• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@marcelka287 tak tak :-/
13. led 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko normálně na účet a ve zprávě pro příjemce to bylo.. Tak jsem se na to šla kouknout a už mi přišla nemocenská i za minulý měsíc a mám tam napsáno za jaký měsíc to je a potom jaký mám denní vyměřovací základ a jako mám denní dávku.

My jsme taky platili v minulém nájmu 9 tis. ale teď jsme v menším, protože šetříme, tak platíme 7tis. a stejně jsme tu víc spokojeni:slight_smile: a není to kvůli penězům:slight_smile:
13. led 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d jojo Vojtík má důchod 7000kč ....aspoň něco. Je to pro něj blbé s tou prací...když byl zdravý po léčbě...byl spokojený a vydělával jedenapůlkrát průměrný plat...aspoň jsme nahrabali korunky. Pak byl zase marod...hned poneschopence ho vyhodili a od té doby je doma
13. led 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Tak já mimču taky nechci ubližovat, ale vždycky jsem byla hodně aktivní člověk, a to se asi nezmění. Ač to zkouším :grinning: Nemám zas tak stresovou práci. Většinu času sedím za zadku v kanceláři, píšu podání, hrabu se v papírech, čtu všeobecné obchodní podmínky úvěrů a občas zajdu do věznice nebo na soud. :grinning: Další práce je učení na střední škole o víkendech (dálkoví studenti), takže dělám výklad, mluvíme, zkouším, opravuju testy a eseje. Také to není náročné a moc mě to baví. Dva večery v týdnu připravuju studenta na přijímačky na gympl a do konce ledna mám odevzdat svou část knížky, na které pracujeme s kolegy. :slight_smile:
13. led 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliska_z velice akční těhulka :wink:
13. led 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito chudák :-/ nemám ráda tohle litování, ale mrzí mě to...i když sama svým uklízečkám říkám, že zdraví se nedá koupit za žádný peníz, tak ať se nejdřív léčí a potom jdou do práce... (pracuji jen s lidma v invalidních důchodech)
13. led 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska_z tak to máš fajn, já kdybych nejezdila neustále po D1, tak taky chodím do poslední chvíle do práce :grinning: ale mám strach, že ji na tom našem národním tankodromu vyklepu :D
13. led 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Njn, ale za všechno tohle nemám dohromady ani ten průměrný plat :grinning:
13. led 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noo, nebude to sranda holky! můj milovaný dělá taky v gastru a třeba nemá už 3.měsíc výplatu. Má jí sice krásnou, ale zatím ne u nás na účtě! :astonished:
@marcelka287 tak to jsem zvědavá co tam budu mít!
@m_d Nějak se to zvládne. Já když vidím jiný! A dají to..
@kotito Zkuste tu sociálku! Mě do toho taky každý nutí! Když můžou "některý! lidi pobírat takový nesmysli, tak Vám musí taky něco dát! Jinak to není možný!!!!! Noo, jenže náš stát je v tohle úplně na prd. ty už jsi pracovala, tak máš smůlu, ty c nikdy nemakali, tak to dostanou vypočítané z průměrné mzdy :grinning: Pecka :grinning:
13. led 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem zjistila holky, že mi platí na té nemocenské i víkendy.. Je to teda logické, když neschopenka platí pořád tudíž i vycházky atp. Ale mě to nikdy nedošlo:grinning: Myslela jsem si, že sociálka platí jen ty dny, co by měl být člověk v práci (popřípadě svátky)
13. led 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko to já vím :slight_smile:) každý to nějak dal, tak my musíme taky :slight_smile:
13. led 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d To chápu. My po D1 jezdíme k našim, tak 1x měsíčně a je to něco. Manžel neřídí a auto mám jen služební, které má totálně vysypaný tlumiče. Oprava, ale prý nebude, nemá to cenu :grinning: Na jaře, až se zaplatí daně, tak snad zbude pár tisíc na nějakou starou felicku a manžel začne řídit :slight_smile:
13. led 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d No není ho proč litovat...bereme to úplně jinak...i kdybychom měli jíst celý rok jen brambory a prcka vozit v kočárku za 500kč je důležité, že je Vojtík zdravej a musíme doufat, že bude co nejdýl :slight_smile:
a když nám zbyde měsíčně 9000kč vyžijeme tak jako tak dobře :slight_smile:
A kdyby do bot teklo vybereme stavebko nebo se až budu moct vrátím do práce a Vojtík bude na mateřské ...nějak bylo a bude...rozhodně si špatně nežijeme ... :grinning:
13. led 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@kotito no jak jsem psala důležité je zdraví, protože to je jedno :-/ a žádný peníz nám ho nekoupí :slight_smile:
13. led 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko To teda nemáte moc veselé :frowning2: Ale nějak to zvládneme všechny, přece nás tenhle stát nenechá úplně ve štychu...
13. led 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko no já si našla tuhle práci hlavně kůli tomu abych měla krásnou mateřskou...a nakonec kdybych byla nefachčenko a čmoud, tak se mám stejně...
Na socce nám nic nedají a ani bych neměla na to tam jít...možná kdyby na chleba nebylo...jsou lidi co to potřebujou víc.
Na matku a dítě je životní minimum 4 880,00 Kč a to snad mít budu ...Vojtík je trvale hlašený na bytě
A s tou výplatou Jiříka taky super :frowning2:
13. led 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo čmoudi se u nás maj nejlíp :-/
13. led 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito Jasně, hlavně zdraví. Zbytek už se nějak udělá.
13. led 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito určitě to nemáte veselé, jak píše eliska, ale jste skvělí, že to berete takhle, a je to moc správně:slight_smile: Já miluju pozitivní přístup:slight_smile: a myslím že pozitivní přístup leccos dokáže;)
13. led 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@m_d Mají a asi i mít budou. Jim není nic blbé, tak jako nám a kdyžtak si to prostě vyřvou...
13. led 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliska_z no právě :-/
13. led 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d holky když si vzpomenu jak Vojtík žebral o ten důchod...bílej a nateklej jako blázen, tělo rozpíchaný a malá šance na zdraví a baba mu řekne, pane kroupa...ruce a nohy máte....vidíte?slyšíte? a dala zamítnuto :unamused:
Až na 3 odvolání důchod dostal...jeho příjem nepokrýval ani léky a stát se na něj vy..al....a čmoudi? byla jich plná čekárna...nikomu nic nebylo..chodili ven vykuřovat...předběhli nás a vylezli ven a spokojený jako želvy
Zase mám z těch píp husí kůži
13. led 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 jasně že jde hned všechno líp :slight_smile:
13. led 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito mě je z toho do breku :-/ jak jsem psala, všechny moje paní jdou inv. důchodkyně a když to vidím, že jsou to ženský, co jsou opravdu nemocný a i tak chtějí pracovat, nebo spíš musí, protože z těch almužen, co mají se žít nedá....a pak potkám nějakýho vyžranýho negra, kterej si jede v mercedesu, na krku 4 zlatý řetězy v hubě malborku a říká jakej je chudák, otevírá se mi kudla v kapse :-/
13. led 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d jojo asi jsme se narodili se špatnou barvou...nebo ve špatným státě
13. led 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito no asi tak...každopádně důležité je, že Vojtík je teď v pořádku (i když jen relativně) a těšíte se na miminko :slight_smile:
13. led 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eliska_z Ale nechá. Nechá, jako každýho bílýho, co pracuje. Moje máma, když přišla v 55 letech o práci, se byla ptát na sociálce, jestli má na nějakou podporu nárok, tak jí řekli, že 30 let pracovala, tak má mít našetříno. Hotovo.
Nám dost pomohl náš finanční poradce, když jsme uzavírali hypotéku, uzavřel mi pojištění, ze kt. mi od 50. dne na neschopence budou vyplácet 500 denně. Tak si přijdem na docela slušnej peníz. Jen přežít těch 50 dní.
13. led 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a joo, já mám taky nějaký pojištění :grinning: to mě vůbec nenapadlo :-/
13. led 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Brrr, tohle je moc! Mám známou polocigánku, a její ségra se nezapře. Může jít makat je zdravá, ale proč když jí socka zaplatí nájem a dá na jídlo. Bere kolem 9tis! A pak je někdo nemocný a musí se doprošovat.. To je moc!!!
Ale fakt, když Tě poslouchám, tak hlavně, že je Vojtíkovi líp! To je k nezaplacení. A povedlo se Vám miminko, to je zázrak a štěstí!!!!
Ten můj šmudla to snad už konečně dostane! Kdybych neměla ušetřeno, tak jsme v řiti :grinning: A to se mi furt vššichni divý, že myslím na zadní vrátka :grinning: Jestli ten náš malej prcek bude chtít jít do gastra, tak ho doma zamknu a hotovo :grinning:
13. led 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d jistě, že...už je to dlouho co jsme tohle řešili, ale stejně mě to tak dokáže naštvat :slight_smile:

Copak jsi objednala z toho nejbaby?
Psala mi ségra, že utratila 1200kč..že mě zaškrtí...
13. led 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek