• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
aa dobré ráno děvčata :slight_smile:))
12. led 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d dobré ránko :wink:
12. led 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito To budou mit radost mit plnou firmu tehulek :grinning: Je to jako vlna! Kdyz otehotnela prvni kamaradka, tak jsme byli mlade, ale ted by chteli skoro vsechny deticky :grinning: Jen me mrzi, ze se to dari tem co bydli daleko ode me a ty co msm tady, tak bud jim to nejde a nebo nemaj toho spravnyho chlapa :frowning2:
Taky me moc nenecha ridit. Ale zase, kdyz dlouho neridim, tak se pak bojim..takze chci ridit at pak zase nejsem strevo a muzu bezpecne jezdit s prdolkou.
Myslis, ze uz dr nezmeni pohlavi miminka? I u m_d to zmenili po 1.screeningu..
12. led 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Dobre ranko :wink:
12. led 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Ono u většiny praparátů píšou "po domluvě s lékařem", protože je neetický testovat to na těhulích. Četla jsem o slabounkým roztoku z octa, že se může a pomáhá. Ono prostředí v pochvě je taky dost kyselý. Jinak zavádět bílej jogurt pro obnovu mikroflóry.
12. led 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko mě to nezměnili :slight_smile: už při prvním screeningu mi ta baba jaga řekla holčička, ale já jí nevěřila :sunglasses:
12. led 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kajalka já teda nenarazila na lék, kde by to napsané nebylo :slight_smile:)) ale je pravda, že já se lékům vyhýbám :slight_smile:
12. led 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Ahaaa :grinning:
12. led 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko no na protější směně v prosinci porodila jedna a druhá čeká mimčo v únoru :slight_smile:
chtěli mladý kolektiv, tak s tím museli počítat. Kdyby se nechovalo vedení jak se chová ty moje prciny by MD ještě asi odložily
Myslím, že je to jasná holka. Vašín se jen tak neplete. A podle toho co jsme viděli taky moc nepochybuju
A když by náhodou, pošlu věcičky tobě nebo m_d :slight_smile:
myslela jsem, že m_d říkali holčičku vždycky :confused:
12. led 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka bílej jogurt?
12. led 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jj už při prvním screeningu :grinning: ale já jim prostě nevěřila :slight_smile:)
12. led 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Asi me zmatl ten predatorek a pak to byla predatorka :grinning: Blbnu, neee :grinning:
12. led 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. led 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko
@m_d
zítra se těším na nové fotečky vašich bříšek :wink:
zase utekl týden, pěkně to utíká...
12. led 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..tak se zas hlásim :slight_smile: vy máte takhle starostlivý chlapi?to by ani mýho nenapadlo,že nemůžu řidit :grinning: Stejně jsem řídila i s malým do konce,dokonce jsem se dovezla i do porodnice :grinning: nijak mě ten pupek ani neomezoval a navíc jezdim jen po městě,tak je to v pohodě :slight_smile:
jinak já zas včera usnula s malým už před devátou a vstávali jsme v půl 7 :frowning2: prostě neumí o víkendu spát..když jde do školky,tak vstává v 8 :slight_smile:
12. led 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko pořád ji říkám predátorek když mi Růžu zakazáli :grinning:
@kotito já se blejsknu dnes :slight_smile: ale čekám až manža dokoná potřebu a půjdeme s hafanem ven a do pekárny na nějaký koláček k snídani :slight_smile:
12. led 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito My mame fotit dnes, ale byla jsem uknourana mrtvolka, kdyz zlato slo do prace..Jee, uz tam mam dole 18.tt..ale dnes zacinam 17tt..Ze zacatku me to matlo..I tu tabulku podle PM jsem si musela stahnout at vim :wink:
12. led 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito No jasně! Obsahuje podobný kultury, jako máme tam..dole :grinning:
12. led 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajalka jsem zvědavá na Vojtíka, až mu tuhle větu řeknu :grinning:
12. led 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lena.. Jsem normalne hrozny strevo :grinning: tak starostlivej je :grinning: Po meste je to opravdu v pohode. Me spis nedovoluke dalky a hlavne, kdyz se setmi! To jsem v prdylce..a vi to..Ses dovezla do porodnice? Chi :grinning: To tak byva, ze kdyz se muzes vyspat, tak to nejde :unamused: Co budete dneska delat?
12. led 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě právě hrozně baví řídit on to ví,tak v tomhle by ho ani nenapadlo,že bych neměla řídit..no dovezla jsem se do porodnice,ale bylo to trošku jinak.. :grinning: jela jsem tam jen na kontrolu a oni si mě tam už nechali,nepusitli mě domu ani pro věci :frowning2: něco se jim nezdálo a tak si mě tam nechali,pak mi porod vyvolávali až za 5 dní..takže musel manžel přijet na kole pro auto..naštěstí to máme fakt kousíček od baráku..
jinak dneska jdem na návštěvu k známým..kluci spolu chodí do školky a my přes léto vždycky pořádámě garden party :grinning: takže teď přes zimu jsme zavřený doma, jsme tu takhle 3 rodinky s dětma a vždycky střídáme zahrady a děti si hrajou a my...?..už aby bylo léto,nebo aspoň jaro..těšim se jak malá,až zas bude teplo..
12. led 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
taak mám dva svatební koláčky a kafíčko...mňam :slight_smile:
12. led 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d dobrou chuť

Já jdu obalovat květák :unamused:
12. led 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To ja se taky tesim na teplicko..staci mi jaro..to uz budeme mit holky pekny pupky :grinning: kdybyby nebyla zima, tak se vuuubec nezlobim :wink: Ahaaa, ja si predstavovala jak mas kontrakce a ridis :grinning: My mame zname s prcky jen na severu a zapade a to uz budou taky mnohem vetsi nez nase, ale tady nikoho a to me stve..Uz ted zacinam citit, ze kamaradi co pari a maji jiny zajmy nez deti nejsou to co lidi co deti cekaji a nebo maji... :cry: Snad se tu s nejakou maminou seznamim..Bylo by fajn se navstevovat s detma a treba podnikat nejaky akce..
12. led 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a my budem mít segedyn.. :slight_smile: snad mi z toh nebude blbě jako @kotito :grinning: ale je to od maminky,tak je výbornej..a polívku s knedlíčkama...mňam,už aby to bylo :grinning:
12. led 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito mňaaam, nemůžeme přijet na oběd? :grinning:
12. led 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko já zas byla zklamaná od kamarádek, co děti mají :-/, kamoška co se s ní kamarádím od mých 14 let je sice stále svobodná, bezdětná a není typ co chce někdy děti, ale pořád se chová hezky. Dokonce semnou mluví o malé víc, než jiné. Je to hrozně individuální :slight_smile: a určitě někoho najdeš :slight_smile:
12. led 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d ja uz jsem rikala @kotito, ze byvh ji chtela mit doma :grinning: Porad nas provokuje dobrutkama :grinning:
12. led 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jo dostane na zadek :slight_smile:)) takhle provokovat :slight_smile:)) my budeme mít sekanou a br. kaši...:slight_smile:)
12. led 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko my už tu naštěstí máme víc kámošů s rodinama..a já jsem teď uplně přestala s ostatníma se stýkat..těma co paří..je mi ze všeho toho chlastu a kouře spíš blbě a nebaví mě se koukat na ty vožraly :grinning: ne,že bysme si nedali s těma rodinkama na party nic,občas i dost..ale to je jiný,než ty bezdětný..maj uplně jinej přístup ke všemu..ostatní se jen baví jak se kdy a kde opili a tak..tak to nemam pak na to co říkat... :grinning:
12. led 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek