• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@m_d Poprvé v životě jsem ráda, že mám neschopenku a zítra se budu válet doma :slight_smile: Ačkoli i dnes jsem chtěla jen odpočívat a nedalo mi to, abych neudělala alespoň něco. :grinning:
13. led 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska_z já se zatím držím, i když mě to neba :slight_smile:)
13. led 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak se vlastně počítá nemocenská?
13. led 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Máš na netu kalkulačky. A myslím, že je to 60%
Co mi budeme nakonec jíst? :grinning:
13. led 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d http://www.mesec.cz/kalkulacky/nemocenske-nahrada-mzdy-2013/ jestli mi to někdo vysvětlí budu ráda. Vůbec netuším kolik dostanu
13. led 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Růžová je krááásná barva, když se dobře sladí... Já už to vidím, že taky budeme mít růžovku. Ale samozřejmě i jiné barvičky, holčičích věcí je tolika a tak kezký! A kluk? Kluk bude malej frajer :grinning:
13. led 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko už jsem to vykoumala... asi :slight_smile:))
13. led 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito tak to nechápu :-/
13. led 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Já se zase chystám do práce, nesmím být za rok déle jak 70 dní na nemocenské. Takže si jen trochu odpočinu, v poklidu dodělám resty z dalších prací (než té hlavní) a pak hurá zpět do práce :slight_smile:
13. led 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska_z já nechci mít nerváčka....za to mi pár korun navíc nestojí :slight_smile:
13. led 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Kdyby to šlo, tak si klidně nemocenskou prodloužím, ale už takhle počítám den za dnem, jak mi to vyjde v práci s praxí, dovolenou a nemocenskou. O peníze až tolik nejde. Práce mě baví, pokud se toho nenavalí moc.
13. led 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska_z každej to máme jinak :slight_smile: pro mě je nejdůležitější teď miminko, i když jsem o něj tolik nestála, jako jiné...i tak je to prostě malinkej tvoreček ve mě, kterýmu nechci ubližovat...a to že mám stresovou práci je nezanedbatelnej fakt :-/
13. led 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d já chápu ten první měsíc, ale nevím jak zadat další měsíce...první měsíc jsi 3 dny zadarmo 4-2š zaměstnavatel a pak stát. další měsíce jen stát, ale nevím jak to tam zadat :unamused:
13. led 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d To já to taky v práci neriskla, neodpustila bych si kdyby se něco stalo..
@kotito Já bych měla dostat penízky tenhle měsíc, ale i trochu za minulej dohromady. Účetní se na mě vyprdla a neposlala ten lístekna peníze..Ale ty jo, kolik to můžu mít z 8tis čistýho..Úplný nic.. :astonished: Ty máš aspoň napsaných víc.. Chybí mi každodení dýžka :grinning: By se pak nakupovalo jinak pro mimi :grinning:
13. led 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
životní minimum pro ženu a dítě je 4 880,00 Kč :grinning:
13. led 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito no mě to na nějaké kalkulačce spočítalo, že od 4. do 21. dne dostanu něco přes 500 na den a pak nějakých 450...což když vynásobím např. 31 dny je 13.950,-...ale nevím jestli nemocenská nemá náhodou nějaký strop???
13. led 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko no snad...jinak si to můžu jít hodit. Naštěstí nemáme žádné půjčky na za inkaso dáme tak 3000kč naštěstí...
13. led 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d jojo má, ale nevím kolik
13. led 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito to máte štěstí :-/ my jen za podnájem + televize, internet dáme 10.000,-
13. led 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d dost dobrý článek:slight_smile:

S tou nemocenskou holky nevim, ale když mi přišla minulý měsíc, tak mi to tam všechno hezky vypsali.. Přijde mi, že ty kalkulačky na netu nejsou úplně správně udělané... Každopádně taky počítám s tím, že nic moc to teda nebude:(
13. led 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d to jo, ale tvoje nemocenská je vysoká skoro jako můj plat :slight_smile: a vojtík má příjem jen důchod
13. led 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 taky jsem si početla :slight_smile:))
@kotito :-/ nechtěla jsem, aby to vypadalo, že se vychloubám nebo tak něco...ale upřímně holky nedosáhnu ani na průměrný plat :-/
13. led 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d beru, já to vůbec jako vychloubání nebrala :wink: každej to máme jinak... :slight_smile:
13. led 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito uff padl mi kámen ze srdce :wink:
13. led 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d prosím tě :wink: každej si to uděláme jinak....pokud mě v práci nějak obalamutili tak náš měsíční příjem dohromady bude asi 12.000kč...a to bude teprve sranda... Vojtíka nikam do práce nechcou, je hodně fyz.omezený...
Proto taky nakupujeme už teď nebude to pak tak šílený..

Doufám, ale že nebudu mít nemocenskou 5 ale aspoň 8
13. led 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 A kam Ti to přišlo? Poštou? Mě minulý rok přišla složenka a teď jsem si to dala na účet, ale vysvětlení nikam....
@m_d Kamarádka byla před 3rokama na nemocenské a říkala, že brala skoro totéž jako měla výplatu. takže se jí nemocenská vyplatila..
My 10600 nájem, telefony 2tis, noo, není to sranda. Ale jiná práce nešla najít kde bych to měla napsaný a hlavně by se se mnou hned rozloučili, kdybych jim marodila, potřebovala jsem volno na ten náš reprodukční kolotoč.. Ale být doma za 14tis je taky dobrý :grinning: Mrkni na mě :grinning:
13. led 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak holky, upřímně si myslím, že málokdo dosáhne na průměrný plat... Já ani můj milý ho teda zdaleka nemáme..
13. led 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito :-/ je to strašný, jak je někdy život nespravedlivý. Taky chápu to vaše nakupování, nám taky klesne příjem :-/ a to dost razantně :-/ třeba budete mít nárok na nějaké soc. dávky...btw Vojtík má invalidní důchod?
13. led 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko takže asi strop není...no budu to muset vykoumat, než se dám do tohodle...nejdřív jsem říkala, že do konce ledna a končím, teď to protahuju na únor :-/ mám strach být najednou bez peněz :-/
13. led 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko no bývávalo to tak, že čím dýl byl Vojtík na neschopence tím mu peněz přibývalo a dosáhl skoro platu, ale teď s těma všema úpravama pochybuju, že to tak je
13. led 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek