• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@marcelka287 Už jsem to našla
13. led 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko u nás asi vanička, ještě jsem to nezkoumala. :slight_smile: Ale vany bych se bála kvůli bolesti zad. Kamarádka koupala ve vaničce, a pak vodu nabrala 2x kbelíkem (tím ji tam i nalívala) a zbytek už vylila. Koupala tak v kuchyni kousek od dřezu.
13. led 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko manžel taky dělá dvanáctky, ale zase si říkám že s tou vaničkou je lepší manipulace a určitě se v ní bude i lépe mýt, než se ohybat do vany.. Ale nevěděla jsem o hrazdičce, prozkoumám:slight_smile:
jakou hrazdičku ja nevim :confused:
@endorfinka tak mazat, mazat a mazat...já taky tak otěhotněla...a jak jsem říkala, spoustu jsem toho vyzvracela, tak uvidíme jak to půjde dál...:slight_smile:
@kaijko teda chtěla napsat, že manžel taky chodí ráno nebo večer:grinning: aha, zajimavé a to tam ta voda fakt neproteče?:slight_smile:
13. led 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 Já nevím :grinning: Snad néé :grinning:
13. led 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já od minulé kontroly zase zhubla. Takže od začátku těhu -5kg . Malá má taky z čeho brát, zásob mám spoustu. Jen doktorka bude bručet
13. led 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. led 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d to jsem právě doufala, že díky tomu třeba méně přiberu, ale vypadá to, že ne... :slight_smile:
Kdybych já se k tomu mazání aspoň donutila. A třeba si někde přečetla, že to pomáhá. Ale co jsem četla, tak v recenzích na různé krémy jedna holka napíše, že super a nemá ani jednu strii a druhá, že mazala už před otěhotněním x krát denně a břicho má jak pavučinu.. Tak se sama sebe přesvědčuju, že je to stejně genetika a nijak to nezměním. Takový jsem já lenoch! :grinning:
13. led 2013 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@endorfinka noo ano je to genetika, to je pravda :-/...nicméně třeba se to alespoň zmírní :slight_smile:
13. led 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d jmenuje se to Přehrada do vany a teď je nová v akci za necelých 500kč
13. led 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@endorfinka A nebo tak. když mě se na linku nevejde (nebylo by to ideální, i když není maličká) a jídelní stůl nemáme.. Máme 2kk a nějak se sem nehodí. Časem se chceme odstěhovat, chceme vlastní, ale je problém s hypotékou.. Jinak byt máme docela velký, teda hlavně ložnici..Já to beru, tak že koupat určo bude rád přítel, takže 15dní co má volno bude on a já dalších 15dní, tak snad to záda dají :grinning:
A musíš mazat. Já mám taky strie po tom jak jsem hubnula a tloustla, ale teď zatím žádná nová. Taky jsem otěhotněla v mé max váze..
13. led 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko existuje takový držák na vanu-šupneš do něj vaničku a nehrbíš se, ale nevím jak se to jmenuje. Má to sousedka od našich tak se jí můžu zeptat
13. led 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito za 500kč je to super, já jí našla za 900kč. Jéé, krásný věcičky v albíčku :slight_smile:
13. led 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko wéwéwéw.euroforce.cz/prehrada-do-vany-0218.html?slkod=DJ15FCBDIJKL#utm_medium=cpc&utm_source=zbozi_cz

je u toho i pěkné videjko
13. led 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko Bráchu jsme koupali ve vaničce postavené na dvě židle. Voda se tam nalévala kbelíkem a vylévala se taky postupně. Koupání jsem zvládala i já, a to mi v té době bylo 12 let.
13. led 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Jéé, takový hodný miminko :grinning:
13. led 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliska_z teď jsou vaničky i s výpustí. V kaufu jsme jí viděli za necelé dvě stovky
13. led 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko kdo ví jak dlouho to natáčeli :slight_smile:
13. led 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliska_z A bylo všude pěkně nacákáno od toho kbelíku .-D To si pamatuji i já. Máma dala 4 děti ve vaně, tak to taky zkusím:slight_smile:
13. led 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko a dokonce jsem někde četla, že to jde i do rohovek.ne teda do těch největších...
13. led 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito my máme klasickou vanu. Líbí se mi to pro starší děti, když se rády cákají a nemusíš napouštět celou vanu. A když se to koupí ve slevě, tak je to super.
13. led 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko taky se mi to líbí, alevně, když jsem koupávala malou neteř musela jsem jí pořád držet za ramínko. prcka jí klouzala, tady si myslím, že se muže drobek zapřít nožkama a pěkně se opřít, ale hlídat malou bude stejně :slight_smile:
13. led 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Díky za tip, to jsem nevěděla. Mrknu na to.
@kaijko Ani ne, nikdy tam nebylo tolik vody, aby se dalo hodně vycákat. :slight_smile: Vanu bohužel nemáme, ale třeba někdy budou penízky na rekonstrukci koupelny a pořídíme ji. Určitě je v plánu :slight_smile:
13. led 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Už bych to nejradši koupila a spoustu dalších věcí :grinning: Ale dohodli jsme se, že pomaličku budeme pořizovat po páteční kontrole :slight_smile: Ty plínky jsou hezoučký. Na kolik vyšla jedna? Vůbec nemám představu kolik stojí.
13. led 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska_z @kaijko ta kamarádka taky koupala s pomocí židlí. Ale je pravda, že mají v kuchyni dlažbu, takže když to cáklo ven, tak to nebyl takový problém. :slight_smile: Asi hodně záleží i na tom, jak je ten, co koupe, vysoký, já mám 176 cm, tak ty záda beru v potaz. :slight_smile:

@kaijko my budeme teď to bydlení teprve řešit, konečně máme něco vybráno, ale taky bude záležet na hypotéce a všem okolo a i když to klapne, tak ještě nemám vůbec potuchy, jak by to u nás vypadalo, tak se pak necháme překvapit, kde vlastně budeme koupat. :slight_smile:
13. led 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliska_z Mě se líbí jak jsi psala, že máte vykachličkováno. Líbí se mi takový ty sprcháče co nejsou koupený jako "rakev" Ty moderní... Brácha má třeba klasický sprcháč, ale má to dole zvýšený a tam se můžou prckové cákat. je to jako vanička. To je taky fajn..
13. led 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Kdyby se dal odtok ucpat, tak by to bylo v pohodě, má to jednu řádku cihel u vchodu, aby voda nevytékala. Ale třeba něco na ten odtok najdeme.
13. led 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito já měla vaničku normálně na skříňce vedle přebalováku, pod tím projistotu osušku a nikdy se moc nenacákalo. Normálně ji přítel vždycky vynesl celou vylejt do vany. V pokoji je koberec a v pohodě, nalito nebylo. Takže to teď udělám taky tak, stejně je to na chvilku a pak zase prtě vykoupu v normálně trochu napuštěný vaně.
13. led 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek