• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
ahoj těhulky, tak jak se daří? Zítra jdeme k paní doktorce, tak moc doufám už v průkazku a nějakou tu fotečku z ultazvuku :slight_smile: jinak taky začínám pozorovat malinko roustoucí bříško, spíš jakoby odspoda kulatící se :slight_smile: přeju všem krásné těhulkování
3. pro 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to vypadá,že bych měla taky rodit na přelomu června a července, ale nemám to ještě pořádně spočítané, jak jste počítaly vy? Navíc nevím,jestli počítat podle poslední ms nebo podle uz?:slight_smile: Jinak jsem Lucka, čekám naše první miminko a jsem z Jablonce:slight_smile:
3. pro 2012 v 11:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
smartbear13 Já si to spočítala tady. http://tehotenstvi.academy.sk/index.php myslím, že tam jsou i užitečné věci...podle týdnu ve kterém jsi si můžeš pročítat co se v bříšku vlastně děje. Gratuluju k těhulkování
3. pro 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. pro 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyda nazdárek:slight_smile: koukala jsem,že píšeš,že ti je zas zle,člověče,mně jak moc nebývalo,tak teď docela je..jako neblinkám,ale nechuť k jídlu, všechno mi smrdí...ale stejně přibírám,včera jsem se sotav narvala do kalhot, tak nevím,jestli je to normální.)
3. pro 2012 ve 12:26  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jeee super diky :grinning: jsem mela nejaky divny kalendar a vychazelo mi to nesmyslne na konec cervence ...ted mam termin porodu nejpozdeji do 12.7. :slight_smile:
3. pro 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito děkuju,je to tam udělaný hezky:slight_smile:
3. pro 2012 ve 12:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucyda mně to vychází nejpozději 9/7, takže lev už to prostě nebude.)
3. pro 2012 ve 12:28  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@smartbear13 uz je to zase dobry ...jak kdy ,ale mam to podobny jako ty :slight_smile: chvili zaludek na vode a nechutenstvi a pak zase v pohode ...nic strasnyho :slight_smile: cece :grinning: cetla jsi tady se taky soduje a prstynkuje :grinning:
3. pro 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyda no,přesně,jakmile mě to přejde,tak se přežeru a je mi hned zas zle:slight_smile: Koukala jsem,že ti vychází chlapeček, to by bylo hezký,že bys měla páreček:slight_smile: Míra pořád nechce vědět,co to bude,ale já jse zvědavá, tak si to asi říct nechám a jemu se to pokusím neříct:slight_smile:
3. pro 2012 ve 12:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě naštěstí špatně není...jen jsem se stala závyslákem na jablkách s mlékem, které jsem nikdy nepila :slight_smile:
Ale má drahá polovička....z něj je pěkná tasemnice a v noci chodí čůrat snad víc než já :grinning:
A s bříškem...ani před těhu jsem nebyla žádnej hubeňour a dneska 8tt a rifle nedopnu :slight_smile: knoflík na gumičce...no paráda...budu pěknej obřík :sunglasses:
3. pro 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Já už právě chci koupit těhu gatě, v poslední době snesu jen legíny a to ještě s tenkou gumou, tak se asi vypravím nakupovat:slight_smile:
Nemáte holky tip na obchod s těhotenskými kalhotami za dobré ceny?Slyšela jsem o CA a HM...
3. pro 2012 ve 12:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si nechám ráda poradit kam za nákupama...myslím, že na mou postavu to bude trošku težší něco sehnat :slight_smile:
Kvůli zaměstnání jsem na PN takže jsem nonstop v pyžamku :grinning:
3. pro 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tou sodou se to dělá jak? nepodařilo se mi to najít
3. pro 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito dáš do kelímku trochu jedlé sody a načůráš na to:slight_smile: Pokud se nic neděje, měla by to být holčička, pokud soda šumí, měl by to být chlapeček:slight_smile:
3. pro 2012 ve 13:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smartbear13 CA a HM mají dobré věci, já jsem našla jedny gatě z CA tady na bazaru a jsou super...ještě, že je mám, objednala jsem si sukni a kalhoty na dudushop.cz a na to, že bylo vše skladem, tak po týdnu ani nepotvrdili objednávku :unamused:
@kotito myslíš test na pohlaví ? ráno na ní načůráš a sleduješ jestli pění , pokud ano, bude to kluk, pokud ne, bude to ženská :grinning:
3. pro 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smartbear13
@marketkab děkuji hned zítra vyzkouším....
3. pro 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketkab musim taky vzkouset tu sodu kdyz uz ji doma mam,a je jedno jestli to delam rani a nebi prez den?
3. pro 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to s tou sodou slyšela obráceně, když pění, tak holka, když ne, tak kluk :slight_smile: tak ted nevím. Hele nechám se asi překvapit od doktora :slight_smile:) mojí kamarádce řekli na UZV, že je to na 95 % holka a narodil se jí kluk :grinning:
3. pro 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že z ranní.kolik sody do kelímku? stačí lžička nebo víc?
3. pro 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smartbear13 ja nevim ,uz na to dlabu ,ted jsme to zase jen tak vyzkousela ,at nejak tu jedlou sodu spotrebuju a opet to nic nedelalo :grinning: ale bylo by to prima mit ten parecek
3. pro 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyda kašli na to:slight_smile: Kdy se vlastně dá poznat pohlaví miminka nejdřív? Jé,já jsem tak ospalá a musím do pěti pracovat,to je jak za trest:slight_smile:
3. pro 2012 ve 14:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smartbear13 tyo ani nevim u chlapecku drive....myslim ,ze nekdy i ve 13tt :slight_smile: to je za par ...a holcicky tak kolem 20 tt ....
3. pro 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyda tak to jsem zvědavá:slight_smile: Původně jsem se chtěla nechat překvapit,ale nevydržím to:slight_smile:
3. pro 2012 ve 14:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antymania666 četla jsem z ranní, taky jsem to ještě nezkoušela, pokaždé zapomenu :slight_smile: jsem zvědavá jak opice, s manželem jsme dělali holčičku, tak uvidíme :wink:
3. pro 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky asi ze septám docela hloupě, ale co znamená srdíčko co mám nahoře u nicku? :sunglasses:
3. pro 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito to je srdíčko jen tak pro štěstí, můžeš si ho nechat nebo ho pošleš dál, aby udělalo radost někomu dalšímu :slight_smile:
3. pro 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito asi to ,ze ti nektery uzivatel poslal srdicko :slight_smile: Ja jeste zadne nedostala ,tak nevim...ale obcas tady ctu na modrem konikovi ,ze ho nekdo dostal :slight_smile:
3. pro 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak tomu kdo mi ho dal moc děkuji....chvilku si ho nechám a pak udělám radost někomu dalšímu
3. pro 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem šla vyzkoušet tu sodu a zjistila jsem , že špiním tmavě hnědou krev....mám teď tak hrozný strach.....
máme jet na pohotovost? k doktorce jdu až v pátek ráno :frowning2:
3. pro 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek