• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
jdeme se najíst :slight_smile: a ostatním taky přeju dobrou chuť...
12. led 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
no já jdu vytvářet hodnoty ať se dneska najíme :grinning: vypadá to u nás, zas jak po výbuchu :grinning:
12. led 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Sekana a kase taky dobry!!! Mnam! A okurku kyselou k tomu :wink: Ja se najim asi v ty restauraci, kdyz tam budu dyl..
Ono se to vse tak nejak zmeni, s mimi. Kamoska v tehu chtela byt jen doma a ted kdyz ji malej vyrostl, tak se divi, ze zase ja jsem ta brzdicka co ji nelaka jit do tech pajzlu co mame ve meste u nasich..To jsem nepochopila, ze si nevzpomnela na sebe..a byla nastvana..A nebo dalsi "kamoska" skoda, ze nemuzes nikam jit :frowning2: A ja, vzdyt prece muzu, ale nebudu pit :grinning: Jen se mi nechce do pajzlu :grinning:
12. led 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A ja jdu konecnd z postylky :grinning:
12. led 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Vojtík říkal, že kdykoli, ale dneska ne...květák prý nedá :wink:
12. led 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito chááápu ho, já bych taky nedala :slight_smile:)))
@kaijko jojo ale já bez kyselé okurky, nějak se mi z nich dělá šoufl :-/ joo lidi hrozně rychle zapomínají :-/
12. led 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
wéwéwé.mamaaja.cz/index.cfm?Module=ActiveWeb&page=Webpage&DocumentID=2807
12. led 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d To je mi sympatický, že se lékům vyhybáš. Já taky, i různejm potrav. doplňkům a jinejm lahůdkám. Dokonce jsem přestala používat většinu kosmetiky, peru ekologičtějš, ze stravy jsem vypustila všechny umělý ochucovadla, pečlivě vybírám, co kupuju, snažím se vařit zdravějš. Naštěstí muž zatím neprotestuje, a to do něj cpu různý věci, ale naučila jsem se mu to maskovat. No a ve finále i ušetříme :slight_smile:
12. led 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito NEJVÍCE POMŮŽETE SVÝM DĚTEM TÍM, ŽE JIM NEBUDETE POMÁHAT VŮBEC.
12. led 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajalka já takhle žila ve Finsku, bylo to super...taky jsem před odjezdem do ČR vypadala takhle :slight_smile:) cca 63kg :slight_smile:)) tam to bylo samý sport, zdravá jídla a ano ušetřili jsme spoustu peněz...
12. led 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito Dává to vše hlavu a patu. Samotná věta zní divně :grinning:
12. led 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Proč jste se z Finska vrátili?
12. led 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Hola, to by měli dát na všechny chodítka, ohrádky, pevný boty a podobný nesmysly. Jako na krabičkách od cigaret - kouření škodí zdraví. Chodítka škodí zdraví.
12. led 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajalka I když nevím jestli to nemyslíš ironicky, ale chodítka fakt škodí zdraví..:slight_smile:
12. led 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Davča tady s nima založil dceřinou společnost...ale kdyby bylo na mě, v životě bych se nevracela :slight_smile:
12. led 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka O chodítku je to už dlouho, ale znamé, tak nechápu, že je to pořád takový hit :unamused:
jen příklady: Jak pereš ekologičtějš? kupuješ bio potraviny nebo? V mém okolí nikdo (ani já) nejí a nebo se nechová ekologicky, tak mě to zajíma :slight_smile: A když to pomáhá zdraví a ušetří penízky, tak na tom asi neco bude :slight_smile:
12. led 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Pecka foto. Ono je to nakonec pro mě strašně osvobozující, neřeším strašnou spoustu věcí. Hlavně mě to uklidnilo teď s miminem, když vidím kamarádky, jak se chytaj za hlavu, jak jsou drahý plíny a dětská kosmetika a ubrousky, atd,.. vím, že náklady na látkovky jsou sice jednorázový, ale pak už to nebudu muset řešit. Stejně tak ubrousky, koupím olej, udělám z něj emulzi a o zbytek se postaraj papírový ubrousky. Při nejhorším toaleťák.
12. led 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d Jde to na Tobě vidět, hodně vzpomínáš na Finsko.. Jak dlouho jste tam byli? Mělas tam práci?
12. led 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajalka pecka na tom je, že to bylo opravdu způsobeno jen zdravým, pravidelným stravováním a nějakým lehkým cvičením, takže chození do práce pěšky, jízda na kole, procházky se psem. Žádný dření s Jillian, v posilovně...nic takovýho, opravdu jen pohyb nutný k životu :slight_smile:)
12. led 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko
@kajalka

pardón že se vměšuji do debaty, ale taky by mě zajímalo ekologičtější praní:slight_smile: Kamarádka pere ve slizu a chci to zkusit také:slight_smile:
12. led 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko chybí a moc, je to rok a půl a já z toho pořád nejsem venku :-/ jj ze začátku jsem chodila uklízet, pak jsem v té samé společnosti začala vypomáhat v kavárně. Nakonec jsem tam vařila v restauraci, pekla do kavárny a po naučení jazyku jsem vlastně i obsluhovala. A můj šéf byl takovej mafián celýho města, patřila mu půlka města. Takže na přivýdělek jsem chodila uklízet do jeho realitní kanceláře, vypomáhala v nákupním centru atd :slight_smile: peníze slušný, práce (člověk musí v životě vyzkoušet vše) taky. Člověk zdokonalil angličtinu, naučil se Finsky :slight_smile: a hlavně kdyby se v česku žilo tak dobře, jako tam alespoň z 20% tak by to bylo super. Lidi si nezáviděli, ačkoliv jsou chladní, tak jsou velice milí na každého. Všude pořádek ve městech, příroda všude atd :slight_smile:)) nikdo tam nemá problém dodržovat zákony, nenadává na zákonodárce. Nikdo se nediví, že moje výplata byla daněná 8%, manželova 38% a jeho šéfa 59%....jen to zdravotnictví stálo za houby. To máme v ČR pořád ještě zadarmo :slight_smile:))
12. led 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko Peru v krystalický sodě. K tomu jen trtek pracího gelu. Místo aviváže dávám ocet. Potraviny bio bohužel ne, na to nemáme. Jen luštěniny se daj bio sehnat v podobný relaci jako nebio, tak aspoň ty. Hodně do nás cpu lněnej olej, ten kupuju pouze bio. Má nejvyšší obsah omega 3 kyselin a srovnal mi krev, jak nic před tím. Taky v kauflandu zamířím k bio ovoci a zelenině, bývá někdy slušnej výprodej, ještě krásný kousky a mnohem levnější než nebio. Nekupuju žádný polotovary, snažím se kupovat co nejmíň věcí v plastu, ale to si člověk moc nevybere. Poctivě všechno třídíme. Potravin kupujem jen tolik, kolik jsme schopni sníst, takže lednici máme poloprázdnou a před nákupem úplně vybílenou.
12. led 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 O slizu jsem četla, že hodně zanáší pračky. Myslím, že je to tím, že se pere na nižší teploty a to mýdlo se pořádně nerozpustí. Psala holčina na jiným fóru, že už 3x opravovali zanesenou pračku. Tak to mě odradilo, máme zrovna novou, krásnou, tak si jí hýčkám.
12. led 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka krystalická soda? To je co? To asi není ta soda do kuchyně viď... Taky dávám ocet.. Já bio ovoci a zelenine moc neverim... možná tak až si to vypěstuji na vlastní zahrádce...:slight_smile: Polotovary taky nekupujeme a s lednicí to vypadá podobně:slight_smile:
12. led 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka kamarádka si zase nemůže vynachválit... ale třeba má jinou recepturu, protože jsem jí to taky říkala, jestli to nezanáší pračku, ale říkala že se to rozpouští úplně v pohodě:slight_smile: A prý ten ocet by tomu měl taky pomáhat, aby se ta pračka nezanášela, ale kdo ví... Ono to může nějaký čas trvat než to tu pračku zanese... ta moje kamaradka ten sliz pouziva cca rok a zatím žádné problémy..:slight_smile:
12. led 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 Je to trošku něco jinýho a o moc levnějšího, kilo se dá koupit za 18 Kč. Do praní dávám tak 3 lžíce na 7 kg prádla. Začínala jsem na obyč prdopeči a dopracovala jsem se k týhle krystalický sodě. A je fakt, že pere líp, z prdopeče bylo bílý prádlo trochu zašedlý.
12. led 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 Oni maj testovat sliz a různý mýdla a eko prostředky v příštím D-Testu, tak jsem jak na trní, jak z toho vyjde.
12. led 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajalka
Aha, takže se to kupuje v drogerce? A fakt to pere?:slight_smile: Asi si budu o tom muset něco načíst:slight_smile: A k přírodě je to teda šetrné? Takže dáváš jen tohle a trošku gelu na praní.. To říkají že i z toho slizu je bílé prádlo zašedlé, ale kamarádce se to nepotvrdilo:slight_smile: Jj taky říkala, tak jsem jí hned poprosila, aby mi pak dala avízo jak to dopadlo:slight_smile:
12. led 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d :frowning2: A daří se tady Davčovi v práci? Je spokojený? Já nikdy neměla odvahu odjed do ciziny. už v pubertě jsem věděla, že nechci zůstat v tý naší prdelce a šla jsem v pohodě do Prahy. Ale ciziny jsem se bála..
@kajalka Tak to nevím jestli by bylo něco pro nás.. Já miluji voňavé prádlo, voňavé tělo, vlasy.. Určitě budu muset hodně věcí změnit a rozmyslet se jak na kupuji..., ale takhle radikálně mi to asi nepůjde :slight_smile:
12. led 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tady jsou nějaké zvířátkovsé sety do postýlky wéwéwé.ada.mimishop.cz/detail.php?zbozi=3570658
12. led 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek