• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Ahoj, zvaž prosím umístění fotek odhalujících pohlaví tvého dítěte z důvodu Vašeho soukromí. Takové fotky jsou indexovány prohlížeči a tudíž i volně stažitelné.”
13. led 2013 v 16:16 • mercedesse
@mercedesse to je krásný žabáček.... i pokakánek :slight_smile:
13. led 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse teď mi přišla MMS od švici. šupnu vám ji sem :slight_smile:
13. led 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko 4 na tuším 200kč
13. led 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito čekala jsem, že budou dražší.
@mercedesse :grinning:
13. led 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko
wéwéwé.nejbaby.cz/ však mrkni taky.je tam i vyzvednutí v Praze. Řekla bych že ve většině jsou nejlevnější co jsem kde našla
13. led 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito super, já mám tu uloženku za barákem.. Ráda nakupuji s osobním odběrem. Hodně nakupuji i na mallu, to mám taky blizoučko. Tak jsou taky na ledacos dobré ceny. Ušetří se dost za poštovné... Mrknu na ty stránky. Děkuji
13. led 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko super! Doufám, že z toho obchudku budeš nadšená stejně jako já
13. led 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Už koukám a potřebuji vědět co tam to naše zlatíčko má :grinning: Ať už můžu něco objednat :grinning: Už to,ale vidím..Nakoupím na to co nám řekne a až toho budu mít dost, tak řelne že se spletl :grinning:
Už u Vás byli rodiče?
13. led 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jojo byli. Dostala jsem novou halenku , hafo ovoce, hafo kompotů, utopence misku číny, co umí jen taťulda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
už jsem jí zpracovala :sunglasses:
Neboj technika už je tak pokročilá, že se nespletou. Jedině, že by měl pindíka přilepeného. Jsi o měsíc dýl těhotná než já tak to musí jít vidět nádherně, když i mi jsme toho jejího pipiňáka, tak pěkně viděli
13. led 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
princezny musí být parádnice :sunglasses:
13. led 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito To by jsi nás musela znát jako pár :grinning: My máme vždycky takový situace, že i technika je na nás krátká :grinning: Vždy, když něco vyslovím, že je super, že ještě, že tak, tak za chvilku je to jinak :grinning:
Můj gynekolog má dobrý utz, tak mu budu tedy věřit :grinning:
Jaká mms?
13. led 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko
@kotito abyste se nedivili, známý říkali i před porodem, že je to kluk a cestou ven miminku asi pindík upadnul, protože mají Nelinku, byla z toho tenkrát dost nešťastná. :wink: Já budu nakupovat až po 24tt, tak trochu kvůli pověrčivosti. A hlavně toho už budu kupovat minimum, spoustu věciček mám, jen probrat balíky na půdě.
13. led 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mercedesse já taky nechci právě spěchat s nákupem. To, že čekáme mimi je pro mě zázrak a pořád se bojím, že to tím zakřiknu..
Budeme mít celé těhu dohled 3D utz, tak si říkám, že se to snad nestane :grinning: Ale člověk nikdy neví jaké překvapení nás čeká :grinning: Ještě pochopím, že dr řekne holka a je to kluk, ale obráceně :grinning: To jí fakt ten pynďourek upadl při cestě na svět :grinning:
13. led 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko no právě že mě to taky překvapilo, na tom 3D by to fakt mělo být vidět dobře. Mě Míšu taky řekli na 100%, ale až do konce jsem měla strach, že se spletli. Teď doufám, že se to dovím ve středu. Nějak mám pořád pocit na tu holčičku, ale v podstatě je mi to jedno. Holčička by byla krásná, na kluka už mám všechny věci doma.
13. led 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky jak říkám já, hlavně ať je to zdravý :slight_smile:
13. led 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko nejde mi ta MMSka stáhnout....nenašla jsem kábl a blutu mi na notasu blbne :unamused:
13. led 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska zase nic necítím :frowning2: Jen pořád chodím čůrat :astonished:
13. led 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Přesně tak, ať je to zdravý. Manžel chce tu holku, ale prý má být taková amazonka po mě :slight_smile:

Říkám si, že s těmi barvami pro holky a kluky je to stejně divné. Proč by nemohla mít holčička modrý kočárek a kluk růžové dupačky...
13. led 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eliska_z no já se nakonec rozhodla, že ji to modré pyžamko nechám...ale každopádně kluka bych do růžové neoblekla...vadí mi to i na manželovi :slight_smile:)) a to má jen jedno růžové triko a jendu košili s růžovýma pruhama i tak se mi to nelíbí :slight_smile:))
13. led 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Já růžovou nesnáším, takže ani holčička nikdy nebude růžová. Byl to spíš jen příměr :slight_smile:
13. led 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska_z tak to jo :slight_smile:))
13. led 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska_z tak to naše bude jako cukrová vata :slight_smile:
13. led 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Mě totiž přijde že jsou jen holčičí barvy:slight_smile: ale klučičí nejsou:slight_smile: protože holka podle mě úplně v poho může nosit zelenou, hnědou, černou, modrou atd. Ale kluk v růžové teda nic moc pro mě:grinning:
13. led 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Tak pokud máš růžovou ráda, tak proč ne, nebo si myslela bílou cukrovou vatu? :grinning:
@marcelka287 Tak kluci asi nemůžou jen růžovou, ale ostatní barvy jsou pro ně v pohodě. V tomhle to mají holky jednodušší. Třeba podle mého šatníku byste nepoznali, že jsem holka :slight_smile: Červené triko vlastním jedno (byl to dárek), růřového nic, pár oranžových věcí - manžel nosí oranžovou rád, tak mi taky občas něco oranžového koupí, abychom prý ladili :slight_smile: Zato mám spoustu modrých (tunu), fialových, hnědých a černých věcí :grinning:
13. led 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eliska_z tak to já růžovou miluju. růžová a fialová barva převládá u mě šatníku. Nosila jsem i růžovou ofinu :slight_smile:
maličká nebude mít jen růžovou, ale i fialovou a bílou :slight_smile: ale ostatních barviček se taky nebráním...
13. led 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska_z Jj to máš asi pravdu, že jen ta růžová:slight_smile: tak mě růžová nevadí, ale nelíbí se mi když maminky oblékají holčičku jen do růžové a chlapečka jen do modré:slight_smile:
13. led 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito To budeš mít takovou správnou holčičku :slight_smile: Já budu asi mít amazonku :grinning: Zrovna včera jsem koukala na kočárky a manžel prohlásil, že ten jeden modrý je pěkný. Názor nezměnil, ani když jsem mu řekla, že přece chce holčičku. Takže dost možná budeme mít modrý kočárek pro holku - pokud se teda splní manželovo přání :slight_smile:
13. led 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ach jo holky, zítra zase do práce :-/
13. led 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.novinky.cz/zena/zdravi/289248-potraviny-take-podlehaji-mode.html nemluvily jsme o tom tady dnes? Jak se všechno mění atd?? :grinning:
13. led 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek