• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kaijko to já byla od malička do větru :grinning: ale taky jsem se bála, přiznám se, že než jsme poprvé odlítali, měla jsem 63 dní zpoždění :grinning: dvě vyvolávačky :slight_smile:) jen co jsme sedli v Helsinkách do vlaku do Seinäjoki, já koupila první vodu sama, tak jsem to dostala :slight_smile:))) první dny jsem byla neschopná, ale časem jsem se naučila :slight_smile:
12. led 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a jestli se daří? Ale jo :slight_smile:) výplata slušná, jen ta práce ho už tak moc nebaví. Ale i tak ještě občas někam letí, tak ho to vždy nabudí :slight_smile:) byl zvyklej každej týden být v jiném státě :slight_smile: pořád někam lítat a teď jen jezdí po ČR, ale už několikrát někde byl :slight_smile:
12. led 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d :grinning:
někdy mě štve, že je už na to pozdě. vím, že začátky nejsou sranda a člověk si třeba i zkusí a to dost, ale když se vydrží, tak je to o to lepší! Znám lidi i co nedali Prahu, nevydrželi to... a hodně známých jelo do Anglie a tam taky nic.. Co je super si minimálně zdokonalit jazyk. Ten by se mi tady hodil pak v hledání práce, která už bude pro matku :slight_smile: Znám jen gastronomickou angličtinu. A ta je mi mimo hospodu na prd :slight_smile:
12. led 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d teď budete mít princeznu, tak je lepší, že Ti nebude lítat po světě :grinning:
12. led 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito já má doma tohle:slight_smile: http://www.babymarket.cz/119,detske-povleceni-3-dilna-sada-vzor-c.-41.html jsem se do něj zamilovala, když jsem ještě nebyla těhotná, kdo ví jestli jsem měla přítele (manžela):grinning: a prostě jsem si řekla, že přinejhorším ho věnuji nějaké kamarádce.. Akorát jsem ho kupovala tady u nás v Benešově a myslím, že bylo tak o stovku levnější než na těhle stránkách:slight_smile:
12. led 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko no alespoň když jedete na dovolenou, tak víš co si dáš :grinning: my ve Francii byli vyřízení :slight_smile:)) pokaždý jsme se modlili ať to je k jídlu :slight_smile:)) jj taky jsem klidnější, že bude doma :slight_smile:)
12. led 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko a nikdy není pozdě :slight_smile:)
12. led 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 krásné... Já dneska zjistila, že budeme muset koupit jen kosmetické věci, oblečky do porodnice a vybavení do postýlky. fusáčky, zavinovačky a milion hadýrek dostanu od ségry a další od kámošek. Příští víkend máme sraz u našich a bude hrabárna. Už se těším :slight_smile:
Já bych do postýlky chtěla něco růžového nebo fialkového v kobinaci s bílou.Hodně vzdušného...mám v hlavě představu a snad se mi jí i povede zrealizovat
12. led 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se zase nemůžu odhodlat vstát, udělat se krásnou a jet za kámoškou :grinning: Je v práci ještě zítra, to tam bude mít ještě větší nudu, tak to snad zase odložím. :astonished: Nejradši bych si zdřímla, ale pak čumákuju ještě dýl do noci..
12. led 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko to mě taky vždycky rozčílí, odpoledne bych spala a když si dám 20 :slight_smile: tak nespím v noci :slight_smile:)))
12. led 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak sjem sla rano volit, po ceste jsme se nehorazne zhadali s muzem kvuli kravovine jako vzdy az tekly slzicky a ted delam segedin a nic me nebavi
12. led 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se udělalo zase těžko, asi nemůžu žádné věci co nadýmají, tak si jdu dát 3x20 než příjde ségra :sunglasses:

Pěkné odpoledne :slight_smile:
12. led 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antymania666 to mě mrzí :frowning2: to tak bývá kvůli krávovinám je to vždycky nejhorší :-/
12. led 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito tak to je super, já už mám také od kamarádky pár věciček na půjčení:slight_smile: Tak se těším:slight_smile: Hlavně aby se nám prnďolka ukázal(a) a já nebyla naplá jak struna:grinning: fialovou miluju:slight_smile: je to krásná barvička:slight_smile:
12. led 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito sladký sny :slight_smile:
12. led 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 Jeden jsem koupila v takový ty drogerce, kde maj všechno (ne dm nebo rossman) a druhej v kaufíku, tam byl podstatně levnější.
@kaijko Od doby, co "takhle žijem" (to zní blbě :grinning: ) mi právě začly všechny tyhle umělý vůně děsně smrdět. Hlavně aviváže a tak. A nemysli, že by prádlo nevonělo, voní krásně, jemně. Jen to není taková ta nálož ze skříně plný aviváže. A na tělo a na vlasy používáme normoš kosmetiku, jen v minimálním množství. A deodoranty (popř. antiperspiranty) kupuju hlavně alverde a bez obsahu hliníku.
I chutě se mi dost změnily, sladím i solím jen minimálně, je to fakt zvláštní pozorovat, jak vlastně tělo nakonec pozná podle chutí a vůní, co není úplně zdravý. Jen je mi líto muže, dost naráží u jeho rodičů, oni vařej fakt hrozně, samý podravky, co týden, to 2 oleje, umělý sladidla a tak.. a on to nejí. Hodně mu to vyčítaj, jak se změnil, co je se mnou, jak je vybíravej atd. No a já tam nejím vůbec :grinning:
12. led 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Hlavně ať je Ti líp po probuzení!
@antymania666 hlavně teď se nesmí řešit kraviny! Teď nás všechno hned rozbulí!Neřešili jste tchýni, viď?! Segedýn je koukám v kurzu :slight_smile:
@kajalka tak to mi bychom pak nemohli jíst už nikde.Ani u našich a ani u tchánovců :grinning: A přítel dělá managera v české restauraci, tak to nevím co by tam jedl :grinning:
12. led 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Tak to si přečti Dobu jedovou a taky to přestaneš jíst :slight_smile:
12. led 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Ten nábytek se žirafkama se mi taky moc líbí a mnoho dalším tady na koníkovi :slight_smile: A co ta bílá postýlka? Už nééé :grinning:
12. led 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka nemyslím si :grinning: Dělám v gastro a i tam vidíš co a jak se všechno vyrábí. To bys nemohla jíst vůbec nic :grinning:
12. led 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko práávě proto se tomu zatím bráním :slight_smile: líbí se skoro všem :grinning: a nechci být jako všeci. Ale zase na druhou stranu prdím na ostatní :slight_smile:))) ta bílá je luxusní, ale drahá :-/
12. led 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko No já mám v plánu žít aspoň do 120 let a pak svěží umřít ve spánku. Takže se nemůžu zabíjet jedama v potravě :slight_smile: Nenutím, prostě nám to tak vyhovuje. Mně co se zdraví týče, mužovi, co se týče financí.
12. led 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajalka Do 120 let? :grinning: A svěží umřít ve spánku? :grinning: Já Tě chápu, každý zastává něco jiného.. A víc to nerozebírat, co člověk to názor :wink:
@m_d I ty žirafky budou asi drahé, viď? Přesně prď.. A v Tvém okolí jí asi všechny maminy mít nebudou a udělá úspěch :grinning: Nám chce postýlku vybrat švagrová :grinning: Mám jí moooc ráda, ale když řekla, že pro blázny bláznivou postýlku, tak jí to radši rozmluvím :grinning: Ta bílá je moc krásná.. A na tom přebalováku taky pořád lpíš? :slight_smile:
12. led 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko taky nelpím a mám zakázaný dokonce i žirafky. Prý musí být nábytek barevný, tož já nevím. Asi Davču klepnu po hlavě, seberu mu kreditku a bude :slight_smile:)))
12. led 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d barevný, jako duhový? :grinning: Vy budete mít postýlku v dětském pokoji hned od začátku?
12. led 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jj od začátku :slight_smile: nebo alespoň zatím ty plány tam jsou takové :slight_smile:) jak to dopadne, to nevím :slight_smile:))
12. led 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jak barevný, to nevím co si představuje :grinning:
12. led 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak se mi holky zdá, že už prcek začíná lechtat v bříšku. Uvidíme, jestli se to vyvrbí do pořádných kopanečků.
12. led 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mercedesse Já mám zatím jen to lehtání :slight_smile: A je pořád silnější :slight_smile:
12. led 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko já jsem u prvního cítila pohyby v 18tt, tak už to mám jen tak tak. Myslela jsem, že by to mohlo být i dřív. Dneska mě to břicho i nějak bolí. Taky pořád tahám prcka a pořád tady něco uklízím. Ono ho dostat třeba jen do autosedačky už je docela dřina.
12. led 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek