• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kaijko cháápu, já taky :slight_smile:))
13. led 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Tak na to mám bezva vychytávku :grinning: Když jsem jednou párovala asi 2hodiny, naprdla jsem se, všechny fusekle jsem vyhodila a mužovi jsem koupila 15 párů úplně stejnejch ponožek a sobě 10 párů, ale jiný barvy. Takže nepáruju, každá jde ke každý. Ušetří to hromady času :sunglasses:
13. led 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kajalka Máme ve směs taky hodně stejných :grinning:
13. led 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko ten film miluji to se musim kouknout :slight_smile:
13. led 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko
@m_d
neprovokujte s kopanečkama a šimráním :slight_smile:
Miluju praní a všechno s hadříkama společné ,ponožky taky rovnou páruju . Wc mi teď docela vadí...hlavně chemie
13. led 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrin11 taky ho miluju, ale koukat nemůžu.mají přijet naši a mamka by mi nevěřila, že řvu kvůli filmu a už by byl výslech co se děje :sunglasses:
13. led 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito tak promiiin :slight_smile: ale tak taky se dočkáš :slight_smile:)
13. led 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajalka @antymania666 @mercedesse My jsme na tom podobně jako marcedesse, taky tak 2x týdně. Já teda chuť nemám vůbec, ale manžel má zase chuť pořád, tak se snažíme o nějaký kompromis. Prý mě sice chápe, ale myslel si, že stejně jako přítelkyně/manželky jeho kamarádů budu nadržená :grinning: Nesnáším větu, kluci říkali...:-P :grinning:
13. led 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jo to si asi musime ještě počkat na šimrani si vždy řikam že by už a co zabublaji střeva a je to :grinning:
13. led 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky znáte takovej ten kolotoč na fusakle? Je to takovej malej věšáček s kolíčkama...nacvakáš na ně fusakle a někam pověsíš za háček . ušetří to čas a místo.
13. led 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak se tady vykládá o milovaní tepe mi v pipce....to už je fakt jako mazec :sunglasses:
13. led 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajalka Ponožky si páruje manžel sám. Odmítla jsem to dělat, takže mu jen vždycky vysypu koš ponožek na noťas, aby mu překážely a musel se jim věnovat. :slight_smile:
13. led 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliska_z dobrá taktika :wink:
13. led 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Taky ještě žádné bblikny ani kopanečky necítím. Však je ještě čas :slight_smile: Určitě se všechny dočkáme a ještě budeme skuhrat, že by mohly být jemnější :slight_smile:
13. led 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliska_z ta my to mame tak 2x do mesice heheh. jeste ze je manzel chapavy
13. led 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliska_z jasně, že jo. Ale když já se nemůžu dočkat :sunglasses:
13. led 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eliska_z jo tak mě to nepomohlo...dala jsem mu tam trenýrny a on je jen odložil dozadu :-/ už tam má troje :grinning:
13. led 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliska_z ja teda sem tam uz citim bublani a takove jakoby tiky..takze pohoda. je to sem tam,spis navecer ale je to
13. led 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no ohledně mazlinkovani u nas žadna změna řekla bych že jsem po chuti a ja ho upozornovala už na začatku že mužem a že to prospiva tělu a je to dobre pro psychicky vyvoj mě i ditěte no trošku jsme ze začatku polevily protože jsem jednou zašpinila ale pak už dobry
13. led 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to tady ohledně sexu teda rapidně zvyšuju průměr :grinning: Už jsem dokonce zašla tak daleko, že mu chodím do hospody pro pivo do džbánku a doufám, že se utumlá pivem a mě nechá bejt :grinning: Zatím to moc nefunguje :angry:
Když jsem mu řekla, že jsme v tom, tak se na chvíli zamyslel a pak řekl " a kdy ti narostou prsa?" A to mám teď Déčka. Čuňas jeden :grinning:
13. led 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
13. led 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Jééé,,Ty mi dáváš!!! :grinning: Ty už toho Vojtíka znásilni! :grinning:
Kámoška neměla sex celé těhu :astonished: Ale s tím já se nesmířím. Někoho to prý bolí! Tak já to chci aspoň zjistit jestli mě to bolí a pak se s tím smířím, že nic :slight_smile: On ten můj šmudla je míň na sex než já. I takový se mezi chlapama najdou, bohužel :frowning2: :grinning:
13. led 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajalka Koukám, že máš doma poklad :slight_smile: To bych asi taky zkusila všechno :grinning:
@m_d To zkoušel na začátku, shrnul to a nechal ležet. Ale já se nedala a zase mu to nahrnula zpátky a znovu a znovu :slight_smile: Až rezignoval :slight_smile:
13. led 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka Já nikdy takovýho chlapa neměla a po pravdě závidím :grinning:
13. led 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko ten můj je taky menší náruživec než já. Dnes jsem mu vysvětlovala, že se musí pipka trénovat na porod, že pokud bude pořád odpočívat, bude málo pružná...na to trošku zareagoval, tak si myslím, že tu večer budete chvilku beze mě :slight_smile:
to jsem, ale kecka :sunglasses:
13. led 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@eliska_z když si vojtík oblečení neuklízí narvu mu ho do skříně..pěkně ho tím zmačkám, a až něco hledá zuří vyháže skřín a přeskládá. Praktikujem to docela často :slight_smile:
13. led 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito A nemusí se trénovat? :grinning: Vždyť se tady mluví o Epinu a tak, to je maličko na stejné bázy :grinning: U nás tohle nepomůže jdeme tím císařem, kurňa :grinning: Když já nesnáším výmluvy na tohle téma a když si na ně vzpomenu, tak mě přejde chuť. A přitom jsem pořád tak sexy :grinning: I holky byli unešené z mých prsou :grinning: Že vypadají dobře v úzkém tričku a sama cítím, že jsou i pevnější :grinning:
13. led 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Taky dobrý systém, bohužel u nás by nezabral. Nějakou dobu jsem nežehlila o on si bral trička zmačkaná přímo z hromádky k žehlení. Oblečení mu raději uklízím, alespoň vím, kde co má, když se mě na to skoro denně ptá :grinning: ale ty ponožky jsou moc :slight_smile:
13. led 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Tak to já mu vždycky dám složené oblečení před skříň, takže ho prostě musí vzít do ruky a pak už ho uklidí když ho drží:grinning: Dřív jsem složené oblečení dávala na stůl nebo na židli a to tam leželo skoro týden:slight_smile: Má nová metoda se osvědčila:grinning:
13. led 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko to já se extra sexy necítím, ale třeba pak nebudu mít takovej nedostatek omaňování :slight_smile:
13. led 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek