• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
A jak to máte s těhu oblečením pro sebe?? Zatím žádné břuško nemám, ach jo :frowning2: Ale zase bych to nechtěla nechávat na poslední chvíli, až se už do ničeho nevlezu.... Máte nějaké tipy, kde nakupovat?? A taky nevím, kdy koupit mateřskou/těhotenskou podprsenku?? Máte zkušenost nebo radu??
1. pro 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyda ahojky, stále zvracím i když už ne celé dny, ale jen když mi vyloženě něco smrdí :slight_smile: nebo si čistím zuby :slight_smile:) zatím nevím co to bude, pro mě je to zatím predátorek :slight_smile:

@kaaaczenka7 nápodobně :slight_smile: moje mamka je moje šéfová, takže jsem to taky musela vyklopit :slight_smile: s tím těhu oblečením, no já dost zhubla, ale bříško mi leze ven :slight_smile:)) nakupuji v CA :slight_smile: a těhotenský a kojící podprsenky mají u věcí s miminkama v Pultanele, nebo ve specializovaných obchodech s mimivěcma :slight_smile:
1. pro 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Myslim ,ze i H&M ma tehu obleceni a do C&A A Puntanely mrknu :slight_smile: Ja uz to zacinam potrebovat do kalhot se uz skoro nevlezu a tak nosim leginy :slight_smile:
@kaaaczenka7
@m_d
1. pro 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozhodně co si budu pořizovat to jsem měla půjčený,ale kamarádka to prodala bude léhátko Fisher Price Sedátko od miminka po batole :slight_smile:
1. pro 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, může se k Vám přidat?:slight_smile: Jsem 10tt a termín porodu prý 4.7. , tak bude mít manžel o pár dní předčasný dáreček k narozkám:slight_smile: Jsme hrozně starostlivý.. Pořád jenom říkáme, ať to dobře dopadne a narodí se nám zdravé miminko:slight_smile: Jinak bříško si myslím, že už maličkato mám, ale u mě je těžké to poznat, protože jsem hubeňour, tak stačí jen abych se víc najedla:grinning: a zatím nezvracím, tak doufám že ani neubudu. Jenom nemám občas chuť jíst. Těhotenskou průkazku už mám taky:slight_smile: a hrozně se těším na další kontrolu:slight_smile: Jak mimísek povyrostl:slight_smile: A oblečení mi zatím všechno je, takže moc nepřemýšlím o tom, že bych šla kupovat těhotenské, ale asi je fakt hloupost to nechávat až na tu chvíli, kdy už mě ty kalhoty budou tlačit..
1. pro 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyda Jee, zrovna jsem se nedavno smala a chvalila leginy :wink: Jsou pohodlny, neskrti a vypadaji pekne s kozackama a delsimi triky a svetriky :wink: Jen si musim koupit vic teploucky ted..

Uz se tak nejak koukam co by se mi libilo pro mrnouska, ale nemam jedinou vec..Mam jeste strach..Pockam do screeningu a pak budu jak maniak :wink: Jsou to dobry palky za nektery veci..Nasla jsem nadherny lehatko pro mimi :wink: Joo, taky cestovni postylku :wink: Jee, a plno dalsich veci vlastne :grinning: Ale orisek bude kocarek..

Je mi obcas spatne, to jeste davam, ale co me stve jsou pachy..Porad mi nekde neco smrdi..Mame kocoura, cistotnyho a ja porad nekde neco cucham..Zmenili jsme pisek a me nejak nesedl, ale pritel vuuubec nic neciti :D Takze mi zacal rikat Rexy!!!!! :slight_smile: Se mi furt smeje :grinning: A to cekam, kdy ho to zacne stvat, jsem jak blazen z toho jak ted mam ten cich..
1. pro 2012 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. pro 2012 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
když já jsem celkově tlusťoch, takže u mě legíny nehrozí...:slight_smile:) celý den v autě mi taky na pupík dává zabrat, takže jsem hned koupila těhotenskou sukni a předevčírem rifle :slight_smile: je to taaak pohodlný a hlavně mám ledviny v teple, snad je budu nosit i normálně :grinning:
2. pro 2012 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Je to docela fajn a kdyz v tom bude zima tam si pod to dam strampliky :grinning: Jinak leginy mam jak tenke tak hrubsi ...k tomu nosim delsi svetr ,kabat a vysoke boty a super :slight_smile: Ale tehotenske kalhoty si taky chci koupit :slight_smile:
Ja uz kocarek mam tak trochu vybrany :slight_smile: Ale jeste nakupovat jsem nezacala :slight_smile: Jsem taky teprve 8-9 tt

OTAZKA PRO VSECHNY : Zkousely jste prstynek povesit na retizek a zavesit nad briskem ? Kdyz se houpe tak je to kluk a kdyz toci holka :slight_smile: U male se mi tocil ...Ted se mi houpe :slight_smile: Pry to dost lidem vyslo
2. pro 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko HIHI s tim nasavanim pachu jsem to mela hlavne u male :grinning: To bylo sileny ,ani lendicku jsme nemohla otevrit ...Ted jsme to mela jen prvni 5-6tt a ted je to v pohode :slight_smile: Ale u male to bylo sileny ,pamatuji si kdyz se pocural nas byvaly pes na koberec asi dvakrat a ja ho cely vyhodila ,protoze to strasne pachlo v celem byte :grinning:
2. pro 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. pro 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyda :slight_smile: uz mam taky tentenci neco vyhodit :wink: Dneska mam v planu takovej uklid, ze zabere cely den..Uz mi fakt z toho hrabe :slight_smile: Bude to tu kraaasne vonet, chci i vycistit sedacku, provonit koberecek..A jestli ne, tak se snad odstehujeme :grinning: :grinning:
Jakou znacku kocarku jsi vybrala?Jsem na PN, tak mam dost casu a docela me bavi brouzdat po netu a hledat :slight_smile: No, ono se v tomhle pocasi moc neda delat, takze jeste, ze je internet :wink:
2. pro 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Bugaboo Cameleon 3 :slight_smile: Taky musim uklizet ...ale jdeme dneska ke tchanovcum na obed ,tak nevim jestli to vse stihnu :slight_smile:
2. pro 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyda Děkuji:slight_smile: Tak s tím prstýnkem jsem to nezkoušela, ale možná to vyzkouším:grinning: dám manželovi za úkol, protože teď když vím, co to znamená, aby moje ruka podvědomě nedělala nějaký pohyb:grinning: Jinak nám ve všech tabulkách co jsem viděla vychází chlapeček:slight_smile: A ani nám nejdou přes pusu moc holčičí jména, tak si říkám jestli to všechno není znamení na toho chlapečka:slight_smile: Ale i holčička by byla super, hlavně když to všechno dobře dobře:slight_smile:

Vy už vybíráte kočárek?:slight_smile: Já ještě vůbec nic:slight_smile: Říkám si, že času dost. I když na plínky koukám pořád:slight_smile:
2. pro 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 Ja jen tak orientacne koukam a porovnavam..Na tyhle "velky" veci je casu dost :wink:
Nam podle tabulek vychazi holcicka a se jmeny to mame opacne jak Ty :wink: Ale stejnak je nejdulezitejsi, aby bylo mimi zdrave :grinning:
2. pro 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Jasný, tak určitě je to potřeba, já se docela výběru kočárku bojím, protože teď bydlíme ve městě, ale chceme stavět na vesnici, kde terén je nic moc, takže se docela bojím, abych našla nějaké relativně cenově přijatelný "obojetný" :slight_smile: kočárek. To určitě:slight_smile: Nejdůležitější je zdraví:slight_smile:
2. pro 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 Presne takovy potrebujeme i my :wink: My bydlime v Praze, ale rodiny, kam casto jezdime, mame na "vesnicich". :wink:
2. pro 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyda ano, nam to vyslo a potvrdilo se to az pri porodu, mala nebyla na ult. videt a dopadlo to i u kamaradky...teda stejny tocic :grinning:, muj manzel. Ted na me krouzi pomalu obden, protoze chce desne druhyho kluka :sunglasses:
2. pro 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 bydlime kousek za Prahou, ale na vesnici a mam Teutonii mistral S. Hluboky super, uzasny jizdni vlastnosti, ke sportaku mam vyhrady, ale jinak dokonaly. Brali jsme komplet vse z Nemecka a usetrili tretinu.

Ja prave uvazuju jak to bude jiny, asi lepsi, mala je zarijova, tzn. sice neuzijeme jeji velikosti zimnich overalku apod., ale zase bude min oblikani. Vsechno uzijeme po prvni, jak jsme neznali pohlavi, tak mam prvni pulrok unisex barvy, ale co bych asi chtela, je slaboucka rychlozavinovacka, myslim od Redcastle. Ta klasicka bude v cervenci asi moc tepla, no nevim. Treba nebudou vedra.
2. pro 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zkoušely jste to s tou sodou? to s tím prstýnkem taky nechám na manželovi, on to nebude vědět a uvidíme :slight_smile:) já doma nemám sodu, jen prášek do pečiva a nevím jestli to bude ono :grinning:
2. pro 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Chi, ja si dnes sodu koupila, tak se jeste musim odhodlat, prijde mi to zvlastni :grinning: A prszynek necham na chlapovi taky..
2. pro 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko já zítra pujdu na nakup, tak si ji taky koupím a uvidím :grinning: i když taky mi to připadne divný :slight_smile:)
2. pro 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ještě jsem se chtěla zeptat, je pravda že miminko může být ve vajíčku max. hodinu? říkali nám v obchodě, že dýl tam být nesmí....potom když vidím jak v obchodech, velkých obchodácích jezdí jen s tím vajíčkem a to je někdy na mnohem dýl než hodinu, tak se mi tomu nechce věřit...
2. pro 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d :grinning: vid? :grinning: tak jsem zkusila ten prstynek, kdyz uz se o tom bavime :wink: Pekne se roztocil..A sodu zkusim zitra.Kdyz ja chodim curat v 5h :wink: Snad staci az pujdu pak..Takhle brzy saskovat kvili sode nee..To byl ze me pritel hotovej, kdyz jsem cca od 9. dne po transferu embryjka testovala kazdy den 6dni takhle brzy rano a vzdy jsem mu hned ukazala // :wink:
Taky chodite hlavne v noci curat?Ja kazdy den okolo 22h, 00:00h, 2h a pak kolem 5h..
2. pro 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko já jsem hrozně učůraná :slight_smile:)) nikdy jsem nebyla, ale teď je to hrůza :-/ s tou sodou jsem nikde nečetla že to musí být první ranní moč :slight_smile: takže půjdu až jak bude čas :grinning:
2. pro 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d S tim vajickem me to taky zajima..Hodina asi neee..Co kdyz se cestuje dal s mimi?My to mame treba 250km k rodicum..Ja prave porad koukala na to, aby se dalo dat vajicko na konstrukci a kamaradka co ma prcka rikala, ze taky nechape, kdyz vidi ty zensky v obchodacich..Pry ji ho v nem bylo lito a kdyz uz se jelo autem, tak tu korbicku mela vzdy s sebou..Ona ma, ze se i ta korbicka da pripevnit bezpecnostnima pasama..Me to ptislo prakticky mit to prave na ty konstfukci, ale ted jak mi to vymlouvala, tak nevim..
2. pro 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Ja prave cetla ted u dvou holcin, ze musi byt ranni, jinak uz bych to taky prudla ted jak s tim.prstynkem, kdyz uz jsme u toho :grinning:
2. pro 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d jaky je princip te sody? :grinning:
moje kamardka zkusila test, ukazal ji holku, tocila s prstynkem, ukazal ji holku, vypocitala si holku podle cinskeho kalendare a ceka kluka :sweat_smile: tak ono je to vsechno 50:50, ale sodu mam doma nepouzivanou :grinning:
2. pro 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko no právě, my hodně cestujeme s manželem, takže taky určitě někdy bude ve vajíčku dýl :-/ mě zase připadlo, že je tam spokojené to mimčo, nebo alespoň všechny, co jsem v tom viděla...já fakt nevím :D

@estrellita no když to zašumí je to kluk a když ne, tak holka :slight_smile: (doufám, že jsem to teď nepopletla :grinning:) jinak dáš do kalíšku lžičku te sody a načůráš :grinning: ale jsou to všechno jen takový dohady, že i když to moc chci vyzkoušet, tak pořád si nejsem jistá :D
2. pro 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d To vajíčko je na cestování, tak musí být přizpůsobeno na delší dobu pro mimi.. Vždyť i ty lehátka pro mimča mají podle mě stejný tvar.. Na diskuzích to asi nemá cenu hledat, vždycky je to půl na půl.. Někdo si to nemůže vynachválit a někdo bude úplnej odpůrce..
2. pro 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek