• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kaijko no za zkoušku nic nedáš
13. led 2013 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito chi, u nás ve firmě jooo :grinning: Když se trefím do hodně super špatné nálady, tak poletím jak namydlený blesk :grinning:
13. led 2013 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko člověče jestli ty naše firmy nebudou propojený :grinning:
13. led 2013 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito ráno se vzbudím do 15 týdne :sweat_smile: ...Jsem z miminka celá podělaná :sunglasses:
13. led 2013 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko
toho, že posílám zprávy sobě si zkus nevšímat
13. led 2013 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito utíká to na to, že jsme doma :slight_smile: Si myslím, že chodit do práce, tak to ani nestihneme prožívat jak by to profrčelo!
13. led 2013 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito jsem se tomu jen usmála :grinning: Občas se mi to taky povede :grinning:
13. led 2013 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito myslíš, že se naučíme normálně chodit spát ještě před porodem? To ponocování už mě nebaví :slight_smile:
Zítra taky tedy budeš fotit :slight_smile: Přijde Ti, že je nějaký den bříško menší a pak zase větší? Mě joooo
13. led 2013 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko to jo utíká :slight_smile:
13. led 2013 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jo určitě...třeba včera to byl extrém a dneska je menší...Vojtík si myslí, že to je podle toho co jím. Srandovní je, že je bříško večer proti ránu tak obrovské.
Co se týče spánku...od 1.2. budeme zkoušet chodit spát hned po prvním filmu v tv.
musíme se naučit chodit spát brzo.pak s malou by to asi moc nešlo čučet v posteli do stropu a čekat na spánek.
Musíme to začít posouvat...aby pak nebylo tak těžký začít miminkovsý režim.
Každopádně podle mě jsme na tom líp než ty holky, které chodí spát ve 21hodin a vstávají v 7hodin...ty budou ko. Já jdu spát v 1 a nejpozději v 8 už snídám :slight_smile:
13. led 2013 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito No to jo.. Jsme zvyklí fungovat i při menším spánku. kancelářská kámoška, když spí "jenom 8h", tak je nepoužitelná :grinning: Se jí vždycky směju. Ze začátku to bude asi těžké si zvyknout. I Vojtík čumákuje jako Ty, viď? Taky ho mám teď větší než ráno, to ě až vyděsilo kde je :grinning: Píšu sexy zprávy :grinning: Tak jsem zvědavá s čím přijde..Určo ve dveřích se zasměje azahlásí, že jsem jeho čurinka a nic :grinning:
13. led 2013 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Zatím nespolupracuje :grinning: Tváří se důležitě po sms :grinning:
13. led 2013 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko :grinning: tak třeba aspoň ty si užiješ....já zítra valím k doktorce a až bude pipi ok vrhnu se na něj ať chce nebo ne... :sunglasses:
třeba mi nefunguje mozek i kvůli nedostatku :sweat_smile:
Vojtík čučí taky :slight_smile: vždycky čekal až přijedu z práce domů a chodil mi naproti k autu. Jsem fakt posera a tady u lesa ...úplně
13. led 2013 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jen se dělá :slight_smile: máš na sobě aspoň něco rajcovního? Nebo flanelové pyžamo a teplé fusakle?
13. led 2013 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito flanelové pyžamo a teplé fusky :grinning: Když co je teď v tomhle stavu rajcovní? :grinning: A v ložnici netopíme (máme rádi na spaní chlad a vyvětráno), tak nahá a nebo ve spodním prádle zmrznu :grinning: No, spodní prádlo s kočičkama a zajíčkama (nosím kraťáskové a teď mi jsou skoro jen zvířátkový a nebo barevný) a podprda z který mi už skoro lezou cecíky není moc rajcovní :grinning:
13. led 2013 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky grrrrr, já se dneska tak nervla, na FB jsem kupovala od jedné maminy balík oblečení na mimi vel. 0-3m, po dceři mám spoustu neutrálního oblečení na doma, tak už jen dokupuji věci krásné jen na pěkno, jedna paní prodávala balík oblečení 29ks, vše značkové až na 2ks věcí v super stavu za 350,- tak jsem si dneska pro to šla, na a nestačila jsem se divit, došla jsem domů, prohlédla to a padala mi čelist, dvě pyžama totál na odpis, na vyhození, totál zežmolkované, další tričko na sobě asi 10ks fleků, další tričko rezavé druky na zapínání, na jednom bodyčku dírka na rukávu, jedny tepláky vyšisované do červena kolem pasu a druhé s flekem na nohavici, na prostě 11ks oblečení z balíku vadných, no hned jsem ji napsala jako co to má znamenat, tak chěla vědět kde jsou ty vady, tak jsem to vše popsala, no po menší výměně názoru a pod pohrůžkou černé listiny mi řekla, že když to nechci, tak že má dalšího zájemce, ať ji to donesu, tak jsem ji to donesla, dala mi zpět peníze a začalo se to řešit na FB, prý si vymýšlím, že snad by jsem to chtěla zadarmo, že je oblečení krásné apod. no nervy moje, škoda že jsem si to doma nenafotila ty vady, no celý den jsem to řešila, pipina jedna
13. led 2013 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito U lesa bych měla bobky. Mám strach i v bytě. jsem taky posera! Nebojím se tak lidí jako duchů a tak :confused: Od tý doby co máme chlupáče už se sama doma tak nebojím :grinning:
13. led 2013 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko a košilku nemáš? se zabal do deky a pod tím nic...uvidíš, že nebude dlouho přemýšlet co s tebou :wink:
Jé ať už mám tu pipi dobrou...já budu tááák zlobivá holka :sunglasses:
13. led 2013 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko taky jsem na duchy :unamused: nebo spíš nejsem
13. led 2013 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gustinovi prď na to! Nerozčiluj se..ještě že si to neobjednala poštou..bys měla pěkně drahý hadry na zem :unamused:
13. led 2013 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gustinovi :grinning: Lidi :grinning: A ještě z Tebe udělá toho co si vymýšlí! Ještě, že Ti vrátila penízky!!!
13. led 2013 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Když jdu v našem 2kk na wc, tak rozsvítím celý byt :grinning:
13. led 2013 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jj, máme na FB bazárek mamin z Havířova, takže kvůli pošotvného se snažím nakupovat tam super kousky, ať kvůli jednoho bodyčka neživím i českou poštu, to už levněji by vyšlo koupit nové a penízky jsem dostala až po vyhrůžce černou listinou, jako fakt chodvání některých mamin nechápu
13. led 2013 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko teda, myslela jsem, že jsem takovej posera sama. My máme všude svítící bludičky. A u našich v tom mega baráku musí chodit se mnou :slight_smile:
Jednou jsem dojela domů když byl Vojtík ještě na pivku. vystresovala jsem se natolik, že jsem asi půl hoďky seděla v zemčeném autě a čekala až příjde... a to šustili jen nějaké zvířátka
13. led 2013 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ještě se mi líbil její komentář, že jsou věci vyprané před měsícem a že při druhém vyprání prý fleky pustí, že si to mám vyprat znovu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: už vidím jak to pustí, max. se to zapere
13. led 2013 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@gustinovi no hrůza....Mrzí mě to, ale uvidíš, že vybereš spoustu jiných a krásných věciček :wink:
13. led 2013 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pardon, že takhle zdrhám, ale prý jestli chci masáž, tak mám hned naklusat do ložnice :slight_smile:

@kaijko příjemnou noc :sunglasses:
@gustinovi nebuď z toho smutná!

Dobrou noc holky :wink:
13. led 2013 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito já jsem taky posera když se doma něco šustne, no nejhorší zážitek v životě jsem měla, když mi bylo 19let, bydlela jsem sama, naložila jsem se do vany a vzala si sebou maturitní otázky, najednou rána do dveří, pak hlasy a nakonec šeptání, já zamčená v koupelně, málem ve vaně uděláno, no nevylezla jsem asi hodinu, říkala jsem si že nevylezu, ať si raději poberou co chtějí, no po hodině co jem byla rozmočená jsem se doma začala plížit. No a nakonec z toho vyšlo, že se soused ožralý vrátil domů, na chodbě mi spadl na dveře a doma si pustil naplno televizi
13. led 2013 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito to jsme na tom stejně :grinning: U tchánovců musí chodit taky se mnou :grinning: Někdy mě to až štve, že se takhle bojím.. a dá se říct ničeho.. Ale nedá se to ovlivnit..
13. led 2013 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito už by jsem ani nereagovala a ležela v ložnici, dobrou
13. led 2013 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek