• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kaijko no právě, snažila jsem se projít diskuze...očkovat, neočkovat a čím :grinning: no masakr :slight_smile:))) stejně to bude nakonec jen na mě :slight_smile:
2. pro 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d jéé, já tam taky koukala.. ty bláho některý matky jsou hodně ostrý na toto téma.. Abych pravdu řekla, tak tomu vůbec nerozumím a zakázala jsem si to vygooglovat.. Zeptám přímo doktora a popřípadě mých "normálních" kamarádek :grinning: Do těhle diskuzí se až bojím :grinning:
To mě stačí tady někdy číst jak se matky spolu baví :grinning: Některá něco napíše a další jí daj pěkný kapky :grinning:
Tohle jsem zažila na diskuzi o koťatech, joo, kočičí diskuze :grinning: a jak se tam do mě pustili :grinning: A přesně tam jedna paní napsala: ještě, že neřešíme mimina a očkování :grinning:
2. pro 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko ano ano, já se moc nikde radši nevyjadřuji :slight_smile: včera jsem tu četla diskuzi o vodě, jestli stačí z Brity, nebo kojenecká, či převařená :grinning: nooo občas si říkám, sranda musí bejt! :grinning: nebo hysterie kolem kojení mě taky "dojímá" :-/ když to nejde, tak to nejde a nebudu tu maminu přece pranýřovat :frowning2: noo jak říkám, beru koníka s velkým nadhledem :slight_smile:
2. pro 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d To ani nijak jinak nejde :grinning: Další téma, kojení :grinning: Nejhorší je, že si to některý vezmou tak, že stresem to mlíko ztratí.. Ale jak říkáš, když to nejde, tak co? A ty komentáře: Jsi se snažila málo :grinning: Nechápu.. na tohle třeba kamarádka narazila u doktorky a pak i to, že nedává Nutrilon, ale Sunar.. vždyť skoro všichni jsme na něm vyrostli :grinning: Některý lidi si neuvědomí jak dokážou i ublížit a nebo vyděsit..
Mrklas na net co teď všechno nesmíme jíst :grinning:
2. pro 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli muzu nazor za me, tak to neni na denni jezdeni..do nakupaku klidne, na cestu autem taky, dojet tam musis :grinning:, ale mit ho denne treba misto postylky ve vajicku je asi spatne. Hlavne zadicka potrebuji jinou polohu, prestoze detem se v utemovan pozici libi hodne. Dcera rvala ve vajicku az ke konci, uz ji nebylo pohodlny, navic se v nem silene potila. Zmenou na autosedacku se ji rozsiril obzor a desne ji zaclo bavit cestovat :wink:.
A s tim ockovanim to je strasne tezky..ono v momente, kdy ti teda tvymu diteti hodne ublizi prave ockovani, pak jednas uplne jinak. Jeste pred narozenim dcery jsem byla prevedcena o tom, ze doktorka poradi, pomuze a jedna v nejlepsim duchu...omyl. Neni to jen osobou, je to podle me vetsina doktoru, ktery pohltil byznys a vidina bodu/penez...to je ale na dlouhy vypraveni :frowning2:.
2. pro 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jo, první den, co jsem věděla že jsem těhotná, jsem to zkoušela vykoumat...pro přečtení dvou článků jsem to zabalila :grinning: a zkrátila to na seznam, co vlastně můžu :grinning: nakonec opět zvítězil selský rozum....jím vše na co mám chuť a co mi chutná, v podstatě jediná věc, které se snažím vyvarovat je laktoza kravského mléka, protože manžel má na ni silnou alergii, tak abych to nezpůsobila tomu malému :slight_smile: ale když se to tak vezme, tak protože kupujeme mlíka, jogurty, smetany, tvarohy bezlaktozove, tak se nemusím ani moc snažit. I když taky to nijak extra nepřeháním, když jsem na cestě v práci, tak se stavím a dám si kafe v McCafé, a aby malej nebyl kofeinová veverka, tak latté :grinning:
jinak taky říkám, mamka mě nechala naočkovat, nekojila mě (neměla mlíko) a vyrostla jsem na Sunaru a je ze mě ženská, jak má být :grinning: taťka mě nechal jíst slepičince u tety na zahradě, do hlavy jsem se mrskla milionkrát :grinning: a tak nějak chci vychovávat i naše dítě :slight_smile:
2. pro 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xmalij děkujeme, zkušená mamina se nám tu hodí :slight_smile: děkujeme za radu s vajíčkem :slight_smile: musím to říct manželovi, protože ten když to slyšel už přemýšlel, jak budeme všude dělat zastávky a dáme malýho do kočárku a budeme hodinku jezdit atd :grinning: no prostě chlap :slight_smile:))) a s tím očkováním, ano každý na to máme názor, každý máme možnost volby :slight_smile:
2. pro 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Přesně :grinning: Jak píšeš, já taky nebyla kojená a je ze mě holka krev a mlíko :grinning: A co jsme všechno na zahradě strčili do pusy :grinning:
Já třeba nechápu ty antibakteriální ubrousky, bezdotykové dávkovače na mýdlo...Dítě si přece musí vypěstovat nějakou imunitu..
2. pro 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko i můj názor...zase ale si říkám, teď mluvím tak, za půl roku třeba budu vidět vše jinak :slight_smile: až se mi mozek zalije mateřskými hormony, tak uvidíme :grinning:
2. pro 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d ono si to vsechno casem sedne a prestanes resit, presne jak pisete..selsky rozum vitezi :wink:.
. A co slycham u druhych deti, tak jde stranu vsechno, hlavne, ze spi a je v klidu :sunglasses:.
Historka me pobavila :wink: pri predstave jak manzel houpe na benzince a stopuje cas. My jezdime pravidelne do Italie, cesta tam 8 hod a jeli jsme durch s vajickem, hlavne to prejet co nejrychleji a nestavet casto..takze kojeni i obcas za jizdy ve vajicku a prebalit byly nase mini zastavky. Ted uz to nejde, mala musi behat, tak naopak stavime casto.
2. pro 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 na ty tabulky vubec neverim :slight_smile: me to teda nevychazi ani u prvni dcery ,jak ktera ...je to vzdycky 50 na 50 :grinning:
Kocarek mam vybrany uz dlouho :grinning: jinak to neresim a jeste ho urcite kupovat nebudu nejdrive tak v 6-7 mesici :slight_smile: Snad se to neotahne a utece to jako voda ....
2. pro 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmalij super, musím mu to dát přečíst :slight_smile:) protože on někdy něco řeší až moc :grinning:
2. pro 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmalij me to taky prave vyslo u dcery a ted pokazde se to houpe ,muzu to zkusit desetkrat ...roztocit prstynek a zase se zacne houpat a pred tim presne opacne .-) Je to strasne zvlastni a hlava mi nebere cim to muze byt :slight_smile:
2. pro 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d jo sodu jsme zkousela ,ja to teda vubec neznala ,ale poradila mi to kamaradka a opravdu se na ni pena jako u piva udelala :slight_smile: zatim to vypada teda na chlapecka
2. pro 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyda sakraaa mě lákáš, škoda že večerka je zavřená :grinning: no nic musím to vydržet do zítřka :grinning:
2. pro 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Hormony :grinning: Já už teď bulím skoro i u reklamy :grinning: A jsem celkově nějak citlivá. Jééé, a pak budeme zblblí ještě víc :grinning:
2. pro 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko :slight_smile:))))) já jsem citlivka i bez těhotenství, takže teď si objednávám v restauraci jídlo a rozbrečím se jak mimino :grinning: a tomu velice podobné akce zažívám každý den :slight_smile:)) budu muset si koupit voděodolnou řasenku :grinning:
2. pro 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nic holky dobrou ,ja uz valim spat :slight_smile:)
2. pro 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d ještě, že jsem na PN :grinning: Dělám jinak servírku :grinning: Kdyby se mi takhle někdo rozbrečel u objednávky, tak já bych snad začla taky :grinning:
2. pro 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko :slight_smile:)))))) alespoň bys mě pochopila :slight_smile:))))
2. pro 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Ani mi neříkej o bulení:slight_smile: Já teď brečím taky skoro naprosto u všeho, všechno mě dojímá:grinning: Vůbec nechápu jak je to možné a tuhle mi jedna maminka napsala něco v tom smyslu že je 16 měsíců po porodu a že jí to nepřešlo, tak se mám na co těšit:grinning:
2. pro 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky
Se k Vám vmáčknu :grinning:
Dneska bychom měli být 7+6 termín 15.7.2013
Zítra jdeme k paní doktorce ta nám to upřesní a snad bude vidět i srdíčko.
:slight_smile:
Všem budoucím maminkám moc gratuluju
2. pro 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 Moje známá mi tvrdí, že jí to ještě do teď nepřešlo :grinning: A to má 10ti letou dceru :grinning:
2. pro 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito Ahojky, vítej, a taky gratuluju!!!!!! :slight_smile:
2. pro 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito vítej mezi náma a gratuluji :slight_smile:
2. pro 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Vítej:slight_smile:
@kaijko Tak to je super:grinning:
2. pro 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
A holky, nevim jestli je to mozny ale myslim si ze uz mam male brisko:slight_smile: ze predu to poznat nejni jestli jsem se zrovna prejedla nebo jestli je to mimi, ale z boku t poznat je:slight_smile: prijde mi ze kdyz jsem hodne najedena, tak mam to bricho zakulaceny rovnomerne. No a to tehotensky bricho mi prijde ze proste jakoby v te horni casti (pod pupikem) se najednou zlomi:slight_smile: jsem asi blazen co:grinning:
2. pro 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyda jo presne :wink:, chvili dokola,chvili rovne...taky jsem zmatena, nebyt na ult., tak si myslim, ze tam jsou dve :grinning: :grinning:
2. pro 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d tak to jsem teda nikdy neslyšela :unamused: mě to příjde jako nesmysl!já jsem to te da nikdy neřešila a malá krásně vyrostla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. pro 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no můj názor je vyslechnout názory a rady,ale udělat si to tak jak já si myslím že je to nejlepší a hlavně používat vlasní hlavu :slight_smile: Přesně každej vám řekne něco jinýho!Př:naše Dr.mi říkala koupejte malou před večeří aby vám pak nezvracela.Malá při koupání řvala jak tur takže jsme si to ani jedna neužívala tak jsem jí skusila koupat po večeři a to byla pohoda nikdy se nepoblila a halvně si koupel vždycky užila :slight_smile: Jo a s kojením já jsem třeba nekojila prostě jsem neměla mléko ze začátku jsem si připadala jako nejhorší matka na světě protože podle jedné paní doktorky kojit může každá žena
akterá nekojí není dobrá matka doslova.Podržela mě dětská Dr,když to nejde tak to nejde hlavně se nestrsujte!Malá vyrostla na nutrilonu a sunaru a je to zdravá h olčička která neměla nikdy žádní vážnější zdravotní potíže žádné alergie a pod.
A očkování: já jsem teda pro očkování!
3. pro 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek