• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@m_d :confused: tak já taky valím oči...
@kotito vysvětlíš mi o co jde? Já z toho článku jako dementík nic nepohopila :grinning:
13. led 2013 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliska_z moc díky za info, já ji zítra schválně zavolám a uvidím, co se dozvím a čím ji budu nápomocná. Je mi jasný, že je to piplačka se v tom pak vyznat.
13. led 2013 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jsem to nenašla. Ségra dělala před MD na socce, tak mi to všechno zjišťovala, asi jsem všechno vymazala
13. led 2013 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse Tak dej pak vědět, jak si pochodila. Doufám, že narazíš na nějakého normálního správce. :slight_smile:
13. led 2013 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliska_z písnu ti do IP, ať tu naši firmu moc neprobírám :wink:
13. led 2013 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko
@m_d

Vojtíšk mi to vytiskl, tak vám to jdu vyfotit
13. led 2013 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito když by to vyplácela socka, tak nechápu proč to zaměstnavatel nepodepíše. Vždyť i kdyby zkoušeli na tebe myčku, tak by nepochodili...
13. led 2013 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky všem těm kalkulačkám jsem si spočítala že do důchodu půjdu 1. 4. 2055 :slight_smile:)))) tedy za 42 let...to mi bude krásných 68 :slight_smile:))))))
13. led 2013 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak holky to už fakt nedávám, za 11hod nakecat 12 stránek, tak to vidím, že nebudu dočítat
13. led 2013 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d jde mi o to jestli můžu zůstat úplně doma jako teď.. ne,že bych nechtěla pracovat, ale v restauraci opravdu není co bych mohla dělat..
13. led 2013 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gustinovi :sunglasses: však to nedočítej :slight_smile:) jen se přidej k nám :slight_smile:)
13. led 2013 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko to nevím :-/ ale pokud tam pro tebe nemají jinou práci, tak musíš na nemocenskou a zase ti chybí nějaké peníze ne??
13. led 2013 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko bohužel se mi k tomu nikdo pořádně nevyjádřil. Provozák mi řekl, že jestli chci pracovat tak že můžu a jestli chci být doma tak ať jsem a basta
13. led 2013 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko pokud máš ochotné zaměstnavate, kteří ti to vyplní a podepíšou máš vyhráno...teda pokud to půjde udělat ještě teď, ale zase proč ne
13. led 2013 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito a nezalekli se jen, že by ti to museli platit oni? :-/
13. led 2013 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito to není o tom, že nemusíš být v práci...ty musíš, ale na jiné pozici...jde o to, že oni píší že tam jsi, ale třeba jen 3 hodiny denně za to měsíčně dostáváš třeba 4000kč a zbytek do tvého normálního platu doplácí socka.
Já se chtěla domluvit na tom, že bych tam fiktivně byla, ale vlastně bych byla doma...a to nechtěli
13. led 2013 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito asi už jsem unavená...posílám to sama sobě a nedokážu to asi pořádně vysvětlit. :unamused:
13. led 2013 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
a zase sem to poslala sobě ...ach jo :grinning:
13. led 2013 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
:slight_smile:))) holky jdu se natáhnout ke snowborďákům...mějte se hezky a dobrou noc :slight_smile:
13. led 2013 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d dobrou noc :wink: a ať to v práci utíká a jezdi opatrně :wink:
13. led 2013 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeju dobrou noc. Jdu si lehnout, nebo po mě vyhlásí drahá polovička pátrání. :wink:
13. led 2013 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito Z mé zkušenosti: provozáci ví velký kulový a nechtějí nic řešit navíc.. Když se jich zeptáš na pracovně právní vztahy, tak už vůbec neví, což by měli.. Jsou buď líní a nebo se bojí zeptat zaměstnavatelů :grinning: Jiřík taky dělá managera v restauraci a i když se vždy snaží vyjít vstříc a najít nějaké řešení pro zaměstnance, tak když jsem se ho na to ptala,tak o tom nikdy nic neslyšel..
Majitel je jak kdy vstřícnej :grinning: Musela bych nejdřív skočit na sociálku a přijít přímo za ním.. Říká se mu hůř ne do očí než přes provozáka :grinning: Když jsem oznámila těhotenství,tak se na mě ani nepodíval a za cca 1,5h kdy jsem mu šla popřát svátky mi gratuloval :grinning:
13. led 2013 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
I já se přidávám ke spáčům a přeji dobrou noc :slight_smile:
13. led 2013 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spáčové dobrou noc :grinning:
13. led 2013 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
13. led 2013 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já už jdu taky do pelechu... dneska jsem udělala rekord, že jsem tu byla celý den:slight_smile: ono to možná zítra bude skoro nastejno, když Pája přijde v 8 ráno z práce tak pak dlouho spí, a já ho nechci v tom našem malém bytečku budit, takže se snažím chovat nehlučně, tak to mám dost omezené činnosti:slight_smile: Tak dobrou:slight_smile: hezké sny a hezké kopanečky od mimoušků:slight_smile:)
13. led 2013 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eliska_z doboru noc
13. led 2013 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek