• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kotito Pritel taky jen rekl glycerinovy cipky.
Stejnak s tim sexem je to zajimavy! Nekdo by se trel jako losos (to se mi libi :wink: ) :grinning: a nekdo se bojankuje..A nemeli by jsme se spis bojankovat my jako hormonama uz skoro dementni? :grinning: Taky me uz napadlo na nej skocit po drinku, ale to mited vadi..
@antymania666 neumis zacit? To ja taky nekdy..Jak uz to nebylo dloujo, tak jako bych vysla ze cvyku :wink: A joo, pohadali jste fakt kvuli uplny blbosti :slight_smile: Ale to je jak u nas. Nejvetsi hadku jsme nedavno meli, protoze jsem.mu zamichala syr do spaget :grinning: A me ruplo v bedne a histerie na svete :grinning:
@m_d Jsi vydrzela dlouho :wink: Asi jeste chrnis, vid? :wink:
@marcelka287 Ja vychazky ze zacatku dodrzovala a ted mi to obcas ulitne..Nekdy vic, kdyz jedeme na wekend za nasima a nebo tchanovcema. Uz mi z toho hrabalo, ze jsem.neco potrebovala venku a musela jaem pockat. Pak jsem se rozsedela a bylo hotovo, znechucena jsem se premluvila jit..My mame v planu se jit mrknout ns Haje do nejakyho obchodu, snad tam toho bude vic..A taky tedy zkusime holesovice jak Ti poradila @xmalij. Obe mame blizko :wink:
13. led 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito joo asi tak se to jmenovalo :slight_smile:)
13. led 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko už néé...už se tu cpu kafíčkem a svatebním koláčkem na snídani. Půjdeme venčit hafa :slight_smile:)
13. led 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
k těm hádkám u nás dneska taky proběla...vstávala jsem a říkám Davídku, taky už budeš vstávat? Je 11:00 hodin a on na to jo, tak jsem vypla topení. Otevřela okno, vypustila krakena z boudy a nechala otevřené dveře do ložnice. Šla jsem klasika čůrat, dát vařit kafe a volám na něj, chceš míchaný vajíčka?? A z lonžnice se ozvalo "NE", tak se ptám blbec znovu, tak chceš volí oko s rohlíkem? A opět rázně "NE"...tak jdu tam a říkám, co je? A on nasranej, že ho chudáka nenechám vyspat, že on ráno vždycky vezme Dexe a jde s ním pryč, abych se mohla vyspat...takže já hysterickej řev, slzy jako hrachy, ale že on mi řekl že taky bude vstávat....no asi 10 minut ticho a pak přišel a řekl, tak promiň :slight_smile:)
13. led 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Ano to je bezvadná retaurace :grinning: ...jsem ráda, že sis užila krásný večer
13. led 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito faakt? :slight_smile: klidně řekni, co se ti tam nelíbí :slight_smile:) My už byli na moc místech, ale mě dostala ta obsluha :slight_smile: a i jídlo mi chutnalo :slight_smile:)) nejvíc mě dostalo, že měli koktejly a já si řekla jaký chci a ten mi namíchali jak já jsem chtěla :slight_smile:) jen dezertů málo :-/ ale to u mě problém ve všech restauracích :slight_smile:
13. led 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jeste k hadkam :slight_smile: Ja uz doma "vysvetlila", ze se musi trosku sebevzeprit a ted tu "chvilku" musi vydrzet a vetsinou ustoupit :grinning: Teda, kdyz to samozrejme jde. Ne, ze kdyz fakt vyplodim neco neunosnyho :wink: A "pochopil" to a vzdy probehme mensi hadka a pak ustoupi :grinning: Sice mi to pozdeji humorne pripomene, ale to uz se smeju a uznam, ze magoriim :wink: :grinning:
13. led 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d no každej se určitě trošku chytne. Je super, že řešíme takové ,,kravinky" a né nějaké závažné věci :wink:

Vojtík včera došel z piva hned se šel sprchovat, protože mi smradlavej ze zahulené hospody nesmí dát ani pusu. Já jsem v obýváku všechno povypínala a šla si zapnout telku do ložnice. už měl rozestláno v dětském pokoji, protože když pije hrozně chrápe.
Asi za 10 minut došel za mnou a říka.... Nemluv prosím tě já vím.... tak jsem byla ticho.( vždycky mám totiž přednášku, že mu stačí max 3piva, protože má nemocné ledviny a už to jede.) Dal mi nahřátý polštářek na záda a pevně mě obejmul a hladil po bříšku....no a já usla .Ráno jsem se vzbudila vyspinkaná do růžova....vůbec jsme spolu o pivku nemluvili a doma je super nálada. Udělali jsme první internetovou objednávku pro Julinku a nálada je ještě lepší a jako bonus je mi dobře a přidedou k nám moji miláčci-rodičové :sweat_smile:
13. led 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito to je tak krááásnýýýýý....už tady z toho brečím :slight_smile:
13. led 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Už dávno jsme v Líšni bydleli, tak jsme tam byli často. Pak jsme se odstěhovali a chodili jsme tam míň...pak to tam vyhořelo a přiznám se od té doby jsme tam nebyli. Každopádně úžasné koktejly...milovala jsem když mi dal Vojtík třeba orchidej za ouško :slight_smile:
13. led 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko tak u nás hádky prostě nejsou, když už ho jednou za rok naštvu, tak nemluví a je po hádce, takže nás to přestane bavit oba a je po srandě. Asi máme na rozčilování tolik lidí okolo, že mi už to nepotřebujeme :grinning: Ani si nepamatuju, kdy jsme se chytli naposledy. Jako ne že by mě občas nenakrknul, to samozřejmě jo, ale hlasitý projevy nejsou. A to jsem podle našich cholerik. To ségra s manželem po sobě i házej talíře a jednou mu nastříkala nějakej sprej do očí. To je správná Itálie a to se v červnu po 13letech vzali. :grinning:
13. led 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito :wink: taky jsem měla včera a dvě :slight_smile:))
13. led 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
13. led 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d dvě velký celý? Alkoholický? :confused:
13. led 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito já měla všechny nealko :slight_smile: a měla jsem myslím 3 nebo 4 koktejly, ale kamarádce ty orchideje chutnaly, tak je jedla :slight_smile:)
13. led 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito to je jeden z důvodů proč ty naše chlapy tak moc milujeme :slight_smile:)))))
13. led 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d přesně tak :wink:
13. led 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky s Váma tu je sranda:grinning:
@kaijko Já vycházky dodržuji, jsem strašpytel a kdyby mi měli vzít penízky na dalších několik měsíců, co budu na neschopence, tak by to bylo docela blbe..

U nás se taky hádáme, ale Pája je super, taky si tak nějak nechal vysvětlit, že za to můžou hormony a ne já:grinning: když jsem nebyla těhu, tak jsme se téměř nehádali jen vyjímečně.. Já nesnáším hádky a asi bych ani nesnesla, kdyby se jeden s druhým nebavil, to mi přijde úplně jako nesmysl, tím se přeci nic nevyřeší..

Já už mám obídek skoro dodělán, už jen chviličku:slight_smile: Špagetky zapékané se špenátem a sýrem mňam:slight_smile:
13. led 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito A co máte za podlahu? Lino?
13. led 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka obývák s kuchyní plovoučka a chodba v pravo za myčkou začíná lino. Ale letos ho chceme dávat i na plovoučku...ta byla totiž velká chyba
13. led 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito
@kajalka my v tom novým domečku uvažujeme hodně o vinylu, teď ho dělají jako plovoučku na zámky a vypdá dobře a je to teplejší, jinak jsem s plovoučkou doma u nás moc spokojená.
13. led 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 já ze začátku taky, ale to se nedalo. Znamenalo by to nejezdit za rodinou a známýma... A už mi doma hrabalo. Jsem taky posera.Sama víš, že než se někam v Praze dostaneš, tak uteče spousta času. Já mám vycházky napsané jen na odpoledne. Prostě to risknu a při příchodu domů hned ke schránce :grinning: A dr by Ti určo napsal, že jsi tam byla, kdyby to bylo v rozumný čas. Tenkrát mi to nabízeli i sestry, když jsem byla na vytahování žil.. Oni to chápou, že je to na palici..
13. led 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Vojtík je šikulka! A jsem ráda, že v noci to probíhalo takhle hezky! :slight_smile:
13. led 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mercedesse My chcem do obýváku dřevo a máme ho spojenej s kuchyní. Tak přemýšlím, jestli nedat všude lino (a propos, jakej je rozdíl mezi linem a vinylem? Vždyť lino je polyvinylchlorid..?) nebo dřevo i do kuchyně nebo dřevo v obýváku a v kuchyni dlažba.
13. led 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Já už jsem si myslela, že jeto fotka z poslední "párty" a říkala jsem si, ty jo ona se převlíkla? :grinning: Vždyť jí to slušelo :grinning: Vypadáte oba pořád stejně :grinning: Hezky :grinning:
13. led 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mercedesse my jsme hrozní ničitelé...nechce se mi o to starat... v ložnici a dětském pokoji je koberec a v chodbách lino...nedám na něj dopustit.
13. led 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka co se týče dlažby je hrozně studená. nemáme to nejdrahší lino , ale je úžasný. Není studený jak lina bejvaj a nevýjde to na balík jako třeba marmoleum. Já jsem za lino! Máme taky kk a v části obývací máme stejně pod stolkem koberet, takže chci lino všude
13. led 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jé díky. To jsou aspoň 4 roky zpátky
13. led 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek