• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@mercedesse mě z toho mrazu málem upadly uši :grinning:
13. led 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito Chi, vy máte tolik společných fotek???! Hezký! Líbí se mi jak máš všude nalakované nehtíky! Hezký barvičky a vypadá to moc dobře!!! jakej lak používáš? Já teď narazila na dermacol, ale líbí se mi jen červený z těch barev a stačí jedna vrstva a hezky schne, jinak mě všechny laky zlobí! Měla jsem gelovky, ale ten celolak hrozně rychle jde vidět, že odrůstá, rosli a teď ješt víc hrozně rychle nehty. A francie mi teď přijde, že už neletí :slight_smile:
A k linu. Když se koupí kvalitní, tak taky si myslím, že je lepší než plovoučka. My máme tedy levnější, jsme v podnájmu, ale vypadá výborně.. A údržba zamést a vytřít :wink:
13. led 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko A je lino teplý na omak? Nebo spíš na ošlap? Nechcem podlahovku.
13. led 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka no teď právě dělají vinylovou podlahu na stejným principu jako plovoučku, jsou to takový desky, který se zacvakávají na zámky, ale prý je to teplejší než plovoučka. Je to normálně tvrdý a nepoškrábe se to. Viděli jsme to zatím v Bauhausu, ještě juknu na net, jestli to najdu. :wink:
13. led 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d mamko tys neměla čepku? :slight_smile:
13. led 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka Jak, které. v krámu Vám poradí. já se přiznám, že jsme šli i po ceně hlavně. Jak jsme v podnájmu, tak jsme nechtěli moc drahé, ale tohle je teplejší než co jsme měli předtím. Vytopili jsme nás a lino se prostě stáhlo a dalo nové. Kdyby byla plovoučka a třeba i ze dřeva, tak nás trefí.Dřevo je neuvěřitelně drahé. A do vlastního nevím co bych dala.. Ten vinil je také moc hezký! Dělají krásné barvy. A cenové to vyjde nastejno.
13. led 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko frčím si na Dermacolu, co se všeho týče. Dělá v něm tchýně, tak má na nákup dost dobrý slevy.
Jinak společných fotek máme úplně hafo.... :slight_smile: ráda fotím a ráda si fotky prohlížím :wink:
Myslím, že o tom silvestru jde vidět , že jsem ještě štíhlá. Pak najdu fotky, jak jsem vypadala, když jsem ulovila toho mého broučka
13. led 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
proč jsem to psala chudince mercedesce? :grinning:
@kotito mamko neměla no :grinning: tentokrát ne a zalitovala jsem :grinning:
13. led 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko hlavně na tom linu co máme my nepoznáš pokud si neklekneš a neošaháš, že to nejsou dřevěné desky. jsou tam hrbolky a důvěryhodné suky. a co se týče pokládky...tak o proti plovoučce a bordelu z pilin je to 100 a 1
13. led 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d teda! Seš zlobidlo :wink:
13. led 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já místo kajalce kaijko :slight_smile:
už to zase začíná :slight_smile:
13. led 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jsem :-/ ani ne zlobilo, jak hloupá...ty moej odstátý uši to vždycky schytaj jako první :D
13. led 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d já trpím hrozně na žgraně :slight_smile:
13. led 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jinak co se týče gelovek měla jsem je dávno a moc nic. Mám svoje nehty pěkný a když jsem v práci řekla, že nejsou nalakované, ale že to jsou gelovky, nikdo po tom nepátral a nenutil mě si je odlakovávat :sunglasses:
13. led 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito obojí je citlivý...chápu :slight_smile:)) krásný fotečky :slight_smile: koukala jsem do albíčka a fakt super :slight_smile:
13. led 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d díky :slight_smile:
13. led 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta potvůrka dnes děsně kope :-/
13. led 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d závidím ti
13. led 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito taky bude...nicméně směrem do močáku by si to prcinka naše mohla odpustit :grinning:
13. led 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d to už cítíš jako kopanečky? Jde to vidět nebo cítit na bříšku, když tam dáš ručku? Já mám jen to lehtání .-) Kdy, že máš TP?

@kotito A ten lak se Ti během práce neloupal? V kuchyni se i hodně mácháš ve vodě. Dáváš na tu barvičku ještě průhledný?
13. led 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko ne citím jen jako by mě někdo nakopl do močáku...jinak není nic vidět :slight_smile:) TP mám 13. 6. :slight_smile: u mě se ty bublinky taky každý den zesilovaly :slight_smile:
13. led 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko do práce jsem dávala fixátor. No někdy jsem měla strach, že někde kousek laku najdou, ale nikdy nic :slight_smile:
naštěstí :sunglasses:
13. led 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
omáčka hotová :slight_smile: jdu vytáhnout rýži z peřin a jde se dlabat :grinning:
13. led 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d tak to jsme od sebe, nebo my, mrňouskové :slight_smile: od sebe 9dní. Už to chci taky. Zní to divně, že chci kopanec do močáku :grinning: Ale chci :slight_smile:
Ať už je pátek! Ten měsíc je teď nějaký delší než normálně :grinning:
13. led 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dávají Město andělů. Já to nikdy neviděla, ale ten začátek už mi vhání slzy do očí ....
13. led 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko no já mám z prenatalu, že budeme rodit nejdřív 20. 6. takže možná nakonec budeme zároveň...já ji tak cítím od minulého týdne, jak mi brali tu plodovou vodu...:slight_smile: chápu tě :slight_smile:) ale taky prdolátko ucítíš, neboj :slight_smile:
13. led 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ufff. Právě jsem pověsila pračku ponožek. To je po mytí wc asi další moje nejneoblíbenější činnost.
13. led 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko nekoukej na to! :grinning:
13. led 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajalka no tak mě mytí WC nevadí, ale nenávidím věšení ponožek, či spoďárů anebo pak to skládání :-/
13. led 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajalka Páruješ je hned na sušák? :grinning: Já jo, a hodně lidí se mi diví :grinning: Ale podle mě je pak skládání rychlejší. No skládání, balení :grinning:

@m_d Já jsem ráda za šimrání, ale jsem nedočkavá a už chci zase víc :grinning:
13. led 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek