• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@mercedesse kolik má Tvůj malej? Cca 15kg? Když mám větší zátěž, tak taky víc bříško cítím..
12. led 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko je jak klika od blázince, pořád má 12,5, ale je to pro mě lepší.
12. led 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mercedesse Jee, fakt? Kamoska ma 1rok a 2m chlapecka a ma taky 12kg :wink: Tak to je fajn, ze je to takhle. Ale asi se pronese vid?A kdy uz Ti to slo videt a citit, kdyz tam nekdo dal rucku? Jirik se na to moc tesi :grinning:
12. led 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jen co jsem usla přišla ségra. O hodku dřív :slight_smile: . už je mi dobře.
taky se nemůžeme dočkat až půjde mrskání maličké cítit :grinning: zatím cítím jen střeva

Co máte v plánu zítra vařit a dělat?
A jak se ptala kaijko m_d budete mít postýlku v ložnici nebo v dětském pokoji?
Já bych chtěla do dětského pokoje a druhou s kolečkama do ložnice, abych jí mohla převážet do obýváku :slight_smile:

jo zapoměla jsem vám říc, že jak jsme byli včera v tescu potkali jsme známé co mají prcka-mají kočárek pegperego GT3. Tak jsme ho okukovali a parádní kára to je. Barvy nic moc a je to tříkolka, ale pěkně našláplej. Vojtík z něj byl úplně unešenej
12. led 2013 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak vojtík to dal na ulož to a hned mu to smazali, tak našel jiný odkaz, snad bude ok wéwéwé.ulozto.cz/xpcsfvv/meda-ted-dvdrip-cz-dd-5-1-petr3007-avi
12. led 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si taky myslím, že už mimouška v bříšku cítím, tak se uvidí za jak dlouho to budu vědět, nejen si to myslet:slight_smile:
@kotito zatím nevím co budu vařit, jsem nějak od Vánoc bez nápadu, tak to vymýšlím na poslední chvíli.. Včera jsem dělala bramborový knedlík se zelím a uzeným. A jelikož zatím bydlíme v 1+1 tak budeme mít postýlku v ložnicoobýváku:grinning: Ale co vím od holek, tak na začátku všechny měly mimísky u sebe, kvůli kojení a až časem, když se v noci nekojilo tak často, tak je daly do svého pokojíčku
12. led 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
fotečka ukradená od romcovaklarka
12. led 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito To bude určitě ten sliz:slight_smile: ale od kamarádky mám typ, že mýdlo s jelenem není úplně nejlepší.. Jí lépe vyhovuje a přijde jí že lépe pere Lanza marseil, ale je fakt že ona má bez sody a místo sody se tam dává Namo.. prý by mělo být ekologičtější, ale nepátrala jsem tak nevím co je na tom pravdy:slight_smile:
12. led 2013 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano je to ten sliz, zapoměla jsem to k tomu napsat :unamused:
12. led 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jelena pouziva moje znama. Nastrouha ho a pry to vypere treba i travu z teplacku..
12. led 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Zítra vařit? Nevím :frowning2: ale mohla bych něco i na pondělí, to už bude mít Jiřík volníčko.
my v našem 2kk budeme muset mít taky postýlku v ložnici. Aspoň, že jí nemáme mrňavou..
Ty chceš taky takhle prát? Nebo pereš?
12. led 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Teď jsem dodělala vepřové kotletky na houbách s rýží a naivně jsem si myslela, že zůstane i na zítra. Chtěla jsem vyzkoušet nový papiňák, co jsem si přála k Vánocům. Jenže se mi to prý nebývale povedlo a tak už skoro nic není :-P Zítra to vidím na jitrnicový prejt s bamborem a domácím nakládaným zelím, nechce se mi dělat nic složitého. Mám odpočívat :grinning:
12. led 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kaijko Máme 2+1 a taky budeme mít postýlku nejdřív u nás. Pak se přesune vedle do obýváko-skladiště (což je tam dnes) a bude to pseudo dětský pokoj :slight_smile: Snad se brzy dostaneme k nějaké rekonstrukci a přihodíme patro nahoru a budou tam pokojíčky... Jen by to chtělo nejdřív vyhrát v loterii :grinning:
12. led 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eliska_z Oboje dobrůtky :grinning: Jj, Ty máš přeci odpočívat :grinning: Už se Ti vrátila barvička a je líp? :wink:
12. led 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko já zase používám žlučové mýdlo na skvrny nebo jaké. Manžel nosí totiž v práci košile a kolem límečků je to děsné.. Takže vždycky než hodim do prádla namydlím a funguje to taky dobře:slight_smile:
12. led 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 Přítel má taky košile v práci a kvůli tomu mu vždy doporučím, že mu sluší tmavší :grinning: A kde ho kupuješ? Zkoušela jsem i vanish a moc to z těch límečků a rukávů nejde..
12. led 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Dík :slight_smile:
No, k odpočinku jsem se dnes moc nedostala, kromě toho, že jsem vstávala kolem 2 odpoledne. Pak psala sestra, která nutně potřebovala pomoct s matematicko-biologickou prezentací v angličtině, co vytvořila. Chtěla to zkontrolovat, protože její angličtina už není, co bývala. Tím jsem strávila přes hodinu, pak chvíli hraní s pejskem, když jsme nemohli na procházku a následovala příprava nvého papiňáku, vaření jídla a úklid kuchyně. Do toho se ozvali oba rodiče a nutně si potřebovali popovídat a pořešit pár věcí, takže odbíhání k noťasu na lince... Až teď jsem si konečně sedla :slight_smile: Ale zítra už budu opravdu odpočívat. :grinning: :-P Jestli to ještě umím .:grinning: Dnes jsem tak mrtvá, že asi půjdu spát, z toho pobíhání mě začalo pobolívat bříško, ale už je to lepší. Jsem asi nepoučitelná :grinning:
12. led 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko to je mazaný:slight_smile: manžel musí mít světlé. Vanich teda u mě fungoval, ale nějak se mi nelíbí ho používat.. :slight_smile:začínám být asi víc ekologičtější nebo nevim:grinning: to mýdlo je z Dm je to prevazne modra krabicka je tam napsano Denkmit a na druhé straně je nalepený český štítek s popiskem Denkmit žlučové mýdlo, atd.
12. led 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska_z Tak odpočívej, raději se flákat a odpočívat doma:slight_smile:, než v nemocnici, jak mě poučují kamarádky, které tam bohužel musely jít.. Takže já odpočívání vážně dodržuji:slight_smile:
12. led 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska_z Kotletka vytažená z mrazáku a sušené hříbky namočené....děkuju :slight_smile:
12. led 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@marcelka287 Ono mě to nebaví se s tím crcat :grinning: A jsem vyčůraná :grinning: To zkusím koupit! A vanish je docela drahej, když ho nevychytám ve slevě.. To ho nechám na skvrny a na ty košile zkusím to mýdlo..
Jen ze zajímavosti, nechci do toho jít, nedám na lenor :wink: , ale jaký ocet? Normální? :grinning:
12. led 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 Já mám doma to tekutý. A cena je fakt směšná, oproti všem vanishům.
12. led 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko nene neperu a asi ani prát nebudu. Pračku máme novou a pokud nebude malá alergická na všechny prací prášky zvolím klasiku. Fotečku jsem sem šupla jen případným zájemkyním o tohle praní
12. led 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko a co dnešní foto bříška?
12. led 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito zlatíčko mi přijde cca kolem 3h ráno.. Buď mě vyfotí zítra ráno a nebo až v pondělí.. Zkoušela jsem to sama a chce to taťku profesionála :grinning:
Jela jsem tram a šmudla v bříšu mě zase lochtal :grinning: Před chvilkou taky :grinning: To už fakt musí být ono :grinning:
12. led 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Mrkla jsem na ten kočárek a hezkej! Já nevím, ale mám z trojkolky strach..Ne kvůli nám s Jiříkem, ale nejvíc na vození a procházky už se těší tchán a jak už je starší a "dědkovatí", tak mám strach aby ho nepřevrhnul. Četla jsem o tom, že některý lidi tyto kočárky převrhli.. To je jediný důvod proč se do něj bojím jít i když se mi líbí ...
12. led 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko chichi:slight_smile: tak mě to taky nebavilo, ale jak říkáš ty i ta cena toho Vanishe je docela velká, takže zápory převažovaly klady.. Ale nevylila jsem ho:slight_smile: mám ho taky schovaný na ty horší skvrny:slight_smile: Jj já používám normální.. A ono to vůbec není z toho prádla cítit.. Ale já vůni octa miluju, takže ho tam leju víc, aby alespoň když to prádlo vyndavám z pračky to tam trošku zavanulo:grinning:
@kajalka Jako tekuté žlučové? To jsem ani nevěděla že existuje:slight_smile:
12. led 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 No jasně, doporučuju!
12. led 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 Fakt? Voní? Já ho mám ráda, utopence, gothaj, tlačenku s cibulí a octem, ale hned musím talíř umýt, protože ho všude cítím :grinning:
12. led 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka tak super, až tohle dodělám, tak se porozhlédnu po tekutém:slight_smile:
@kaijko jj voní a mám pocit že od té doby co jsem těhotná, tak že mi voní ještě víc:slight_smile: ale určitě to z oblečení cítit není, to by si manžel nenechal pro sebe, že je cítit jak utopenec:grinning:
12. led 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek