• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@m_d koukala si na ty stránky? Líbí se ti?
13. led 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak já říkám pořád: No, není to jednoduchý s tima našima pipinama :grinning:
13. led 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko no hlavně já říkám, že pipiny vládnou světu :grinning: dobrý příklad je Trójská válka :grinning: takový masakr kvůli pipině :grinning:
13. led 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
chi, od pipin jsme skočili ke špenátu a globálnímu oteplování :grinning:
13. led 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito jj koukala :slight_smile: už mám zas navybíráno :slight_smile: ale musím se krotit :slight_smile:)
13. led 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Já sem tak nějak byla pevně přesvědčená, že když se něco zkoumá, tak odborníky a několikrát se ujistí ve správném výsledku než to pustí do světa.. Takže ono je asi fakt nejlepší když si člověk udělá názor sám podle nějakého svého nejlepšího vědomí a svědomí:slight_smile:
13. led 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marcelka287 To je jak s vejcema, taky se sekli s obsahem cholesterolu.
13. led 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajalka jakože je ho tam míň? To jsem neslyšela:slight_smile:
13. led 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 Kočko, teď si nejsem jistá naším nejlepším vědomím a svědomím :grinning:
13. led 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 No jejda že! A hlavně, že není pro lidský tělo škodlivý. Ještě si pamatuju časy, že se doporučovalo 1 vejce týdně. Pak se to omezilo na 1 denně a dnes už je to fuk. Ono vůbec s cholesterolem je to takový složitý.
13. led 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko To máš pravdu:grinning: teď jsme asi dost zhormonovany:grinning:

@kajalka a já si pamatuji jak nás učili ve škole že existuje hodný a zlý cholesterol a že v jídle je většinou ten zlý:slight_smile: To jsou věci.. já se tady s Vámi ještě na starý kolena něčemu přiučim:grinning:
13. led 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 jj HDL a LDL :slight_smile:)))
13. led 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito jojo...cumlíčky jsou úžasné...já tam studuju to povlečení a mantinely do postýlek :slight_smile:
13. led 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Jůůů, a cos nakoupila ještě? Se začínám cítit trapně, že ještě nic nemám :frowning2: Aspoň nějaký neutrální hadříky..
http://www.maminkam.cz/vybavicka-pro-miminko
mě to přijde málo :grinning:
13. led 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jé děkuju za seznam. Máme takové ty kosmetické věcičky, manikůru, žíněčky, plenky. Dám to do albíčka
13. led 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko My taky ještě nic moc nemáme:slight_smile: mě to přijde pořád brzy:slight_smile: ale holky tady vždycky strašně lákají:grinning:
13. led 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Jsem zvědavá! :slight_smile:
Holky jak/kde máte v plánu koupat mimíse?
13. led 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké odpoledne! :slight_smile: Tak já teda necítím ještě ani motýlky, ani bublinky... zatím se jenom těším. :slight_smile:
Holky, já to máte s přibíráním? Já budu zítra začínat 18. týden a už mám nahoře 6 kg. Tak jsem zvědavá, kam až se vyšplhám. :slight_smile:
13. led 2013 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Taky nic nemáme, jen dudlíka, co jsme dostali jako svatební dar a slíbené půjčení monitoru dechu od sestřenky. Pořád mám pocit, že je brzo :slight_smile:
Koupat budeme asi v nějaké vaničce, nebo pak vymyslíme něco se sprcháčem. Vanu nemáme, sprcháč je jen vykachličkovaná minimístnůstka se sprchou a umyvadlo je maličké.
13. led 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endorfinka Přibírání nějak nic moc. Za poslední měsíc jsem nabrala 400g a doktorku to moc nepotěšilo. Přitom jsem nezvracela, ani neměla jiné obtíže, jen stres. Celkově mám cca 4 kila nahoře, ale pořád je to o 3 méně, než loni na jaře...
13. led 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endorfinka Ahojky, já mám taky 6kg nahoře :astonished:
13. led 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endorfinka já od začátku shodila 6kg...ale teď jsem měla 300g navíc :slight_smile: nicméně já byla vyžraný prasátko předtím, takže malá asi čerpá z mých zásob :slight_smile:)
13. led 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My zatím taky nic.. a asi se k tomu ani hned tak nedostaneme. Teď máme v plánu řešit bydlení, tak doufám, že nám pak na nákup na miminko zůstane jak čas, tak nějaké prostředky. :slight_smile: Jinak máme akorát slíbeno od spousty lidí v okolí - ale vlastně nevím, co všechno, tak se taky s ničím nedá moc počítat. :slight_smile:
@kaijko díky za odkaz! Něco takového se bude určitě hodit.
13. led 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endorfinka Já mám nahoře jen kilo..
@kaijko Ve vaničce. myslela jsem že vaně, ale je fakt, že by se tam muselo napustit spoustu vody a to je zbytečné, takže nějakou vaničku pořídíme:slight_smile:
13. led 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287Já u jedné holčiny tady viděla, že se do vany dá taková hrazdička. Zabrání k napuštění celé vany :grinning: A zároveň psala, že se jí takhle koupe nejlíp. Asi si jí pořídím a taky nějaké lehátko. Vanička bude asi pak těžká na vylití vody po koupání. A přítel dělá do noci nebo rána a ten mi nepomůže..
13. led 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endorfinka no ja mam 3.5 kilo po dnešnim važeni nahoře sama nevim jestli je to dost nebo malo hlavně abych neměla hlad je moje kredo :grinning:
13. led 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko mám to v albíčku tu přehradu. Teď jí někdo prodával za 300kč
Tak to já jsem si užila nevolnosti - a ani jsem to neměla s tím bonusem ztráty pár kilo. :slight_smile:
Já jsem právě otěhotněla na své maximální životní váze, tak mám trošku strach, co to bude dělat. Mám obavy hlavně i z praskání kůže, to mám už strie z období puberty, když jsem rychleji vyrostla.
@kaijko já taky chci tu hrazdičku :slight_smile:
13. led 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek