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky ještě jsem se chtěla zeptat, taky máte otoky? Já dnes když jsem se šla sprchovat poprvé, cca 18:00 hod jsem zjistila, že mám zas ponožky úúúplně zaříznuté do nohy. No chladila jsem si je ve sprše, pak potapkavala bez ponožek a nez jsme jeli cca 19:10 jsem si zase nasadila ponožky. Teď jak jsme přijeli z té Olympie jsem šla hned do sprchy a nohy zas opuchlé tak, že konec ponožek nebyl k nalezení. Ponožky mám volné tak, že v zimních botách mi neustále kloužou. Jsou to jen ty kotníkovky. Ale už pár dní pozoruju, že mě ráno bolí nohy, jako bych na nich celou noc ťapala :-/ Tlak mám tedy taky nižší, piju dostatečně si myslím. Na wc taky chodím dost, nemám pocit, že bych zadržovala vodu...mám trochu obavy :-/
11. led 2013 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d určitě to řekni doktorce, otoky se musí sledovat. Já zatím dobrý. U prvního jsem je měla jen ve vedrech. Jinak mi na to ohromně pomáhal Elasi-Q Relax. :wink:
11. led 2013 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak sorry, ale dočítat vás fakt nebudu, protože to už se prostě nedá :wink:
11. led 2013 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mercedesse musím mu to příště říct :-/ já na to zapoměla...ale teď dva dny po sobě se mi to nezdá už normální...já si říkala, že trošku otoky k těhotenství patří...ale je docela brzo a zima na to abych měla nohy jak balon :-/
11. led 2013 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d nemáš doma něco na měření tlaku? bacha, kdyby ti vylítnul, ale jestli máš nízký, tak nevím. Odpočívej a hoď nohy nahoru.
11. led 2013 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse jdu na to...:slight_smile: už mi začal film se Segalem :slight_smile:)) a děkuju za info...asi si nějakej měřič koupíme :slight_smile:
11. led 2013 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d já ho mít musela, protože mám vysokej tlak, teda většinou jen u dr. Takže jsem u prvního kupovala ten od Hartmanu a je super, ale stojí 2000,-. Ale měří dobře. Užij si filmeček. Já se jdu vykoupat a hajat. Zítra tchýně slaví narozky a musím ještě ráno něco olítat.
11. led 2013 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d
@mercedesse

Mě se otoky nedělají, ale jak říká mercedesse určitě to řekni dr:slight_smile: Já už jdu taky spát:slight_smile: tak dobrou:slight_smile: ale ještě si možná dám trošku Nutelky:grinning:
11. led 2013 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Já zatím nic nepozoruju. Tak jak říkají holky, pěkně to řekni doktorovi a uvidíš. :slight_smile:
11. led 2013 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gustinovi jo v haviřově to jsem se chodila do školy no tak jsem si řikala že tu je malo ostravsko ale to neva aspon tady budou ty nej mimča :grinning:
11. led 2013 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d mě nohy taky otýkaj, nemám ponožky zařízlé nějak extra, ale otlačené ano. A do kozaček se většinou nevejdu. Před těhu mi bylo přez lítko těsno a teď je ani nedopnu

dobrou noc holky. Jsem hafo unavená jdu spinkat
12. led 2013 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
12. led 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :wink:

@kotito Jakpa ses mela? :slight_smile:
12. led 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berušky moje, tak večer byl úžasný.
Sice mi dal pěkně zabrat, ale dobrá změna a dokonce si mi na bříško, na dámském záchodku, sáhla úplně cizí slečna.
Byli jsme v nekuřácké restauraci, ale dole v suterénu byl zrovna nějakej mejdan a všechen kouř ze spoda šel nakonec nahoru k nám.
Sěděla jsem na měkoučkém polštáři, celkem pohodleně, ale i tak jsem pěkně rozlámaná a zahleněná z toho kouře.

A ještě jsem někde lapla asi zánět :unamused:

Holky mám doma jen canesten mast a rozalgin k výplachům myslíte že to můžu?
12. led 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Takovy otoky? Me taky otykaji nozky. Cele, ze to hodne citim podrepu, ale jak pises Ty, tak ne..Me vylezaji krecovd zily. Pred 2roky jsem s nimi byla i na operaci.
12. led 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Canesten masticka mi ted pomohla. Ale mela jsem k tomu strkaci glycerinovy cipky.Nejsou na predpis. S tim rosalginem nevim..
System nekuraku nad kurakama nechapu. Stejnak to vzdy vse jde tam kam nema. Dlouho sedet na jedne zidli uz neni pro nas, vid? I s polstarkem :wink: Hlavne, ze ses pobavila. Spokojena maminka, spokojene miminko :grinning: V kolik jste dorazili?
12. led 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko bylo to opravdu fajn :wink: doma jsme byli kolem půlnoci.
Děcka by ještě seděli, ale já už to fakt nedávala :grinning:
A co vy ? Byli jste nakonec někde?
12. led 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 Dekuji za filmy. Neco jsem videla a na zbytek mrknu na ulozto. O te knize uz jsem slysela. Noo, az budes mit vlastni, tak to treba bude opravdu jine :wink: A treba ne :slight_smile:.
12. led 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Ta pulnoc je tak akorat :grinning: Kdyz jsem byla ja, tak jsem si rikala, ze je zase fajn si jit lehnout unavena z nejake "cinnosti" a nd z nudy :grinning: Chybi mi ta uleva, kdyz jsem prisla z prace a vysprchovana si lehla do postyky a natahla nozky. To se usinalo :grinning: My sli jen na cca 15min se podivat k Vysehradu na Landu. Zajimalo me to.. A bylo tam dost lidi..Neco zahlasil a pak zaspival..A my sli domu na kure na paprice :grinning: Zlato se jen olizoval a chvalil :slight_smile:
Dneska pujdu za kamaradkou (servirka) do restaurace, o weekendu se nudi a ja tam vzdy zkejsnu pulku dne, tak ma radost, ze ji to utika :grinning: Vsechno zdrbneme :grinning:
Budes dnes odpocivat?Zkusis ten rosalgin? Jedna holcina ho pri tehu pouzivala jen na oplach z venku.
12. led 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauda holky, nezvldádla jsem to přečíst, jen jsem to prolítla, tak budu mimo mísu :slight_smile: Fotky krásný!
Na otoky netrpím, trochu mě trápěj žíly, ale mám stahovací punčochy a gel proti zánětům. Jinak proti otokům, co nejvíc pít, jíst potraviny bohatý na vodu (hl. zelenina, ideální okurky), při koupání střídat studenou a teplou vodu, podkládat nožky a co nejvíc se hejbat.
Z filmů doporučuju Lekci neslušnýho chování, miluju anglickej humor. A pokud si chcete poplakat, tak Vodu pro slony.
A já jdu teď uklízet a pak volit. A taky vyrazím s čoklíkem, venku je krásně.
12. led 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Jooo, a vcera jsme moc nekecali :wink: Mas radost? Nemusela jsi tolik docitat :grinning: Ted me mapada, ze je tu vzdy hooodne cteni, kdyz jsi tu Ty! :grinning:
12. led 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak aspoň ses trošku provětrala.Taky mi chybí usnout naprosto unavená a ne jen unuděná. Ale asi jsem trošku byla-čůrala jsem přez noc jen jednou.Budu odpočívat a odpoledne se má stavit ségra.
Našla jsem tohle, ale asi do toho raději nepůjdu :unamused:
Těhotenství, kojení a fertilita
Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se
se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek užívat. I když nebyly prokázány účinky poškozující plod, měl by se přípravek užívat v těhotenství pouze po
poradě s lékařem.
Roztok je vhodný i pro běžnou ženskou hygienu a hygienu během šestinedělí.

Včera se na to uložto nahrálo jen ten jeden film, Méďa se nedohrál, tak ho tam posíláme teď. měl by tam být ta hodinku, pak dám vědět
Já se za těma mýma holkama do práce budu stavovat ve středu nebo ve čtvrek , už se nemůžu dočkat...včara jsem tam byla jen tak 5 minutek
12. led 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko no jsem ráda, ještě v noci jsem to šla omrknout, ať toho nemám ráno tolik a byla jsem překvapená :slight_smile:
Asi vás za ten den totiž unavím a vytahám z vás všechny informace :grinning:
12. led 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Asi bych to taky neriskla. Zkus jen ten canesten. Pak mi dr jeste doporucil nejaky cipky co zajisti v pipi to co tam ma byt..Ty glycerinovy cipky pomohli. Tak jestli mas cestu do lekarny..Me je zvladl nakoupit Jirik :slight_smile:
U nas v restauraci se vsichni kvuli vedeni rozutekli, tak mam holciny rozhazene po Praze. Ja zustala jen kvuli IVF a volnu co jsem k tomu potrebovala. Uz se mi tam ani s listkem na penize nechtelo, tak si ho posilam sama :wink:
Vojtik pil? Tys ridila?
12. led 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko No u nás v práci taky děs a hrůza. Holky vysadily HA a snažej se taky o mimčo, tak tam vydržet musej.
Jestli mi bude po obědě dobře zajdeme do lékárny vycházkou.
Jojo Vojtík pil a já řídila :slight_smile: zase po dlouhé době. Vojtík mě teď nechce nechat řídit :unamused:
12. led 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito já dostala nějaký výplachy na ten zánět, ale je pravda, že to bylo jen na lékařský předpis. Pak jsem dostala antibiotickou mast, takže nevím. Ono pokud nebyly prokázány účinky na plod, tak bych to zkusila. Mě gynekololog řekl, že farmaceutický firmy jsou stejně mrchy. Napíšou že po dohodě s lékařem na vše, jen aby byly krytý, kdyby náhodou se něco stalo a ony nemusely vyplácet milionovy částky za odškodnění :-/
12. led 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek