• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kotito Dobrou, za chvíli mi taky přijde muž :grinning:
13. led 2013 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj tehulky:slight_smile: , od 2.1. čekám na výsledky krevních testu po ultrazvuku v prvním trimestru, který dopadl dobře.Kontrolu mam za týden.Mam počkat anebo jste volali ohledně výsledků sestře,děkuji za info.
14. led 2013 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte holky ,nestacim koukat jak jste ukacane :grinning:
Cjtela jsem se zeptat na jak dlouho jdete na rodicak? 2-3-4 roky???
14. led 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyda já jdu na 4roky
jinak jsem se dneska byla objednat na 3D ultrazvuk ale video na DVDčko, tak se těším, jdu 12.2.
14. led 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@gustinovi taky jdu na 4 roky :slight_smile: z rodicaku na rodicak :slight_smile:
Ten 3D ultrazvuk ti zavidim,bude to super :slight_smile:
14. led 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyda a proč závidíš? proč nejdeš taky? a teď máš rodičák na jak dlouho?
14. led 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ ukecané jsme dost:slight_smile: Na rodičák ještě nevím na jak dlouho jdu. Musíme to prokoumat s manželem s ohledem na druhé dítě a s ohledem na placení hypotéky, které nás doufám bude čekat. Ale to se zařizuje až při mateřské ten rodičák ne?

A jak to vůbec máte s 3D ultrazvukem, jdete? Já přemýšlím, že bych nešla...
14. led 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobré ráno :slight_smile:)
@lucyda já na dva :slight_smile:
14. led 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucyda Já nejspíš na dva, ale ještě to musíme propočíst kvůli hypotéce. Nejradši bych zamozřejmě na 3.
@marcelka287 Já nepůjdu, diagnosticky to nemá žádnej význam a stojí to peníze. A taky kdo ví, jestli to dítko UZ nějak samo nevnímá, tak ho tomu nechci vystavovat moc často.
14. led 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gustinovi úplně se v tý vaně vidím... jsme pěkné poseroutky :slight_smile:
14. led 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyda Asi na 3, ale ještě to musíme promyslet :slight_smile:
14. led 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, bříškatice :wink:

Tak jsem byla u doktorky a měla tam pěkně narváno...Nám přijít až kolem 11hodiny
Copak máte dneska v pránu?
My si jedeme nechat ožrat nohy od rybiček a pak za kamoškou, prohrabat věcičky které by se nám mohly hodit pro Julinku.

Už v noci mě začalo bolet bříško na pravé straně dole- na NT tam byla malá, tak snad je všechno ok.
A při čůrání bolí břicho ještě víc. Doufám, že nebudu mít i zánět močáku :unamused:
14. led 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka jj s tou hypotékou to máme stejně, spíš vidím variantu na 2 roky a asi budu doufat, aby druhé mimi šlo tak rychle jako toto, protože moc se mi nechce dávat dítě do školky ve 2 letech. Sice už teď se to může, ale je to nesmysl.. Oni všichni co vymýšlejí dokumenty ke vzdělávání ve školkách moc dobře vědí, proč do školky patří děti až od 3 let.. Tak ty peníze, to by mě asi nemrzelo, myslím že člověk za svůj život utratí "zbytečných" peněz, ale je fakt, že já jsem na ultrazvuku byla pokaždé a taky si nejsem jistá tím, jestli to na mimi nějak nepůsobí.. nevím no..
14. led 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Nazdárek já budu dneska vytírat a trošku přerovnávat lednici, ani nevím, jak nám tam mohl vzniknout takový chaos:slight_smile: JInak budu čekat na to, až se Pája probudí po noční, a doufám že pak třeba půjdem na prochajdu.. Ale to bude až tak ve 3..:slight_smile:
Snad nemáš zánět.. Já jak jsem si ztěžovala na to, jak mě všude tlačí to břicho, tak jsem četla, že právě kolem toho 15 týdne se zvětšuje děloha, kvůli tomu, že mimi roste rychleji a začíná víc utlačovat vnitřní orgány, takže bych řekla že já to mám od toho.. A teď můžu spát jen na levém boku, protože ten pravý mě strašně tlačí když si na něj lehnu... Tak třeba to máš taky od toho zvětšování...:slight_smile:
14. led 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky sněěžíííí...huráááá i tady na tom jihu nám sněží :slight_smile:)) akorát já dnes jedu tak daleko :-/
14. led 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 jsem hrozná...mám pořád o malou děsný strach.
Tady hustě sněží u vás ne?
A co se týče té matřské, kdybych šla na 2 roky a za dva roky a kousek měla další mimčo tak budu dostávat znovu mateřskou a příspěvěk na prvního prcka?
Moc to nechápu.
14. led 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d kam až jedeš?
Ty hele to se mi vůbec nelíbí....A budeš celej den škytat, protože na tebe budu myslet :sunglasses:
14. led 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ráno :slight_smile: tak jste tady zas toho přes ten víkend nakecaly,to je hrozný..nestíhám dočítat...takže jsem to pročetla jen tak zběžně..jinak mateřskou si dám zas na 3 roky..jako při prvním..dva jsou hrozně málo a navíc bych ani finančně na něj nedosáhla..teda jestli to ještě tak je,že musí mít ženský příjem 18tis..nebo jak to bylo..
14. led 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 Asi tak, no. Nechci našemu rozpočtu dát ránu do zad. Ony jsou ty děti ve 2 letech fakt ještě strašně maličký na školku. Ještě mě napadlo, jestli to jde, jít z mateřský na neschopenku (už zas jako těhotná) a pak jít zas na 2 roky na mateřskou? To je prostě v kelu. Člověk se kus života dře, aby z něj něco bylo, aby měl nějaký zázemí a aby ho stát podpořil, když mu pravděpodobně vychová stejně zodpovědnýho občana, to nééé. Radši si hejčká cigoše špinavý.
14. led 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito jeste sedim doma bobino :slight_smile:) v poledne vyrazim smer Moravske Budejovice :slight_smile:)
14. led 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d U nás taky sněží, je to krása:slight_smile:
@kotito nejsi hrozná, jsi úplně normální:slight_smile: mě taky všechno teď ohledně bříška děsí, protože je to nové a neznám to.. A s tou mateřskou a rodičákem pořádně nevím jak to je..
@kajalka To by asi jít mělo.. ale otázkou je zda všechno půjde hladce podle našich představ.. kolegyně v práci první mimi úplně v pohodě.. A pak se snažily o další, přesně to měla naplánované takhle 2 roky a pak druhé... A teď je zpět v práci, protože se prostě nějak nedaří.. Jj a přesně s tebou souhlasim. V našem státě se mají nejlíp jen ti, kteří podvádí atp..
14. led 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 Půjde, já věřím, že nám tady to půjde podle představ. :slight_smile:
Tady taky krásně sněží, těším se, až přijde čas vycházek, zabalím sebe, obleču psa a vyrazíme si pokřupat v čerstvě napadaný vrstvičce. Doháním Vánoce, to jsem neměla vánoční náladu ani trochu, za to teď si pouštím koledy. Tuhle miluju: http://www.youtube.com/watch?v=a5vnIzRXvKQ
14. led 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d tak opatrně!!!
14. led 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyda já jdu zase na 3 roky
14. led 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Byla jste nebo jste některá odeslaná na vyšetření Dopplerova průtoku?
14. led 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka Já si letos vůbec koledy nepouštěla:slight_smile: Já jsem rozsvítila vždycky stromeček a byla jsem z něj tak uchvácená, že mě to ani nenapadlo:grinning:
14. led 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito pokud jdeš na druhou mateřskou, tak ti rodičák skončí a pak po mateřšký jdeš znovu na rodičák, ale pobírá se jen na nejmladší dítě, takže já se o půl roku rodičáku vlastně připravím.
14. led 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Není to normální echokardiografie? Nebo něco speciálního?
14. led 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito ano mami, pojedu opatrně :slight_smile:)) jako vždy ostatně :slight_smile:
@marcelka287 jj byli jsme s psíkem nadšení oba :slight_smile:) pomáhali jsme Davčovi odrhnout sníh z aut a koulovali se :slight_smile:)
14. led 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky těhotenská demence je na postoupu, teď jsem volala tý insolvenční správkyni a chtěla po mě telefonní číslo na mě a já si prostě nevzpomněla a musela jsem se jít podívat na účet od telefonu. A to si pamatuju asi milion různejch číselnejch kombinací a ještě kódy zboží z první práce a tohle jsem prostě nevěděla. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek