• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
jak jste si spočítaly kdy máte jít na mateřskou? :slight_smile:
13. led 2013 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito To jo:slight_smile: a snad žádná z nás nebude mít nějaký hodně špatný zážitek z porodu..
13. led 2013 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@eliska_z jojo, já vím, právě čekám jestli se na creditchecku objeví odkaz na správce konkurní podstaty, ale zatím je jen sposta přihlášek pohledávek a tak. Ještě mám čas, ale budu to muset včas pořešit. Problém je, že papíry zůstaly ve firmě, kde je prostě zavřeno, nikdo tam není a nevím, jak se tam kdo dostane. Bude to ještě hooodně zajímavý.
13. led 2013 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko no budeš muset dávat bacha, kočky ochraňujou miminka a chcou je zahřívat.mají tendenci jim lehat na hlavu, tak hrozí, že je udusí.
Já Dovču dostanu proplacenou dostanu až teď 15.teda doufám. A u nás je to tak jak to má být. Jasně, že když dělám 15hodin počítá se mi 12 a stejnak to nějak dělí. 12hod v práci počítají jako 1,5 dne nebo tak nějak...je to divný
Ale dovču nám vždycky propláceli suprovou. Co jsem opravdu dovolenou měla naddělala jsem si s kolegama
13. led 2013 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
aaa už to mám :slight_smile:) takže nejdřív 19. dubna, nejpozději 3. května :slight_smile:
13. led 2013 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@m_d no jestli nekecám na mateřskou máš nástup 3 měsíce před TP..a další 3 měsíce od narození miminka jí pobíráš snad nemelu blbiny...nepátrala jsem po tom, ale někde jsem to asi četla. Mělo by to dělat něco kolem 180dní
13. led 2013 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Já bych řekla 4týdny do porodu nástup na mateřskou? ale taky si nejsem jistá
13. led 2013 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d
@kotito Já si myslím, že nástup na mateřskou je 6-8 týdnů před termínem porodu
13. led 2013 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marcelka287 jj 6 až 8 týdnů před TP :slight_smile:
13. led 2013 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d podle Tvého termínu mi pak nějak nevycházeli ty moje 4týdny :grinning:
13. led 2013 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Mateřská je 6-8týdnů před termínem a pobírá se 28 týdnů, přesný termín si v tom rozmezí můžete zvolit.
13. led 2013 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mercedesse Správce konkurzní podstaty už neexistuje. Teď jsou jen insolvenční správci. Nejlepší je to sledovat přímo na justice.cz v insolvenčním rejstříku. Tam se správce objeví jako první a je tam i adresa. (insolvence mě živí, takže o tom něco málo vím). Pokud je firma zavřená, není nemožné se dostat k dokumentům. Pokud je budova ve vlastnictví firmy a jen zamčená nebude to vůbec prolém. Pokud byla pronajatá, většinou se dá k papírům stejně nějak dostat. Jen se v nich blbě hledá. Většinou nám to v takových situacích svezou všechno na jednu hromadu a my se v tom přehrabujeme jak slepice. Jendou jsem trávila skoro 2 měsíce (leden, únor) v nevytopeném skladu bez vody, sociálek, čehokoli a hrabala se ve starých fakturách, dodacích listech a dalších dokumentech - vše naházené ve dvou obrovských kontejnerech...
13. led 2013 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, to jsem musela :grinning:
13. led 2013 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
13. led 2013 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@mercedesse jj koumala jsem a vypočítala jsem si na té jejich kalkulačce kolik to bude :slight_smile:
13. led 2013 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliska_z tak jsem právě zjistila, že už správce je, asi ho mám co nejdřív kontaktovat, že jo? Oni totiž nemají ani seznamy zaměstnanců a tak jak jsem právě z nějakýho usnesení zjistila.
Na mateřskou se těším, měla jsem ji tuším skoro 18tisíc, takže kdyby to nějak tak vycházelo teď, tak by mi to bodlo, jen jestli je vůbec dostanu díky těm problémům
13. led 2013 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Tady máte jak spí moje zlatíčko :slight_smile: Nechápu, že je mu to pohodlné.
13. led 2013 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@mercedesse No a jak je to pak s rodičákem? Když mateřská je 28 týdnů, řekněme že nastoupím 8 týdnu před, takže 20 týdnů po porodu, to je 5 měsíců a pak jdu na rodičák. Takže ve finále, když budu doma 2 roky na rodičák, tak i s tou mateřskou jsou to téměř 2 a půl roku?
13. led 2013 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
teď jsem to počítala...chci být doma s dítětem 2 roky...což je 24 měsíců...- 5 měsíců co je mateřská...takže 17 rodičovská...220 000 / 17m....12.941...což nedostanu, takže max. 11.500,-... takže budu na RD dýl???
13. led 2013 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@mercedesse Určitě bych to zkusila. Za zavolání nic nedáš a pokud má nedostatek informací, bude vděčný za každou, kterou mu poskytneš.Teda alespoň u nás jsme. Rozhodně mrkni i do dalších dokumentů, co na té justici k tvojí firmě jsou (ta část A a B je pro tebe důležitá). Dozvíš se z toho spoustu věcí. Hlavně zajímavé jsou zprávy o činnosti ins. správce, soupis majetkové podstaty, zápis z přezkumného jednání a chůze věřitelů. Bohužel nevím, v jakém je to stádiu, takže snad ti to takhle obecně pomůže.
13. led 2013 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
13. led 2013 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito copak na mě valíš ty svoje krásná kukadla?? :slight_smile:)
13. led 2013 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@m_d no v tomto taky goumám.....
13. led 2013 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d jinak s vyrovnávacím příspěvkem jsem v práci nepochodila a to stačilo aby mi napsali papír, že pro mě žádnou práci nemají...
13. led 2013 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito koumej, koumáku...jsem zvědavá co vykoumáš :slight_smile:
@kotito kdo to vyplácí? zaměstnavatel nebo sociálka?
@m_d sociálka...myslím...počky mrknu do mailu mám to v něm
13. led 2013 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito děkuju :slight_smile:
13. led 2013 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek