• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
U nás cigáni jezdí taxíkem na pracák :grinning:
13. led 2013 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kaijko naše mimčo taky přísný zákaz ! stravovat se a popíjet tam jo, ale pouze jako host! :slight_smile:
13. led 2013 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kaijko já už je viděla jet nakupovat taxíkem...čekal na ně před lídlem
13. led 2013 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky už dost.. Tohle mě vždycky tak naštve,když spousta lidí kolem mě zná někoho nebo viděla někoho jak si jde pro dávky a má takovejch peněz za nic... je to nesparvedlivý neskutečně. A já jsem tak naštvaná, vždycky si člověk říká, že alespoň ty peníze které dává, jdou potřebným lidem, kteří jsou nemocní nebo sociálně slabí a prostě jim nikdo za práci nedá tolik peněz a nebo těm starším, kteří měli tu smůlu, že je vyhodili z práce a už je nikam pro jejich věk nechtějí vzít.. Ale tohle mrhání peněz, které tu popisujete je fakt děs:(
13. led 2013 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito já mám uložený věci, co nakoupím. Ale až z další výplaty, povlečení atd :slight_smile:)
13. led 2013 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Zítra v blesku: co nám všechno musí úřady dát :grinning:
13. led 2013 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kaijko bezva
13. led 2013 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito A pak někoho takového obhajuj u soudu...
13. led 2013 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, mrkejte! Ten nas blbounek byl zvyklej jako mrnousek lezet na modemu (jde z nej teplicko) a ted jak uz nam vyrostl, tak se tam furt vrti a nemuze pochopit, ze uz je moc velkej :grinning: Jirka zavrhl kupovat novej a vetsi :grinning:
13. led 2013 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@eliska_z na tohle bych neměla...Moc tě obdivuju...
13. led 2013 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kaijko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je trdýlko.....modem se nepřehřívá? :grinning:
13. led 2013 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kotito To je změna!
A já pod ním kocoura.. Máčo! Ale chtěla jsem poslat po takové debatě něco hezkýho :slight_smile:
13. led 2013 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito je to bojovník :slight_smile:
13. led 2013 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko však super...se řechtám ještě teď...musí to mít hrozně pohodlné... Naší Mendy se občas podaří usnout tak, že spadne z pergoly :slight_smile: jsou srandovní :slight_smile:
13. led 2013 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kotito On to pak vzdá :grinning: já ho tady nemít, tak se zblázním.kočky jsem nikdy neměla ráda, ale jak ho máme doma, tak mě dostal!
13. led 2013 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kaijko no očividně ti chce být na blízku
13. led 2013 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d pak se musíš s věcičkama pochlubit! Dneska jste kupovali nové šatičky z minie? Koukám, že máme hodně podobný vkus
13. led 2013 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito joo, náš taky občas padá :grinning: Jak je mohutnej, tak to je jak pytel brambor :grinning: Je mi ho až někdy líto,ale pak se směju :grinning:
13. led 2013 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky jen malá rada, hlavně si pak nechte proplatit dovču, máte na ni nárok i za to marodění i za mateřskou. Za rodičák už ne. Myslím, že jsem to tak dělala. Jsem sice účetní, ale ne mzdová a už dost dlouho z oboru, takže novinky nevím. Naposledy jsem v práci byla v dubnu 2010. A u mě to bude sranda i s zařizováním mateřský, protože mi mezitím firma padla do insolvence, míří do konkurzu a majitele hledá interpol, zaměstnanci všichni dali výpověď a já jsem tam poslední a nemá mi ani kdo ty papíry vyplnit a hlavně podepsat. Takže jsem se tak nějak předběžně dohodla na sociálce, že mi to tak nějak uznají, když to budu mít od firmy co dělala mzdy bez podpisu jednatele, ale bude to možná ještě peklo.
13. led 2013 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kotito všechno ukážu :slight_smile:)
13. led 2013 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mercedesse to jsem vůbec nevěděla zjistím...děkuju
13. led 2013 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko hledala jsem včerejší diskuzy, ať se tě pořád dokola neptám, kdy budete fotit bříško a akorát jsme zjistila, že jsme dnes popsaly 10 stránek :sunglasses:
13. led 2013 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito kdyby byli nějaký konkrétní dotazy, který se daj nějak rozumě zodpovědět, tak zjistím u mamči, ta je mzdovka, já ty výpočty uměla dobře na škole, ale to už je dávno jinak. A když už to člověk dělal v práci, tak to akorát zadá a vypočítá to počítač, takže bych musela dost pátrat.
13. led 2013 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito no to jsem taky zjistila, takže už ani moc nedočítám, protože to prostě nejde. Už abyste měly prcky a míň času se vykecávat (samozřejmě to myslím ve srandě) :wink: :grinning:
13. led 2013 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@mercedesse To přesně taky říkám, že až budeme mít prcky, tak se tu takhle potkáme jednou za uherskej rok:slight_smile:
13. led 2013 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mercedesse no jsem na PN od 1.12. 2012 předpokládám, že dovolená se počítá až ad 1.1.2013 , takže když budu na PN až do mateřské což by mělo být cca do 22dubna pak mateřská 6měsíců to je do října..znamená to, že by mi měl zaměstavatel proplatit dovolenou za 10 měsíců?
13. led 2013 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcelka287 taky jsem si to říkala, ale už se těším až budeme jedna podruhé přidávat fotky čerstvoučkých miminek :sweat_smile:
13. led 2013 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mercedesse Tak pokud je firma v insolvenci, bude ji mít brzy na starost insolvenční správce (pokud už nemá). Tak se zkus obrátit na něj. Ten má opravnění za firmu v době úpadku a konkurzu jednat.
13. led 2013 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito Zítra! Měla jsem fotit včera, ale zlato má dlouhej a já nebyla schopná vstát ani jeden den co ráno odcházel.. :slight_smile: Jsem ráno pěkná kňoura, nejdřív si Vás přečtu v mobilu v postýlce a pak funguju :grinning: Těch 10stránek je i za včerejšek, to jsme nenapsali skoro nic :grinning:
Mám docela strach jak bude chlupáč reagovat na dítě.. Pořád za mnou všude chodí, i na záchod, teď jsem si šla vysušit vlasy a lekla jsem se ho na židli v předsíni před koupelnou.. Žárlí i na pc mi přijde :grinning:
@mercedesse Dovču jsem si "vybrala" před PN. noo, nevím jak u @kotito, ale dovolená v naší profesy taky moc není. Účetní se těch dní postupně zbavuje během roku a já si vypočítala kolik mi chybí. Provozní souhlasila a majitel mi to pak nechtěl zaplatit.. Ale já tak dlouho otravovala až mi to dali..
13. led 2013 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek