• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kotito my máme také GT3 COmpleto - a teď v něm budeme vozit třetí ... :sunglasses:
12. led 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
a na skvrny doporučuji žlučové mýdlo a Ecover - namočit přetřít a hotovo a vydrží docela dlouho
http://www.bio-eko-logicky.cz/ecover-odstranovac-skvrn-952035.html
sliz mi přijde dobrý tak na plínky a jemné dětské prádlo, když nechcete chemii ... jinak kvalita praní nic moc :confounded:
12. led 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko mo já mám z těch 3kolek stejnej pocit. Hlavně tady u nás do toho kopce...no nevím nevím
12. led 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 a spokojenost úplná?
12. led 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já vůbec nevím, všude na netu čtu něco o nějakém adaptéru k sutosedačce nebo ke kočárku, ale vůbec nevím k čemu to je a na co se to používá?
@miranda77 za sebe nemuzu rict ani slovo, jeste nemám sliz vyzkoušený, ale kamarádky manžel má dost špinavého koníčka:grinning: automechanik a tvrdí, že jí ty špinavé monterky od těch všech chlapských záležitostí vypere stejně jako předtím běžné prášky na praní..:slight_smile: Ale je fakt, že když jsem hledala recept na sliz na internetu, tak ona ho dělá jinak.. tak třeba to vězí v tom:slight_smile:
12. led 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 Adaptér je na upevnění autosedačky na konstrukci kočárku jiný značky.
12. led 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito Noo, právě.. Jiřík je z vesnice a tam jsou taky takový terény..A teď když jsme byli naposledy na prochajdě, tak už jsem mapovala terén a mám z toho strach, jak už je pak člověk starší, tak nemá takový reflexy.. I když vím, že to bude super dědeček, tak z toho mám strach...
Ještě tedy váháš?
12. led 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko No do Dinamica jsem úplně zamilovaná, ale Ty přední kolečka hneska zlikvidujeme, takže Dinamico ne e :frowning2:
Váháme mezi Cam Cortina, tím GT3 a možná ten Viper od ABC.
V týdnu mám slíbeno jet do většío krámku z kočárkama, tak uvidíme. A stejnak máme ještě čas.
Hrozně se mi líbí ten Bebecar, ale nikde jsme ho nenašli. Posílala jsem poptávku a nikdo ještě neodpověděl
12. led 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
m_d
Mrkni na tyhle stránky. Už mám v košíku věci za 1500,-
Počkám až příjde Vojtík domů, aby to odsouhlasil :slight_smile:
http://www.nejbaby.cz/ Brno
12. led 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Noo, ty kolečka jsou na prd. Taky jsem na něj koukala na bazarech a moc tam nejsou. A když jsem našla, tak skoro nové a pořád drahé a přišlo mi, že se jich jakoby lidi zbavují! :astonished:
My jedeme příští týden také, snad tam bude velký výběr.
Je Ti už dobře? Jedla jsi v pohodě?
12. led 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak už i já jsem neodolala, navštívila jsem tesco a neodešla s prázdnou, no a první věci co jsem koupila pro mimi je bodyčko, PC 199,- NC za 59,- a dvojbalení štramplíků PC 229,- NC 68,- nechápu jak to někdo může kupovat za plnou cenu
12. led 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@gustinovi copak je to štramplík?
12. led 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito punčocháče :slight_smile:
12. led 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jojo je mi dobře. Trošku jsem si schrupla, předtím jsem se zmínila, že bych si dala chlebík s rajčátky a když jsem se vzbudila, chlebík nachystaný na stolečku, se vzkazem, že šel na pivko :sunglasses:
Zdlábla jsem ho a teď do sebe tlačím švestkovej kompot .
švicá má Cam Cortina rok 2009 kupovanej jetej. Nic mu není a je s ním spokojená.Malého vozí i jeho 7 letá sestra a nikdy žádný problém.Hrozně si ho pochvaluje.Jediné co číkala, že je dlouhý do MHD a težší. Myslím, že pokud nebudeme tlačit kočár do mega kopce přez nějaké šílené muldy, bojíme se zbytečně. A převrátit se na takovém terénu může určitě i 4 kolka
12. led 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gustinovi to slyším prvně
12. led 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito to je asi tady to nářečí, líbílo se mi jak si z bývalého přítele dělali srandu na vojně, je tady taky z Moravskoslezského kraje a na vonjě byl někde za prahou, tak se mu kluci smáli, když řekl, že jde do pudlice (smáli se mu že jde za fenkou od pudla) , v hospodě je pozval na půlku (tak se ho zeptali, proč nechce celou) apod. mi vždy vyprávěl co tam zažila a já jsem byla vyřehtaná
12. led 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gustinovi To jsi pořídila hezky :slight_smile:
12. led 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Ten je hodnej :slight_smile: Ty vlastně papkáš ty kompoty. A chutnají? A chození na WC je v pohodě?
12. led 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko teď mám moc ráda šťavnété věci , takže super. Jen jeden kompot stojí 46kč a není zrovna jeden z nejlepších.
Už jsem psala mamce ,ať mi zítra dovezou nějaké z jejich sklípku :sunglasses:
Jinak dneska jsem byla ráno -a úplně bez bolesti a krve. Ty čípky i mast jsou asi zázračný...jsem nadšená a hlavně se mi hrozně ulevilo :slight_smile: Snad to bude dobré a Julča vykoukne na svět spodem :slight_smile:
12. led 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Hmm, domácí kompoty, mňam! Tak to je dobře, že se to uzdravuje a ulevilo se Ti! A určo vyjde normální porod..
Nelezete si s Vojtíkem už na nervy, když jste spolu doma? :wink: Nebo ok :grinning:
12. led 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko No on většinu dne hraje hry nebo uklízí(dokonce utírá prach na skříních, ledničce, kuch lince atd... :slight_smile: a já jsem tady s váma, spím a nebo koukám na tv.
Na nervy si asi nelezem...i když asi ho štve jak kňourám, že su nedomazlená :sunglasses:
12. led 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@kotito Nedomazlená? :grinning:
12. led 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko no ať mě hladí nebo škrabká 30minut nebo hodinu nestačí to :slight_smile: stejnak bulím, že mi je po něm smutno i když mu třeba ležím na klíně :sunglasses:
12. led 2013 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko naše domácí slovo pro mazlení je manění, takže jsem vlastně nedomaněná
12. led 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito :slight_smile: Čím to?
12. led 2013 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko myslím, že chce malá taky mazlit, tak to prostě nestačí :wink: a asi mám taky nedostatek víš čeho...ale tak 8 měsíců s tím ještě nemůžu počítat :unamused:
jinak nevím...
Ty jsi domaňená dobře?
12. led 2013 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Zrovna dneska jsem na Tebe myslela i ohledně chlupáčů :slight_smile: Chyběl by mi ten náš Šmudla, kdybych se s ním nemohla pomazlit.. Strašně jsem si na něj zvykla a jeho přítomnost....
12. led 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito proč nemůžeš? No, já to mám jak Ty, dr řekl, že normálně můžeme, ale zlato má strach.. Možná to dělá to moje hekání přes den a vše kolem IVF... , ale už si říkám, že by měl už něco "podniknout" :grinning:
12. led 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko kočičáci mi hrozně chybí :frowning2:
a můžu, teda teď kvůli zánětu ne, ale Vojtík se taky bojí a jen tak ho to nepřejde.
Beruško jdu raději spát.Zrovna došel z piva a nemoc střízliv. Nemám to ráda, tak valím do pelíšku než mu vynadám :slight_smile:
Pěkně se vyspinkejte a zítra ahoj :wink:
12. led 2013 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Dobrou noc!!!! A pevné nervy:slight_smile: Taky ho teď moc nevydejchávám, když se napije.... Přitom ani třeba nic nedělá :grinning:
12. led 2013 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek